X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karusia u nas sinlac sie nie sprawdzil.duzo osob narzekalo i taka sama ilosc chwalila.wszystko zalezy od Dzidzi.W sinlac jest chlebek swietojanski i przewaznie on uczula.Trzeba sprobowac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2015, 08:42

    kasjja, karusia lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola no ja w przyszłym tygodniu chcę złożyć wniosek a Jula miałaby zacząć tam chodzić od lipca.
    Misia kurcze chciałabym Ci coś poradzić ale tak myślę i myślę i nie wiem co może być przyczyną nocnych problemów. Może zęby, może brzuszek, skok rozwojowy lub charakter. Życzę by nie to ostatnie bo reszta szybciej minie ;-) A co do kaszki sinlac to u nas Jula pije ją na noc i jest ok i z brzuszkiem i z brakiem uczulenia na nią.
    Dziewuszki miłego dnia życzę :-)

    karusia lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia to może jednak ta kaszka, skoro jak jej Jaś nie dostał to po obudzeniu zasnął szybciej i nie musiałaś go nosić. Baw się dobrze na nartach, super sprawa, już tyle lat nie byłam..... będziemy nadrabiać jak Mały troszkę podrośnie ;)

    A u nas dziś pierwsza pobudka o 4:40, potem dosypialiśmy prawie do 10. Myślę że do drugiego zęba nam bliżej niż dalej bo dziąsło już lekko pęknięte.

    Zaraz zbieramy się na spacer.

    Miłego dnia :)

    karusia lubi tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis na noc dam znowu tylko mm.
    No wlasnie Camilia,sinlac u niektorych jest ok:)
    Mam nadzieje,ze to nie charakterek,zreszta moja mama mowi ze ja prawie do roku czasu plakalam co noc przez 3h:)

    karusia lubi tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_k1 wrote:
    zreszta moja mama mowi ze ja prawie do roku czasu plakalam co noc przez 3h:)


    haha, no i wszystko jasne :P ładnie wygladasz,nie widac zupelnie Twojego zmeczenia :)

    karusia lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja właśnie jestem w trakcie imprezy - tzn. 18stki mojej szwagierki, przyjechałam zmałą - bo byliśmy 2 h, ale już czas spać, niestety Wiki nie wygląda na śpiącą, chyba za dużo wrażen - hałas, światła, same nowe twarze i bawi się na macie - a ja piszę.
    Fryzura spoko - Am - ścięłam jak na chrzciny - na boba, aby się wzmocniły bo wypadają, ale już coraz mniej, więc zapuszczam do lata.


    c.d.n. bo jednak marudy :P

    am lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • mikulka Autorytet
    Postów: 586 819

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cisza dzisiaj ;-)

    Ja cały dzień spędziłam na uczelni i mimo, że tesknilam za dzieciaczkami, to takie odseparowanie było mi mega potrzebne :-) Dopiero dziś zrozumiałam, że brakuje mi zwykłego kontaktu z ludźmi. Chyba muszę pomyśleć i chociaż raz na jakiś czas porywać M na jakieś "randki", albo koleżanki na ploty tak jak dawniej ;-)
    Mała zasnęła, idę spać, bo rano jadę do szkoły!! Dobranoc

    P.S. Misia zazdroszczę wypadu na narty. Widziałam, że bawilas się mega ;-)

    Karola, mnie też włosy wypadają, ale żal mi ich ściąć, są już takie długie :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 stycznia 2015, 21:03

    lolka83, am, Camilia lubią tę wiadomość

    tb73e6ydzfb83uo0.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie się miałam Was pytać jak z tym wypadaniem, bo ja też ścięłam do szyi, ale niestety nie pomogło, nadal wypadają garściami

    Ponawiam pytanie o te kominy? Wrzucicie jakieś linki?

    Ja podziwiam , że Wam maluchy tak śpią do 10, Zuzia wstaje koło 7 i koniec spania, a o której Je kładziecie?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mi włosy wypadają dalej, ale już nie tak strasznie, bo bym była już łysa ;) Zaczęły mi też rosnąć nowe, więc nie jest źle. Moje też nadają się do podcięcia, bo znów są strasznie długie i końce poniszczone.

    My szaliczków ani kominów nie używamy, tylko pieluchę, jakoś nie wyobrażam sobie Małego w szaliku ;) ze złości nie wiem co by zrobił.

    A kładę spać koło 21, czasem 21:30 ale przeważnie już podczas jedzenia Mały usypia.

    Misia super że wypad się udał, pewnie trochę odetchnęłaś :) takie coś na pewno potrzebne.
    Mikulka Ty też masz rację że takie wyjścia samemu są potrzebne ;) Ciekawe kiedy ja się wyrwę z domu, czasem wydaje mi się że już nigdy ;)

    Paula_29, mikulka lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula ja mam dwa szaliki z kombinezami.
    jeden komin ale go jeszcze nie uzylysmy .

    My kladziemy mala miedzy 20.50 a 21.15 w zaleznosci jak ma mycie. Wtedy zazwyczaj osatecznie budzi sie tak 9.15...Wczoraj bylo jakos dziwnie, bo o 9 jak dalam mleko to zasnela do 11, hmm.

    http://www.smyk.com/cool-club-szalik-dziewczecy-rozmiar-74-86,p1099110595,ubranka-dla-dzieci-p
    oraz szalik tez nie uzywalysmy jeszcze

    http://www.smyk.com/cool-club-szalik-dziewczecy-rozmiar-uniwersalny,p1099108749,ubranka-dla-dzieci-p

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wlosów, nie wypobrazam sobie ich sciąc, kocham siebie w dlugch wlosach :)
    mi juz praktycznie nie wypadaja...
    Podcielam tylko kilka cm i jest ok.

    am, misia_k1 lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Lolka za linki

    Am mi też fryzjerka mówiła, że rosną nowe ale i tak mnie to przeraża

    Ja ścięłam jakieś 20 cm(albo i więcej) ale i tak nie pomogło

    Czyli to , że Zuzia wstaje wcześniej wynika chyba z tego, że wcześniej idzie spać, bo godzinowo widzę wychodzi na to samo

    am, misia_k1 lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napiszcie mi jakie macie wózki i czy jestescie z nich zadowlone, chodzi mi o gondolki :)

    Dzieki :*

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Dzięki Lolka za linki

    Am mi też fryzjerka mówiła, że rosną nowe ale i tak mnie to przeraża

    Ja ścięłam jakieś 20 cm(albo i więcej) ale i tak nie pomogło

    Czyli to , że Zuzia wstaje wcześniej wynika chyba z tego, że wcześniej idzie spać, bo godzinowo widzę wychodzi na to samo

    Ja jakoś przestałam w pewnym momencie się przejmować włosami bo wypadały i wypadały i nawet nie wiem kiedy samo przystopowało, na szczęście.

    A co do spania to Dawid bez pobudki na jedzenie spokojnie potrafi przespać 8 godzin, najdłużej spał mi 9,5 :)

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Właśnie się miałam Was pytać jak z tym wypadaniem, bo ja też ścięłam do szyi, ale niestety nie pomogło, nadal wypadają garściami

    Ponawiam pytanie o te kominy? Wrzucicie jakieś linki?

    Ja podziwiam , że Wam maluchy tak śpią do 10, Zuzia wstaje koło 7 i koniec spania, a o której Je kładziecie?

    Paula, Szymek też wstaje o 7 rano :/ a usypia ok 20.30-21

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    Dziewczyny napiszcie mi jakie macie wózki i czy jestescie z nich zadowlone, chodzi mi o gondolki :)

    Dzieki :*

    Jedo fyn memo. Jest boski! Jedyną wadą jest ciężar, ale jak ktoś nie musi go wnosić po schodach to polecam.

    Co do wypadania włosów to też podcięłam, ale tylko kilka cm- M by mnie chyba udusił gdyby skróciła.. Ostatnio wypada ich znacznie mniej, ale nie wiem, czy same z siebie, czy to zasługa dermeny, bo myję nią głowę już ponad 3 m-ce

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie co sądzicie o sadzaniu i siedzeniu dzieci

    Czy któreś z Waszych maluszków potrafi już usiąść zupełnie samodzielnie?

    Bo spotkałam się dziś z opinią, że jak dziecko nie potrafi samo usiąść to nie wolno mu siedzieć

    Ja wielokrotnie słyszałam trochę inną wersję. że jak nie potrafi samo siedzieć stabilnie i bez podparcia, a nie jak nie potrafi zupełnie samo usiąść
    Co o tym myślicie?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB to Szymon rzeczywiście krótko śpi, a jak w dzień? może wtedy nadrabia?

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Jedo fyn memo. Jest boski! Jedyną wadą jest ciężar, ale jak ktoś nie musi go wnosić po schodach to polecam.


    Dzieki! :)

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Dziewczyny mam pytanie co sądzicie o sadzaniu i siedzeniu dzieci

    Czy któreś z Waszych maluszków potrafi już usiąść zupełnie samodzielnie?

    Bo spotkałam się dziś z opinią, że jak dziecko nie potrafi samo usiąść to nie wolno mu siedzieć

    Ja wielokrotnie słyszałam trochę inną wersję. że jak nie potrafi samo siedzieć stabilnie i bez podparcia, a nie jak nie potrafi zupełnie samo usiąść
    Co o tym myślicie?

    Bylismy na bioderkach miesiac temu i ortopeda z centrum zdrowia dziecka powiedzial, ze jak mala chce siedac to mamy jej pomagac...a teraz od kilku dni w lozeczku juz praktycznie sama siada...fizjo mowil to samo, ale kilka dziewczyn mialo sprzeczne opinie...ja nie wiem...my ja sadzamy, do zabawy tez czesto sobie juz sama siedzi, tylko ja wtedy siedze obok i patrze jakby cos sie dzialo...

    Paula_29 lubi tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
‹‹ 642 643 644 645 646 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ