X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 1 września 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn trzymamy kciuki :)

    A ja miałam sie zapisać do gina na przegląd a tu patrzę znowu leci i bol podbrzusza do tego :/ :(
    A juz kilka dni bylo sucho wiec myślałam ze tak będzie a tu niespodzianka

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 1 września 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PO szczepieniu :) Karol zniósł je bardzo dobrze aż się zdziwiłam :D zapłakał tylko chwile przy ukłuciu i to mialam wrażenie że się bardziej przstraszył bo nie wiedział co się dzieje a nie że zabolało bo zaraz go wzięłam na ręce, przytuliłam i po krzyku :D Później dostał mleczko i trzaskał piękne uśmiechy jeszcze w przychodni :D Sczepiliśmy 5 w 1 plus żółtaczka osobno :)

    Dziewczyny czy nasz organizm jakoś zapowiada @ po porodzie? Bo od wczoraj mam takie przejrzysty śluz i się zastanawiam czy czasem nie dostanę a miałam nadzieję że przy KP trochę sobie na niego poczekam :D

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam tez taki sluz wiec nie wiem no ale ja biore anty wiec u mnie moze byc teraz wszystko inaczej tym bardziej ze biore pierwszy raz w zyciu.
    Evanlyn dobrze ze tak zniósł szczepienie .
    Moja jednak bardziej płakała z kolejnym wbiciem coraz bardziej aż żal mi jej było jak widziałam te łzy i to jak ją bolało :(
    Pamietam że przy synku sie rozpłakałam jak miał szczepienie pierwsze .. może to głupie ale zabolało mnie to ze takie malenstwo ma wbijane igły...

    Moje zamówione prezenty dla siostry juz po mału są dostarczane do domu.
    Sukienka, leginsy już doszły teraz czekam na reszte i jej wysle.

    A dziś zrobiłam mojej Misi zdjecie i się pochwale :)

    142120141_ahxeepn.jpg

    wrzucam miniaturke bo zdjecie duze i nic nie byloby tu widac a po za tym daje wam linka wiec jak chcecie blizej zobaczyc wieksze to na niego mozecie wejsc :

    http://s10.ifotos.pl/img/142120141_ahxeepn.jpg

    Po za tym moja mała od kilku dni robi już sama kupke bez pomocy :) Chyba jelitka się juz rozwinęły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 22:12

    Agness27, majeczka87 lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 2 września 2016, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śliczna :)

    U nas obyło się bez gorączki po szczepieniu :) ja też myślałam że będę płakać i fizycznie aż mnie zabolało jak ona mu tą igłę bez ceregieli wbiła ale karol to dzielny chłop :D

    Obym tylko na wizytę u gina tej @ nie dostała.

    Ja tez czekam aż zwieracze się rozwiną bo nieraz się napłacze biedak zanim kupkę zrobi.

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 3 września 2016, 03:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evalyn to super ze Karol przeszedł szczepienie bez większego płaczu.no mój niestety z każdym wklociem plakal bardziej :(

    Kat normalnie boska Wiktoria :)

    Ja właśnie sie inhaluję bo tak męczy kaszel że nie mogę zasnąć:(

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja dostane chyba dzis @ bo boli mnie od godziny prawa strona krzyza typowo jak zawsze na @ mialam....

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 3 września 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness współczuje :/ ja się boję choroby jak ognia a już trochę byłam osrana jak najadłam się zimnego arbuza z lodówki i poczułam gardło :/ na szczęście choroba mnie obeszła szerokim łukiem :)

    Tobie Kat też współczuje @ hehe

    Wam też poznikało takie coś i Na BBF i na OF że jak wchodzicie na zakładkę forum to miałyście tam "moje tematy" czy jakoś tak? Teraz muszę wchodzić po kolei forum-w ciąży ogólnie i szukać naszych lipcowych mamuś :/ ech

    Ja mam taki problem mały :/ otóż... Zaczeliśmy z mężulkiem przytulanki od kilku dni (napięcie już było za duże i nie wytrzymaliśmy do wizyty jak sobie obiecaliśmy :D ) i wczoraj było bardzo sucho i troche mnie bolało (wiem wiem trzeba było nawilżyć) i od wczoraj leje się ze mnie cos dziwnego :/ myślałam już że popuszczam siusiu ale to jest takie gęstsze niż siusiu ale rzadsze niż śluz - sorry dziewczyny na okreslenia ale inaczej się ne da :/ - normalnie taki żółtawy glut który się nawet nie sprał z bielizny w praniu ech :/ czuje się jakbym miała @ i zaczęłam się deko stresować :/

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwacja jak sie to nie zmieni to na wizycie musisz o tym powiedziec.

    co do pytania to j mam nasz watek zrobiony w zakladkach dodane jako ulubione i nic nie musze szukac tylko tam klikne i jestem tu :)

    Agness27 lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 3 września 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    POwiem tak czy siak że coś się takiego działo... Też od wczoraj mam dodane do zakładek.

    Jeszcze tylko ja nie dodałam zdjęcia Karola. Cenie sobie prywatność ale chyba mnie skusi żeby jednak dodać :P

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2016, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobisz jak uwazasz lecz tutaj jak familia kazda sie pochwalila Tutaj nikt nigdzie nic nie wynieie takze spokojnie :)

  • madziarella88 Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 4 września 2016, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny!

    u mnie na szczescie wszystko ok. Przestalam krwawic i bylam na wizycie kontrolnej u gin. To moje mega silne krwawienie to byl najprawdopodobniej okres a nie resztki lozyska wiec jestem spokojniejsza.

    co do przytulanek to tez juz zaczelismy ale nie jest to jeszcze tak komfortowe jak przed porodem... mam nadzieje ze bedzie lepiej :p

    Moja Iza rosnie jak na drozdzach :) zaczela sie usmiechac i gugac ;) przeslpdkie to jest ;)
    mialam odwiedzinki mamy i brata przez 4 dni. Troszke mnie to odciazylo. Chociaz na chwile. Co ja bym dala zeby miec ich tu na moejscu... eh..

    5b09mg7y1fm9q2ki.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 4 września 2016, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas była afera w nocy :( mmamusia sobie zjadła leczo na noc i karol na tym ucierpial :( pierwszy raz go po moim jedzeniu brzuszek bolał. Na szczęście espumisan pomógł i poszliśmy spać ale już razem w naszym łóżku bo mi go szkoda było i chciałam go poprzytulać heh

    U nas przytulanki były faktycznie jak mówią jak drugi pierwszy raz :D ciasno jak cholera i bolało ale na drugi dzień już było cudownie :D ttęskniłam ze tym hehe jednak w ciąży to nie to samo bo ta myśl żeby nie za daleko i za mocno :D

    Madziarella super ze wszystko juz dobrze :) oby iu mnie się okazało ze to nic, pewnie tak będzie.

    Mój Karol juz 5550 waży i ponad 60 cm mierzy :D ponad bo nie da się go naciągnąć żeby go dobrze zmierzyć. Każdego dnia widzę ze jest inny :D

    Agness27, madziarella88 lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Karolla. Autorytet
    Postów: 373 300

    Wysłany: 4 września 2016, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo :)

    Ja też nie dodaję fot ze względu na prywtaność, forum jest publiczne ;)

    Evanyln z tym śluzem też mam od kilku dni, taki jak w normalnym cyklu przy dniach płodnych, okresu na razie brak też jestem ciekawa czy zaczął się juz normalny cykl i wkrótce odwiedzi mnie okres ? :/ My też się w końcu zdecydowaliśmy na przytualnki, po 7 tygodniach od porodu, no pierwsze dwa razy takie były jak 'pierwszy raz' ale z każdym razem lepiej.

    madziarella, super wieści :)

    Dzieciaki nam rosną :) Właśnie widać jak zmieniają się w oczach :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2016, 11:39

    madziarella88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2016, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Forum publiczne nie jest takie w 100% bo zeby cos widziec trzeba miec tu konto...
    Po za tym jaka to prywatnosc zostaje naruszona, to tylko zdjecie waszej pociechy bez przesady .. ludzie na fejsa wrzucaja i nie ma z tym problemu.
    No ale robcie jak uwazacie.
    Mysle ze pochwalenie sie dzieckiem to zadne naruszenie prywatnosci...golej dupy sie nie pokazuje takie mam zdanie.

  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 4 września 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat a jak tam u Was juz lepiej sie czujecie?
    U nas dzis cały dzien pada i nici byly ze spaceru :(
    A do tego dzis gardło mnie zaczelo bolec..
    Juz dzis robiłam sobie inhalacje i przed snem jeszcze jedna by kaszel nie meczyl.

    Uma dzis Wojtuś pierwszy zrobil kupę po pachy ;)

    Madzierla to super ze u Ciebie lepiej :)

    madziarella88 lubi tę wiadomość

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 5 września 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Forum publiczne nie jest takie w 100% bo zeby cos widziec trzeba miec tu konto...
    NIe wchodzę w dyskusję dotyczącą prywatności tylko wyprowadzę Cię z błędu, nie trzeba mieć konta i być zalogowanym żeby przeglądać forum - przed chwilą się upewniłam.

    U nas dzisiaj chlapa :/ nie będzie spacerku, jak ja wytrzymam w domu cały dzień jak my właściwie cały czas kursujemy żeby jakoś czas zabić do kąpeli :D wczoraj Karolek był prawie grzeczny jak go prosiłam :D dał mi pooglądać tylko jedną połowę meczy ale za to pięknie spał na "Rolnik szuka żony" :D

    Wiecie co...miałam wątpliwości czy sobie poradzę psychicznie z dzieckiem takim malutkim ale teraz... Jest cudownie, nawet jak płacze to nie wyprowadza mnie z równowagi :) Kochane są takie maluchy :) Jeden malutki uśmiech z rana na mój widok wynagradza wszystko, każdą pobudkę w nocy :)

    jakiś dzisiaj mam dzień słaby i co chwile się wzruszam :P na myśl o mężu albo jak patrzę na Karola :D pewnie przez te listy wczorajsze w rolniku :D hehe

    Wczoraj miałam już spokój z tym śluzem i oczywiście skusiło mnie na przytulanki i dalej dzisiaj z podpaską siedzę ech ciekawa jestem tylko co to. Za tydzień wizyta i wszystko się okaże :)

    Agness27 lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 6 września 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn to super ze cieszysz sie z macierzyństwa :)
    Ja ostatnio tez z Wojtkiem mamy lepsze dni bo juz coraz lepiej radzimy sobie z brzuszkiem i bez leków :)
    No mój tez sie cudownie uśmiecha i gaworzy taki maly kochany slodziak :)

    Dxis ze starsza corka bylam na szczepieniu i miała 2 klocia i wiecie co ani razu nie zaplakala !! :)
    Wzielam na kolana przytulilam mocno i zaslonilam buzie by nie patrzyla i nie spodziewałam sie ze tak dzielnie zniesie :)
    U nas dxis troche słońca wyszlo to i 3 razy wychodziliśmy na dwór bo trzeba bylo pokorzystac z tego słoneczka :)

    Evanlyn co do śluzu to też cos caly czas leci ale woda organizm wiecej czasu potrzebuje na regeneracje.

    Mnie od wczoraj boli gardło i do tego katar i kichanie :/
    Nie lubię być chora i mam nadzieję ze dzieci nie zaraze..
    Musze tez sobie jakies witaminki na wzmocnienie kupic bo ostatnio nie dosypiam i potem chodzę polprzytomna i gdy chce mi się spać to maly nie daje a jak uśnie to mi sen odchodzi..
    Pozdrawiam Was:)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 8 września 2016, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam dzis Dziewczyny ? :)
    Ja miałam nie przespana noc bo maly co chwile sie budził jak nigdy..
    Dobrze ze chociaż ladna pogoda na dworze ale za to zapachy okropne bo mieszkamy blisko cukrowni i teraz czyszczą odstojniki i czuć na dworze za przeproszeniem kupę :).
    Chciałam sxybo wywietrzyć mieszkanie i za późno sie zorientowałam ze juz "pachnie" na dworze no i troche zapachu wlecialo wuec odswizacz poszedł w ruch :)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Monia663 Koleżanka
    Postów: 53 66

    Wysłany: 9 września 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Jak dawno mnie tu nie było :/.ubolewam. Odkąd urodził sie Marcel zapomniałam o całym bożym świecie. Niestety z powodu problemów brzuszkowych oraz temperamentu mojego dziecka. Jak sie miewają wasze pociechy?. Moj gargamel nie chce spać w dzień. Przesypia 20 minut zaczyna sie faza szybkiego ruchu gałek ocznych i sie budzi. Na początku przez pare tygodni dało sie go uśpić na godzinkę dwie. Za to przesypia nic. Budzi sie tylko ma karmienia. Wykończeni płaczem i tym ze nie przysypiał nic w dzień zakupiliśmy huśtawkę elektryczna. NO i w zasadzie jest to jedyne miejsce oprócz wózka na spacerze w którym spi więcej niz 20 minut. Mam nadzieje ze z czasem zacznie przesypiać więcej. Bo juz zaczynam sobie robić wyrzuty ze go do noe przyzwyczajam i Brdzie spędzał tyle czasu w pozycji siedzącej. Jak tam u was sytuacja z brzuszkami. U nas były rożne przejścia. Mały bardzo sie męczył prEd kupką. Myślałam ze to kolki podawaliśmy Sab simplex była poprawa.Dostaliśmy debridat od lekarza i od tego czasu mniej więcej mały robił kupkę raz na 3 dni z pomocą czopka potem raz na dzień a teraz znowu raz na 3. Miałyście jakies doświadczenia z debridatem ?

    ckaidqk35k4cl4cr.png
  • Monia663 Koleżanka
    Postów: 53 66

    Wysłany: 9 września 2016, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karmie piersią

    ckaidqk35k4cl4cr.png
‹‹ 184 185 186 187 188
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ