Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Ten komin jest naprawdę czaderski. Ja w ogóle lubię mieć duzo koło buzi zimą :) lubię takie mięsiste szaliki ale odkąd mam ten dresowy to nie używam żadnego innego :D jest na tyle duży i szeroki, że spokojnie można dać go na głowę. Naprawdę polecam :)
    Oby i czapka była taka fajna :)

    Kiedyś nie chodziłam w czapkach ale od kilku lat towarzyszą mi już od pierwszych zimniejszych chwil tak jak np dzisiejszy dzień - zimowy płaszczyk i czapa :) nie ma co ryzykować tymbardziej, że zatoki mam zawalone ..

    Swoją drogą ubrałam dziś zimowy płaszcz i stwierdzam, że jeszcze na trochę mi starczy, ba mam nawet nadzieję, że może do końca roku, a nawet w styczniu :) wszystko zależy od tego jak duża urosnę hihi :D
    No to plaszczyk ci po słuzy fasia oby po swietach nie okazał się za ciasny :D tyle jedzenia bedzie ze az tylki nam przytyją ja w Polsce bede az strach pomyslec jak się dorwe do pierogów z kapustą :)

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 24 października 2014, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatni raz miałam czapkę na głowie jak byłam w ciąży z Gabi. Nałożyła ją 2razy :-) nie lubie swojej twarzy w czapce! Później zobaczę ten komin i czapkę. Ją się na pewno w swoją zimowa kurtkę nie zmieszczę, bo mam taka dopasowaną z wcięciem w talii trzeba będzie coś kupić

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam ochote na jajecznice z vegetą zaraz zrobie i bulke ,niewiem co jest ssie mnie jak cholera :/

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 24 października 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Fasia taką wrzucila czapke tez by byla dobra dla ciebie. http://naforum.zapodaj.net/thumbs/9195c5c49211.jpg
    Dzięki Krysti, a komin genialny i myślę, że bez czapki bym się z nim obyła :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    Ja ostatni raz miałam czapkę na głowie jak byłam w ciąży z Gabi. Nałożyła ją 2razy :-) nie lubie swojej twarzy w czapce! Później zobaczę ten komin i czapkę. Ją się na pewno w swoją zimowa kurtkę nie zmieszczę, bo mam taka dopasowaną z wcięciem w talii trzeba będzie coś kupić
    Sylwia zawsze buzke w czapce mozna rózem ozywić :) policzka ja tak robie :)

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 24 października 2014, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Mam ochote na jajecznice z vegetą zaraz zrobie i bulke ,niewiem co jest ssie mnie jak cholera :/
    Dzidzia zamówiła jajka z dostawą do domu ;-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się podoba tez tą co fasia zamówie na adres do pl mamcia odbierze mi i wysle tacszara minsię podoba lubie szare kolory ciuchy nosic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    Dzidzia zamówiła jajka z dostawą do domu ;-)
    Hahaha:) taa napewno muszę poczytac o tym ssaniu czy to normalne :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylvia007 wrote:
    Ja ostatni raz miałam czapkę na głowie jak byłam w ciąży z Gabi. Nałożyła ją 2razy :-) nie lubie swojej twarzy w czapce! Później zobaczę ten komin i czapkę. Ją się na pewno w swoją zimowa kurtkę nie zmieszczę, bo mam taka dopasowaną z wcięciem w talii trzeba będzie coś kupić
    Tecciązowe kurtki patrzalam smieszne są takie rozkloszowane w dole jak worek do kartofli :D

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 24 października 2014, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KRYSTI mam nadzieje, że do świąt w nim pochodzę :) ciężko stwierdzić jak szybko będziemy rosły i nasze brzuszki ale jeszcze troszkę zapasu w nim mam więc myślę, że na spokojnie :)

    SYLVIA komin jest super sam w sobie! Jak nie lubisz czapek to jego gorąco polecam. Nie kupowałam od tego sprzedawcy, bo to w zeszłym roku było ale wygląda identycznie, gruby, dresowy. Mam jasno szary, jaśniejszy niż ten na zdjęciu :)

    KRYSTI ja też lubię szarości :)

    A w czapkach wolę chodzić niż bez :D jakoś tak lubię swoją buzię zimą - czapka, gruby szalik, rózowe policzki od zimna :D

    Ja jadłam 2 godzinki temu jajka na miękko :D ale znowu zgłodniałam :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    KRYSTI mam nadzieje, że do świąt w nim pochodzę :) ciężko stwierdzić jak szybko będziemy rosły i nasze brzuszki ale jeszcze troszkę zapasu w nim mam więc myślę, że na spokojnie :)

    SYLVIA komin jest super sam w sobie! Jak nie lubisz czapek to jego gorąco polecam. Nie kupowałam od tego sprzedawcy, bo to w zeszłym roku było ale wygląda identycznie, gruby, dresowy. Mam jasno szary, jaśniejszy niż ten na zdjęciu :)

    KRYSTI ja też lubię szarości :)

    A w czapkach wolę chodzić niż bez :D jakoś tak lubię swoją buzię zimą - czapka, gruby szalik, rózowe policzki od zimna :D

    Ja jadłam 2 godzinki temu jajka na miękko :D ale znowu zgłodniałam :P
    Ostatnio chcialam kupic czapke zaraz wam pokaze jaką taką z liskiem :) haha fasia widze ze ty tez apetytu nabierasz w szybkim tępie mam nadzieje tylko ze duzo nie przytyjemy :) az się boje myslec jej ,ja juz zaczynam wymyslac jedzenie podemnie moj się cieszy bo lubi to co ja robię;) szal sobie chcem kupic taki z koca zeby na ramiona zarzucic i broszką spiąc najlepiej szaro biala krata mnie interesuje .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2014, 22:00

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 24 października 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Tecciązowe kurtki patrzalam smieszne są takie rozkloszowane w dole jak worek do kartofli :D
    Ją z Gabi kupiłam sobie taki nie ciążowy grzybek. Zapinany na 3guziki od góry a w brzesku miał tylko pasek.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 24 października 2014, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti ja mam apetyt od samego początku ciązy. Jestem już 4kg na plusie czego i tak po mnie nie widać :) czasem mam gorszy dzien gdzie więcej wymiotuję to wtedy i apetyt mniejszy .. Głowa mnie znowu boli więc idę coś zjeść i do łóżka :)

    Dobranoc Brzuchatki! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 24 października 2014, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Krysti ja mam apetyt od samego początku ciązy. Jestem już 4kg na plusie czego i tak po mnie nie widać :) czasem mam gorszy dzien gdzie więcej wymiotuję to wtedy i apetyt mniejszy .. Głowa mnie znowu boli więc idę coś zjeść i do łóżka :)

    Dobranoc Brzuchatki! :)
    A ja byłam podłogę w kuchni, miałam jeszcze sałatek zrobić no, ale odłożyła to na jutro.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłam jajecznicę pragnienie ugaszono:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez ide spać zaraz ,dobranoc również :)

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 24 października 2014, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja poczekam, aż mąż wstanie do pracy.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha:)ty to dobra jestes :)!spac nie możesz :)) to jest właśnie jak sie spi w dzien

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2014, 23:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2014, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha jak to zobaczylam malo się ze śmiechu nie posikałam :D http://naforum.zapodaj.net/thumbs/82db098bffc5.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 października 2014, 00:01

  • sylvia007 Autorytet
    Postów: 3395 3790

    Wysłany: 25 października 2014, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Hahahaha jak to zobaczylam malo się ze śmiechu nie posikałam :D http://naforum.zapodaj.net/thumbs/82db098bffc5.jpg
    Spać mialaś :-) a to propozycja czapki dla mnie??? ;-)

    Aniołek [*] 28.05.2010
    Aniołek [*] 29.05.2014
    dxomio4py1pvii3n.png
‹‹ 570 571 572 573 574 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ