Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Ulka84 Autorytet
    Postów: 804 792

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki Alicja. No tak nasze chłopaki mają dziś święto, najlepszego dla Tomusia :) ja wyrodna matka nic nie kupiłam dla synka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2015, 20:55

    AlicjaaA, Iskierka88 lubią tę wiadomość

    m3sx3e3kz15rjscs.pngmhsvk6nlmw3zvwuz.png[/url]
    Aniołek - maj 2016
    Aniołek - maj 2014
  • mimka84 Autorytet
    Postów: 2432 3307

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to gratulacje dla syneczków :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 grudnia 2015, 23:04

    relgh371djw8agni.png
  • AlicjaaA Autorytet
    Postów: 849 769

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również dziękuję w imieniu syna :-) Ulka, nie przejmuj się, ja pierwszy raz mu z okazji miesięcznicy coś kupiłam i to wyszło tak akurat, bo w końcu na te zakupy się wybraliśmy, więc to nie tak, że ja taka prezentowa mamusia ;-)

    Mimka, na pewno skok, albo po prostu gorszy dzień. Miejmy nadzieję, że jutro będzie już lepiej. Ja przy takich atakach histerii to od razu espumisan nawet profilaktycznie daję i zazwyczaj okazuje się, że jednak o brzuszek właśnie chodziło.

    Ooo..Ulka, gratuluję podwójnego polubienia hehe ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 sierpnia 2015, 21:08

    dqpr6iyewfi44js0.png
    rfxg9jcg2qpvnn7a.png
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 16 sierpnia 2015, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AlicjaaA i Ulka oraz Shimmer wszystkiego dobrego dla Dzieciaczkow! :)

    AlicjaaA, Ulka84, shimmer_lip lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • iwonka1077 Autorytet
    Postów: 3732 2686

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja, Ulka gratki rocznic, a tobie Ulka podwójnego polubienia hihi
    Shimmer gratki rocznicy :)

    AlicjaaA, Ulka84, shimmer_lip lubią tę wiadomość

    Marcelek 3560,58 cm <3
    201504034562.png
    12.02.2014 [*]aniołek <3
  • Jaga Autorytet
    Postów: 1171 1651

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEj
    gratulacje dla miesięcznic chłopaków <3

    Jezuuuuuu jaki ja mam dzisiaj humor do bani. Lila dała w nocy w kość pies pogryzł mi nowe buty a do tego nie weszłam w żadną sukienkę weselną a za 2 tygodnie 29 sierpnia mam wesele a 30 sierpnia chrzciny kuzynki syna. Wszystkie ciuchy są zamałe, kiecki sie nie dopinają i szlag by to trafił. Dzisiaj i jutro jazda po sklepach musze coś kupić a jak tu nie kupie to muszę jechać do Łodzi. Wcale mi się nie chce:(

    Lili
    201504074965.png
    Marcel
    200911061762.png
  • pannaniedzwiedzia Ekspertka
    Postów: 182 93

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka w sobotę miała chrzest. Była bardzo grzeczna i zainteresowana wszystkim co się działo. Kamień z serca :) Bałam się, że wpadnie w płacz nie do opanowaia a wyspała się wcześniej i była idealnym spokojnym aniołeczkiem :)

    AlicjaaA, Aguś86, Ulka84, Ulka84, Jaga, mimka84 lubią tę wiadomość

    1usagu1ro3mz6qy5.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Spóźnione życzenia dla dzieciaczków Ulka, Shimmer i Alicja.
    Byłam dziś w Lidlu polować na ubranka dla Szymona i o 8 zostało już mało co :P
    Kupiłam dwie bluzeczki z dlugim rekawem, sztruksowe spodenki, dwie pary rajstopek i pampersy :)

    Ulka84, shimmer_lip, AlicjaaA lubią tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga życzę, żebyś znalazla jakąś fajną kiecke i żeby poprawił Ci się humor. Masakra z tymi butami :/

    Jaga lubi tę wiadomość

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, dziewczyny, trochę się martwię. Zauważyłam ostatnio, że Julek jak się cieszy to tak rozdziawia buzię i czasami jakby charczy jakby chciał wydobyć z siebie głos - zapiszczec albo się zasmiac, sama nie wiem. W każdym razie wygląda jakby chciał a nie mogł. Wasze dzieci też tak mają?

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manti obserwuj i na razie się nie martw. Szymon czasem też wydaje dziwne dźwięki.

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    G

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 16:40

    mantissa, ziolko, Krysti ~~> lubią tę wiadomość

  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantissa, Piotrek czasem też tak robi. W ogóle jakoś charczy czasami jakby miał katar, którego nie ma. Przynajmniej ja go nie widzę.

    Mimka, współczuję histerii :( za chwilę będzie lepiej, nic nie poradzimy, trzeba przeczekać. U nas właśnie się troszeczkę poprawiło. Nawet syn gondolę polubił. A już się zaczęłam zastanawiać nad spacerówką ;)

    Jaga- udanych łowów! :)

    Dziewczyny, jak ja Wam zazdroszczę, że macie chrzciny już za sobą! my czekamy, aż chrzestna Piotrusia urodzi. A poród dopiero w grudniu. I już nawet nie chodzi o przesądy, tylko ciąża zagrożona, więc nie chcemy, żeby się wysilała. Niech siedzi w domu i dba o siebie ;) ale chciałabym mieć to już za sobą...

    My już dziś wyspacerowani, mój syn uwielbia drzewa :D

    Jaga, mimka84 lubią tę wiadomość

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny- wasze dzieci wszystkie rechocza na glos? Bo Jula jest bardzo radosna i smieje sie ciagle, ale zeby tak sie smiala "typowo" to nie...;(

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mnie uspokoiłyscie. :)
    Mf, Julek pierwszy raz zaśmiał się na głos dopiero miesiąc temu i od tamtej pory zdarzyło się tylko 3 razy. I praktycznie nie piszczy.

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • Ida Autorytet
    Postów: 5781 5906

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    H

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2016, 16:40

    Krysti ~~> lubi tę wiadomość

  • ziolko Autorytet
    Postów: 466 710

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas śmiech w głos też pojawił się kilka razy dopiero ;) ze dwa razy jak całowałam Piotrka po brzuszku i kilka razy jak tata do niego robił głupie miny :)

    Powiedzcie mi, czy Wasze dzieci obracają się na brzuszek w obie strony? czy mają którąś ulubioną? Piotrek przewraca się zazwyczaj w prawo tylko, nie wiem czy to już świadczy o jakiejś asymetrii? :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 sierpnia 2015, 17:17

    Aniołek 07.05.2014r.- 10tc.
    Synek 19.04.2015r.
    3i49vcqg486cyhk3.png
  • mf Autorytet
    Postów: 1288 1274

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ziolko-Jula dopiero zaczyna ogarniac, sama sie nie przewraca do konca ;)

    n59yjw4zk9ewdyby.png
  • AlicjaaA Autorytet
    Postów: 849 769

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaga, szkoda butów... No i domyślam się, że jak niefajnie gdy się okazało, że sukienki za małe- miałam to samo przed chrzcinami. Ale dzięki temu jest okazja kupić sobie nową kieckę ;-)

    Pannaniedzwiedzia, fajnie, że chrzciny się udały i córcia była grzeczna. Chyba wszystkie tak się stresowałyśmy tymi chrzcinami, a dzieciaki okazują się aniołkami :-)

    Co do śmiechów, to Tomek często śmieje się w głos takim "gdakaniem", zazwyczaj właśnie jak go gilgoczę w szyję. A przewraca się tylko na jeden bok- na prawy, wiec o tyle fajnie, że nie na ten, z którego wychodzi asymetria. Na brzuszek tylko raz mu się udało samemu i to z odrobiną pomocy. Więcej puki co nie próbuje.

    Krysti ~~> lubi tę wiadomość

    dqpr6iyewfi44js0.png
    rfxg9jcg2qpvnn7a.png
  • Aguś86 Autorytet
    Postów: 3483 3834

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mf wrote:
    Dziewczyny- wasze dzieci wszystkie rechocza na glos? Bo Jula jest bardzo radosna i smieje sie ciagle, ale zeby tak sie smiala "typowo" to nie...;(

    Szymon jest śmieszek, więc od pewnego czasu śmieje się w głos i to bardzo głośno czasem. Ale pamiętam, że Zuzia tak się nie śmiała. Zależy od dziecka :)

    38+3 2740 g 49 cm
    dqpr9vvjb3vzii2s.png
    3i498ribi6hvdiar.png
‹‹ 5027 5028 5029 5030 5031 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen w ciąży i po porodzie – jak regulowane podparcie ciała wpływa na kręgosłup i miednicę?

Oczekiwanie na przyjście na świat nowego członka rodziny to moment pełen emocji, który wiąże się z ogromnymi zmianami zachodzącymi w anatomii przyszłej mamy. Rosnący brzuszek stopniowo przesuwa środek ciężkości ciała, co bardzo często skutkuje uciążliwym dyskomfortem towarzyszącym kobiecie nawet podczas nocnego odpoczynku. Znalezienie wygodnej pozycji staje się prawdziwym wyzwaniem, zwłaszcza kiedy tradycyjne poduszki i akcesoria przestają przynosić upragnioną ulgę zmęczonym plecom. Prawidłowa regeneracja jest warunkiem zachowania sił witalnych, dlatego warto zrozumieć, jak powierzchnia, na której śpisz, realnie oddziałuje na twoje zmieniające się ciało.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak odróżnić w ciąży zdrowe symptomy od tych niepokojących?

Przeczytaj jakich objawów i dolegliwości możesz spodziewać się będąc w ciąży. Które z nich są normalnymi symptomami ciąży a których nigdy nie powinnaś ignorować i które powinny skłonić Cię do konsultacji z lekarzem.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Badania w ciąży - sprawdź, które warto wykonać

Zastanawiasz się jakie badania czekają cię w ciąży? Czemu służą takie badania i kiedy się je wykonuje? Przeczytaj jakie rodzaje badań i testów czekają przyszłą mamę i dlaczego są one ważne. 

CZYTAJ WIĘCEJ