Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale tu cisza aż nie podobne to do nas :)

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 maja 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    R

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 13:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my dzis tez bez spaceru bo raz pada raz nie. Jak mała sie obudzi to na taras wyjdziemy jak padać nie będzie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 maja 2015, 16:04

    Ida lubi tę wiadomość

  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 13:16

    nick nieaktualny, mf, weronika86 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    Aaaaa, taras to jest to! Szkoda że ja nie mam nawet balkonu. Ale już postanowiłam, na wakacje jadę do rodziców, mają właśnie ogromny taras i ogród, będzie gdzie oddychać świeżym powietrzem, bo tu w środku miasta niebardzo i czuję że się duszę. Także jeszcze niecałe 2 miesiące i wyjeżdżamy :-) Wszak tylko 20 km dalej ale zawsze ktoś będzie do pomocy i nie będę sama całymi dniami :-)

    No a pomyśleć że byliśmy prawie o krok w sprzedaży domu i chcieliśmy się do bloku wyprowadzić. Teraz już nie ma mowy abyśmy dom na blok zamienili. A ja 22 lata w bloku mieszkałam i już nie chce :)

    Ida lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym baaaardzo wiele dała za dom z ogródkiem, nawet malutki, nawet taki 70metrowy;)

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 11:40

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    R

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 13:17

    Lwica, sylvia007, mantissa, nick nieaktualny, Aguś86, misia83, nick nieaktualny, Murraya, Ulka84, Gosha, Fasia, MartaAlvi, weronika86 lubią tę wiadomość

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez doceniam dom z ogródkiem :)
    U nas wieje ale my dzis wyszliśmy, poszliśmy na spotkanie z doradca od karmienia, młody sie karmił od 12.30 do 2.30 pozniej jeszcze na spacer do 3.30 i teraz spi. Daj Boże aby spał tyle aby mogła zjeść obiad.

    Tak to dzis od rana 6 nie spi tylko krzyk, i marudzenie :(

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PsotkaKotka wrote:
    Ja cwicze to co mi w szpitalu fizjoterapeutka pokazywala.
    a mozesz zdradzic co to za cwiczenia????

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 5 maja 2015, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja 25 lat w bloku mieszkałam. A od 4 w domu z tarasem i balkonem, no i oczywiście ogrodem

    nick nieaktualny, Gosha lubią tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    T

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 13:17

  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ida wrote:
    A ja zaraz mam wychodne. Mąż wróci z pracy i zostaje z Małym, a ja jadę na shooooping :P Muszę kupić sobie coś na chrzciny, jakąś sukienkę i żakiet, może buty. Przy okazji skoczę do Pepco i Smyka, zobaczę czy coś dla Franka by nie było ;)
    Ja 3 tygodnie temu obkupiłam dzieciaki w Pepco na lato i zapłaciłam 150 zł za całą wielką siatę ciuszków :D

    nick nieaktualny, Ida, nick nieaktualny, Murraya, Ulka84, Gosha, weronika86 lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogród jest super dla dzieci :) Poustawiasz piaskownice, hustawke, zjezdzalnie i dzieci nie ma :P

    Ida, weronika86 lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pierwszy raz od urodzenia Ali pije kawe... 1 lyzeczka rozpuszczalnej z mlekiem kuuuuurna ale cud :D

    Ida, Aguś86, misia83, iwonka1077, nick nieaktualny, mantissa, nick nieaktualny, Murraya, Ulka84, Gosha, Fasia, weronika86 lubią tę wiadomość

  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelcia ja tez taki pepek mam odstajacy tyle ze mi sie nie wchlonal po poprzedniej ciazy, wiec teraz tez taki jest a mam przepukline pepkowa, a jaki masz pas do noszenia taki regulowany???????dasz jakiego linka jak on wyglada????

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się po długiej nieobecności. Wszystkiego nie nadrobię, ale do kilku rzeczy się odniosę.

    Sylwia u nas od tyg są takie krostki. Wcześniej były pod oczkami a teraz cała buzia, czoło i uszy.

    Ewelcia ja też mam ten laktator i jest super ;)

    Ida super, że Femaltiker daje radę.

    U nas od soboty Ala płakała strasznie podczas jedzenia i męczyło ją odbijanie i ulewanie. To prawdopodobnie nietolerancja laktozy. Wczoraj pediatra zalecił Delicol 9 kropli przed każdym karmieniem i u mnie dietę bezlaktozowo- bezglutenową. Prawie nic nie mogę jeść :( jak próbowałam w sobotę podać mm na próbę to Ala kompletnie nie czaiła co ja jej wpycham do huzi. Nie umiała ssać smoka. Chce cyca i koniec... Od niedzieli wieczorem nie zjadłam nic z laktozą i glutenem i z brzuszkiem lepiej. Chudnę w oczach, co mnie nie dziwi. Trudne to wszystko...
    Byłyśmy na usg bioderek. Bioderka niedojrzałe, dysplazji nie stwierdzono. Mamy ćwiczyć i szeroo pieluchować na kilka godzin dziennie. Któraś pueluchuje szeroko?

    Ida lubi tę wiadomość

  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dzisiaj caly dzien w domu :/
    moj maz musial najpierw rano do urzedu jechac a teraz do warsztatu (znowu problem z autem).
    Malego nie udalo mi sie odlozyc :/. Obiad robilam jedna reka. Potem poszlismy wszyscy spac do lozka i Dominik oczywiscie tam szczesliwy ale jak po 2h sie cichaczem ulotnilam to wyczul skubany po 2min i w placz :(. Tak sie nie da :/


    iwonka napisze pozniej

    sylvia007, iwonka1077 lubią tę wiadomość

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 5 maja 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liloe ja jeszcze na diecie nie jestem, ale jeśli będzie taka konieczność to na nią przejd, tylko najpierw chcialabym zrobić Ninie testy.

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 maja 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liloe my jutro mamy usg bioderek... nawet nie mam pojecia jak takie szerokie pieluchowanie wyglada

‹‹ 4505 4506 4507 4508 4509 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ