Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne KWIETNIÓWKI 2017 ♡
Odpowiedz

KWIETNIÓWKI 2017 ♡

Oceń ten wątek:
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 28 lipca 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 18:07

    magdzia26, nick nieaktualny, Ejda665 lubią tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1991 super wieści :)

    Dziewczyny a powiedzcie mi czy już odczuwacie jakieś objawy? ;)
    wiem, ze to wcześnie, ale pytam bo mnie brzuch pobolewa a częściej jajnik po lewej ale to bardziej klucie jak ból. Czytałam, że to normalne w ciąży ale ze ja po raz pierwszy jestem w błogosławionym stanie to troszkę panikuje

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam termin na 1.04 ale będę mieć cc, więc pewnie w marcu ;) Na marcówkach jednak już zaawansowane ciąże, więc zostaję tutaj ;)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rita bolące jajniki na początku to norma. Odwalają teraz kawał roboty :)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 18:07

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • Młoda19 Autorytet
    Postów: 673 298

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka owulke mialam prawdopodobnie 17dc, wiem bo robilam testy owulacyjne, ale wszystkie wiemy jak to z tymi testami bywa... ;/

    [link=https://www.suwaczki.com/]xnw49n73fj0vc6bo.png[/link]
    Nasze serduszko Hania <3
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a propo listy na pierwszej stronie, to jest jeszcze rozwiązanie w postaci założenia nowego wątku przez kogoś kto chce się tym zająć, póki jeszcze nie ma dużej ilości stron. A tego usunięcie. Taka propozycja przetestowana na innym forum ;)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 18:08

    magdzia26, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspokoilyscie mnie :) dziękuję :)

  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka, l4 ciążowe? Nie robił gin problemów?

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 18:08

    kahaśka lubi tę wiadomość

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • Fufka30 Autorytet
    Postów: 1684 995

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem za nowym wątkiem i piękna lista na początku :)

    Ja jutro dzwonię do lekarza i zobaczę co mi powie :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    gann90bv7cnzinvy.png
    Maksymilian 23tc [*]
    Mateusz 22tc [*]
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 28 lipca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1991 wrote:
    Nie Kahaśka :) teraz dają bez problemu, lekarzom prywatnym to obojętne, ale i tak mam ciężką pracę więc l4 by mi się należało ;)

    Mi mój pewnie da dopiero od serduszka, bo teraz jestem na zaległym urlopie po macierzyńskim. W październiku miałam wrócić do pracy ;) a tu zonk

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie możecie też założyć nowy wątek ;)
    Milka super ze wszystko ok to teraz niech dzidzia ładnie rośnie :)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • magdzia26 Autorytet
    Postów: 6509 11640

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe kwietnioweczki :)

    zrz6x1hpqvnjwkat.png
    dqpr2n0afwpg3f4t.png[/url]
    Aniołek 16.08.2016 <3
  • Milka1991 Autorytet
    Postów: 2998 4181

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lipca 2018, 18:08

    2017 🧒🏻
    2019 👦🏻
    age.png
  • angelika1984 Autorytet
    Postów: 474 394

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zakładamy nowy wątek:-) jestem za

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    gannrjjgludxthfp.png[img][/img]tjkgv4f.pngwp12us3.png
  • Agga Autorytet
    Postów: 472 423

    Wysłany: 28 lipca 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka gratuluje, ciesze sie ze wszystko wporzadku! ;* mi to obojetne z watkiem, niech dziewczyny z pierwszej strony zdecyduja ;)

    Milka1991 lubi tę wiadomość

    3jvzhdge7ui8eco8.pngkm5sp07wzs12381t.png[/url]
    [*] 13.06.2014
    [*] 14.02.2014
  • darek Koleżanka
    Postów: 60 69

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, również jestem za nowym wątkiem :)

    Wizyta:
    Wizyta: 16.09.2016
    Szpital: 20.09.2016
    Prenatalne 22.09.2016
    hchy9jcgqql15z4o.png

    Kropek :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1991 Cudne wieści z wizyty a widzisz wszystko jest w porządku kochana :D , ja też jestem jak najbardziej za założeniem nowego wątku , ale to juz niech główna twórczyni zdecyduje :) . Ja nie miałam żadnych objawów w moich 4 ciążach , teraz też nie mam jedynie trochę podbrzusze mnie boli , a i ciągle siku robię .

    Milka1991 lubi tę wiadomość

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak rozszerzać dietę dziecka? Poradnik krok po kroku

Kiedy zacząć rozszerzanie diety dziecka? Eksperci zalecają start około 6. miesiąca życia, kiedy niemowlę jest gotowe na odkrywanie nowych smaków, a mleko matki pozostaje kluczowym elementem jadłospisu. Jak rozpoznać gotowość malucha i które metody wprowadzania pokarmów wybrać? Dowiedz się, jak stopniowo uzupełniać dietę dziecka, unikając potencjalnych zagrożeń i wspierając zdrowy rozwój poprzez bezpieczne i zróżnicowane posiłki!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ