Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    No czkawka jest śmieszna u dzidziola w brzuchu ale nie wszystkie mają. Moja mama urodziła czwórkę dzieci i nigdy tego nie czuła a się zawsze śmiała z mojego skaczacego brzucha :)

    nie mogę się doczekać tych czkawek :D

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 października 2014, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kapusta kiszona zagryzana pączkiem z marmoladą w lukrze. Mmmmm pycha <3

    Lwica lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica - no pewnie że subiektywna :)
    Ja mówię o dziciakach które są w polsce, że nadawanie im imion zagraniczynych przy nazwusku Kowalski, to troszkę dla mnie śmieszne.. ale jak się komuś podoba to spoko, niech nazwywa dziecko jak chce. Dla niego może być śmieszny mój wybór imienia :)
    Jak ktoś żyje za granicą, to nie widzę żadnego problemu żeby nazwać dziecko imieniem zagranicznym nawet przy polskim nazwisku

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 18:09

    Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 31 października 2014, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moje nazwisko nie jest typowo polskie wiec chyba moge sobie pozwolic na np Emilie czy Theodore :P

    nick nieaktualny, Fasia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 31 października 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    No domyślam się że tak jest :) Od zeszłęgo roku można już tak nazywać dzieci, bez pełnej wersji imienia, może w akcie urodzenia widnieć Ola, zamiast Aleksandra :)

    Nie wiem ale ich Ola ma już 6 lat.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Kapusta kiszona zagryzana pączkiem z marmoladą w lukrze. Mmmmm pycha <3
    hehehe :P Dobrze, że mnie od słodyczy odepchnęło bo bym robiła podobne mixy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    A moje nazwisko nie jest typowo polskie wiec chyba moge sobie pozwolic na np Emilie czy Theodore :P

    POzwól sobie :P nie krępuj się :P

    Rudzia, Lwica, mantissa lubią tę wiadomość

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 31 października 2014, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeej... chyba sie przekonalam do imienia Theodore ... Maluski Theo a dorosly Theodore :)

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Nie wiem ale ich Ola ma już 6 lat.

    O to dobrze, że trafili na kogoś wyrozumiałego w urzędzie stanu cywilnego, niektóre biczys się będą kłocić i tak nie wpiszą w akt urodzenia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Jeeej... chyba sie przekonalam do imienia Theodore ... Maluski Theo a dorosly Theodore :)

    Theo super brzmi :)

    Rudzia, Anka1501, Lwica lubią tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 31 października 2014, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    O to dobrze, że trafili na kogoś wyrozumiałego w urzędzie stanu cywilnego, niektóre biczys się będą kłocić i tak nie wpiszą w akt urodzenia :)

    No tak, bo jak urzędnik by się uparl to pewnie by nie przeszło wtedy.

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 31 października 2014, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Lwica - no pewnie że subiektywna :)
    Ja mówię o dziciakach które są w polsce, że nadawanie im imion zagraniczynych przy nazwusku Kowalski, to troszkę dla mnie śmieszne..

    Czemu spoko, nawet w Polsce, teraz jest pełny kosmopolityzm i nie wiadomo czy dzieci sie kiedyś nie przeprowadza do innego kraju:)
    Bardziej mi chodziło o to ze to jest faktycznie głupie dać to zagraniczne imię w wersji spolszczonej.
    Chociaż nie wiem jak jest teraz w Polsce w urzędzie ale koleżanka chciała zarejestrować swoje dziecko w Polsce jako Olivia i pani z okienka powiedziała ze nie może bo to nie polskie i moze byc Oliwia. A ona chciała bo jej maz jest Anglikiem pracował w Polsce i wiedzieli ze kiedyś wyjechaliby do uk. Dopiero jakieś zaświadczenia o tym ze maz Anglik i sie udało. Także może i trzeba spolszczać, nie orientuje sie....

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 października 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    hehehe :P Dobrze, że mnie od słodyczy odepchnęło bo bym robiła podobne mixy :P

    Ja ogólnie jem jedną słodką rzecz dziennie jakiś batonik, wafelek ale dzisiaj to przegięłam :D trzy pączki, baton mars i princessa :D i jeszcze bym coś zjadła :P

    RUDZIA - Theo jest suuuper !

    Ja gdybym mieszkała za granicą i bym miała córkę to miałaby na imię Zoya <3

    Rudzia, nick nieaktualny, mantissa lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    Czemu spoko, nawet w Polsce, teraz jest pełny kosmopolityzm i nie wiadomo czy dzieci sie kiedyś nie przeprowadza do innego kraju:)
    Bardziej mi chodziło o to ze to jest faktycznie głupie dać to zagraniczne imię w wersji spolszczonej.
    Chociaż nie wiem jak jest teraz w Polsce w urzędzie ale koleżanka chciała zarejestrować swoje dziecko w Polsce jako Olivia i pani z okienka powiedziała ze nie może bo to nie polskie i moze byc Oliwia. A ona chciała bo jej maz jest Anglikiem pracował w Polsce i wiedzieli ze kiedyś wyjechaliby do uk. Dopiero jakieś zaświadczenia o tym ze maz Anglik i sie udało. Także może i trzeba spolszczać, nie orientuje sie....

    No mam inne zdanie co do zagranicznych imion ;)
    W tej chwili w Polsce weszla ustawa pozwalająca na nadawanie imion takich jak się rodzicom podoba (chyba od roku)

  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 31 października 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja sie jeszcze zastanawiam nad Sofia dl corki :) ale czuje ze to syn bedzie wiec mysle na razie tylko o imieniu dla chlopca :)

    Fasia, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 31 października 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój brat ma na imię Tadeusz i mimo, że ma już 33 lata to nienawidzi tego imienia :/
    A pamiętam jak mama rodziła młodszego brata to tata poszedł do USC i nazwał go Krzysztof. Nawet mamie nie powiedział ale jej się spodobało :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 października 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, teraz można dać dziecku na imię jak się chce. Nawet na liście znalazła imię Żyraf :D

    nick nieaktualny, Lwica lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:
    Ja ogólnie jem jedną słodką rzecz dziennie jakiś batonik, wafelek ale dzisiaj to przegięłam :D trzy pączki, baton mars i princessa :D i jeszcze bym coś zjadła :P

    RUDZIA - Theo jest suuuper !

    Ja gdybym mieszkała za granicą i bym miała córkę to miałaby na imię Zoya <3
    Zoyka to piękne imię :)

    Fasia lubi tę wiadomość

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 31 października 2014, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fasia wrote:

    Ja gdybym mieszkała za granicą i bym miała córkę to miałaby na imię Zoya <3

    Hej jedna mamuśka która urodziła na belly mieszka w Polsce i ma córkę Zoyke:)
    Imie jest ok, raczej takie uniwersalne i w Polce i zagranica:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 18:22

    Fasia lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Mój brat ma na imię Tadeusz i mimo, że ma już 33 lata to nienawidzi tego imienia :/
    A pamiętam jak mama rodziła młodszego brata to tata poszedł do USC i nazwał go Krzysztof. Nawet mamie nie powiedział ale jej się spodobało :)

    Krzysztof mi się tez straaaaaaaaaaaaaaasznie podoba :))))

‹‹ 652 653 654 655 656 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ