Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Justinka Autorytet
    Postów: 1073 1332

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia ale Cię wymeczyl poród chyba tak jak pisałaś przed że najbardziej przenoszona ciąża i najdłuższy poród będą należeć do Ciebie.. ale szybko zapomnisz mając Sofii przy sobie :)
    piękna jest taka okraglutka :)

    Rudzia lubi tę wiadomość

    Anielka 10.04.2015 /// 3620 g 56 cm
    201504101680.png
    Tymon 28.09.2012 /// 3830 g 58 cm
    683907699a.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia Sofijka jest piękna!!!!!

    Gratki :))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 07:56

    Rudzia lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 07:35

    Lwica, Fasia, Gosha, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia tak strasznie sie ciezze ze masz juz mala przy sobie. Gratuluje z calego serca zdrowej duzej dziewczynki!
    waga piekna.. ale po brzuchu tego nie bylo widac !! Sofi jest sliczna <3

    Rudzia lubi tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hwesta ty Pindo!!
    DlaczegO ty nam cory nie pokazalas????

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Aguś86, weronika86, Gosha, nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti dzieci sa na tyle inteligentne ze jak dostaja cyca a z niego nie leci to na pewno nie beda z niego ciagnac... bedzie sie maly wkurzal wywalal sutek z ust.. a jak ladnie je tzn ze jest okej.. laktator jest zbedny.. bo sie nawalu mleka nie pozbedziesz.


    A my dzisiaj mamy super noc za soba. Maz wczoraj przywiozl SAB SIMPLEX. Espumisan i inne cuda sie nie umywaja... po jednym podaniu roznica w dziecku ogromna... ale odkrylam ze te bole brzuchs byly po czescid spowodowane moim jedzeniem jablek.. :(

    Przez ten sab simplex mlody dlugo w nocy spal a jak sie przebudzal to malo jadl.. a cycki pelne... sciagnelam 100 ml za jednym razem a z cycow nadal kapalo... moje drugie podejscie do laktatora.. za pierwszym razem skapalo 5kropli...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 08:35

    nick nieaktualny, mantissa, nick nieaktualny, Gosha, Fasia lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    F

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 11:13

    Rudzia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy a jabłka surowe jesz? Ala po soku jabłkowym miała bóle brzuszka straszne. Jedz jabłka gotowane i powinno być ok. Ja zjadam 2 dziennie i nic się nie dzieje.
    ile dałaś tego sab simplexu? post polubiłam za to, że kropelki pomogły

    Rudzia gratuluję! z Sofii kawał kobiety :) nareszcie jest po tej stronie.

    Krysti nie ściągaj mleka bo to błędne koło nabawisz się zapalenia w końcu. a te zastrzyki to ja sobie robiłam codziennie od 24.07.14 do 11.04.15 i to nic strasznego ;) rób w brzuch będzie łatwiej
    monitor Snuza Hero 2015

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 08:46

    Rudzia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 11:14

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia śliczna Sofijka ♥

    Rudzia lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadlam surowe.. mi w szpitalu kazali jesc jablka banany bez obaw i jadlam.. jednak dieta matki karmiacej w naszym przypadku to podstawa...

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi w szpitalu dawali pieczone jablka. Sprobuj :) Pyszne są :)

    Lwica, Amy_, Gosha lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny ja jem wszystko i jak narazie nic sie nie dzieje ...
    A jabłka mam tez surowe jeszcze nie zjadłam bo mnie nie ciągnie ale wciągnęłam pomarańcze:/
    Moze zrobię kompot jabłkowy i zjem bo mnie nastraszylyscie -ja mam dość krzyku z karmieniem...

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    R

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 11:14

    Aguś86 lubi tę wiadomość

  • haneczka Autorytet
    Postów: 2675 3596

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ściągałam pokarm dopiero 3 razy. Raz na wyjazd do lekarza i dwa razy po jednej piersi, kiedy zrobily sie twarde jak kamień i bolesne jak pierun ;) uniknelam dzieki temu zapalenia piersi i miałam porcje mleczka na wyjście z domu :)

    Tez jestem zdania, ze ściąganie do ściągania nie jest do konca dobre. Nie ma co bobasa tuczyć nadmiarem pokarmu z butli plus piersią. Mlode wie ile zjeść, żeby zdrowo rosnąć i być silnym :)

    Lysinka dziękuję:) ja mam żel solcoseryl na gojenie ale ten obrzek jest nie na szwie tylko powyżej i nie wiem jak sie tego pozbyć, bo boli i twarde.. Poczytam o tym Rivel żelu.

    Podbijam pytanie. Czy macie obrzęk mimo ładnego gojenia się rany po cieciu cesarskim? Jak dlugo sie utrzymywał lub utrzymuje i co z tym robić??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 09:04

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasz miał jedynie problem z gazikami i podawaliśmy to przez 2dni i słychać było różnice ...teraz narazie nie dostaje

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/480b0ed60d2b.jpg

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jabłka pieczone lub duszone są spasferyzowane dziewczyny i mniej obciążają brzuszek. Surowe pobudzają trawienie ale dla maluszka na początku to może być aż za dużo. Rzeczywiście Amy surowe mogły zaszkodzić Olkowi :-(
    Dobrze, że czujna ważka jesteś :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 09:24

    weronika86, Gosha, Murraya lubią tę wiadomość

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haneczka wrote:

    Podbijam pytanie. Czy macie obrzęk mimo ładnego gojenia się rany po cieciu cesarskim? Jak dlugo sie utrzymywał lub utrzymuje i co z tym robić??

    Ja mam obrzęk. Położna mi powiedziała ze rana sie spoko goi a ten siniak/obrzęk to norma. Wiec sie nie pytałam kiedy zejdzie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 09:09

    haneczka lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Y

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 11:14

    haneczka lubi tę wiadomość

  • Amy_ Autorytet
    Postów: 3375 6041

    Wysłany: 19 kwietnia 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a mi w szpitalu dawali surowe jablka na deser... oni maja teorie - jesc wszystko tak jak przed ciaza.. ja sie zgadzam z ta teoria ale jak dziecko zle reaguje natychmiast nalezy eliminowac wszystko co moze zaszkodzic... sa dzieci ktore tak zle nie reaguja na to co matka je.. ale sa tez Olki :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2015, 09:14

    weronika86, nick nieaktualny, Aguś86, Gosha, Murraya, Fasia lubią tę wiadomość

    lk80hku.png
    84pj0p2.png
‹‹ 4328 4329 4330 4331 4332 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieudane in vitro nie przekreśla marzeń o dziecku – sprawdź, jak dobrze przygotować się do kolejnej próby.

Wiele par zmagających się z niepłodnością doświadcza ogromnego rozczarowania, gdy procedura in vitro nie kończy się ciążą. Choć taka sytuacja bywa trudna i często rodzi poczucie bezradności, nie oznacza to, że z marzenia o dziecku trzeba zrezygnować. Niepowodzenie nie przekreśla szans na sukces – przeciwnie, może stać się ważnym momentem, by zatrzymać się, dokładniej przeanalizować przebieg leczenia i lepiej przygotować się do kolejnej próby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ