X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo uśmiechu dla Wiki:*

    Karola napisz proszę jak Ci służy to krzesełko, jakiej firmy?

    Jej my dziś biegaliśmy po Arkadii (CH) tyle ludzi ze szok; ( nic nie można spokojnie obejrzeć i kupić, a święta coraz bliżej, trzeba w końcu prezenty kupowac;)
    Pojechałam po płaszcz, nie znalazłam wiec kupiłam kolejne buty;)

    Mi włosy tez wypadaja; (

    Maja teraz się wykańczasz wykańczaniem, ale jaka będzie radość jak juz będziesz miała wszystko wykonczone;)

    Życzę przespanej nocy:*

    maja89waw lubi tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta&hania ty z Wawy tez?

    U nas dzis nawet mily dzien. BYlismy u tesciow na obiedzie. Jednak zostawialam mala z tesciowa na chwilke, wyszlam na taras, a ta dostala taki ryk, jakies spazmy, nie wiem co jej sie stalo..nie moglam jej uspokoic...dopiero przy cycyku wyluzowala...
    Nie wiem czy sie przestarszyla, tesciow widzi co tydzien, dwa wiec moze nie pamieta.
    Pozniej juz bylo ok i przespala sie z godzinke, pobawila, po 19 jak zwykle jeczala...teraz przy cycyku mi spala, w lozeczku obudzila sie, wiec wyjelam suszarke i znow spi...mam nadzieje, ze juz na stale :)

    maja89waw lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • ciążomania Koleżanka
    Postów: 38 73

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta&hania w Blue City wcale nie było lepiej, teraz do Świąt pewnie już tak będzie. Tutaj chyba jest sporo dziewczyn z Warszawy co?
    Dziewczyny czy któraś z Was szczepiła już może meningokoki? Bo pneumokoki i rota mamy już prawie za sobą i zastanawiam się czy na to szczepić.

    maja89waw lubi tę wiadomość

    7u22tv73atjkfp18.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taaak mieszkamy w Wawie.
    mam nadzieje ze w tygodniu będzie luźniej w sklepach;)

    lolka83, maja89waw lubią tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • Iwo Autorytet
    Postów: 597 1057

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    x

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2014, 18:35

    lolka83, Camilia, Karola:) lubią tę wiadomość

    17u93e5e8a1j9elc.png 6b9cca1390b828e5.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo wrote:
    Bebilon pepti jest refundowany tylko w przypadku alergii na białko mleka krowiego- musi byc krew w stolcu po ekspozycji na to bialko i objawy skorne.


    U nas był własnie sluz i raz czy dwa krew w stolcu, przeszlismy na pepti, ale wlasnie dopiero niedawno sie zorientowałam,ze jest on refundowany. Pani pediatra, ktora nas prowadzi prywatnie, nic nam nie powiedziała, jak zapytałam wymyślała cos wymijająco...eh, no nic..bedziemy probowac z HA, jesli sie nie przyjmie to wtedy juz pojde po receptę.

    Dziś na wieczór podałam lyzeczke kaszy minima na noc do mleka...zobaczymy :p

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 30 listopada 2014, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciążomania wrote:
    Marta&hania w Blue City wcale nie było lepiej, teraz do Świąt pewnie już tak będzie. Tutaj chyba jest sporo dziewczyn z Warszawy co?
    Dziewczyny czy któraś z Was szczepiła już może meningokoki? Bo pneumokoki i rota mamy już prawie za sobą i zastanawiam się czy na to szczepić.

    Jesli zaglądasz często na forum, to na pewno wiesz, ze ja jestem tylko z Wawy, a Maja z okolic i tyle :)

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 30 listopada 2014, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jakie macie rozmiary kombinezonów, my dzis załozylismy 74, mala juz wychodzi z 68 i bylam pewna ze bedzie za duzy, ale tak akurat...Mala w niego wpadla...zalamka, maz zmierzyl a on ma 88 cm...no i klops...nie wiem czy jej nie kupic innego na rozmiar 68, bo bedzie nam potrzebny, ale zalamka...
    ten jest z 5-10-15 czy inne formy tez maja takie zawyzone?

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • ciążomania Koleżanka
    Postów: 38 73

    Wysłany: 30 listopada 2014, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i Marta i ja tez, to już 4:)

    marta&hania, maja89waw lubią tę wiadomość

    7u22tv73atjkfp18.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 30 listopada 2014, 23:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciążomania wrote:
    No i Marta i ja tez, to już 4:)


    :)

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    Dziewczyny jakie macie rozmiary kombinezonów, my dzis załozylismy 74, mala juz wychodzi z 68 i bylam pewna ze bedzie za duzy, ale tak akurat...Mala w niego wpadla...zalamka, maz zmierzyl a on ma 88 cm...no i klops...nie wiem czy jej nie kupic innego na rozmiar 68, bo bedzie nam potrzebny, ale zalamka...
    ten jest z 5-10-15 czy inne formy tez maja takie zawyzone?
    Lolka u nas tez klops z tym kombinezon em.kupilam 74 jak Ty i jest mega duzy eh.
    Tez z 5 10 15 mam.
    mam jeden z polskiej firmy na 9m i kurtka jesf wieksza ale spodnie akurat

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 09:14

    lolka83 lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • zabuszka Autorytet
    Postów: 1076 717

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    problemem z wlosami sie nie przejmujcie mi tak zaczely odrastac ze mam 2 mini grzywke;) wyglada to przesmieszniie i takie grube i twarde te wlosiska sa

    Camilia lubi tę wiadomość

    1e6e393edd.png

    cb8576b8d0.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dzisiaj jedziemy wybierać krzesełka ze szwagierką, bo dziadkowie stwierdzili, że skoro jedni kupili babycooka, to oni krzesełko, żeby Zosik od stycznia wcinał pełną gębą ;)

    Jestem praktycznie już zdecydowana na:
    http://allegro.pl/krzeselko-do-karmienia-espiro-mokka-nowosc-i4680730558.html

    widziałam je na żywo w sklepie i wygląda naprawdę fajnie, do tego cena bardziej przyzwoita niż w chicco... Ale jeszcze rozważam chicco polyy magic, z tego względu, że wszystkie inne są od 6 msc, a już jestem umęczona ciągłym ciąganiem huśtawki do kuchni, więc wolałabym kupić coś, z czego mała pokorzysta już teraz :)

    km5st5odu2rt42xe.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no że też dopiero to znalazłam!! :/

    http://allegro.pl/show_item.php?item=4808693138

    Paula_29, maja89waw lubią tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moje dziecko postanowiło dzisiaj nie spać od 6 rano :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 10:46

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia super to łóżeczko, tylko teraz to już się chyba nam średnio opłaca, chyba że z myślą o drugim, sama bym kupiła jakbym widziała wcześnie. Przynajmniej możesz dać smoka nie wstając z łóżka

    Camilia jak tam Julka?
    Zuzie chyba nie ruszyło skończenie 19 tyg, zaczynam się martwić, że to jednak nie skok, a jestem już tam zmęczona fizycznie i psychicznie, że wczoraj siedziałam nad łóżeczkiem i płakałam jak mała postanowiła pobawić się w nocy 2 h

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 10:53

    karusia lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula my kończymy 19 tydzień według rozważania tego pod kątem skoku rozwojowego za 3 dni bo Jula urodziła się 3 dni przed terminem ale też zaczynam wątpić że to skok. Raczej zęby albo po prostu charakter mojej małej terrorystki :-P W nocy 4 pobudki a o godzinie 6 na dobre. Później zasnęła po 10 na pół godziny, szał :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2014, 13:44

    Karola:) lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia Zuzia zwykle spała do 9-10, a teraz pobudka 6 max 7, także kiepsko, ale pal licho te pobudki, najgorszy jest dzień gdzie Zuzia co 5 min marudzi albo płacze, nie wiem co z nią robić, pomysłów mi brak, mata, leżaczek, zabawki, noszenie po mieszkaniu, nic nie działa

    Karola:) lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Camilia Zuzia zwykle spała do 9-10, a teraz pobudka 6 max 7, także kiepsko, ale pal licho te pobudki, najgorszy jest dzień gdzie Zuzia co 5 min marudzi albo płacze, nie wiem co z nią robić, pomysłów mi brak, mata, leżaczek, zabawki, noszenie po mieszkaniu, nic nie działa
    Paula podaje Ci ręke...wczoraj Jaś był mega marudny, płakał co chwilę, aż rodzice moi chcieli mi go ,,odebrać' bo niby nie potrafię go uspokoić. Pokłóciłam się z nimi....baaardzo przykro mi było...Jaś odczuł tę niemiłą atmosferę-bo na takie wyrywanie z rąk do rąk i podniesione głosy od razu wpadał w histerię. Cycusiem nie mogłam uspokoić bo kurde akurat odciągnęłam pokarm:(. Chodziłam, śpiewałam i płakałam...potem chciałam uśpić go bez cycusia ale niestety....dziś rano także chciałam go uśpić nosząc śpiewając-ale nie udało się...podałam cycusia -1 minutka i Jaś śpi...
    jeju jak ja to wytrzymam.
    Siedzę i szukam porad jak oduczyć dziecko od usypiania przy piersi...ta tracy hogg w ogóle nie przemawia do mnie a inne porady typu smoczek,pieluszka nie sprawdzają sie...on i tak będzie płakał dopóki nie dostanie cycusia...
    tylko jeden artykuł Magdy Karpieni mnie podniósł na duchu, bo ona zaprzecza, że usypianie dziecka przy piersi to coś złego-wręcz przeciwnie.

    Iwo podawałaś już pietruszkę??
    Dziewczyny jak sie psrawdza baby cook i avent??Bo mi gotowanie na parze na tym wkładzie-masakrycznie. Raz gotowałam prawie 1.5 h ziemniaka i nadal twardawy, ostatnio spaliłam garnek bo woda mi sie wygotowała...więc podawałam ziemniaka z wody.
    Faktycznie 20 min i wszystko jest mięciutkie???

    Lolka jak Wiki po kaszce???

    My dziś w domu zostajemy-bo za oknem zimno a do tego megaa wieje, co potęguje odczuwalne ,,minusy"

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Aniulka Ekspertka
    Postów: 195 197

    Wysłany: 1 grudnia 2014, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    Paula podaje Ci ręke...wczoraj Jaś był mega marudny, płakał co chwilę, aż rodzice moi chcieli mi go ,,odebrać' bo niby nie potrafię go uspokoić. Pokłóciłam się z nimi....baaardzo przykro mi było...Jaś odczuł tę niemiłą atmosferę-bo na takie wyrywanie z rąk do rąk i podniesione głosy od razu wpadał w histerię. Cycusiem nie mogłam uspokoić bo kurde akurat odciągnęłam pokarm:(. Chodziłam, śpiewałam i płakałam...potem chciałam uśpić go bez cycusia ale niestety....dziś rano także chciałam go uśpić nosząc śpiewając-ale nie udało się...podałam cycusia -1 minutka i Jaś śpi...
    jeju jak ja to wytrzymam.
    Siedzę i szukam porad jak oduczyć dziecko od usypiania przy piersi...ta tracy hogg w ogóle nie przemawia do mnie a inne porady typu smoczek,pieluszka nie sprawdzają sie...on i tak będzie płakał dopóki nie dostanie cycusia...
    tylko jeden artykuł Magdy Karpieni mnie podniósł na duchu, bo ona zaprzecza, że usypianie dziecka przy piersi to coś złego-wręcz przeciwnie.

    Iwo podawałaś już pietruszkę??
    Dziewczyny jak sie psrawdza baby cook i avent??Bo mi gotowanie na parze na tym wkładzie-masakrycznie. Raz gotowałam prawie 1.5 h ziemniaka i nadal twardawy, ostatnio spaliłam garnek bo woda mi sie wygotowała...więc podawałam ziemniaka z wody.
    Faktycznie 20 min i wszystko jest mięciutkie???

    Lolka jak Wiki po kaszce???

    My dziś w domu zostajemy-bo za oknem zimno a do tego megaa wieje, co potęguje odczuwalne ,,minusy"

    Misia ja mam ten wkład z ikei, taki rozkladany i ziemniaki gotują się ok 20 minut

    Iwo lubi tę wiadomość

    ex2b9vvjc1a8dlo7.png[/url0975efaf2fd64ad1.png
    f2w3rjjgmre2apcb.png
‹‹ 547 548 549 550 551 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zrozumieć swoje ciało w każdym momencie cyklu menstruacyjnego. Poznaj nieoczywiste objawy przed okresem!

Większość kobiet doświadcza różnego rodzaju objawów fizycznych i emocjonalnych podczas ostatniej fazy cyklu menstruacyjnego. Warto wiedzieć, że nie tylko nietypowe bóle głowy, uczucie zmęczenia czy wzmożona podatność na infekcje mogą mieć związek z zespołem napięcia przedmiesiączkowego.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ