X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje ze to okres bo czuje sie podle i leci ze mnie jak z kranu ;/

    kat moj luby tez jest czasami jak dziecko i zdarza sie ze sie klocimy z tego powodu. Tez juz raz oddalam mu pierscionek ale pogodzilismy sie na cale szczescie bo to serio kochany facet.
    Mam nadzieje ze sie ze swoim dogadasz. glowa do gory!:*

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 18 sierpnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie dobrze Dziewczyny ,klotnie tez są czasem potrzebne w związkach:)
    Teraz dodatkowo jestesmy przemeczone obowiązkami i do kłótni dużo nie trzeba..

    Mi dzis Wojtuś dal odpocząć w dzień i w miare regularnie jadłam posiłki ;)
    Słodkie bylo jak po cycu tak się glosno śmiał i od razu się rozplywal tak Mu bylo dobrze :)

    Co do bólów to od południa jakos boli mnie podbrzusze jakby na okres :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 sierpnia 2016, 21:16

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja od 2 dni sie nie odzywam nawet spimy osobno..dzis juz nie wytrzymal i przyszedl z kwiatami ale ja i tak nadal sie nie odzywam...niech sobie nie mysli ze kwiatami ot tak sobie wszystko zalatwi...;)

  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 19 sierpnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jest ogolnien super.. wczoraj woeczorem krwawilam juz masakrycznie tak ze mi po nogach lecialo i na podloge kapalo.. Wstalam dzis rano bylo jeszcze gorzej. Podpaski musialam zmieniac co pol godz.. poszlam do ginekologa opowiedzialam co i jak i sie babka przerazila jak wstalam z krzesla bo przecieklam po pol godziny twk ze cale spodnie mialam we krwi :/ stwierdzila ze takie krwawienie nie jest normalne i byc moze zostala mi czesc lozyska w macicy i dostalam skierowanie do szpitala na lyzeczkowanie pod narkoza ;(
    pojechalam tam. zbadali mnie i chcieli mnie najpierw zostawic na 3 dni na obserwacji albo ew. do domu z tabletkami przeciwkrwotocznymi odczekac i ew. wrocic jak sie nie polepszy i wtedy mnie wylyzeczkuja.. jestem w domu i czekam na poprawe... ;(

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 03:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Msdziarella o matko to mnie teraz wystraszyłaś :(
    Ale jezeli to prawda z tym lozyskiem to kurczę co to za lekarz jak przy porodzie nie wyczyscil!!
    Przeciesz takie cos zagraża nawet zyciu i w konsekwencji potem można nie miec dzieci ! :(
    Trzymam kciuki by się poprawilo ale pilnuj tego bo to juz nie są żarty..

    No mnie rez pobolewa podbrzusze juz 2 dzień i znowu leci ale tak delikatnie..
    Najgorszy jest bol reumatyczny prawej nogi który dokucza 3dzien :(
    Pogoda caly czas skacze i dlatego :(

    Kat widzę ze twarda sztuka z Ciebie ale czasem takie sytuacje pomagają i do człowieka docierają pewne kwestie :)
    Ale chłopak dobrze się stara bo widać ze Mu zalezy na Tobie :)

    madziarella88 lubi tę wiadomość

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnes przy porodzie lekarz i polozna ogladali lozysko i niby wsio bylo ok.. tez sie martwie.. ale jak narazie tabletki pomagaja, krwawienie sie zmniejszylo, ale nadal spore. W przyszlym tyg kontrola u ginekologa i zobaczymy jaka podejmie decyzje.. mam nadzieje ze bedzie ok..

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 20 sierpnia 2016, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziarela, oby wszystko sie unormowalo jak najszybciej.
    Ja miałam w ciągu tych 6 tygodni połogu dwa razy nawracajace krwawienia, ale to byly odchody poporodowe nie okres.

    madziarella88 lubi tę wiadomość

  • Bobitta Autorytet
    Postów: 808 834

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja z takim intymnym pytaniem . Kiedy po porodzie mozna wspołzyc

    katsuyoshi, Agness27 lubią tę wiadomość

    Bobitta
    ckai43r8kvzjnozx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bobitta jak tylko skonczy ci się oczyszczać organizm tzn kiedy przestaniesz krwawic to już można :) No chyba ze ktoś lubi maczać się w krwi ;p

    Ja jednak postanowilam zażywać te anty co mi zapisała lekarka - wole jednak dmuchać na zimne nie chciałabym wpadki chociaż bardzo uważaliśmy nim zdecydowaliśmy się na drugie dziecko no ale to róznie bywa z tym uważaniem - los lubi platac figle...
    Mojemu wybaczyłam naganne zachowanie w końcu i już ze sobą rozmawiamy a pierscionek wrócił na swoje miejsce - mam nadzieje że dało mu to porządnego kopa ;D
    Zaś wieczór był bardzo namiętny kiedy dzieci już spały :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2016, 19:53

    Karolla., Agness27, Didi18 lubią tę wiadomość

  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 21 sierpnia 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja tam ufam prezerwatywom, może kiedyś zdecyduję się na tabletki anty. Kat, bo to taki właśnie drugi 'pierwszy raz' :P Poza tym po porodzie okolice krocza są obolałe i nawet po 6 tygodniach jak już ból i krwawienie minęło gdzieś w pamięci się jeszcze to przewija ;) w sumie to dopiero 1,5 miesiąca od porodu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2016, 22:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie nic nie bolało :P
    Po synku bylo inaczej i bolalo a po córce wrecz przeciwnie :)
    No u mnie prezerwatywy odpadaja bo mi nie odpowiadaja i zawsze po nich dostaje grzybka :/

  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się.
    Wojtuś właśnie zasnal a ja zaraz idę robic kawę bo juz odechcialo mi sie spać..
    Wczoraj miałam kupon do wykorzystania w restauracji z pracy i poszliśmy na rodzinny obiad.Ceny spore ,porcje troche Male ale za to bardzo dobre :)
    Nasza Roksanka tak krzyczała ze chce iść a tam zaczęli troszkę odwalać i sie wyglupiala i taka bluzke miała brudna ;)
    A knajpa fajna bo to byla barka na wodzie z widokiem na Nasz zamek :)
    A i przy okazji jak wracaliśmy to przy zamku byl akurat zlot garbusow- fajne bryki zjezdzaly :)
    Troche porobilismy zdjęć i do domu i tylko weszliśmy a maly w placz bo glodny :)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was :)

    czytam na bieżąco ale nie mam kiedy pisać w dzień bo Karol może z dwie godziny przez dzień śpi a wieczorami najnormalniej na świecie nie mam sił i chęci laptopa włączać. Na szczęście jest grzeczny tylko trzeba z nim być bo chce się bawić, no chyba że na spacerku to 3 godziny potrafi przespać.

    U nas tylko prezerwatywy bo sumienie mi nie pozwala stosować czegoś innego a wydaje mi się że to może jako jedyne przejść w niebie :P gdyby nie cesarka to byśmy stosowali jak kiedyś NPR ale boje się ciąży szybkiej a nie chce zrobić krzywdy sobie ani dziecku.

    Agness pijesz kawę przy KP?? Zwykłą czy rozpuszczalną?? Ja piję czasem rozpuszczalną i nie zauważyłam żeby Karol był nadpobudliwy :D ale wydaje mi się że to sama chemia i zastanawiam się nam przejściem na zwykłą...

    Bojziu jaki Karol mi się wydaje już ogromny :D tzn strasznie długi. Jak oglądam zdjęcia ze szpitala to całkiem inne dziecko :D Kiedy minęło te 5 tygodni??!! mam wrażenie że dopiero wróciliśmy ze szpitala!!

    Dziewczyny jesteście już po kontrolnych wizytach u gina?? Ja mam dopiero na 13 września bo takie terminy u mojej a przegapiłam i nie zadzwoniłam wcześniej. Zastanawiam się czy to nie za późno bo to będzie prawie 2 mies po porodzie a mam wrażenie że czasem mnie jajnik boli. Myślę czy nie pójść międzyczasie do kogoś innego...

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)
    Melduję,że 18.08 urodziłam Kacperka :)
    Poród indukowany, na porodówkę trafiłam z 4cm rozwarciem, podłączenie do kroplówki 12:55, Kacper urodzony siłami natury 16:35.
    3490 g,55 długi; już jesteśmy w domu, wczoraj wyszliśmy. Karmię głównie piersią,w szpitalu kilka razy dokarmiałam na dobę, wczoraj raz.
    Czujemy się dobrze.

    Karolla., Evanlyn, katsuyoshi, Agness27, Bobitta lubią tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje missy! :) Super wiadomość :)

    Evanlyn, ja byłam równo po 6 tygodniach od porodu na kontroli u gin. Myślę, że jak nic sie nie dzieje a gin wyznaczył Ci taki termin to spokojnie :)

    missy83 lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy w końcu się doczekałyśmy :D gratulacje!!! <3

    Karolla tylko że umawiałam się przez tel i gin nie wiedziała że ja to ja i kiedy poród był. Trochę szkoda mi kasy na dwie wizyty a chciałabym żeby i moja gin mnie pooglądała bo wie jak to ze mną było w końcu... no nic muszę jeszcze z moim no przedyskutować bo to on najbardziej mnie ściga żeby iść wcześniej do innej ale on to chyba tylko o jednym myśli :D

    Karolla., Agness27, missy83 lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem :D i ma rację, najpierw lepiej wszystko skontrolować :)

    Evanlyn, Agness27 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy gratuluje synusia ! W końcu oficjalnie zostałaś mamą :)
    Piękna waga synka :)
    Liczę ze tez się pochwalisz zdjęciem ;)

    Ciekawe kiedy Ev się pojawi u nas hmmm o ile w ogóle po porodzie jeszcze zamierza tu zaglądac...

    missy83, Agness27 lubią tę wiadomość

  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn ja bez kawy bym nie funkcjonowała ;)
    A pije sypana z mlekiem :)
    Czasem druga pije ale kawę zbozowa :)
    Ja tez nie wiem kiedy u nas zleciako 6 tygodni :)

    Missy gratulacje :)

    My dzis po pierwszym szczepieniu.
    Maly miał w sumie 4 wklocia po 2 na nóżkę w miare zniosl ale bylo mi tak go szkoda jak plakal ale od szczepienia caly czas prawie śpi .
    Musiałam mu dac lyzeczke paracetamolu bo taki później cieply sie zrobil jakby gorączka go brala.

    Wczoraj mala zostawiliśmy u Babci ale oczywiście pojechala z chomikiem ;)

    Co do wizyty kontrolnej u gina to ja jeszcze nie miałam bo teraz jakby mi sie okres pojawił wiec poczekam aż minie krwawienie i wtedy sie zapisze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 sierpnia 2016, 20:53

    missy83 lubi tę wiadomość

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 23 sierpnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze u nas pól dnia padalo i pogada do d..y :(

    A dzis synek pospal a ja miałam czas ogarnac łazienkę ,kibelek i pokój córki :)

    Przejrzałam jeszcze szafę by odłożyć i wystawić na sprzedaż rzeczy no i zrobic miejsce na nowe ;)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
‹‹ 183 184 185 186 187 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ