Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 23 lipca 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sofii nie wazy jeszcze 7 kilo a jest na mm i startowala z waga 4,5 kilo cos nie tak?! Jak to jest ze Wasze dzieciaczki waza wiecej?!

    Sofia ladnie trzyma glowke, obraca sie z brzuszka na plecki, trzyma w rekach zabawki, uwielbia "czytac" ksiazki :) juz by z checia siedziala, ciagle siw podnosi do siadu co mnie denerwuje bo Jej nie wolno jeszcze! Podobno dziecko trzymajac jedna rzecz w reku wypuszczaja ja gdy im sie da inna a Sofii trzyma wtedy obie
    .. specjalnie ostatnii to sprawdzalam nawet..co wtedy zrobi..

    A z gorszych rzeczy..to zaczelo sie zabkowanie na calego :( dzis pol dnia marudzila, wrzeszczala, nie mogla spac,co usnela to sie zaraz budzila..w ogole marudzi przez sen.. ;( taak mi Jej szkoda :( a najgorsze ze q Szwecji nie ma nic na dziaselka, zeby nie bolaly :( A juz myslalam, ze Ona jest nie do zagiecia i z lekkoscia przejdzie ten etap :(

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Krysti ~~> Autorytet
    Postów: 395 201

    Wysłany: 23 lipca 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś86 wrote:
    Krysti a jak Wam jest w Polsce? Wszystko się układa?
    Super jest :) na przyszły tydzień będe Ignaśiowi pokoik urządzać.

    W Ustce i w Rowach byliśmy na wczasach .
    Zajęta jestem cały czas .
    Wszystko trzeba ogarnąc a najgorsze rozpakowywanie kartonów :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lipca 2015, 23:09

    Aguś86 lubi tę wiadomość

    1usai09kjz0kxoir.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 23 lipca 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti to wy już na stałe wrociliscie???w nowym domku będziecie mieszkać czy u rodzinki???

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Ewelcia Autorytet
    Postów: 2050 2915

    Wysłany: 24 lipca 2015, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 06:28

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 24 lipca 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 11:37

    nick nieaktualny, Aguś86 lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 24 lipca 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieeki dziewczyny! Nie chce Wam zawracac glowy...macie swoje dzieciaczki :)

    Dzis Sofii spala ze mna cala noc..nie mialam serca Jej odkladac do lozeczka.. i nawet przespala ja dobrze..

    Ksawa lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Krysti ~~> Autorytet
    Postów: 395 201

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonka1077 wrote:
    Krysti to wy już na stałe wrociliscie???w nowym domku będziecie mieszkać czy u rodzinki???
    Ivonka mieszkanie mamy w Wałczu nie daleko budujemy się tam .
    Tak na stałe .

    1usai09kjz0kxoir.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti a mowilas ze bedziecie mieszkac u tescia? No chyba, ze mi sie cos pomylilo :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 10:40

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia a Camilie macie u siebie? Bo u nas tez dzialala i jest homeopatyczna.

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AGUS chyba nie... z tego co czytalam wynika, ze Oni dziecia tu nie pomagaja przy zabkowaniu..jedynie gryzaki i masaze dziaselek..

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 24 lipca 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak coś chcesz to pisz :)

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chcialabym Was fatygowac.. :) teraz znajoma bedzie wracala za tydzien z Polski to moze poprosze Ja zeby cos kupila..

    Ale dziekuje Wam bardzo za chec pomocy :)

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • pannaniedzwiedzia Ekspertka
    Postów: 182 93

    Wysłany: 24 lipca 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wasze dzieci też budzą się teraz gdy jest upalnie w nocy na picie wody? Moja mała jest dokarmiana czasem mm,ale przeważnie je moje mleko a w nocy budzi się, żeby dać jej wody do picia, a nie mleka...Dziwne to dla mnie. I od wczoraj may problem ze snem. Młoda zaczyna się przewracać na boki,ae jeszcze nie wychodzi jej to zbyt płynnie i w nocy co godzinę jest płacz,żeby ja przewrócić na inny bok. Wierci się niemiłosiernie, podnosi nogi do góry, próbuje sama a tu jest środek nocy :(

    Ksawa lubi tę wiadomość

    1usagu1ro3mz6qy5.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    AGUS chyba nie... z tego co czytalam wynika, ze Oni dziecia tu nie pomagaja przy zabkowaniu..jedynie gryzaki i masaze dziaselek..
    A może macie u siebie orajel żel na ząbki to jest w stanach normalnie nie wiem czy i was tez

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 24 lipca 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwonka u nas nie ma ale dziekiiii!!!! Bo wpisalam w google i kobiety ze szwecji podaja tu na jednym z forum linki zagraniczne gdzie kupowaly! Wiec i ja dzis zamowie :) podobno dziala :)

    Ewelcia lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Krysti ~~> Autorytet
    Postów: 395 201

    Wysłany: 24 lipca 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Krysti a mowilas ze bedziecie mieszkac u tescia? No chyba, ze mi sie cos pomylilo :)
    Rudzia my mieszkamy w Wałczu .U teścia tylko zatrzymujemy się jak na Dolny Śląsk jedziemy do rodziny mojej lub Rafcia .
    Ale mieli my plany u teścia mieszkać ale mój chłop wolał bliżej budowy naszego domu więc Wałcz wybrali my i wynajmujemy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 13:37

    1usai09kjz0kxoir.png
  • liwi Autorytet
    Postów: 1314 1565

    Wysłany: 24 lipca 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pannaniedzwiedzia wrote:
    Czy wasze dzieci też budzą się teraz gdy jest upalnie w nocy na picie wody? Moja mała jest dokarmiana czasem mm,ale przeważnie je moje mleko a w nocy budzi się, żeby dać jej wody do picia, a nie mleka...Dziwne to dla mnie.

    Nie ma nic dziwnego w tym że chce jej się pić kiedy jest gorąco.

    Krysti szkoda ze już nie jesteś na dolnym śląsku. Umówiłybyśmy się na kawę.

    Krysti ~~> lubi tę wiadomość

    8p3oikgn0sqp2ob1.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 24 lipca 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pannaniedzwiedzia wrote:
    Czy wasze dzieci też budzą się teraz gdy jest upalnie w nocy na picie wody? Moja mała jest dokarmiana czasem mm,ale przeważnie je moje mleko a w nocy budzi się, żeby dać jej wody do picia, a nie mleka...Dziwne to dla mnie. I od wczoraj may problem ze snem. Młoda zaczyna się przewracać na boki,ae jeszcze nie wychodzi jej to zbyt płynnie i w nocy co godzinę jest płacz,żeby ja przewrócić na inny bok. Wierci się niemiłosiernie, podnosi nogi do góry, próbuje sama a tu jest środek nocy :(
    Ja karmie tylko piersia i nie podaje wody, czy herbatek-jak corci chce sie pic, to wola o cycka i krotko pije po prostu-pierwszy pokarm jest bardziej wodnisty ;)

    mimka84 lubi tę wiadomość

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lipca 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)
    Dziewczyny mam prośbę. Jestem czerwcówką i dostałam juz okres. Od zeszłego czwartku były takie lekkie plamienia ale od niedzieli mam masakrę. Nie nadążam zmieniać podpasek. Byłam u gina niby ok macica czysta bez zalegań. Przepisał tabletki anty. Biorę od dzisiaj. Jej martwię sie czy to bardzo obfite krwawienie jest ok.
    Proszę o Wasze zdanie, moze któraś tez tak miała ?

    Pozdrawiam

  • MłodaDama Autorytet
    Postów: 1740 1397

    Wysłany: 24 lipca 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzisiaj pierwszy raz jadam kapuste kiszoną ;D zrobiłam łazanki na obiad,oby młodemu nic nie było,bo wczoraj całe południe marudził i nie wiem czemu ;/

    Co do @ nie pomogę,bo u mnie po 6 tygodniach przyszedł i był taki sam jak przed ciążą identyko

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lipca 2015, 15:41

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3i49tv73dij0ph5n.png

    f2wl2n0aq925hkns.png

    om/tickers/bdhz0tsdh6vmhr9d.png[/img][
‹‹ 5003 5004 5005 5006 5007 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ