Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poprasuje do lozeczka wszystko :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju, muszę sie ja pod kranem nauczyć myć bo masakra :p tyle na forum matka sie o kupach naczytała i teraz mam ;)

    nick nieaktualny, mf, Aguś86, shimmer_lip, nick nieaktualny, Gosha, nick nieaktualny, iwonka1077, Nadzieja84, Agusiek89 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hwesta wrote:
    Jeju, muszę sie ja pod kranem nauczyć myć bo masakra :p tyle na forum matka sie o kupach naczytała i teraz mam ;)
    Hwescia a foca Alicji gdzie bo ja nie widzialam twojej malej księzniczki ;)chyba ze cenisz sobie pryvatnosc to Rozumiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:18

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asica wrote:
    Miło..

    Kurcze Zastanawiam się czy gabke z wózka przeplukac w ręku..
    Bo śmierdzi, wietrze narazie na oknie..
    A wy coś robiliście też tak smierdziala?
    Pokrowiec upralam, ale ta gąbka.. Hm
    W ogóle myślałam że będzie jakiś materacyk a tu gąbka hah za tyle kasy.. co tam macie w gondolach?
    Ale regulacja za główką w gondoli jest przynaniej
    Ja ją prałam w pralce normalnie

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • lysinka Autorytet
    Postów: 704 944

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya trzymam kciuki :) powodzenia

    Haneczka daj znać, co tam u ciebie się okaże

    Ja byłam na krótkim spacerku, bo słoneczko wyszło i teraz mi się spać strasznie zachciało.

    haneczka lubi tę wiadomość

    km5smg7yaiikzi6r.png
  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś nie wiem czy się śmiać czy płakać... niby wszyscy czekają kiedy będę rodzić... ale tak będąc w przedszkolu gdy okazało się że na już potrzebne są zaświadczenia o zatrudnieniu od razu dzwonie do męża... i co nie odbiera! ani jednego ani drugiego tel! myślę sobie nie no świetnie... po dłuższej chwili oddzwania z pytaniem co się dzieje bo jest na spotkaniu i wyszedł na chwilę! wytłumaczyłam i ok, pa ;)
    Wróciłam do domu i dzwonie do mojej mamy [ma zająć się synkiem jak będę w szpitalu] bo nie wiedziałam o co chodzi z 1 dokumentem... i co nie odbiera!!! więc spokojnie czekam aż oddzwoni... w końcu to nic aż tak pilnego... i co oddzwoniła po 1h!!! miała naradę a zapomniała telefonu! nie no luz :P można rodzić ;)
    Wniosek taki że dzwonić i rodzić to ja sobie mogę :P ale chyba najszybciej jak wezmę syna pod pachę i pojadę sama na porodówkę :D

    Aguś86, mf, Fasia, Lali, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Nadzieja84, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwesta to normalne, bo kupki są rzadkie i się rozplywaja ;) Nie raz Ci wyleci tyłem pampersa na plecy nawet :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 16:21

    shimmer_lip, nick nieaktualny, Lali lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Asica Ekspertka
    Postów: 122 88

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja muszę się pochwalić, dostałam taki kocyk, a raczej mama moja dostała dla wnuczka ale to dłuższa historia
    http://m.lahalle.com/bebe/trousseau-de-naissance/trousseau-de-naissance/linge-de-lit-14#520470
    I sweterek i body 3 z tej firmy, boski materiał, Świetne tam te rzeczy jak patrzyłam na stronie. I kolorystycznie trafione bo mam łóżeczko i wózek biało szare odcienie.

    shimmer_lip, Justinka, Lali, Fasia, lysinka, nick nieaktualny, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    xtmhqo7.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 00:41

    Justinka lubi tę wiadomość

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie się nie dzieje absolutnie nic :) i powiem Wam, że ja urodzę 7 kwietnia :D od 7 mąż ma urlop a Baśka jest grzeczne dziecko i zaczeka na tatusia żeby matka nie musiała sama na porodówce siedzieć ;)

    lysinka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:27

    nick nieaktualny, mf, Lwica, Fasia, sylvia007, Justinka, nick nieaktualny, Lali, Anka1501, Militta110816, Klaudia90, haneczka, lysinka, Aguś86, nick nieaktualny, nick nieaktualny, MartaAlvi, shimmer_lip, iwonka1077, nick nieaktualny, Jaga, Robotka1, Ulka84, Nadzieja84, NY, weronika86, Agusiek89, Bambi85 lubią tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:27

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya super!!!

    Trzymam kciuki!!!

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka jest w szpitalu, z Jagodka wszystko dobrze, ma 3 razy dziennie ktg i obecnie czeka na obchod. Jest u niej mąż z corka wiec pewnie jak pojda to się odezwie :)

    haneczka, Gosha, Aguś86, nick nieaktualny, nick nieaktualny, sylvia007, iwonka1077, nick nieaktualny, Jaga, Robotka1, Nadzieja84, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya normalnie rodzisz wtedy kiedy chcesz :D Ty wrozko! Kiedy ja urodze? :))))))))

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murray - super! czekamy na wieści! Oczywiście trzymamy kciuki i powodzenia! :)

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya, powodzenia. Trzymam kciuki.

    Weronika, tak mała jest na piersi. Mówicie ze ładnie przybrała? Strasznie się ciesze.

    Hwesta, Maja dziś miała na sobie body z długim rękawem, śpiochy, skarpetki i polarowy kombinezon. I my mamy jeszcze do fotelika taki śpiworek z polaru. No i czapka oczywiście.
    No a pediatra mi ją zmierzył i tak naprawde to ona ma 49 zm a nie 54 jak podali. Też mi się cos podejrzane te 54 wydawało bo pisałam Wam wczoraj, ze w rozmiarze 56 to ona pływa.

    haneczka, weronika86 lubią tę wiadomość

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya kciuki!!
    Robotka zostala jednak? Pewnie juz potrzymaja ja do konca, ale bedzie pod kontrola.

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • adk_1989 Autorytet
    Postów: 2316 2507

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya ale jestem podekscytowana! Tyle dzieci, tyle dzieci! Tyle szczęścia w jeden dzień! :D

    nick nieaktualny, Nadzieja84, weronika86, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    ckaivfxm1aofa92y.png

    atdcx1hp01myo4wh.png
  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 31 marca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya wrote:
    Test mi zrobiły ale nie wiem wkońcu czy sacza się ze mnie wody czy sam czop

    Murraya, musisz się dowiedzieć tego dla mnie!!! :) Proszęęęę
    Bo jak wody, to jak do jutra nie przejdzie, pojadę skontrolować, żeby mały nie wysechł na wiór. :)

    A Tobie gratuluję pięknego rozwarcia i skurczy i w ogóle. Super. :) Teraz już tylko z górki.

    Murraya lubi tę wiadomość

‹‹ 3968 3969 3970 3971 3972 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ