Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 marca 2015, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka ja jak wychodzilam na zadanie to poszlam do poloznych po obchodzie i po sniadaniu. Daly mi jakis druk do wypelnienia i tyle. Poszlqm sie przebrac i do domu :D
    nie masz w szpitalu automatu z napojami?

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwesta a ja mam pytanie o ten kubek i sztućce. Jak pamiętam to były szpitalne. Coś się zmieniło? Mam brać swoje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mantissa jak wyniki ?

  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Robotka ja jak wychodzilam na zadanie to poszlam do poloznych po obchodzie i po sniadaniu. Daly mi jakis druk do wypelnienia i tyle. Poszlqm sie przebrac i do domu :D
    nie masz w szpitalu automatu z napojami?
    a czemu pytasz o automat z napojami??:D

    o to dobrze to pójdę też po obchodzie do położnych :) bo myślałam że trzeba to lekarzom na obchodzie powiedzieć a wolałabym mojemu tego nie mówić bo rozumiem że jak ma dzis dyżur to jutro będzie jeszcze na rannym obchodzie

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaa kawa:) haha a nie wiem:) musze sprawdzic:)

    Fasia lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya powodzenia ;)
    Widzę, że baby boom na forum ;) ciekawe który dzieciak otworzy kwiecień ;) powinien być podkreślony na liście :)
    Rudzia Rudzinko nie dołuj się, zostałyśmy 2 na nasz termin, życzę Tobie i sobie żebyśmy się wstrzeliły ;) swoją drogą zastanawiam się czy regularne miesiączki mogą mieć związek z ewentualnym terminowym porodem ? Lub czy to, że mama rodziła w terminie 3 dzieci zwiększa moje szanse na 'punktualnosc' :) udaję, że nie słyszałam słów ginekologa wczoraj, że rodzic jeszcze nie bede bo jakoś sobie jutrzejszy dzień upatrzyłam :P

    Rudzia, Fasia, nick nieaktualny, Aguś86, weronika86 lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • Lali Autorytet
    Postów: 1701 2405

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantissa no wlasnie czekamy na info, ale licze ze wszystko ok!!

    6gcc7ob.png
    Pola 04.2012 <3
    Laura 04.2015 <3
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od polodnia spina mi sie brzuch i mam bole krzyza takie jak na @ ale lekkie.. teraz zauwazylam rozowe uplawy na bieliznie.. kurcze moze cos jednak ruszylo? Ale bylabym szczesliwa! :)

    NY Ty sie nie przejmuj slowami gina widzisz jak to jest proboja prorokowac ale im nie wychodzi..ilu dziewczyna juz minal "termin" podany przez gina a Ona dalej w dwupaku! :) szanse sa zawsze! Wierze ze Obie urodzimy w terminie :P

    NY, Aguś86, weronika86, Agusiek89 lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 00:42

    NY lubi tę wiadomość

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Od polodnia spina mi sie brzuch i mam bole krzyza takie jak na @ ale lekkie.. teraz zauwazylam rozowe uplawy na bieliznie.. kurcze moze cos jednak ruszylo? Ale bylabym szczesliwa! :)

    NY Ty sie nie przejmuj slowami gina widzisz jak to jest proboja prorokowac ale im nie wychodzi..ilu dziewczyna juz minal "termin" podany przez gina a Ona dalej w dwupaku! :) szanse sa zawsze! Wierze ze Obie urodzimy w terminie :P
    Upławy ? łooooooo dobry znak :)

    Fasia, Rudzia lubią tę wiadomość

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • Murraya Autorytet
    Postów: 808 1835

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    b

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 17:26

    NY, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Militta110816, Anka1501, Fasia, nick nieaktualny, Rudzia, sylvia007, lysinka, mf, Jaga, malinka1984, Nadzieja84, Aguś86, Lali, shimmer_lip, adk_1989, nick nieaktualny, Justinka, liwi, iwonka1077, nick nieaktualny, Ewelcia, weronika86, mantissa, Agusiek89, Gosha, haneczka, mila79, Ulka84, Bambi85, Auro lubią tę wiadomość

    82do3e5ebme2hhhv.png
    bajj0tsd343aweuc.png
  • NY Autorytet
    Postów: 413 793

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wow wow wow !!!! Murraya gratuluje!!!

    eNortjKzUjIyMjAzMVayBlwwFWgCzg,,11.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya Gratulacje!!! Szybko poszło

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2015, 20:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O żesz Murraya ale sprint :) :) :)
    GRATULACJE MAMUSIU! !!!

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka z automatem chodziło mi o kawe, bos chciala :P
    nie wiem jak u Ciebie z dyzurami, u mnie wieczorem byl kto inny i rano tez. O 7 i 19 byla zmiana :)

    NY ja sie nie znam na punktualnosci porodu. W zyciu nie mialam regularnej miesiaczki :P ale zycze Ci aby tak wlasnie było!

    Rudzia nie mysl o tym kiedy sie zacznie. Moze wlasnie juz cos w tym kierunku sie dzieje? Niestety albo i stety nie mamy na to wplywu. Boisz sie, ze jak nie teraz to dopiero 17 beda Ci wywolywac - spójrz ile jeszcze en dni do tego 17 kwietnia po drodze, a w mazdy z tych dni przeckez moze sie zaczac. glowa do gory! :)

    Lali kiedy beda wiesci?

    NY, Rudzia lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya jestes moim mistrzem !!!!!! gratulacje !!!!!! :)))))))

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję Murraya!!! sprawnie poszło Kochana! :)

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MURRAYA!! Gratulacje!!! Zazdroszcze tak szybkiego porodu!!! :)

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya gratuluje ! Aż sprawdziłam ty jeszcze o 17 do nas pisałaś :) Normalnie sprint :) Jak już odpoczniesz podziel się z nami swoim szybkim porodem :)

    mf lubi tę wiadomość

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 31 marca 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Murraya gratuluję synka!!! :-)

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
‹‹ 3976 3977 3978 3979 3980 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ