Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ustronianka witaj :)

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justinka to normalne plamienie po badaniu ginekologicznym szczególnie teraz kiedy szyjki powoli się rozwieraja

    Justinka lubi tę wiadomość

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Marta super zdjęcia :) a jacy Wy młodzi jesteście :) szczególnie po Twoim mężu widać :) ale się staro poczułam... Buuuu
    z ust mi to wyjelas też się staro przy Waszych zdjeciach poczułam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 12:38

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • Agusiek89 Autorytet
    Postów: 422 684

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnej soboty Mamy!!!!!

    PS Marta świetne zdjęcia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ustronianka witaj :-D a już myślałam, że nikt nie dołączy :-D fajnie
    A skąd jesteś? Ustronie? :-P

    No Marta młodziutka a mąż w ogóle jak nastolatek na zdjęciach...no i loooove widać :-D

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny :)
    Faktycznie, wygladamy na mega gówniarzy - cóż, sama nie wiem czy się cieszyć czy płakać :D
    Ja mam 26lat a maż 27lat :D hahaha

    Fasia, dlaczego nie wrzucisz fotek?

    nick nieaktualny, Anka1501, malinka1984, nick nieaktualny, Agusiek89, Justinka, nick nieaktualny, haneczka, weronika86, Ewelcia lubią tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lali wrote:
    Dobry :)
    Anka niech ruszy porzadnie na calego albo niech sie wstrzyma synek do nastepnej soboty, nie zapomnij dac mu od razu klapsa, ze tak mame wymeczyl;) pewnie sama z synem nie dasz rady odespac w dzien co?
    Krysti meczylas sie biedna tez w nocy:(
    A Ewelcia jak tam?? Mam nadzieje, ze przeszlo. Jestes w szpitalu a musisz prosic sie o pomoc, brak slow...
    Lali odsypiam w dzien normalnie :'s

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 12:38

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka myślę o tym co napisałaś i się zastanawiam czy to możliwe, że ja się tak wzbraniam teraz przed tym porodem i tak wszystko hamuje?? Bo moje ciało najwidoczniej jest już gotowe do porodu a mimo wszystko po wielu godzinach wszystko ustaje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wrote:
    Faktycznie, wygladamy na mega gówniarzy - cóż, sama nie wiem czy się cieszyć czy płakać :D
    Ja mam 26lat a maż 27lat :D hahaha


    Ja też 26 ;)
    Oczywiście, że cieszyć ! :D

  • ustronianka24 Przyjaciółka
    Postów: 107 174

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jednak ktoś wam się jeszcze narzucił do grupy :p jestem ze śląska , nie wiedziałam jaki nick wymyslić a na stole akurat stała woda ustronianka i tak wyszło :)

    Eweliśka, nick nieaktualny, Anka1501, nick nieaktualny, Aguś86, Fasia, Lali, nick nieaktualny, mantissa, Agusiek89, Nadzieja84, Justinka, nick nieaktualny, Robotka1, weronika86, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi wrote:
    Dziękuje dziewczyny :)
    Faktycznie, wygladamy na mega gówniarzy - cóż, sama nie wiem czy się cieszyć czy płakać :D
    Ja mam 26lat a maż 27lat :D hahaha

    To mnie dobilas :D ja też mam 26 lat a wyglądam jakbym była starsza od Ciebie conajmniej 5-6 lat :) super wygladacie

  • Eweliśka Autorytet
    Postów: 1366 1823

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta pewnie że się cieszyć z wieku w sumie na tych zdjęciach to nawet na tyle nie wygladacie

    ug37roeq6z3ep1sa.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta przepiękne zdjecia i nawet fotografa nie trza było siostra profesionalistka normalnie gdybys nie powiedziała bym pomyślała ze foty zrobione przez fotografa i takie kolorowe śliczne są :) pięknie wyglądacie <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 12:40

  • ustronianka24 Przyjaciółka
    Postów: 107 174

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MartaAlvi zdjęcia super :)

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę robić polędwiczki bo juz mnie ssie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ustronianka witaj który tydzien co miec bedziesz <3 synusia czy córcie

  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leże sobie na łóżku oglądam film a po nodze zapier@#$%la mi KLESZCZ! Tak kleszcz. Kuźwa chyba kocisko mi je przywlokło z dworu albo przez okno wpadł jak myłam podłogi. Nosz kuźwa dziadostwo jedno. Musze potem obejrzeć młodego i siebie czy czasem jeszcze gdzieś jakiś nie przypałętał się. Ehhh pierdzielona wies:(

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • ustronianka24 Przyjaciółka
    Postów: 107 174

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti 37 tydzień 4 dzień :) córeczka <3

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nadzieja84, Ewelcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga wrote:
    Leże sobie na łóżku oglądam film a po nodze zapier@#$%la mi KLESZCZ! Tak kleszcz. Kuźwa chyba kocisko mi je przywlokło z dworu albo przez okno wpadł jak myłam podłogi. Nosz kuźwa dziadostwo jedno. Musze potem obejrzeć młodego i siebie czy czasem jeszcze gdzieś jakiś nie przypałętał się. Ehhh pierdzielona wies:(
    Nom uwazaj kochana na kleszcze jak na wsi mieszkacie . Napewno kot przywlukl sprawdź kota sierść obiadaj syna i siebie racja

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 marca 2015, 12:44

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ustronianka24 wrote:
    Krysti 37 tydzień 4 dzień :) córeczka <3
    To juz tez blisko :) super <3

‹‹ 3892 3893 3894 3895 3896 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ