Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Kwietniówki 2015 :)
Odpowiedz

Kwietniówki 2015 :)

Oceń ten wątek:
  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 31 października 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz jest chyba tylko tak, że imię nie może być jakieś obraźliwe ale juz nie trzeba spolszczac

    Fasia lubi tę wiadomość

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 31 października 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chcemy dla dziewczynki Emily albo Emma wachamy sie a chlopec Nicholas (nikos)

    Rudzia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    Hej jedna mamuśka która urodziła na belly mieszka w Polsce i ma córkę Zoyke:)
    Imie jest ok, raczej takie uniwersalne i w Polce i zagranica:)

    Miriam :))

    Lwica lubi tę wiadomość

  • Anka1501 Autorytet
    Postów: 5649 7477

    Wysłany: 31 października 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się kiedys podobało Ines :)

  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 października 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż mnie język piecze po tej kapuście :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • Rudzia Autorytet
    Postów: 4164 5155

    Wysłany: 31 października 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amy wrote:
    Miriam :))

    Kojarzę tylko jedna :D ta z tego programu co koedys byl :D nie pamietam jak sie nazywsl :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    18.04.2015 (42+2) Sofia 4500g; 54cm <3
    l22njw4zq8sux6j8.png
  • Fasia Autorytet
    Postów: 7870 11063

    Wysłany: 31 października 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzia wrote:
    Kojarzę tylko jedna :D ta z tego programu co koedys byl :D nie pamietam jak sie nazywsl :D

    Ta co to była TYM :D

    Rudzia, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    7.04.2015r. - 39+1 tc. 3400g i 51cm szczęścia! <3
    9f7j9vvj6vasnid9.png

    Aniołek - 26.06.2013r
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i kupiliśmy sofe i fotel fajny do tego i happy :) jak przywiozà juz mi do domku to pokaże :)

    Lwica, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    Z imionami to jest każdego subiektywna opinia.
    Ja mieszkam za granica także u mnie odpadaja imiona typowo polskie które nie są uniwersalne w każdym języku ponieważ niechcemy aby każdy sobie łamał język na wymowie albo nie umiał poprawnie wypowiedzieć imienia naszego dziecka. Moje imię i mojego męża są uniwersalne także nie ma problemu ale mam kolegę Ziemowita to niestety ale nikt tego nie wypowie tzn obcokrajowcy i jest zawsze hej Z.
    I napewno chcemy aby tez pasowali do naszego nazwiska bo faktycznie np. Kevin Marchewka brzmi komicznie.
    Brandon, jessica, Aisha czy Bryan jest ok pod warunkiem ze ktoś zachowa poprawność w pisowni bo śmiesznie wyglada brajan, dzesika, Ajsza czy Brajan.
    Ja tez raczej tak nie inaczej musze dac imię dziecku jakieś by tez jezuka nie łamali haha:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi się podoba ,,Ida 'Majka '' tez ładne. Chłopiec.,,Erwin '

    nick nieaktualny, Lwica lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2015, 12:53

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, Fasia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak syna będe mieć to Joshua A jak Côrka to Sofia .

    Lwica lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    A ja byłam obejrzeć jeszcze raz fotelik i rozmawiałam z kolegą który jest właścicielem hurtowni i mówi żebyśmy jednak zdecydowali się na Cybexa bo różnica cenowa jest 30 zł ale ma wiecej gwiazdek i uderzenia boczne ma lepsze i mówi żebyśmy na niego się zdecydowali. No i nas namówił teraz tylko zastanawiamy się czy 1,2,3. Na pocieszenie i zachęcenie powiedział że rabat dostaniemy jak będziemy robili u niego zakupy :)
    No i najlepiej specialisty się poradzić taka prawda .ja wiem ze umnie będzie lipa z wôzkiem ! Niby mam juz wybrany ale nie podobajà mi się w nim koła masakra.

  • MartaAlvi Autorytet
    Postów: 1242 2269

    Wysłany: 31 października 2014, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    A ja byłam obejrzeć jeszcze raz fotelik i rozmawiałam z kolegą który jest właścicielem hurtowni i mówi żebyśmy jednak zdecydowali się na Cybexa bo różnica cenowa jest 30 zł ale ma wiecej gwiazdek i uderzenia boczne ma lepsze i mówi żebyśmy na niego się zdecydowali. No i nas namówił teraz tylko zastanawiamy się czy 1,2,3. Na pocieszenie i zachęcenie powiedział że rabat dostaniemy jak będziemy robili u niego zakupy :)


    Co do imion u nas dziewczynka to Martyna będzie a jak chłopak to Kuba lub Bartek. Chyba imiona takie normalne co ?

    Ja przy wyborze fotelika kieruje się głównie bezpieczeństem czyli gwiazdkami w testach zderzeniowych. Tutaj mam taką tabelkę odnośnie cybexów ze strony fotelik.info
    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/8468d6c473ba.jpg
    Jak widać aton 2 i 3 mają po 5 gwiazdek w kategorii bezpieczeństwa więc ja bym wybrała 2 bo po co przepłacać? :) Problem jest taki, że aton 2 już nie produkują więc obawiam się że dostanie go w późniejszym czasie może być problemem i raczej tylko allegro czy jakies pozostałości w sklepach które zostaną :)

    A imiona piękne :) Też myślałam nad Martyną a Kuba też jest moim faworytem wśród imion dla chłopców. Bartek też mi się bardzo podoba, ale mój brat ma tak na imię więc odpada :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    24.04.2014r. Zawsze będziemy Cię kochać Aniołku [*] 10tc
    fQ2H26U.jpgfQ2Hp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti a

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 13:44

  • mantissa Autorytet
    Postów: 1711 2362

    Wysłany: 31 października 2014, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka1501 wrote:
    Mi się kiedys podobało Ines :)

    Mam koleżankę, która ma na imię Ines. Jak ją poznałam jakoś w wieku 14 lat, to było takie ŻE JAK? A teraz mi sie podoba. :)

    Kasia, my dla dziewczynki mieliśmy ustalone od zawsze - Wiktoria, a jak chłopak to jesteśmy w kropce. :P Chcieliśmy dać Jakub - bo Kuba, Kubuś, ale jak powiedzieliśmy w rodzinie, że może takie, to wujek powiedział, że to żydowskie i przez niego mojemu też się teraz tak kojarzy i już mu się odwidziało. No myślałam, że się wścieknę. Jeszcze mi się Hubert podoba, ale mojemu niestety nie. No i Krzysiu mi się podoba, ale mój ma Krzysztof, więc musiałby być Krzysztof Junior :P

    34+3 - 2760 g - 49 cm
    relgtgf68emyfyl0.png
    5ii80tsd33hasgj8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mantissa mój Kochaoimi córkami :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2016, 13:44

    nick nieaktualny, Lwica lubią tę wiadomość

  • Lwica Autorytet
    Postów: 1272 1277

    Wysłany: 31 października 2014, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysti wrote:
    Jak syna będe mieć to Joshua A jak Côrka to Sofia .

    Joshua teZ nam sie podobna:))

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    oar8s65gn4hfzvo1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KasiaKwiatek wrote:
    Krysti a Ty planujesz zostać za granicą czy wracacie do Polski?
    Jak dla chłopca imię Joshua to za granicą oki ale u nas...mocno oryginalne, choć w brzmieniu mi się podoba.
    U nas chłopczyk to Mikołaj Włodzimierz (drugie po moim zmarłym tacie), a jeśli dziewczynka to rozterka...chodzi po głowie Natalia, Liliana, Lena, Agata...nie wiem :/
    niech to będzie chłopiec... :)
    Ja jeszcze tu po będę z moim bo my firmę mamy tu ale w Pl tez bede bo dom bedziemy kończyć także plany mamy co do Szkocji by tu zostać jeszcze pare lat .Ale przyszłość wiążemy na starość w pl :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 20:03

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2014, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lwica wrote:
    Joshua teZ nam sie podobna:))
    Ładne jest :) możesz tez dać swojemu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 października 2014, 20:05

    Lwica lubi tę wiadomość

‹‹ 653 654 655 656 657 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ