Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Angela :-) w pt też będziemy się zrehabilitować więc o resztę dopytam sama.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mary coś mi znów umknęło czemu macie rehabilitację ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    Mary coś mi znów umknęło czemu macie rehabilitację ?

    Chodzi o ten brak podpierania się na ramionach przy lezeniu na brzuchu :-( przez to że mały ma rozłożone rączki nie ma mowy o przekreceniu się na plecy bo rączki blokują.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nawet jak ty sama go ustawisz rączki?

  • Krysti ~~> Autorytet
    Postów: 395 201

    Wysłany: 7 lipca 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mnie nastraszyłyście :( cizes
    Do Polski wjeżdżam i szczepie jednak ale na podstawowe tak jak pierwsze .
    Przed wyjazdem nie chcieliśmy szczepić go też.

    Ale mnie nastraszyłyście :( dzięki


    1usai09kjz0kxoir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    nawet jak ty sama go ustawisz rączki?

    Jak mu podkładam rączki pod klatkę to zaczyna bardzo płakać :-( tak jakby go coś blokowalo. Zobaczymy co powiedzą w piątek .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2015, 20:43

  • Krysti ~~> Autorytet
    Postów: 395 201

    Wysłany: 7 lipca 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shimmer_lip wrote:
    Krysia chyba wczoraj była jakaś imprezka niewąska :D bokiem Cię dziewczyno widzę :D[/QUOTE
    Ustawić chciałam :)
    Ale chłop mówi dawaj do weterynarza z psem :)
    I musiałam gonić :)
    Paszport PSowi podbić .
    I nie zdążyłam ustawić:D

    1usai09kjz0kxoir.png
  • Ksawa Ekspertka
    Postów: 222 136

    Wysłany: 7 lipca 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela, wielkie dzieki za wklejenie zdjecia i za info.
    u nas z lezeniem na brzuszku niby nie ma problemu bo nie placze ale rece jej sie rozchodza na boki, wtedy podtrzymuje, przy czym zauwazylam ze duzo lepiej jej sie lezy na piankowyxh puzzlach na podlodze niz na materacu na lozku.

    moja mala od urodzenia zasypia sama, odkladam ja 5 minut i spi
    najlepiej wyjsc z pokoju bo zauwazylam ze jak jestem obok to zaczepia mnie i patrzy sie i to ja rozprasza. A jak jeszcze zostawie jej misia obok to popatrzy na niego 5 min i juz zamykaja jej sie oczka. to plus karmienia butelka :-)

    dmo8kiu.png
  • Ksawa Ekspertka
    Postów: 222 136

    Wysłany: 7 lipca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale upal dzis potworny.
    prysznic bralam 3 razy a i tak mam wrazenie ze wszystko lepi sie ...
    bleee

    dmo8kiu.png
  • Ksawa Ekspertka
    Postów: 222 136

    Wysłany: 7 lipca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i faktycznie, jeszcze troszke i bedzie rocznica dwoch kreseczek, ech az lezka sie kreci w oku...

    a u nas zaraz zaczna sie tematy zwiazane z rozszerzaniem diety :-)

    Anka1501, Krysti ~~>, nick nieaktualny, Ulka84 lubią tę wiadomość

    dmo8kiu.png
  • Ksawa Ekspertka
    Postów: 222 136

    Wysłany: 7 lipca 2015, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaa do fanek wspanialego stuleciz
    zauwazylyscie ze hurrem co roku w ciazy ?
    wystarczy ze pomysli i juz w ciazy...

    miala warunki to mogla rodzic :-)

    mimka84 lubi tę wiadomość

    dmo8kiu.png
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 7 lipca 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksawa ja czekam na nowe odcinki od września, bo teraz to powtórki same. Ale fakt, niezła z niej fabryka była :)

    pompon, Ksawa lubią tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 7 lipca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krystyno dobrze że jednak zdecydowałaś się szczepić, ale lepiej zapytaj o zdanie męża, bo może on jednak nie chce?

    Krysti ~~> lubi tę wiadomość

    relgh371djw8agni.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 7 lipca 2015, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksawa ja myślałam, że oglądam wszystkie seriale jakie istnieją :) ale tego nie znam :D

    Mi się wydaje, że dziś jest lepiej niż wczoraj ;) co nie znaczy, ze mi się ta pogoda podoba :)

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Krysti ~~> Autorytet
    Postów: 395 201

    Wysłany: 7 lipca 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksawa wrote:
    Angela, wielkie dzieki za wklejenie zdjecia i za info.
    u nas z lezeniem na brzuszku niby nie ma problemu bo nie placze ale rece jej sie rozchodza na boki, wtedy podtrzymuje, przy czym zauwazylam ze duzo lepiej jej sie lezy na piankowyxh puzzlach na podlodze niz na materacu na lozku.

    moja mala od urodzenia zasypia sama, odkladam ja 5 minut i spi
    najlepiej wyjsc z pokoju bo zauwazylam ze jak jestem obok to zaczepia mnie i patrzy sie i to ja rozprasza. A jak jeszcze zostawie jej misia obok to popatrzy na niego 5 min i juz zamykaja jej sie oczka. to plus karmienia butelka :-)
    Mój też od urodzenia sam zasypia .
    I moja obecność go rozprasza .
    Wychodzę z pokoju po chwili patrzę spi :)
    A tak jak bym była koło niego to by się śmiał do mnie :D hihi

    Ksawa lubi tę wiadomość

    1usai09kjz0kxoir.png
  • Krysti ~~> Autorytet
    Postów: 395 201

    Wysłany: 7 lipca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mimka84 wrote:
    Krystyno dobrze że jednak zdecydowałaś się szczepić, ale lepiej zapytaj o zdanie męża, bo może on jednak nie chce?
    Mimka dzięki .
    Kurde on przeciwny jest ale mów że te podstawowe mu damy .
    Na Rota i pneumokoki nie był szczepiony i nie będzie.

    1usai09kjz0kxoir.png
  • Krysti ~~> Autorytet
    Postów: 395 201

    Wysłany: 7 lipca 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak Ignacy zareaguje na takie upalne dni w Pl
    Wiatrak już jest w pokoju teściu zniósł ze strychu .
    Tu jest pogoda masakra .
    Ulewy straszne .

    1usai09kjz0kxoir.png
  • Krysti ~~> Autorytet
    Postów: 395 201

    Wysłany: 7 lipca 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymajcie za nas kciuki .
    Byśmy do domu trafili bezpiecznie .
    By Bóg miał nas w swojej opiece .
    Rafi mówi ze powoli będziemy jechac i nie autostradą .

    1usai09kjz0kxoir.png
  • Krysti ~~> Autorytet
    Postów: 395 201

    Wysłany: 7 lipca 2015, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosha wiesz ze mam mętlik .
    Bo mojej siostry syn tez ma Autyzm .

    Ale zaszczepimy !


    Pozdrawiam :*

    Lecę dalej się pakować .

    1usai09kjz0kxoir.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 7 lipca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęśliwej podróży Krysti!

    Krysti ~~> lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
‹‹ 4968 4969 4970 4971 4972 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Raport "Jak rodzą Polki?" - doświadczenia kobiet na temat opieki okołoporodowej w Polsce

Fundacja “Rodzić po ludzku” w czerwcu opublikowała najnowszy raport na temat opieki okołoporodowej w Polsce. Jak rodzą Polki? Jak wygląda opieka okołoporodowa w naszym kraju? Przeczytaj zaskakujące wnioski!   

CZYTAJ WIĘCEJ