X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 21 listopada 2014, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja karmię ok. 10 razy, z tego 4 mm

    Na sylwestra nie idziemy bo M. pracuje do wieczora, bo sobie nie wyobrażam zostawić Radzia beze mnie samego ( bynajmniej na razie), bo ja lubię bawić się na 100%, a taka zabawa na pół gwizdka to lepiej wcale nie iść.

    Karola, my też uwielbiamy tańczyć, ale cóż... nie można mieć wszystkiego :) Pojedziemy do dziadków ( co tańca nie wyklucza ;))

    Żabuszka, ja bym Ci radziła zostać w domu, dziecko trzeba szanować. Jak on tego nie rozumie to niech sobie pojedzie, wtedy może zobaczy, że mu czegoś" brakuje. Z tego co czytałam faceci dużo później dojrzewają do roli ojców niż my. U niech po prostu nie działają hormony. W książce radzili, żeby dać im czas. Ale szacunek i zrozumienie swoją drogą!

    BiB dobra metoda na M., ja stosuję jeszcze inną, mówię "zobacz jak na CIebie patrzy" "on za tobą tęsknił", "cały czas nasłuchuje czy do niego przyjdziesz" i u mnie to rewelacyjnie działa. Tekie łechtanie ego. Faceci są troszkę próżni, można więc iść w tym kierunku...

    Paula_29, am, Iwo, Camilia lubią tę wiadomość

  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 21 listopada 2014, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandalena wrote:
    BiB dobra metoda na M., ja stosuję jeszcze inną, mówię "zobacz jak na CIebie patrzy" "on za tobą tęsknił", "cały czas nasłuchuje czy do niego przyjdziesz" i u mnie to rewelacyjnie działa. Tekie łechtanie ego. Faceci są troszkę próżni, można więc iść w tym kierunku...

    Tak tak, teksty o tęsknocie u nas też działają :P Ahhh Ci nasi mężczyźni..

    Iwo, Mandalena, Karola:), Camilia lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 21 listopada 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandalena jakieś super zdjęcie masz w avatarku, pokaż większe :)

    A ja nie wiem o co chodzi bo Dawid zasnął przed 22 i po godzinie się obudził, wzięłam go do jedzenia bo się domagał i zasnął na cycku. Mam nadzieję że to jakiś epizod jednorazowy.

    Mandalena, Karola:) lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 21 listopada 2014, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny :)
    Ja tak tylko z doskoku bo czasem do was "zagladam" :) widzialam ze ktoras z was zastanawia sie nad hula kula z firmy V tech :)
    Osobiscie uwazam ze to mega super zabawka :) ja sama kupie synkowi jak bedzie starszy (chyba ze dostanie w spadku od starszego kuzyna u ktorego to widzialam) :P

    UWAGA: piosenki ktore "spiewa" hula kula sa mega uzalezniajace :P my z narzeczonym spiewalismy je dluuugo po pierwszym spotkaniu z ta zabawka ;)
    Pozdrawiam :)

    Karola:), Camilia, Paula_29, misia_k1, maja89waw lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 21 listopada 2014, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 18:43

    Paula55, Paula55, Paula55, Karola:), Camilia lubią tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • Mandalena Ekspertka
    Postów: 182 350

    Wysłany: 22 listopada 2014, 00:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <a href=http://zapodaj.net/6fd10ed33da58.jpg.html>czapeczki.jpg</a>

    Dzięki Am, z dedykacją dla Ciebie! :)

    am lubi tę wiadomość

  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 22 listopada 2014, 01:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandalena wrote:
    <a href=http://zapodaj.net/6fd10ed33da58.jpg.html>czapeczki.jpg</a>

    Dzięki Am, z dedykacją dla Ciebie! :)

    Genialne :D

    Mandalena lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 22 listopada 2014, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w sobotni poranek :-)
    Dzisiaj w nocy moje dziecko stwierdziło, że pogada sobie z mamą od 4.40 przez ponad godzinę. Na wszelkie próby "zapchania małej buźki" (cycek, smoczek) reagowała płaczem. Dziecko poprostu chciało się wygadać :-P Wzięłam ją do łóżka bo w łóżeczku też już było źle samej :-P No mała terrorystka ;-)

    Iwo lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 22 listopada 2014, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia my też nie spałyśmy od 3 do 4...nie gadała ale nie mogła zasnąć, wzięłam ja oczywiście do łóżka, tak się kręciła, że dopóki ona nie zasnęła, to ja też nie mogłam. Zaraz będziemy się karmić jeszcze, mam nadzieję, że zaśnie i ja przy niej :P

    Iwo lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 22 listopada 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola to nie jestem sama dzisiaj ;-) Ja już nie będę spać, po pierwsze dlatego że Jula już aktywna a po drugie chyba już się przyzwyczaiłam do około 6 godzin snu. Szkoda że z przerwami :-P

    Karola:), Iwo lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 22 listopada 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandalena, fotki rewelacyjneeee a czapki super:)
    Jas wtoruje kolezankom Juli i Wiki, jesli chodzi o sen...dzis znowu mu sie poprzestawialo z pobudkami i zabawą.

    Czy u Was dzieciaczki śpią ciagiem bez zadnych wybudzen, tzn ze nie musicie podchodzić do łóżeczka podawac smoka lub glaskac?
    ja to dzisiaj ze 100 razy podchodzilam, Jas czasem steka lub robi podkowke do placzu i zaczyna kwilic...też tak macie?
    Jak odpowiednio szybko nie zareaguje to sie wybudza i trzeba go uspokajać.

    Ja dzis dynie dostane, zblanszuje i zamroze:)

    Camilia, Iwo, Mandalena lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 22 listopada 2014, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ale jestem zła!!!
    Mamy dziś o 12 szczepienie...juz i tak przesunęłam ze środy!
    No i moj mąz wczoraj byl na dwóch pepkowych, mielismy umowe, ze wraca do 2.
    Sluchajcie, 4 go nie ma, wydzwaniam, a on spity juz nie powiem jak...dotarl do domu o 5, ledwo sie trzymał na nogach...

    Dobrze, ze mala spala od 23 do 6.30...

    On wstal szykuje sie na szczepienie, a ma 1,5 promila!!!!
    NO zesz, wygląda jak zombi, przeciez na tym szczepieniu on mi tam nic nie pomoze, przecież nie ponosi małej, w ogole pomoc u lekarki czy w wogole pilnowanie jej w samochodzie!
    Smierdzi od niego tak alkoholem, nie wiem czy podjelam sluszna decyzje ale przesunalam szczepienie na wtorek rano!
    Jestem taka zla, zeby tak się doprowadzic do stanu.
    Przeprasza teraz i gada, ze glupote zrobil, a mnie trzęsie...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2014, 11:22

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 22 listopada 2014, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka, domyslam się jak Ci cisnienie podniósł. ?..kurka Ci faceci to kompletnie jacyś zakreceni są(mega grzecznie i delikatnie to ujmując).
    Pewnie te 3 dni nie zrobia różnicy, a Ty bedziesz spokojniejsza.

    Pewnie po tej calej sytuacji,M przez kilka dni będzie potulny i mega pomocny.Wazne, że jest świadomy tego wybryku i potrafi przeprosić.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 22 listopada 2014, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mandalena wrote:
    <a href=http://zapodaj.net/6fd10ed33da58.jpg.html>czapeczki.jpg</a>

    Dzięki Am, z dedykacją dla Ciebie! :)

    Super fotka!

    Mandalena lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 22 listopada 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia u nas też czasami tak jest, że dużo czasu w nocy spędzam przy łóżeczku i podaję smoczek. A jak już nie mam siły siedzieć to biorę Małą do siebie do łóżka (tak jak codziennie wczesnym rankiem) i wtedy tam jej podaje smoka albo głaszczę po główce a ona oczy jak 5 zł i patrzy czy ja śpię i się uśmiecha oraz gada ;-)
    Lolka wrrr ależ bym się wkurzyła! niech teraz się stara załagodzić sytuację a Ty korzystaj z wolnego czasu :-)

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 22 listopada 2014, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    Lolka, domyslam się jak Ci cisnienie podniósł. ?..kurka Ci faceci to kompletnie jacyś zakreceni są(mega grzecznie i delikatnie to ujmując).
    Pewnie te 3 dni nie zrobia różnicy, a Ty bedziesz spokojniejsza.

    Pewnie po tej calej sytuacji,M przez kilka dni będzie potulny i mega pomocny.Wazne, że jest świadomy tego wybryku i potrafi przeprosić.


    Wiem, misia dzieki...co prawda cały weekend prze to mi rozwalił, poza tym miałabym juz to za sobą...

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 22 listopada 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 18:44

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 22 listopada 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo wrote:
    Kurcze Lolka przykro....

    Dawid nie spal miedzy 2 w nocy a 10 rano....shit....juz mam dosc.
    Zjadl cala lyzeczke marchewki, widac ze mu smakowala. A miny bezcenne- nagrane.
    Dzis jedziemy na tydzień nad morze :)
    Musze kurczaki zrobic cos z jego spaniem, bo jak zombie wygladam :(
    Iwo, a Ty dajesz gotowa marchewke ze slioczka?
    Ja dzis kupiłam kilka słoiczków, patrzac na sklad najlepszy z dostepnych mial babydream.
    Jasiowi bardzo smakowało, sam ciagnal mnie za reke z lyzeczka aby mu dac wiecej, spokojnie zjadl całą i pewnie wiecej tez by zjadł:)

    Iwo, moze zmiana klimatu wpłynie na sen Dawidka, no kurczaki nie mam pojecia jak Ci pomoc,bo wiem,że juz wszystko próbowałas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2014, 17:52

    Iwo, Iwo lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 22 listopada 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 18:44

    misia_k1, Karola:) lubią tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 22 listopada 2014, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka, witaj w klubie. Nie dalej jak wczoraj pisałam, że mój mąż idzie na urodziny i że wyije 2 piwka...jasne! Nasi mężowie chyba potrzebują resetu...wrócił o 3ciej. Na szczęście był na tyle "w stanie" aby położyć się w salonie na kanapie, bo gdyby wszedł do sypialni to nie ręczyłabym za siebie chyba :P Na szczęście nie było tak źle, był ze mną w sklepie z zabawkami, później na spacerze, zajmował się Wiktorią po południu. Nie mogę narzekać, no ale sory, jak można wyjśc o 19stej i wrócić o 3ciej. No ale co zrobić...

    Misia, u nas tak nie ma że ja wstaje aby smoczek podawać, smoczka w ogólę nie daję, bo Wiki nie jest za bardzo smoczkowa, wiele razy wyciszyła się i zasnęła bez niego. Jak nie chce, to nie. Chyba że widzę, że chce i jej wypada. Ale u nas to po prostu tak jest, że jak ona zaśnie już na noc, to po prostu śpi i wybudza się na karmienie. Ostatnio raz tylko. Tylko że często odłożona nie może zasnąć. Od jakiegoś czasu biorę ją do nas do łóżka.

    Iwo, lolka83 lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
‹‹ 530 531 532 533 534 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ