Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2014
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2014

Oceń ten wątek:
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 27 marca 2014, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lolka, o co chodzi z tym dentystą, że przysługuje? Zapisując się trzeba powiedzieć o ciąży i wtedy będzie szybciej ?

    lolka83 lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2304

    Wysłany: 27 marca 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://parenting.pl/portal/dentysta-w-ciazy
    http://www.nfz-gdansk.pl/wykaz-dodatkowych-swiadczen-zdrowotnych-lekarza-dentysty-przyslugujacych-kobietom-w-ciazy-i-w-okresie-pologu,295.html

    JA akurat korzystalam tylko z czyszczenia...zreszta co rok czyszczę raz na nfz a raz juz prywatnie. U mnie chodzi tylko o osad a to sie szybko czysci :)
    Wiem, ze plombę też by mi mogli zrobic i to biała, ale dzis bylo wszystko ok.

    Nie wiem jak to jest gdzies indziej, mi się udało czekać niecały tydzień.

    Wszędzie gdzie się zapisuję mowię o ciązy, co prawda mialam do okulisty, na zabieg fotokoagulacji i do kardiologa skierowania na cito, ale jak uslyszeli, ze ciąza, to na wizyty do lekarzy czekam ok tygodnia, a na zabieg niecaly miesiac, chociaz nie wiem jeszcze co z nim bedzie.
    Do internisty zazwyczaj wchodzę bez kolejki.
    Jesli mam watpliwosci konsultuje sie z lekarzem prywatnie, ale jak dotąd trafiłam na bardzo dobrych specjalistów, do ktorych czekalabym dlużej na wizyty prywtanie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 16:23

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 27 marca 2014, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas druga rocznica 22 września, planujemy wyjazd do znajomych do Włoch ale nie wiem czy malutka da radę tyle kilometrów w podroży ;/ Będzie miała wtedy nie całe 3 miesiące ... Trochę się stresuje ale chyba lepiej samochodem z tymi klamotami niż samolotem... Czy któraś z was ma doświadczenia związane z podróżą z niemowlakiem ?

    lolka83, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 27 marca 2014, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karusia wrote:
    Cześć dziewuszki! A u nas od rana przygotowania do wizyty u gina, czyli odbieranie wyników itp.

    Miałam dzisiaj na szybko usg robione i lekarz ważył nam córę. Okazało się, że jak na 25 tydzień waży 760 gramów... Trochę więcej niż powinna :) Więc albo czeka nas nieco wcześniejszy poród, albo czeka nas... ciężki poród :P

    Mój synuś tyle ważył 2 dni temu, więc jest jeszcze cięższy niż twoja córcia :P Więc też się zastanawiałam razem z gin jak to będzie..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2014, 16:41

    karusia lubi tę wiadomość

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • BiB Autorytet
    Postów: 1446 1193

    Wysłany: 27 marca 2014, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunita wrote:
    A ja w przyszlym tyg robię glukozę, błeeee... :/

    Ja też :/

    relg9vvjzvb9a3my.png
    f2w30dw4i59sqele.png
  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 27 marca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja do żadnych lekarzy prócz ginekologa i endokrynologa prywatnie nie chodzę, więc się nie orientuję. Ale z tym stomatologiem dobrze wiedzieć, jutro zadzwonię do przychodni:)

    lolka83 lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • Mona :) Autorytet
    Postów: 753 355

    Wysłany: 27 marca 2014, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja również w przyszłym tyg robię glukozę :/ dziewczyny ile może ważyć już dzidzia w 24+2 bo jak byłam u gin w 22 to mój synuś ważył 400g :) a co do rocznicy ślubu u Nas będzie 4 maja :)

    <a href="https://www.suwaczki.com/zabki/"><img src="https://www.suwaczki.com/zabki/images/8a5806fcd39f37d2.png" alt="Zrób swoją grafikę – suwaczki.com/zabki" border="0"/></a>
  • Kunita Ekspertka
    Postów: 165 103

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lolka83 wrote:
    pamietaj o cytrynie, ona wszystko zmienia :)
    Ok, właśnie mam taki zamiar:) A Wy tez glukoze musialyscie sobie same kupowac? Tak mi położna powiedziała, wypisując skierowanie.

  • Kunita Ekspertka
    Postów: 165 103

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BiB wrote:
    Ja też :/

    To spoko, nie będę sama;) Cała reszta Lipcowych mam ma to już chyba za sobą:)

  • Kunita Ekspertka
    Postów: 165 103

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a mam takie pytanie - czy Was tez czasami zaboli brzuch tak jak na miesiączkę? Mi się to ostatnio zdarza i wtedy szybko łykam magnez...

  • Kunita Ekspertka
    Postów: 165 103

    Wysłany: 28 marca 2014, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam suwaczka, więc się jeszcze pochwalę, że dziś zaczynamy 25 tydzień:))))

    Karola:), nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Paulina23 Autorytet
    Postów: 465 455

    Wysłany: 28 marca 2014, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my z mężulkiem mamy 3 rocznicę ślubu 14 maja...i zanim urodzi się nasza kruszyna mąż chce mnie w maju zabrać na Majorkę, już nie mogę się doczekać, spędzimy razem czas, nacieszymy się sobą przed porodem:)

    8p3ovfxmkhui00ao.png gpedxzdv7oki5wqi.png
  • maja89waw Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina23 wrote:
    A my z mężulkiem mamy 3 rocznicę ślubu 14 maja...i zanim urodzi się nasza kruszyna mąż chce mnie w maju zabrać na Majorkę, już nie mogę się doczekać, spędzimy razem czas, nacieszymy się sobą przed porodem:)

    Zazdroszczę ! jeszcze przed porodem taki fajny relaks... U mnie teraz to tylko same stresy ;( Obrona mgr, ostatnie egzaminy na uczelni, organizacja świąt padała na mnie i jeszcze ta cholerna budowa, sprzedaż mieszkania ehhh mówię wam czasami to mam dość. Ale z drugiej strony jak się uda wszystko przed porodem to potem już na spokojnie będę mogła zająć się naszą córeńką ;)

    3i49y2v4dzux5b7r.pngimg5-100_ertysd_4_x_x.jpg
  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunita wrote:
    Dziewczyny, a mam takie pytanie - czy Was tez czasami zaboli brzuch tak jak na miesiączkę? Mi się to ostatnio zdarza i wtedy szybko łykam magnez...
    Kochana powiem Ci, że nawet dzisiaj boli mnie brzuch, plecy i nogi dosłownie jak w trakcie miesiączki, no może trochę lżej. Czy to normalne?

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Kunita Ekspertka
    Postów: 165 103

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia wrote:
    Kochana powiem Ci, że nawet dzisiaj boli mnie brzuch, plecy i nogi dosłownie jak w trakcie miesiączki, no może trochę lżej. Czy to normalne?
    No własnie, sama sie zastanawiam i zawsze mnie przerazają takie objawy, choc ja nie mam az takich boli z nogami wlacznie.

    Lekarzy interesuje, czy mamy bole skurczowe -a le przeciez te na mczke wlasnie są skurczowe,prawda?

    Mnie dzis tak czasem cos zaboli, na szczescie bol nie trwa caly czas

  • ewelina84 Autorytet
    Postów: 392 323

    Wysłany: 28 marca 2014, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunita wrote:
    Dziewczyny, a mam takie pytanie - czy Was tez czasami zaboli brzuch tak jak na miesiączkę? Mi się to ostatnio zdarza i wtedy szybko łykam magnez...

    ja mam takie bóle bardzo często można powiedzieć że codziennie



    Jestem własnie po glukozie,wyniki popołudniu.Jeżeli chodzi o mnie to 15 minut po wypicu miałam zawroty głowy serce waliło jak szalone i słabo mi było ale to tak trzymało z 15 minut i przeszlo teraz jestem senna,nie wiem czy to źle czy to jakis znak zobaczymy co wyniki pokażą.Cytrynka oczywiście dodana do glukozy heheh

  • Camilia Autorytet
    Postów: 1963 2620

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kunita wrote:
    No własnie, sama sie zastanawiam i zawsze mnie przerazają takie objawy, choc ja nie mam az takich boli z nogami wlacznie.

    Lekarzy interesuje, czy mamy bole skurczowe -a le przeciez te na mczke wlasnie są skurczowe,prawda?

    Mnie dzis tak czasem cos zaboli, na szczescie bol nie trwa caly czas

    Ja też się denerwuję każdym dziwnym objawem aż później muszę sama się strofować, że niepotrzebnie stresuję dzidzię ;-P Ech takie już jesteśmy, tak bardzo kochamy nasze kluseczki, że chciałybyśmy im nieba przychylić <3

    ex2bi09kagxa44s8.png
    ex2bdf9hh28r1eq2.png
  • Kunita Ekspertka
    Postów: 165 103

    Wysłany: 28 marca 2014, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Camilia, dokładnie:)

  • Karola:) Autorytet
    Postów: 1842 2145

    Wysłany: 28 marca 2014, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina23 wrote:
    A my z mężulkiem mamy 3 rocznicę ślubu 14 maja...i zanim urodzi się nasza kruszyna mąż chce mnie w maju zabrać na Majorkę, już nie mogę się doczekać, spędzimy razem czas, nacieszymy się sobą przed porodem:)

    Fajnie :) Na Majorce byliśmy w podróży poślubnej :)
    My planowaliśmy na weekend majowy do Rzymu, ale jednak stwierdziłam, że chyba wolę nie latać w ciąży. Czytałam, że nie ma przeciwwskazań o ile wszystko jest dobrze, ale ja jestem taka trochę panikara, więc lepiej dla mnie jak wyskoczymy na jakiś weekendzik nad polskie morze.

    lolka83 lubi tę wiadomość

    l22n8u69ve8jfk3u.png
    f2w3sek2le1zbsij.png
  • lolka83 Autorytet
    Postów: 2233 2304

    Wysłany: 28 marca 2014, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina84 wrote:
    ja mam takie bóle bardzo często można powiedzieć że codziennie



    Jestem własnie po glukozie,wyniki popołudniu.Jeżeli chodzi o mnie to 15 minut po wypicu miałam zawroty głowy serce waliło jak szalone i słabo mi było ale to tak trzymało z 15 minut i przeszlo teraz jestem senna,nie wiem czy to źle czy to jakis znak zobaczymy co wyniki pokażą.Cytrynka oczywiście dodana do glukozy heheh


    Miałam te same objawy :) TYlko, ze sennosc byla od razu :)

    MamoZobacz.pl


    wff22n0auovilby7.png
‹‹ 72 73 74 75 76 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta wegetariańska i dieta wegańska w ciąży i podczas laktacji

Czy dieta wegetariańska i wegańska w ciąży oraz podczas laktacji to dobry pomysł? Na co należy zwrócić uwagę nie jedząc w tym okresie mięsa lub żadnych produktów pochodzenia zwięrzęcego? Czy jest to bezpieczne dla ciąży i rozwoju płodu, a potem niemowlęcia? Przeczytaj jak powinna wyglądać dieta mamy karmiącej i czy spożywane przez nią pokarmy mogą wpływać na dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

10 najczęstszych obaw kobiet w ciąży, czyli czego boją się kobiety w ciąży

Lęk i różnego rodzaju obawy to naturalny towarzysz kobiety w ciąży. Czego boi się większość kobiet oczekujących dziecka? Bólu porodowego, urodzenia chorego dziecka, utraty atrakcyjności czy może zrujnowania życia seksualnego po porodzie? Czego obawiasz się Ty? Przeczytaj czy zasadne jest zamartwianie się i jak sobie radzić, aby nasze obawy nie sprawdziły się.

CZYTAJ WIĘCEJ