X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dziś zielony groszek-Jaś uwielbia zjadł prawie cały słoiczek...super bo słodkawy jest. Po kalafiorze ,,wymiotował"-ulewał nim cały wieczór...brokułu fujjjj.

    Am wysłałam dzis siostrę po te słoiczki gerbera do rossmana i wyobraź sobie, ze nic o promocji nie wiedziały. Moja S mówiła, ze jest promo na słoiczki itd itp.no ale odpuściła i kupiła mi hippa i przy kasie babki powiedziały, ze jednak szukały i fakt jest ta ofertaaaa.Wróciła się i kupiła mi torbę słoiczków:P
    Więc Lolka,wydaje mi się, ze Twoje sprzedawczynie były tak samo poinformowane jak moje.

    Dziś na noc Viburcol poszedł...zobaczymy.

    Karusia, jabłuszko podajesz ze słoiczka czy starte na tarce???

    U nas problem kupkowy trwaaa,dziś rurka poszła w ruch ale kupka nie wyszła-2 razy próbowałam z rurą.

    Witam kolejna lipcowa mamusie:)

    Ja mam cicha nadzieje Paula,Plumb ze to ząbki idą i dlatego tak nocki wyglądają u mnie.
    Kurczaki nie mam pomysłu na prezent dla siebie od M:(

    am, Paula_29 lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2685

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:

    U nas problem kupkowy trwaaa,dziś rurka poszła w ruch ale kupka nie wyszła-2 razy próbowałam :(

    U nas problem kupkowy trwa odpoczatku, odstawilam mleko, nie jem czekolady, duzo plynow, etc., a i tak jak mala zrobi sama kupke, to swieto...koszmar;(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka witaj :)


    Misia ja teraz troszkę żałuję że nie wzięłam więcej tych słoiczków, no ale trudno. Ogólnie mało było gerberów w sklepie, zwłaszcza owoców.

    Ja wczoraj dałam Małemu marchewkę z kaszką i średnio mu to wchodziło, zresztą jak i sama kaszka. Więc dziś troszkę zmian. Samą marchew dostał po spacerze, całkiem ładnie mu to szło :) Potem odciągnęłam trochę mleka (nie cierpię tego robić - po raz kolejny Misia podziwiam) i dałam z kaszą, efekt taki że też smakowało :)

    Jutro ostatni dzień z marchewką, a ziemniaka też nie znalazłam to muszę dać takiego z marchewką.

    Karola:), Paula_29, misia_k1, Camilia lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 13 grudnia 2014, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Summerka :-)
    Misia, ja podaję Juleczce tarte jabłuszko, gdyż niestety ze sloiczka jej zdecydowanie nie podeszlo ;-)
    Kurcze, z tymi sloiczkami w Rossmanie się zagapilam, będę musiała jechać do Tesco, bo zapasy nam się kończą. Od poniedziałku wprowadzam gluten pół łyżeczki kaszki, ale do mleka i to rano. Tak sobie myślę, że lepiej będzie mi obserwować małą jak dostanie ten gluten rano. Pediatra tez mówiła, żena ppoczątku dawać w dzień. Jutro i w poniedziałek jedziemy jeszcze na marchewce i ziemniakach, następnie zaczynamy krem ze szpinaku z ziemniakami. Nie wiem jak pójdzie jej jedzenie "tego". Ja mam uraz do szpinaku jeszcze z przedszkola i ciekawa jestem jak mała zareaguje na "ulubiony" składnik mamusi heh.
    Dziewczyny, lecę spać. Ciekawe jaka będzie noc ... Dobranoc Kochane i miłych snów :-)

    Camilia lubi tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wczoraj też byłam w rossmanie i jak zapytałam o te słoiczki to nic nie wiedziano na ten temat ale przy kasie na szczęście naliczyła się cena promocyjna.
    U nas wczoraj wieczorem byli zaprzyjażnieni sąsiedzi, posiedzieliśmy trochę i było miło. Jula chyba chciała dać się zrelaksować rodzicom bo po wieczornym mleku odłożona do łóżeczka zasnęła sama, po godzinie lekko zapłakała ale podałam jej smoczek i spała dalej. Zawsze mogłoby tak być :-)
    A jak Wam mija weekend Kochane?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2014, 12:33

    marta&hania lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas kupka wreszcie, zielonaaa i o plastelinowej konsystencji:(Jas sam zrobil ok 6,ale wiem,ze jeszcze nie do konca sie wypróżnił...eh te kupki,a raczej ich brak mnie wykonczy. Po kupce calkiem inne dziecko,spokojne,wyciszone, lezy teraz w lozeczku.

    Pogoda beznadziejna,pada,wiec zostajemy w domu. M wyjechal do srody sama w nocy będę.

    Camilia,widzisz jaka Kochaniutka macie Kruszynke:)

    lolka83, Camilia lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cudowny week. W sobotę rano ksiądz, śniadanko z mężem, leniuchowanie do 16 z małą w środeczku łóżka, obiadokolacja u sióstr, kąpiel, Hania zasnęła dość szybko, a my z M obejrzeliśmy 2 filmy z popcornem itd i było bardzo miło dawno nie było takiej leniwej soboty we trójkę; )
    A dziś pobudka o 12, śniadanko, a teraz M wyszedł z córką na spacerek a ja w szlafroku umilam sobie czas na czytaniu Was:)
    Hania pobudki jak zwykle 23, 1, 5, 7, 9, 11 normaaaaaalka; (
    Kurde znowu nie może zrobić kupy:( ale widzę że nie tylko my mamy ten problem:(
    Misia ja nie lubię być sama zwlaszcza w nocy, to łóżko taaakie puste i wielkie się wydaje; ( Ale jaka radość jak juz M wraca:)

    Milej niedzieli dla kazdej:*

    Camilia lubi tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to jak to jest z tą promocją, na jakie słoiczki, jednoskladnikowe tez?I do dzisiaj jest?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Dziewczyny to jak to jest z tą promocją, na jakie słoiczki, jednoskladnikowe tez?I do dzisiaj jest?

    Ja juz nie wiem...u nas byly tylko na te 190 ml obiadki...widzialam promocje, a one w sklepie, ze tylko ta obowiazuje..eh...zglupialamw koncu i nie chcialo mi się kłocić...wzilama pare sztuk, ktore bede dawac w najblizszym tygodniu.

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dzis leniwy dzien, W Wawie pada, paskudna pogoda, wiec siedziemy w domu...
    MAla wczoraj znow sama zasnela w lozeczku...ok 22, spala do 4 a pozniej ok 7 pobudka, i 9-10...czesto do cycka...
    ok 7 nie chciala lezec spokojnie z nami w lozku, wrecz jeczala, odlozylam do lozeczka i zasnela od razu! Kurcze dziwne :P

    Pozniej czas zabaw i o 12 padla na 2 godziny, teraz sie bawimy i zaraz brokuly cd :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2014, 14:42

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula, tak promo tylko do dziś.
    Najpierw zapytaj się przy kasie-pewnie będą zaskoczone;)ja to wzięłam ten link co Am wkleiła i wysłałam siostrze na maila aby w razie czego mogła im pokazać. Na pewno promo obowiązuje w całej Polsce i na wszystko gerbera tzn jedno składnikowe,obiadki, deserki mniejsze większe,kaszki nestle też.
    My dziś groszek-dzień trzeci-cały słoiczek dam,bo Jaś lubi:)


    Camilia, am, Paula_29 lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2685

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    U Nas kupka wreszcie, zielonaaa i o plastelinowej konsystencji:(Jas sam zrobil ok 6,ale wiem,ze jeszcze nie do konca sie wypróżnił...eh te kupki,a raczej ich brak mnie wykonczy. Po kupce calkiem inne dziecko,spokojne,wyciszone, lezy teraz w lozeczku.

    Pogoda beznadziejna,pada,wiec zostajemy w domu. M wyjechal do srody sama w nocy będę.

    Camilia,widzisz jaka Kochaniutka macie Kruszynke:)

    Wiem co to znaczy u nas tez z kupka koszmar...a jak nie moze sie załatwić, pomagajasz mu jakoś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 grudnia 2014, 15:15

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka a propo picia wody czy rumianku, u mnie Jas czasami wypije kilka łyków, ba raz nawet 60 ml herbatki hippa na trawienie(ale potem cały czas ulewał wodą po niej;/)zauważyłam, ze lubi kiedy jest ciepła woda lub rumianek i przed butlą mu dam to sie oszuka. W nocy też przed mm nieraz uda mi się podac mu wodę, jeśli nie płacze.
    Próbowałam też podawać mu wodę za pomocą pipetki(po infacolu)ma obj 0.5ml ale udało mi sie już kilka razy po warzywku podać mu ok 15ml:)

    Ewelinaa mega długo milczy.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Wiem co to znaczy u nas tez z kupka koszmar...a jak nie moze sie załatwić, pomagajasz mu jakoś?
    Rurka w pupke lub czopek...rurke wczoraj dwa razy dałam i nic,wiec poczekałam i rano dziś sam zrobił.
    Nieraz dociskam mu nóżki mocnoo-aż się boję aby mu krzywdy nie robić bo on ma tyle siły...ale jak mu nie docisnę nóżek do brzuszka to zaciska odbyt i zatrzymuje kupkę.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Dziewczyny to jak to jest z tą promocją, na jakie słoiczki, jednoskladnikowe tez?I do dzisiaj jest?

    Paula jak jeszcze potrzebujesz, http://www.rossnet.pl/promocjanestle?utm_source=redlink.pl tam na dole jest załącznik do regulaminu i wypisane wszystkie słoiczki promocyjne.

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2685

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    Rurka w pupke lub czopek...rurke wczoraj dwa razy dałam i nic,wiec poczekałam i rano dziś sam zrobił.
    Nieraz dociskam mu nóżki mocnoo-aż się boję aby mu krzywdy nie robić bo on ma tyle siły...ale jak mu nie docisnę nóżek do brzuszka to zaciska odbyt i zatrzymuje kupkę.

    Właśnie rurek nie próbowałam, czopki niestety nie działają, u mas działa jedynie kawałek mydla;(

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Summerka wrote:
    Właśnie rurek nie próbowałam, czopki niestety nie działają, u mas działa jedynie kawałek mydla;(


    U nas rurki szly w ruch jak mala miala problemy z kupą. Bylo to 2-3 miesiace temu jak podawalismy zelazo.
    Czopka sprobowalam raz i nie poszlo, balam sie go wsadzac :) A rurka lekko natluszczona oliwka i odblokowywala kupsko :) Dla mnie one najlepiej sie sparwdzily :)

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, byłam kupiłam dynie, brokuła i marchewkę, zupkę jarzynową, indyka i kilka deserków. A jeszcze w lidlu dziś była promocja na warzywka bio z hippa i kupiłam marchewkę z ziemniaczkami i dynię z ziemniaczkami, od 21 zaczynamy wprowadzać warzywka

    Co do czopków ja zwróciłam uwagę, że jedna nie działają. Miałam czopki dwóch firm niby podobnie wyglądające , jedne były w foli pakowane (pojedynczy czopek) a drugie w taki plastik przezroczysty i tylko te w plastiku działają, te w folii jakby się nie rozpuszczały, bo Zuzia kiedyś zrobiła kupę dopiero na następny dzień i wyleciał prawie w całości

    am lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ziemniaczka normalnie gotowałyście? Bo z tego co patrzę to nigdzie nie ma samych ziemniaczków w słoiczka?

    Marta&Hania mogę Cię zapytać dlaczego Wy tak dziwnie kolędę macie przed świętami?

    lolka83 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 14 grudnia 2014, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    A ziemniaczka normalnie gotowałyście? Bo z tego co patrzę to nigdzie nie ma samych ziemniaczków w słoiczka?

    Marta&Hania mogę Cię zapytać dlaczego Wy tak dziwnie kolędę macie przed świętami?


    Paula ja dalam marchew i ziemniak bo nie bylo samego ziemniaka, a sama na razie nie kombinuje :)

    Co do kolędy nie wiem o co chodzi,ze dziwnie, chodzi o godzinę czy dzien? :)
    Bo u nas od 2 tygodni juz chodzą zawsze po kolędzie, tyle, ze po godz 16 :P

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
‹‹ 573 574 575 576 577 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ