Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra idę tego dorsza robić, bo głodna jestem :)

  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 00:33

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliśka wrote:
    Dziewczyny wycinałyście metki z ubranek?
    Ja nie :)

    Eweliśka lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 08:21

    mantissa lubi tę wiadomość

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadlam w poprzednią sobotę kaczkę i doopa :P Jak mi powiecie, że zadzialala bo urodze za tydzień przykladowo to Wam nie uwierzę :P jak ma działać to tylko przez 2-3 dni :P

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:29

    Bambi85 lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IDA ale Adze chodzi o rozwoj pozniej, moze sie zdarzyc ze pewne rzeczy bedzie robil pozniej nizby to wynikalo z jego wieku metrykalnego, a gdyby policzyc wiek skorygowany okaze sie ze idealnie wpasowuje sie w norme. Ale moze tak byc a wcale nie musi, nawet donoszone dzieci rozwijaja sie w swoim tempie, jedne siadaja wczensiej drugie troszke pozniej i to tez jest norma, tzn jakis zakres normy. Ogolnie mysle, ze powinnyscie podawac normalny wiek, tzn od porosdu, z zaznaczeniem w pewnych sytuacjach , szczegolnie u lekarza, ze to wczesniak z tego i tego tygodnia. Teraz mi sie przypomnialo, ze te skoki rozwojowe o ktorych gadalysmy wczoraj tez sie tycza wieku skorygowanego.

    Ida, Aguś86, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 08:21

    nick nieaktualny, Bambi85 lubią tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie uwierzycie kurwa! przychodze na wizyte a ja nie jestem zapisana, nie ma mnie w komouterze! powiedzialam ze nie ma nawet jebanej obcji zebym nie byla przyjeta bo mam takie bole od rana ze chyba rodze! i ze jesli mnie nie przyjmiento napisze pisemna skarge bo nie dosc ze ma mnie w dupie, nie odbierabtel, nie slucha co do niej mowie na wizytach to kurwa jeszcze zapomniala o wizycie?!!!! na szczescie mam wydruk i wois w ksiazeczke ze mam miec dzisiaj wizyte o 11.15..juz jest 11.25 i czekam...mam dosc tej poloznej,pierdolony nieuk i len!

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WERKA spokojnie bo naprawde zaraz urodzisz

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bambi az mi sie plakac chce! naprawde! boli jak skurwysyn a ja siedze jak ta pizda na krzesle w poczekalni a ta nawet nie wyszla..wracam do domu po wizycie i pisze skarge.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 12:30

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    spokojnie, bo nerwy Ci nie pomoga, wiem ze boli i czujesz sie zlle. Ale gadalas w ogole z nia. Wejdz jeszcze raz i sie upomnij o swoje.

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka spokojnie bo jak taka wściekła zaczniesz rodzić to może być wesoło. :D
    Swoją drogą niestety wiem jak to jest... Też się borykam z takim burdelem i przygłupimi położnymi dla których najważniejsze jest to czy się było na szkole rodzenia a jak nie to patrzą na Ciebie z wyrzutem żeś durna i nieodpowiedzialna.
    Ehhhh ten wyspiarski sposób prowadzenia ciąży.

  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werka a moze na ip pojdzie szybciej? daleko masz?

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś86 wrote:
    Ja jadlam w poprzednią sobotę kaczkę i doopa :P Jak mi powiecie, że zadzialala bo urodze za tydzień przykladowo to Wam nie uwierzę :P jak ma działać to tylko przez 2-3 dni :P

    Aguś może własnoręcznie przyrządzona nie działa :P

    Weronika, ale ci się krowa trafiła, dobrze to koniec spotkań z nią.

    Fasia fajnie, że wzięli cię tak z zaskoczenia. Zero nerwów i bólu :)

    Aguś86, Fasia lubią tę wiadomość

    km5smg7yaiikzi6r.png
  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika faktycznie, czy jest sens czekać do tej baby, skoro tak cię boli?

    km5smg7yaiikzi6r.png
  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i ładnie, ponarzekałam z rana, a od 1h takie mam mega bóle krzyżowe :( jej aż mi się przypomniał poprzedni poród, nic nie pamiętam tylko te megaśne bóle krzyża :( boshe myślałam że teraz mnie to ominie... ostatnio o tej porze zaczęły się skurcze a o 19 urodziłam... ciekawe czy tym razem się rozkręci :| i czy dotrwam do wizyty o 17:40...

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi85 wrote:
    spokojnie, bo nerwy Ci nie pomoga, wiem ze boli i czujesz sie zlle. Ale gadalas w ogole z nia. Wejdz jeszcze raz i sie upomnij o swoje.
    moge tylko podejsc do recepcji, do niej do srodka nie wejde, bo nie wolno..nie nie gadalam z nia..z recepcji kazali usiasc i ze mnie przyjmie jak skonczy wizyte...babka wyszla od niej 10min temu!
    natt ja naprawde bylam grzeczna przez te 9 miesiecy ale dzisiaj to koszmar jest naprawde...dziekuje bogu ze mam normalna ciaze bo napewno nie donosilabym jesli bylyby jakies problemy :( i chuj wie ile tu posiedze...bede plakac..juz

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bambi85 wrote:
    werka a moze na ip pojdzie szybciej? daleko masz?
    nie mam daleko ale ta wizyta musi byc zrobiona, bo mam odebrac wyniki i dokumenty, to ostatnia wizyta...nawet jesli cos sie rozkreca to wolalabym siedziec w domu a nie tutaj..tylko muse miec te oapiery

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 26 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JUSTINKA no niezle, a prysznic???
    a daleko masz z gabinetu Twojej gin na porodowke ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2015, 12:40

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
‹‹ 3845 3846 3847 3848 3849 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Super produkty na okres ciąży, czyli 9 produktów szczególnie polecanych dla kobiet w ciąży

Zapoznaj się z produktami, które są wyjątkowo cenne dla rozwijającego się maleństwa i Twojego nadwyrężonego ciążą organizmu. Postaraj się, aby takie produkty jak kasze, żurawina i migdały w okresie ciąży na stałe zagościły w Twoim menu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ