Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    no 3300 wagi i 54 cm :-) arsenka gratuluje jeszcze tutaj! rudzia dzieki za info :-)


    Robotka dopisz ją pliss bo z tego co pamiętam chciała do nas dołączyć, termin miała na 21 kwietnia

    weronika86, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    v

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:39

    sylvia007, nick nieaktualny, Aguś86, Nadzieja84, kluska lubią tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lali wrote:
    Mary fajnie, ze sie odezwalas. Moze bedziesz w miare mozliwosci zagladac czesciej, jak sie wyzalisz to my Cie pocieszymy :* wszystko sie ulozy :* Maz ma urlop czy sama jestes z synkiem?

    Gratuluje rozpoczetych tygodni;) Werka ja nie moge otworzyc tej strony z domem, bo jestem na telefonie :/ pozniej moze zobacze bo ciekawa jestem jak wyglada:)

    Justineska zaciskam kciuki, za chwile bedziesz miec rozowego bobaska:)

    Sylvia super, ze juz w domu. Gabi steskniona?? Jak zareagowala?? Jestem strasznie ciekawa byla jej reakcja :)

    Murraya, Malinka i inne dziewczyny na wylocie, oby Wam sie juz zaczely akcje szybkie i bezbolesne :)

    U nas dzis juz lepiej z Polą, goraczki od wczoraj brak, wymiotow nie ma wiec jest ok :)
    lali super ze mala juz lepiej...u mnie cos znowu zasmarkani sa..a specjalnie daje im cynk z wit c i duzoo wiecej warzhw i owocow..witac taki czas...masakra jakas mam nadzieje ze mnie nie zlapie jeszcze przed samym porodem!
    mamy 12 dni do terminu!!!! jedynie nie chce rodzic w pelnie...1,2 dni przed pelnia czuje sie mega silna, gotowa na wszystko..w pelnie i dzien po tylko bym spala..co miesiacbto samo wiec mam nadzieje ze omine te 2 dni szerokim lukiem:-)

    Lali lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SYLVIA jakaa cudowna kruszynka!!! <3 slicznotka!! :)

    sylvia007 lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninka- kolejna piękność!!!!!

    weronika86, sylvia007 lubią tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia Ninka jest przesłodka :)

    sylvia007 lubi tę wiadomość

    km5smg7yaiikzi6r.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwia slicznosci :-) aaaa kuzwa sarcia wylaz bo matke rozloscisz! :-) murraya tak wlasnie taki :-) najbardziej podoba minsie okolica..blisko plac zabaw i boisko wiec bedzie gdzie chodzic z mala i starszak szybko zlapie kolegow :-)

    sylvia007 lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja corka bedzie chyba na prawde jedyna lysa dziewczynka :D hehe poki co same czarnulki z niezlymi fryzurkami sie rodza :)

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylvia kochana Ninka <3
    A jej spojrzenie mówi - mamuśka teraz będę Cię mieć na oku! :D

    sylvia007, Murraya lubią tę wiadomość

  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    v

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:39

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lali wrote:
    Mary fajnie, ze sie odezwalas. Moze bedziesz w miare mozliwosci zagladac czesciej, jak sie wyzalisz to my Cie pocieszymy :* wszystko sie ulozy :* Maz ma urlop czy sama jestes z synkiem?

    Gratuluje rozpoczetych tygodni;) Werka ja nie moge otworzyc tej strony z domem, bo jestem na telefonie :/ pozniej moze zobacze bo ciekawa jestem jak wyglada:)

    Justineska zaciskam kciuki, za chwile bedziesz miec rozowego bobaska:)

    Sylvia super, ze juz w domu. Gabi steskniona?? Jak zareagowala?? Jestem strasznie ciekawa byla jej reakcja :)

    Murraya, Malinka i inne dziewczyny na wylocie, oby Wam sie juz zaczely akcje szybkie i bezbolesne :)


    U nas dzis juz lepiej z Polą, goraczki od wczoraj brak, wymiotow nie ma wiec jest ok :)
    Lali Gabi zachwycona. Nie chce oglądać bajek, bo mówi, że woli Ninkę obserwować. Stęskniona bardzo bo jednak byłam w tym szpitalu znacznie dłużej niż planowałam.

    lysinka, nick nieaktualny, Eweliśka, weronika86, nick nieaktualny, Lali, Fasia, mf, mantissa lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya to komoda Ikea malm kolor dąb bejcowany na biało 4szuflady mam już jedną i chciałam dokompletowac jak chcesz linka ze sprzedającym to później bo na telefon jestem,Lali fajnie że Pola ma się lepiej,
    Sylvia kolejna Slicznotka z włosami <3
    Wercia fajny domek i można sobie fajnie urządzić :)

    sylvia007, Murraya, weronika86 lubią tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam noc tragedia umnie noga prawa mi drętwiala i skurcze nogi doszly strasznie bolalo z pare razy mnie tak zlapalo ,teraz nie mogę oddychac tak Ignas uciska mi na wnętrznosci Jade na ip nie da rady zyc tak !

  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    v

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:39

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny.
    A wogóle to powiem wam, że jestem bardzo zawiedziona, że Olek Amy jeszcze w brzuchu :-) a Ania to z tym rozwarciem to planujesz do maja chodzić ??? ;-)

    Anka1501, nick nieaktualny, Aguś86, mantissa lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Moja corka bedzie chyba na prawde jedyna lysa dziewczynka :D hehe poki co same czarnulki z niezlymi fryzurkami sie rodza :)
    e tam :-) ja bylam pewna ze moj lysol bedzie bo u mnie zawsze lysiaki sa, bo wszyscy blond wlosy..a jak sie hrodzil to normalna malpka :-)hehe ale co to za roznica? wiekszosci makuszkow do 3m i fak sie te wloski wycierajai sa lyse jak kolano :-)

    sylvia007, Rudzia, Eweliśka lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    v

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:39

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    v

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:39

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 27 marca 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie da się dopasować. Bo ona wogole dzisiaj nie przyjdzie bo nagle sobie przypomniała, że koniecznie musi jechać do Gdańska w tym czasie. A poinformowala mnie jak juz była w drodze. Ja bym mogła pójść nawet na inna godzinę ale lekarz jest tylko od 13 do 15 a nie ma opcji żebym tam wogole dotarła w tym czasie. :/ wkurwilam się totalnie bo nie mogę na nią liczyć, tylko jak kasę chce wcześniej dostać to przylatuje zanim zdążę telefon odłożyć. I hoy jakbym zaczęła teraz rodzic to musze czekać do 16 aż moja przyjaciółka z pracy dojedzie. Fuck

  • Agusiek89 Autorytet
    Postów: 422 684

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w oficjalnie zakończonym 37 tyg :) suwak mam wg USG bo tego terminu się trzymamy a raczej urodzimy wcześniej ale dziś wg papierologi rozpoczynamy 38 tydz :) Olusia ma zielone światło na wychodzenie ale do niedzieli tylko za dnia :D a w następnym tygodniu popołudniami i nocą :D

    Śliczna córunia Sylwia! Niech zdrowo rośnie !

    Eweliśka, sylvia007, nick nieaktualny, lysinka, Murraya, weronika86, nick nieaktualny, malinka1984, nick nieaktualny, iwonka1077, Aguś86, Fasia, MartaAlvi lubią tę wiadomość

‹‹ 3867 3868 3869 3870 3871 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ