X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Paula moja Pani doktor neonatolog tak mi powiedziała, że na początek lepiej dawac sloiczki, bo pewne zrodlo..tyle, ze ten poczatek juz minal, ale wiele kolezanek daje do roku.
    Jak dziadkowie byli mlodsi, to mies mielismy duzo z dobrego zrodla, a teraz hmm, nie wiem do konca skad to wszystko jest...zreszta znam przypadek, ze kolezanka zakupowala produkty drogie w sklepie eko, a ktoregos razu spotkala wlascieicli jak zakupowli warzywa i owoce w Lidlu...i czar prysl..takze mysle, ze teraz to wszystko podejrzane..wiadomo, jak ktos ma pewne zrodlo to niech bierze, ja te kilka miechow jeszcze na sliokach pojade, a pozniej bedziemy same gotowały.
    Schizy nie mam z tego powodu.

    Paula_29, marta&hania, karusia lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeeeny Lolka - Wiki już 7 m-cy, jak ten czas leci, jestem w szoku :)

    marta&hania, lolka83, karusia, karusia lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB a jaką poduszkę wkładałaś Szymkowi pod brzuszek? Takiego Jaska zwykłego czy jakąś malutką? i Coś jeszcze robiłaś?

    Lolka ja też daje słoiczki ale dopiero pierwszy miesiąc ( nie licząc testowanie) ale zastanawiam się nad gotowaniem

    lolka83 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    BiB a jaką poduszkę wkładałaś Szymkowi pod brzuszek? Takiego Jaska zwykłego czy jakąś malutką? i Coś jeszcze robiłaś?

    Lolka ja też daje słoiczki ale dopiero pierwszy miesiąc ( nie licząc testowanie) ale zastanawiam się nad gotowaniem

    Ja mam taką owieczkę, którą możesz zapiąć na rzepę i robi się taki wałek, trochę jest mniejsza od jaśka. Robiłam tylko tyle, wkładałam mu tą poduszkę i bujałam go tak przód tył. Z tym, że jak Szymkowi raz udało się samemu przepełznąć i przyjąc pozycję do raczkowania to tak mu się spodobało, że ćwiczy całymi dniami :P

    Karola:), am, lolka83, Paula_29, karusia lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 29 stycznia 2015, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola:) wrote:
    Jeeeny Lolka - Wiki już 7 m-cy, jak ten czas leci, jestem w szoku :)


    Ja tez i jak mysle,ze teraz do 12 miesiaca przeleci, a trzeba zaczac myslec co z praca czy szukac czegos, czu wracac, czy siedziec z mala to az mnie glowa boli...

    Eh, a moja ma akcje na sen od 2 dni, ze zamiast spac, chce siadac, nauczyla sie juz sama lapac za szczeble i powoli siada w lozeczku, no i klops, musze nad nia stac, patrzec czy nie siadzie, a jaki bunt jest,ze ja klade, rany julek...wiec stoje, glaszcze, nuce kolysanke, no i 10 min i pada, ale chyba musimy na dnaich obnizyc lozeczko...

    Dziś zjadla mi tylko pol butli na noc, wiec na pewno pobudka mnie czeka wczesna...eh, moja wina bo za duzo dostala po 18 i o 20 nie chciala...grrr

    Zeby, cos czuje ze u nas to bedzie to trwalo...eh :)

    karusia, Karola:) lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 03:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wikusi caluski z okazji 7 m,,,,,ale ten czas leci.

    Eh ciezka noc....milion pobudek i od 2 walcze aby go uspic i NIC nie pomagaaa:(

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • karusia Autorytet
    Postów: 716 977

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Całusy dla Wiki!

    U nas znowu słaba noc... :/ od 23:30 co godzinę pobudka :(

    Jakby ktoś szukał mini kompaktowej spacerówki wczoraj znalzłyśmy z moją szwgierką takiego cudaka:

    http://mamygadzety.pl/babyzen-yoyo/ :)

    marta&hania lubi tę wiadomość

    km5st5odu2rt42xe.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkiego dobrego dla Wikusi:)

    U nas nocka standardowa, czyli 2 pobudki, więc nie jest źle. Powoli odsypiam te nieprzespane noce, gdzie Szymek budził się co godzinę.

    Co do zębów, to coś czuję, że my zostaniemy jako jedyni bezzębni :P

    marta&hania, karusia, Karola:), misia_k1 lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • marta&hania Ekspertka
    Postów: 174 343

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak u Was ciężkie noce to u nas dobre;)
    Ja się cieszę, bo hania poszła spać po 19, budziła się ok 20,21 ale ja jeszcze byłam na nogach, karmienie o 2:30 i później o 7:30;) pobawiłam się z nią a teraz poszła spać, ale ja jestem wyspana wiec szykuje się na nowy dzien;)
    U nas to rarytasowa noc! Zwłaszcza ze Hania pobudki miała co 3h

    Szkoda ze za oknem szaro, buro i ponuro.

    1000000000 buziaków dla naszej najstarszej kruszynki; *

    Karusia super torebka;) haha ha ze mnie każdy się śmieje ze juz nie noszę torebki tylko torbę dla dziecka, w której moje rzeczy to portfel i telefon, nie wiem czemu przez połowę życia nosiłam wielka torbę i do tego była cała zapakowana w potrzebne rzeczy. Jakbym sobie taką kupiła to byłoby jeszcze smieszniej;)

    Miłego dnia dziewuszki; *

    misia_k1 lubi tę wiadomość

    l22nio4pqrnzhmck.pngc233c97d9c4db1a0.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziakiiiii dla Wiki :-)

    U nas nocka standardowa, pobudka ok 3, mleczko i spanie do 7:15. Coś czuję, że szykuje nam się za to kiepski dzień. Od 8 mała marudzi, rano nie wypila mleka, nie chce leżeć w łóżeczku, na macie, kocu itd ... Cały czas poplakuje, w ogóle się nie śmieje eeh . Widzę, że coś jest nie halo, może katarek przeszkadza, a może te nieszczęsne zęby, nie wiem. Teraz padła mi na rękach, ale co chwile budzi się z płaczem i na nowo noszę, odkładam i tak w kółko. Nie lubię takich dni, do tego za oknem szaro i jesiennie eh :-(

    BiB, my jak narazie tez nie widzimy zębów :-) Chyba, że to marudzenie jest zapowiedzią pierwszego ząbka ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 09:41

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaczki i gratulacje dla Wikusi na te 7 miesięcy :)

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • ciążomania Koleżanka
    Postów: 38 73

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie martw się BiB, my też jeszcze jesteśmy bezzębni:)

    misia_k1 lubi tę wiadomość

    7u22tv73atjkfp18.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bib my tez bez zebow :P

    Kochane dzieki za zyczonka :)

    U nas ok. Nawet, ze zjadla pol butli przed snem, spala do 4. NAstpena pobudka o 9. Myslalam, ze nie bedzie chciala spac,bo zazwyczaj 9.40 wstaje, polozylam ja w lozeczku i zasnela i ona tez obudzilismy sie o 11 :)
    KUrcze troche nam sie dzis przez to drzemki dzien poprzestawia :P Chyba ok 1 wyjde na godzinny spacer, chociaz w Wawie szary dzien i snieg popaduje.

    Przerazacie mnie z tymi zebami i pobudkami co godzinke, eh...Byle jak najszybciej się unormowalo to wszystko ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 12:25

    misia_k1 lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny współczuję tych kiepskich nocek.

    U nas ok, pobudka o 6:10. Pewnie za godzinkę idziemy pospacerować, troszkę się przejaśniło i nawet słońce się gdzieś przebija, więc nie jest źle.

    Ja się jakoś nie wyspałam, bo byłam rano u gin na usg, bo od porodu jeszcze nie miałam. Wszystko ok, coś mi przepisała na regenerację, @ nic nie zapowiada, powiedziała mi że pewnie jeszcze ze trzy miesiące nie dostanę. Zważyłam się też u niej w gabinecie i rzeczywiście schudłam, już ważę mniej niż przed ciążą. Chyba muszę się przejść i zrobić morfologię.

    lolka83, misia_k1, karusia lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka wszystkiego dobrego dla Wikusi :-*

    Karusia w tyle ti jesteśmy my a nie Zuzia :-) Ale dla każdego dziecka przyjdzie jego czas więc będziemy ćwiczyć i cierpliwie czekać :-)

    U nas dzisiaj noc też niezła, pobudki o 1.20. 4.50 i koniec spania przed 9. Teraz Jula też od godziny już śpi :-) Jula jadła już obiadek z rybą ze słoiczka, faktycznie był tam przecier pomidorowy ale nic jej nie było po nim.
    Ostatnio przeglądam info na temat żłobków w Toruniu i na samą myśl robi mi się słabo, że moje dziecko pewnie będzie tam uczęszczać :-/ Wolałabym opiekunkę ale chyba nas nie stać. Póki co za jakiś czas muszę poważnie zacząć szukać pracy. Ech wszystko co piękne (bycie z Julą w domu) się kończy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 13:22

    lolka83, misia_k1, karusia lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja od jutro wracam na podyplomowke, którą odroczylam będąc w ciąży eh ... Nie wiem jak M ogarnie Julę od rana do wieczora !!!

    Camilia, również przeraża mnie wizja pozostawienia małej gdy już trzeba będzie wracać do pracy. Z drugiej strony nie powinnam chyba zbytnio narzekać, bo Jula będzie na zmianę raz z moją mamą, a raz z teściową. Ale całym sercem jestem z mamami, które muszą oddać maleństwa do żłobków. Do czego doprowadziło nas to państwo? Gdzie polityka prorodzinna?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2015, 14:31

    lolka83, misia_k1, Camilia, karusia lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka gratulacje dla Wiki z okazji 7 m-cy ;), ale ten czas leci...

    lolka83 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wczoraj podałam Zuzi rybkę ze słoika Bobovity i tam w składzie przecieru nie było, ale widzę że Gerber ma

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    ja wczoraj podałam Zuzi rybkę ze słoika Bobovity i tam w składzie przecieru nie było, ale widzę że Gerber ma

    Paula, dobrze wiedzieć

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 30 stycznia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gerber ma w składzie przecier pomidorowy ;-) Jula po tym specjale dostała krostki na powiekach i buzi, czyżby nietolerwala pomidorów? Hmm ...

    U Was również taki ponury dzień ?? Mam tyle do robienia: prasowanie, mycie podłóg itp, a z moją małą marudą nie da rady ;-)

    tb73e6ydzfb83uo0.png
‹‹ 640 641 642 643 644 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ