Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggie !!!!!!!!!!! Zdjęcia dodalam :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • ustronianka24 Przyjaciółka
    Postów: 107 174

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja o tym też nie słyszałam ale zgłupiałam jak mi to powiedziała :p

    ja dziś juz posprzątane , zostało mi czekac na mojego aż wróci z pracy i może na jakieś zakupy sie wybierzemy o ile bede miała siłe bo czuję się już jak słoń a małej na świat się chyba nie spieszy :)

    shimmer_lip, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia piiiiiknaś jest dupeczka! <3 :D


    Może i ja swoje wrzucę, tylko żem wstydliwa i jeszcze pomyślę. :D

    nick nieaktualny, Lali, shimmer_lip, Fasia, Eweliśka, Agusiek89, nick nieaktualny, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia sliczne zdjecia, maz przystojniak :) najbardziej podoba mi sie zdjecie w plenerze!

    MartaAlvi Wasze zdjecia tez piekne, az sie milo patrzy na takich szczesliwych ludzi:) rzeczywiscie wygladacie na zdjeciu baaardzo mlodo :) maz tez przystojniak hihi:)

    Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie mysle jak moj Iguś ułożony dziwna pozycja bo normalnie nóżki rączki po brzuszku śmigają niewiem czy nie poprzecznie bo jestem szeroka na bokach az wypycha dol podbrzusza taki mieciutki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 13:08

  • ustronianka24 Przyjaciółka
    Postów: 107 174

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak patrze na te wasze zdjęcia to żałuje że sama nie mam takiej sesji :)

    Fasia zdjecia śliczne i ten brzuszek <3

    Fasia lubi tę wiadomość

  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    natt wrote:
    Fasia piiiiiknaś jest dupeczka! <3 :D


    Może i ja swoje wrzucę, tylko żem wstydliwa i jeszcze pomyślę. :D
    Wrzuć, wrzuć :) powkurwiaj shimmerową :D

    a miałam pisać, że masz strasznie gupiom koleżankę i też jej życzę muchomora :D takiego obleśnego sromotnika bo te czerwone z kropeczkami to za ładne som na jej piczę!!!

    nick nieaktualny, Lali, nick nieaktualny, Eweliśka, Justinka lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt wrzuc ale najlepiej z mezem:P mam dzis ochote popatrzec na chlopow Waszych :P :D

    Fasia, nick nieaktualny, nick nieaktualny, MartaAlvi, haneczka, Justinka lubią tę wiadomość

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lali wrote:
    Fasia sliczne zdjecia, maz przystojniak :) najbardziej podoba mi sie zdjecie w plenerze!

    MartaAlvi Wasze zdjecia tez piekne, az sie milo patrzy na takich szczesliwych ludzi:) rzeczywiscie wygladacie na zdjeciu baaardzo mlodo :) maz tez przystojniak hihi:)
    Lali najlepszego Fasia nie dała :D takiego, co sobie plastikowego Julka przykleiła i się cieszy z tego tak, że człowiekowi się od samego patrzenia humor poprawia :D pomolestuj to może wrzuci :D

    nick nieaktualny, Fasia, Aguś86, MartaAlvi, Agusiek89, Justinka lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Wrzuć, wrzuć :) powkurwiaj shimmerową :D

    a miałam pisać, że masz strasznie gupiom koleżankę i też jej życzę muchomora :D takiego obleśnego sromotnika bo te czerwone z kropeczkami to za ładne som na jej piczę!!!


    Złooooo, złoooooooooo, złoooooooo w Tobie wyczuwam i 'lubię to' ! :D :D :D

    Fasia, shimmer_lip lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę miłego dnia zyczé <3

    Lali, haneczka lubią tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, dziekuje w imieniu wlasnym, syna i meza :D

    Tych z pleneru mam jeszcze kilka. Ogolnie wszystkich mammy 20 sztuk. Nie duzo ale pamiatka jest :)

    Natt dawaj fotki!

    shimmer_lip lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NATT dawaj foty czekam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lali wrote:
    Natt wrzuc ale najlepiej z mezem:P mam dzis ochote popatrzec na chlopow Waszych :P :D


    Ja nie jestem taka nudna jak Wy żeby se z mężem foty robić. Kochanek jest bardziej fotogeniczny to se z nim strzeliłam sesję. :P

    Lali, nick nieaktualny, Fasia, shimmer_lip, Nadzieja84, nick nieaktualny, haneczka, Justinka lubią tę wiadomość

  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natt to jeszcze lepiej, dawaj kochanka :D

    Fasia to ja chce jeszcze zdjecie z plasitkowym Julkiem, no weeeeez....

    Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NATT poka czekam moj juz trąbi na dole bym schodziła haha biorę tableta ze sobą:)

    Lali lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lali ty tez piękna kobitka jestes Pola po tobie urodę ma piękną:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co tam u misi słychać i innych dziewczyn po porodzie !

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 13:16

    weronika86 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę mi tu zaprzestać o starych dupach... :-P ;-) chyba, że któraś w tyłek chce dostać!!! Ja tam młodo się czuję, jakoś nie czuję mojego wieku na sobie i wcale go nie widzę :-D
    Marta jasne, że się cieszyć :-)

    Fasia ja też uwielbiam to z przyklejonym Julkiem :-D

    Fasia, shimmer_lip, Eweliśka, nick nieaktualny, Nadzieja84, nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 19:20

    nick nieaktualny, Fasia, Lali, Aguś86, shimmer_lip, MartaAlvi, Militta110816, Murraya, mantissa, Eweliśka, nick nieaktualny, mf, Agusiek89, Nadzieja84, nick nieaktualny, Robotka1, Gosha, haneczka, Justinka, Ulka84, Klaudia90, lysinka, Ewelcia, weronika86, Jaga, NY lubią tę wiadomość

‹‹ 3894 3895 3896 3897 3898 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ