Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój maly dzisiaj jest nie spokojny chyba na pogode mam nadzieje ze na pogode ze nadal będzie grzeczny

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • malinka1984 Autorytet
    Postów: 837 1943

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Kluska.
    Ewelcia juz pewnie jest po cc i ma swoje dwa skarby :)
    No i Murraya :)
    dzięki wielkie :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 15:49

    Fasia lubi tę wiadomość

    Czekamy na Kacperka
    TP 01.04 ale Kacperek ani myśli wychodzić.
  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murray - powodzenia! dawaj znać co i jak?
    Kluska - ciekawe czy jest już po... nadal zaciskam kciuki...
    Ewelcia - za Was też, bo widzę że jeszcze jesteście przed tą wielką chwilą :)
    Robotka - jak tam, wszystko ok? Już w domu?
    Bambi - ale akrobata z Twojego synka :) fajnie, oby znowu mu się nie odwidziało ;)

    Boshe co za dzień... wyprawa do zusu i przedszkola mnie wykończyła :( dość mam spuchnięte stopy i ciasno w butach, a przy zmianie pedałów tak bolało :( na dodatek ból brzucha mega... muszę trochę odpocząć... nie wspomnę że w przedszkolu okazało się że mamy 3h na dostarczenie zaświadczeń o zatrudnieniu - porażka... nie wiem czy dziecko się dostanie a oni takie pisemka chcą, ech... na szczęście się chyba udało i mąż jedzie zawieźć...

    Bambi85 lubi tę wiadomość

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya wrote:
    A więc tak
    Godzinę temu patrze a wkładka o lekkim zabarwieniu erotycznym, skurcze co 5-6 min.
    Po prysznicu dalej są.
    Wody się trzymają.

    Nie są mega mocne ale ich regularnosc mnie niepokoi

    dzieci mają załatwione opiekę, mąż będzie za niecała godzinę, oby z tego pośpiechu nic mu pod auto wlecialo ( wypluc) i lecimy na IP :-)
    Zobaczymy czy szpital przerazi malca i zrezygnuje z akcji

    Dam znać
    Buzka
    Wkładka o zabarwieniu erotycznym :D kocham to forum :D

    sylvia007, haneczka, nick nieaktualny, Fasia, nick nieaktualny, MartaAlvi, Gosha, nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 31 marca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asica wrote:
    Nie odzywalam się ale poczytaj, Dzięki za pamięć :-D
    Gratuluję wszystkim Szczęśliwym mamusiom.
    Tyż o Tobie myślałam ;)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Asica Ekspertka
    Postów: 122 88

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do zgaga to też przed ciąża nie wiedzialam co to, długo jej nie było a teraz od tygodnia strasznie męczy jak leżę

    xtmhqo7.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale się dzieje :-O Murraya, Ewelcie, Kluska trzymam kciuki!!!
    A ja znowu mam problem z apetytem, myślałam, że jego brak jest spowodowany ciążą, po porodzie przez 3dni czułam głód, a później już coraz gorzej. Od wczoraj jem na siłę i muszę się powstrzymywać, żeby wszystkiego co zjem nie oddać :-(

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka weź daj znać jak się sprawy mają..

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Asica Ekspertka
    Postów: 122 88

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Tyż o Tobie myślałam ;)
    Miło..

    Kurcze Zastanawiam się czy gabke z wózka przeplukac w ręku..
    Bo śmierdzi, wietrze narazie na oknie..
    A wy coś robiliście też tak smierdziala?
    Pokrowiec upralam, ale ta gąbka.. Hm
    W ogóle myślałam że będzie jakiś materacyk a tu gąbka hah za tyle kasy.. co tam macie w gondolach?
    Ale regulacja za główką w gondoli jest przynaniej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:06

    xtmhqo7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ulka84 wrote:
    u mnie łatwiej podjąć decyzję o farbowaniu bo mają fryzjerką jest kumpela :) jak mi się nie podoba to mogę pomarudzić ;P
    A mam rodzinny zaklad fryzjerski w Polsce no i ja robie kreatynowe prostowanie wlosow zajmuje się tym :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wasze dzieci tez wala takie kupy ze aż cipke osrywaja? :p co ja sie namęczy aby ja wyczyścić , masakra.

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Lwica, haneczka, Gosha, iwonka1077, Nadzieja84, weronika86, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asica u mnie tez gąbka, chyba kazdy wózek ma taka wkladke wlasnie. Natomiast moja nie smierdzi, w ogóle wozek nie smierdzial tak jak wasze z tego co pisalyscie.

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Czy Wasze dzieci tez wala takie kupy ze aż cipke osrywaja? :p co ja sie namęczy aby ja wyczyścić , masakra.
    Hahahaha :) matka przecieraj pipke :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cizes ewelcia kluska muraya robotka :) dawac znac hania moze i tez dzis porodowke zaliczy :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:13

  • Asica Ekspertka
    Postów: 122 88

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Czy Wasze dzieci tez wala takie kupy ze aż cipke osrywaja? :p co ja sie namęczy aby ja wyczyścić , masakra.

    Heheh pamiętam że siostry córa też tak walila i cipke to nic ale czasem i na plecki potrafiła, także wiem ze prania będzie ile by ubranek nie miał..

    xtmhqo7.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisalam do Robotki smska, czekam na odpowiedz..

    nick nieaktualny, shimmer_lip, Aguś86, nick nieaktualny, Gosha, nick nieaktualny, Robotka1, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie też gąbka ale nie śmierdzi. Ogólnie bardziej śmierdzące było łóżeczko niż wózek ;) ale pewnie że przechlap jak ma Cię drażnić ;)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Czy Wasze dzieci tez wala takie kupy ze aż cipke osrywaja? :p co ja sie namęczy aby ja wyczyścić , masakra.
    Chyba dzieci tak już mają :) u dziewczynek cipsko obsrane u chłopaków całe jajcory :D

    nick nieaktualny, weronika86 lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Czy Wasze dzieci tez wala takie kupy ze aż cipke osrywaja? :p co ja sie namęczy aby ja wyczyścić , masakra.
    Hwesta nie raz "osra sie po pachy" :D sorry za doslownosc :D

    Fasia, sylvia007, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nadzieja84, weronika86, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To czekamy ! Na wiesci :)

‹‹ 3967 3968 3969 3970 3971 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ