Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Werka ale czad, znów będziesz Sarusi urządzała pokoik:D

    weronika86 lubi tę wiadomość

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurwa kaleka jestem jedna pierdolona noc a ja na noge nie moge stanąc sinieje mi stopa przy skurczu nogi kurwa placz byl nieziemski trzymalo po 3 min magnez pije .Ignas uciska mi z prawej strony tak ze oddechu zlapac nie idzie oco kaman kurwa . Wkurwilam się i na Ip jade niech tobaczą bo jal rodzic bede niedaj boze skurcz nogi zlapie to ja ich rozniose ,moj mi madowal noge czul normalnie napiecie miesni az sie wystraszyl stopa mi siniala az:/

  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka
    v

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:39

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    weronika86 wrote:
    no 3300 wagi i 54 cm :-) arsenka gratuluje jeszcze tutaj! rudzia dzieki za info :-)
    I miał być Michaś z tego co pamietam:)Arsenka gratulacje!!!

    Justyneska trzymam kciuki od wczoraj bo myślałam że wczoraj masz cc.

    Sylwia Ninka cudna i te piękne duże oczęta ahh:)

    Weronika ładny domek, ma potencjał.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 10:06

    sylvia007 lubi tę wiadomość

  • Agusiek89 Autorytet
    Postów: 422 684

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti trzymaj się!!!!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti przerypane masz z tymi skurczami,współczuje.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya wrote:
    fajowoooooo
    to tylko gratulować i urządzać!
    Zresztą jak patrze na swoje mieszkanie (zagospodarowane poddasze, osobna klatka schodowa, 2 pokoje, kuchnia, lazienka, garderoba i jebitny nie potrzebnie korytarz) i ile włożyliśmy w nie kasy-to aż mnie w jelitach ściska, bo efekt mimo wszystko dalej średni.
    Nie wiem jak to będzie jak dom wybudujemy.
    Na stan surowy zamknięty jakoś wyciułamy-ale na wykończenie to na pewno kredyt.
    chciałabym jeszcze za życia pomieszkać ;-)
    ja sie nie tykam planowania i urzadzania bo tandetni mi to wycbodzi...zostawiam to mzowi..tez boje sie tycb kosztow ale jest duuza mozliwosc z podlogi maja juz polozone, bo tak byly zrobione od ooczatku..dallby nam to mozliwosc wprowadzic sie od razu bo zrobiona kuchnia pus meble i lazienka to standrad wiec to co najwaznijesze jest zrobione...w sumie zenysmy mieli na czym soac, gotowa prac i mozemy siemwprowadzac. nie chce oplacac 2 domow..teraz place za gowniany dom, w chujowej dielnicy z pakistanami...boje sie nawet onchodzic swieta zydowskie bo cholera wie jak to sie skonczy :( a tam nie ma zadnych w tym miastecku, sami anglicy i kilka polskich rodzin , bede czuc sie orzede wzystkim bezpiecznie..na tej gownianej chacie z grzybem i odpadajaca tapeta placimy 580 miesiecznie az mi sie plakac chce! a tam za takinwypas wyjdzie nam 380f juz z oplata za wode..a tu razem z woda wychodzi nam 610! to 230f roznicy!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kluska wrote:
    Malinka a Ty na to ktg to gdzie jeździsz? Do swojego lekarza czy jego gabinetu?
    ja na ktg jeżdże do położnej do Medicoveru bo tam mam pakiet opieki.

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya to jest starsza kobieta na emeryturze, bez zobowiązań i wogole. Pieniędzy pozyczone ma w cholerę u nas ale odpracowac to już się jej nie chce. Kurna co za człowiek.

  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    v

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:39

    Agusiek89, Lali, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eweliśka wrote:
    Werka ale czad, znów będziesz Sarusi urządzała pokoik:D
    nawet mi nie mow bo wiedzialam ze tak bedzie!..teraz pokoje samduze..jesli sie szybkonwprowadzimy to rzeczy malej beda u nas i na koncu zrobi sie jej pokoik :-) najpierw nasz i stasia

    Eweliśka lubi tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya u mnie nuda,nuda,nuda-skurczy brak,ktg wzorcowe. Oj ten Nasz synuś chce być baardzo punktualny.

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co inne gdyby to byly porodowe a to stopy bol straszny jeszcze w zyciu takich nigdy nie mialam ,dzieki dziewczyny za wsparcie dobrze ze jestescie . Milego Dnia na Ip jak mi cos powiedzą napisze jak co przebiega.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2015, 10:13

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ninka słodka :)

    sylvia007 lubi tę wiadomość

  • weronika86 Autorytet
    Postów: 5828 6377

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Kurwa kaleka jestem jedna pierdolona noc a ja na noge nie moge stanąc sinieje mi stopa przy skurczu nogi kurwa placz byl nieziemski trzymalo po 3 min magnez pije .Ignas uciska mi z prawej strony tak ze oddechu zlapac nie idzie oco kaman kurwa . Wkurwilam się i na Ip jade niech tobaczą bo jal rodzic bede niedaj boze skurcz nogi zlapie to ja ich rozniose ,moj mi madowal noge czul normalnie napiecie miesni az sie wystraszyl stopa mi siniala az:/
    krysti wspolczuje..tez kilka dni temu mialam takie skurcze, nigdy w zyciu nie mialam ichbtak silnych! mi pomogl potas bo magnez biore non stop i to nie byl magnez

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aguś86 lubią tę wiadomość

    5f81898964.png
    14ed59f4a5.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    v urządzać!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:39

    weronika86 lubi tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    v

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:39

    weronika86 lubi tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Murraya to jest starsza kobieta na emeryturze, bez zobowiązań i wogole. Pieniędzy pozyczone ma w cholerę u nas ale odpracowac to już się jej nie chce. Kurna co za człowiek.


    Wydawałoby się, że skoro to starsza kobieta to będzie odpowiedzialna i nie zostawi Cię w sytuacji bez wyjścia zwłaszcza teraz kiedy poród w zasadzie może Cię zaskoczyć w każdej chwili ale jak widać po raz kolejny w życiu czasem od nastolatka można się spodziewać więcej wyrozumiałości i odpowiedzialności niż od kogoś kto już w życiu trochę przeszedł.

    Anka1501, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya wrote:
    qrwa to jej w ogóle nie rozumiem! Egoistka z niej!
    Zresztą taki negatywny pasożyt, powinna się starać a nie jeszcze Cię tak urządzać!

    Juz jej nieraz chcieliśmy podziękować bo nie można na nią liczyć. Ale się wtedy płaczem zanosi i mówi, że my dla niej jak dzieci...

    W doope, człowiek nie ma na kogo liczyć. Jeszcze teraz mój na policji jest.

    Sorry, że Wam smece ale mam dość.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Weronika mąż nabrał wprawy i pewności siebie tym pokoikiem Sarci,przedsmak tego co potrafi:)

    weronika86 lubi tę wiadomość

‹‹ 3868 3869 3870 3871 3872 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ