X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 9 lutego 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawo Julka!
    Wiki tez przewraca się dzisiaj dużo na prawą stronę, cieszę się bardzo. Tylko przy pełzaniu ciagle prawą ręką się odpycha, a na lewym łokciu pełznie...

    Camilia, Paula_29, misia_k1 lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 9 lutego 2015, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula współczuję nocki, oby wróciło jak najszybciej to lepsze spanie.

    Camilia super, gratulacje dla Julki za przewroty :)

    Iwo dobrze że u Was już lepiej ze zdrowiem. Fajny ten krokodyl co dałaś, on jest chyba duży?

    Bib zdecydowanie lepsze książeczki niż kapcie ;) Ja to się właśnie nie mogę napatrzeć jak on spokojnie i z tak wielkim zainteresowaniem je ogląda i gada do nich ;)

    U nas pogoda też średnia, ale na spacerze byliśmy oczywiście. Mały spał prawie godzinę na zewnątrz i po przyjściu do domu dosypiał jeszcze 30 minut. Teraz też drzemie, kurcze trochę późno, ale był jakoś strasznie zmęczony i stwierdziłam że nie dotrwa do 20. Najwyżej pójdziemy się kąpać o 21.

    Iwo, misia_k1, Camilia, Karola:), Paula_29 lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 9 lutego 2015, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola ja też nie wierzyłam w powodzenie, ale załapała i nawet jej się to podoba, ale papa też nie zrobi, czasem podniesie rękę i machnie ale ciężko powiedzieć czy to rzeczywiście papa

    Iwo u nas to jakieś 8,9 dni trwa,z jedną dobrą nocką, myślisz że to za długo jak na zęby?
    Zastanawiam się czy coś zmieniliśmy czy coś się stało, że ona się budzi, zawsze tak ładnie spała
    W kąpieli już nie płacze, na spacerach też nie , tylko jeszcze te nocki

    Brawo dla Julki za obroty

    Am ja bym chciała by Zuzia lubiła książeczki, niestety każda próba czytania kończy się po 2, 3 minutach bo Zuzia się nudzi

    Camilia, misia_k1, Karola:) lubią tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 9 lutego 2015, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejszego dnia Jula przewróciła się sama trzy razy, jestem szczęśliwa :-) Jutro będziemy ćwiczyć dalej. Od kilku dni zauważyłam, że oprócz normalnej kupki która jest rano Jula robiła jeszcze dodatkowo 1-2 kupki takie rzadkie ze śluzem i teraz mam chyba odpowiedź od czego one były- zwiastowały nowy ząbek :-P
    Karola to super, że Wiki prawie raczkuje, na pewno drugą rączkę też za chwilę "aktywuje". A co do "papa" i "kosi kosi" to u nas też jeszcze tego nie ma ale nie martwię się bo jak widać na wszystko przyjdzie czas ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lutego 2015, 21:01

    am, misia_k1, Karola:), Paula_29 lubią tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 9 lutego 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_29 wrote:
    Am ja bym chciała by Zuzia lubiła książeczki, niestety każda próba czytania kończy się po 2, 3 minutach bo Zuzia się nudzi

    Dawida też nudzi czytanie i oglądanie ze mną, dopiero jak dostanie książeczkę do rączek i sam może ją oglądać to jest szczęśliwy, dziś zajęło mu to za jednym podejściem 27 minut :)

    Paula_29, misia_k1, BiB lubią tę wiadomość

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 9 lutego 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria zjada wszytskie mozliwe kartki, dzisiaj mój plan zajec fitnessu został zjedzony, na szczescie udało mi się wyjąć z buźki, takze u nas na bajeczki jeszcze przyjdzie czas...:P
    Spokojnych, przespanych nocy życzę Wam i SOBIE :)

    Paula_29, misia_k1, Camilia lubią tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 9 lutego 2015, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia to super!!!! :)

    U nas za to Wikusia uwielbia ksiązeczki! Zawsze przed snem czytamy ok 30min, ma swoje ulubione...oglada je z zainteresowaniem, a ja jej recytuje niektore w ciagu dnia to sie smieje :)

    Mala spi od 21 a my z mezem winkujemy i plotujemy. Ok 1 trzeba isc spac :) DObranoc

    misia_k1, Camilia, Paula_29 lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brawooo Jula i gratulacja Camilia za wytrwalosc w cwiczeniach:)

    A czy ktorys Skarb,poza Moim nie siedzi jeszcze sztywno tylko sklada sie na brzuszek??
    Jasio tez uwielbia ksiazeczki....JESC

    Mandalena jak Radzio, Aniulka co u Franka, Maja jak Lilianka, Kasji- Marysia, Marty Hania, Zabuszka.

    Kurcze Iwo jak 10 dni byly kiepskie i 4 zabki juz sa to u nas chyba caaaleee uzebieniee wychodzi skoro juz 78 dni tak mamy;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 08:46

    Camilia, Paula_29, am lubią tę wiadomość

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 10 lutego 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia u nas Jula posadzona w takiej pozycji utrzymuje się tylko przez chwilę po czym przewraca się albo w przód albo na boki, czasami też w tył :-P Nie masz się czym martwić Kochana :-) Jak Jasiu się czuje, wszystko już w porządku?

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 10 lutego 2015, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze katarek mamy i chrypke,na spacery nie chodzimy.

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 10 lutego 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia to nadal życzę Jasiowi dużo zdrowia :-)

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • am Autorytet
    Postów: 1364 1711

    Wysłany: 10 lutego 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia gratulacje dla Jasia na 7 miesięcy :) Dużo zdrówka i przespanych nocek.

    U nas dziś paskudnie, pada deszcz ze śniegiem, właśnie się zastanawiam jak pójdziemy na spacer, chyba z folią ;) albo dziś odpuszczamy temat, jeszcze zobaczę.

    Dziś pierwsza pobudka o 5, potem 7:10 i teraz myślę żeby zebrać się w końcu z łóżka, ale przez tą pogodę najchętniej spałabym cały dzień.

    Jak dziewczyny Wasze nocki?

    dxom6iyec1xrevh9.png a22c285df4fa527a.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 10 lutego 2015, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buziaki dla Jaska z okazji 7 m-cy :*
    Wiktoria mnie dosłownie powala na kolana swoim nocnym zachowaniem, dzisiaj wstałam ze 2-3 razy, bo znowu popiskiwała - jeeeny, czy Wasze dzieci też sie tak kreca w lozeczkach? Ona przybiera takie pozy, ze ja sie zastanawiam, czy to jest w ogóle mozliwe - tak spać...O 4 wzięłam ją do nas - dałam mleko, chociaz pewnie spokojnie do 6 by wytzrymała, ale po mleku zamiast od razu zasnac,znowu cudowała na brzuch - w jedną, w drugą strone, chyba koło 5tej zasnęła, ja pewnie prędzej, wstałyśmy po 8mej już :( Zaraz ruszamy na spacer.

    Nie wiem co nam może pomóc na te nocki, aby się nie kręciła, obstawiam jednak zęby, że ją zaswędzi i szuka czegos aby się wgryzc...

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 10 lutego 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia dużo uśmiechów dla Jasia z okazji 7 miesięcy :-)

    Am podoba mi się to info o ząbkach przy suwaczku, chyba je od Ciebie ściągnę ;-) Nie pogniewasz się? :-) U nas nocka dobra. Jula zasnęła o 20.30 sama odłożona do łóżeczka, pierwsza pobudka o 2 i o 7 zaczęłyśmy dzień. Teraz zjadła kaszkę jaglaną z owocami i poszła się zdrzemnąć ;-)

    Karola być może jest tak jak piszesz, że to zęby swędzą Wiki i dlatego szuka czegoś do pogryzienia. A jak ona się w łóżeczku przekręca na brzuch to sama wraca na plecki czy musisz ją wtedy przekręcić?

    W Toruniu pogoda nie najgorsza choć przydałoby się więcej słońca. Muszę wykombinować jakiś obiad dla siebie i ogarnąć stos rzeczy do prasowania. A jak u Was Kochane?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 10:48

    am lubi tę wiadomość

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 10 lutego 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie w tym problem Camilia, że podczas snu rzadko sama wraca na plecy...
    Wróciłyśmy z prawie 2 godzinnego spaceru, lecę dać obiadek :)

    Też mi się podoba to o ząbkach, chyba też sciagne :P

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2303

    Wysłany: 10 lutego 2015, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MISia STO LAT DLA Jasia :)

    U nas tez na brzuch sie przerzuca w nocy, ale raz jest tak, ze zasypia na tym brzuszku, raz sama sie prezeklada,a raz wzywa mnie, abym ja przelozyla...

    Spi tez w takich pozach, ze masakra :P Obklada sie tymi swoimi do spania zwierzakami, ze wyglada to komicznie i slodko :P

    U nas nocka ok. Po 21 padla o 4.30 pierwsza pobudka, ale chyba by dluzej pospala tylko odruchowow poszlam robic mleko i jak wrocilam ona spala wiec ja obuidzilam, drugie karmienie ok 8, ona juz nie chciala spac...maz ja wzial znow do kojca jak sie szykowal do pracy a ja spalam do 10 :P jestem wyspana...
    My dzis nie wychodzimy, dupna pogoda w Wawie...okres sie rozkrecil, srednio sie czuje, teraz ogarniam a mala od godziny spi :)

    Milego dnia!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 12:28

    Karola:), misia_k1, am lubią tę wiadomość

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas standardowo kiepsko, już ledwo daję radę, ja już nie wiem o co chodzi i co jej może pomóc, żeby tak nagle dziecko z dnia na dzień przestało spać?
    W dzień płaczliwa non stop bo pewnie śpiąca, ledwo wstaje z drzemki i już trze oczka i nie wiem co mam z nią zrobić

    Misia wszystkiego najlepszego dla Jasia z okazji 7 miesięcy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 16:24

    misia_k1 lubi tę wiadomość

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 10 lutego 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misia, wszystkiego dobrego dla Jasia!

    Szymek też nie siedzi prosto, wręcz nie siedzi wogóle. Posadzony przewraca się na brzuszek i zaczyna swoje wędrówki.

    Paula, skoro z dnia na dzień to może faktycznie zęby...

    Info o ząbkach w suwaczku też bym "ściągnęła", ale tekst "Szymek ma już 0 ząbków" brzmi głupio :P

    am, misia_k1, Camilia, Paula_29 lubią tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • misia_k1 Autorytet
    Postów: 1530 1326

    Wysłany: 10 lutego 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje,w imieniu Jasia.
    Paula,wspolczuje i nie wiem jak pomoc.wyobrazam sobie,jak sie czujesz.
    Dzis 7 m i od rana marudzenie,placze,tylko chce byc noszony,wozek,mata,lozeczko parzy kurczaaaakiiii.
    Ciezko tak non stop nosic ponad 9 kg.przy zmianie pieluchy od kilku dni jest taakii rykkkk.
    Aa fajnie jest;)

    relg3e5e2kcajna5.png

    34bwflw13qaykthd.png
  • Paula_29 Autorytet
    Postów: 4099 2757

    Wysłany: 10 lutego 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB Zuzia od świąt czyli 1,5 m-ca spała od 19 do 7 z przerwą na karmienie o 23, wcześniej budziła się o 4 I o 8 więc też nieźle, A od 10 dni nagle co chwilę, ale zębów dalej nie ma. Chyba ze jest inna przyczyna ale nie wiem jaką...

    atdc8u69hnetasq1.png
    Leonek 12.02.2017, 21 tc [*]
    3i4920mmxxemdpk1.png
‹‹ 656 657 658 659 660 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ