Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • PsotkaKotka Autorytet
    Postów: 4917 2366

    Wysłany: 13 lipca 2015, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

    Wiecie moze czy przy kp mozna pic herbate z lipy i czarnego bzu? chyba mam grype :(

    relgf71x4b3xr55n.png
    ojxeg7rfksmcab3j.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 13 lipca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh ja karmilam Zuzie 3, 5 miesiąca odciaganym mlekiem i pewnie karmilabym dluzej gdyby nie zaniklo i niestety teraz juz prawie miesiac Szymon jest na odciagnietym, bo przez 2, 5 byl na piersi, ale byly przeboje :/
    Przy odciaganiu ilosc pokarmu jest w miare stala. Ja ściągam teraz 600, co starcza na 4 porcje. Wczesniej starczalo na 5, ale maly juz pije wiecej. Chcialabym do pol roku, ale ile sie uda to nie wiem. Kazdy dzien jest wazny :) Tez mam pomrozone, ale sukcesywnie wymieniam tzn odmrazam porcje z najstarsza data i zamieniam na nowe. Aktualnie najstarsze mleko mam z poczatku czerwca ;) Mi tak doradzala polozna przy Zuzi. Szymon pije rozmrozone, ale sie trzeba wiecej nagimnastykowac :P
    Z innej beczki- dostal dzis pol miarki kleiku ryzoweho do mm na probe :) Pil chetnie :)
    I witam panneniedzwiedzia :)

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 13 lipca 2015, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nie ma USG bioderek :/ ale po powrocie do Polski zamierzam zrobic.

    My byliśmy dzisiaj na kontrolnej wizycie u innej pediatry niz zwykle w szpitalu, ze wzgl na te szmerki co miał po porodzie. I ogólnie to jestem zła. 2 tyg temu robiliśmy echo serca, kardiolog powiedział ze ta dziurka sie ładnie zamyka, a co najważniejsze nie rosnie razem z nim. Po porodzie miala 2,5 mm to twierdził ze i tsk bardzo malutko i ogólnie mnie uspokoił ze to nic takiego, kontrolowac i to wszystko. A ta dzisiaj ze jesli sie nie zamknie do 3 roku życia to trzeba to operować :( pieprzy głupoty... Ufam bardziej dla tego kardiologa, tymbardziej ze go oglądało juz dwóch i kazdy ma zdanie ze niepotrzebnie dziecko męczyć USG bo to taka przypadłość dotykająca 30% noworodków i jest wszystko w porządku.
    No ale wg jej zaleceń skontroluje to za pół roku.

    Zważyli mi tam Kubusia i wazy 5700... Czy to możliwe ze nabrał tylko 300g przez miesiac?! To by znaczyło ze przytył tylko 2460 od porodu :/ w centylach juz jest na granicy... :( pediatra powiedziała zeby go zważyć na wadze tam gdzie zawsze u naszego pediatry... Akurat 22 lipca mamy drugie szczepienie to sie okaże, bo cos mi sie wydaje ze ta waga kłamie. Ładnie je, kupa co 3 dni, nie ulał jeszcze ani razu, wiec nie wiem dlaczego tak jest. Mój pierworodny jak miał 4 miesiące ważył 7300 a urodził sie z podobna waga.

    Do dupy dzien. SHIMMER łącze sie.

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 13 lipca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shimmer przykro mi :( Nie wiem czy to Cie pocieszy, ale calkiem niedawno corka kolezanki musiala nosic orteze i generalnie okazalo się to tez jak miala 3 miesiace. Bylo kilka kontroli, mala ma 7 miesiecy i od miesiaca nie musi juz nosic, bo wszystko się skorygowalo. Bedzie dobrze!

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 13 lipca 2015, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosha mój przy wyjsciowej 2740 na rowno 3 miesiace 5245, więc też bez szaleństw. Dzieci teraz juz wolniej przybierają, a poza tym wiem to na przykładzie Zuzi, że po pierwsze kazda waga pokazuje inaczej, a po drugie tempo przybierania i waga nie sa wyznacznikiem zdrowia dziecka :) Dziecko okolo 5 miesiąca powinno podwoic wage urodzeniowa, a okolo roczku potroic. Zuzia pamiętam, ze wyrobila minimum ;) I nadal jest na 3 centylu wagowym ten mój niejadek ;) I co mam zrobic ;)

    Ksawa lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 13 lipca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój 3-ego centyla nawet nie dobija :/ ale moze masz racje, w przyszłym tygodniu zważę go na tej wadze co zwykle.

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 13 lipca 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agus-mowisz, ze bez szalenstw? Julka przy wadze wyjsciowej 3060 (najnizszej 2830) 4dni przed ukonczeniem 3msca wazyla 5510, wiec przyrost podobny jak u Szymona ;)

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co sie tu wyrabia tyle stron, no nie poznaje dziewczyny....

    Agus moj syn to juz niedlugo podwoi bo juz wazy 6500 a ma 3 miesiace dopiero :P :P

    moj dzis endzel pospal 2 godziny matka zrobila od rana: pomyłam wisnie, zrobilam naleweczke :) wiśniowa oczywiscie, zrobiłam soki wisniowe, póżniej obiad, ze 2 razy na zmywaku, teraz odpoczywam :)
    aaaa w miedzyczasie na fb i nadrobilam bbf :) ale ale córki nie ma bo u babci bo tak to polowy bym nie zrobila pewnie ....

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Gosha Autorytet
    Postów: 1817 4623

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IWONKA pewnie wiecej nalewki zrobiłaś jak soku dla dzieci :P

    iwonka1077, Fasia lubią tę wiadomość

    uwo9lqxwoe8jis8o.png

    f2wll6d8jif5zy9b.png
  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny moaja ola miała stopty konsko-szprotawe maial co 1,5 tyg zmieniane gipsy bo male dziecko szybko rosnie potem były gipsy plastykowe upal 30 stopni a ona w rejstopkach bo sobie wykopywala a ile godz rehabilitacji każdy musi swoje w zyciu przejść nawet dzieci

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • 8485 Autorytet
    Postów: 505 287

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a my walczymy z rozwolnieniem byliśmy na weselu no i maly w niedziele dostal rozwolnienie strasznie plakal mało pil dzisiaj miałam szczypienie nie dostaliśmy dostaliśmy leki dzisiaj jest troszkę lepiej

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    https://www.suwaczki.com/tickers/8p3odqk3g4i8ffll.png[/img]
    Aniołek Lipiec 2017[*]
    Aniołek czerwiec 2013[*]
    Aniołek styczeń 2014 [*]
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lutego 2016, 12:20

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś pyknie 5000. Ja przestaje się odzywać coby nie być pierwszą, bo więcej dzieci niet :P
    Której zależy na rychłej ciąży to pisać i pisać :D

    Gosha lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    A może ktoś z czytających jest wujkiem, ciocią, siostrą, bratem, kumpelą od piwa niejakiego Sionka albo Czubaka i jest w stanie mnie do niego wcisnąć na wizytę przed wrześniem :D a najlepiej do czwartku :D 10 minut mi wystarczy :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lipca 2015, 10:45

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 13 lipca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosha wrote:
    IWONKA pewnie wiecej nalewki zrobiłaś jak soku dla dzieci :P
    hehe no dwa sloje zarzucialam 3 litrowe hehe, jedna juz wypita ale nawet nie sprobowalam bo w ciazy juz bylam teraz karmie.. ale tej moze juz sprobuje :)

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Ksawa Ekspertka
    Postów: 222 136

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tą wagą to różnie jest,
    moja mała przez pierwsze dwa miesiące po 900 gram przybierała a w trzecim miesiącu tylko 600

    a możecie wkleić jakiś link do dokładnych siatek centylowych - takich do roku - ja jakoś znaleźć nie mogę

    dmo8kiu.png
  • Ksawa Ekspertka
    Postów: 222 136

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8485 - masz rację, każdy musi swoje przejść
    :-(

    dmo8kiu.png
  • shimmer_lip Autorytet
    Postów: 3456 4962

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ksawa wrote:
    z tą wagą to różnie jest,
    moja mała przez pierwsze dwa miesiące po 900 gram przybierała a w trzecim miesiącu tylko 600

    a możecie wkleić jakiś link do dokładnych siatek centylowych - takich do roku - ja jakoś znaleźć nie mogę
    http://www.rcpch.ac.uk/child-health/research-projects/uk-who-growth-charts/uk-who-growth-chart-resources-0-4-years/uk-who-0
    tu sobie zobacz bo dla cycowych dzieci są inne siatki ;) i jeszcze na forum gazety karmienie piersią dziewczyny wrzucały takie cycowe siatki :) jak znajdę to wrzucę ;)

    Edit. tu masz wącisz :) http://forum.gazeta.pl/forum/w,570,132117664,,przyrosty_przez_pierwszy_rok_zycia.html?v=2

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2015, 18:31

    tb73roeqs1ggbdgp.png
  • Ksawa Ekspertka
    Postów: 222 136

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe, dzięki shimmer - ja tam nie zaglądam często ostatnio

    dmo8kiu.png
  • Ksawa Ekspertka
    Postów: 222 136

    Wysłany: 13 lipca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny,

    napiszcie mi proszę czy Wasze dzieciaczki też tak robią
    jak usiądę i oprę się a mała leży na mnie przodem do świata- tzn opiera się pleckami o mój brzuch i powinna głowę opierać o moje piersi - no to ona siada ... normalnie nie jest w stanie poleżeć w tej pozycji tylko siada - też tak macie ?

    muszę zapisać się na rehabilitację bo mam już skierowanie ale zastanawiam się czy Wasze też tak robią ?

    dmo8kiu.png
‹‹ 4982 4983 4984 4985 4986 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak interpretować wynik testu ciążowego i co robić dalej?

Testy ciążowe są jednymi z najczęściej stosowanych narzędzi diagnostycznych w warunkach domowych. Choć ich obsługa wydaje się prosta, interpretacja wyniku może wzbudzać wiele pytań - zwłaszcza gdy rezultat jest niejednoznaczny, pojawia się wcześniej niż zaleca producent lub gdy towarzyszą mu objawy wymagające szerszej oceny medycznej. Zrozumienie działania testów wykrywających gonadotropinę kosmówkową (hCG), a także świadomość ograniczeń tych metod pozwala trafniej ocenić sytuację i podjąć odpowiednie kroki.

CZYTAJ WIĘCEJ