X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 03:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness moja mała tez miala wczoraj szczepienie tyle ze 3 kłucia i jedno doustnie na rotawirusa . Płakała strasznie , pierwszy raz widzialam ją z takimi łzami.
    Paracetamol takze dostała bo miałam jej dac zapobiegawczo a i tak jakos tak dziwnie ciepła była wiec dobrze że jej wczesniej dałam.
    Czasu na nic nie mam bo jak nie córka to syn chociaz druga noc juz nie przespana bo synek cos wstaje w nocy i nie chce spac :/
    Jakąs akcje z placzem robi i nic na niego nie dziala... zadne prosby itp nawet do łóżka go biore to lezy i wyje bo inaczej nie da sie tego nazwac. Dzisiaj to juz mojego M na maksa wkurzyl i bez klapsa sie nie obyło ale co sie dziwic jak sie wydziera na cale mieszkanie z nerwów a w nocy kiedy wokół cisza to slychac pewnie bylo na calym osiedlu :/ a do tego mój do pracy na rano.
    Nie mam sil do tego chłopaka juz...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2016, 03:14

  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    Dla Was Dziewczynki, zdj mojego najmłodszego:
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/fa140b2f328c0b3f

    Co do zachowania starszego rodzeństwa...tak jak napisała wyżej Kat..,jak się o tym przekonam,jak mój starszy synek będzie już pomieszkiwał z maluszkiem (jeszcze na wyjeżdzie u dziadków), no to sama poczuję jak to jest...a Ci starsi są bardziej nieznosni,bo chcą naszej uwagi,nie przyzwyczajeni,że dzielimy ją z małą dzidzią.
    pozdrawiam

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy prześliczny twój synek i ile ma włosków <3

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale ten mój Karol ma humory. Jednego dnia aniołek, następnego tylko na rąsiach albo wózek i maruda :) nie narzekam bo w nocy nam wynagradza i daje się wyspać :) Cały dzień marudzi i nic mu nie pasuje, teraz mi zasnął i śpi już półtora godziny a kąpanie o 8 o.O ciekawa jaka teraz noc nas czeka :D już się boję :D

    missy śliczny jest ten Twój synek :D <3

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat może Synek jest poprostu zazdrosny o siostrę??
    A wczesniej jak sie zachowywał?
    Pewnie teraz chce zwrócić na siebie uwagę
    A pneumokoki szczepilas? Bo ja tak.
    Boje się ze Cora zacznie przynosić choroby z przedszkola i potem będzie problem jak synek sie rozchoruje.

    Nasza Cora akurat dobrze akceptuje brata-na szczęście :)
    Przynosi mi rozne rzeczy jak poproszę ale nieraz tez chakasuje jak sie bawi kucykami ;)


    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no on tak caly czas sie zachowywal wiec to nie jest zazdrosc chociaz moze teraz troche bardziej tzn czesciej ma nerwy eh za duzo mial pozwolone i teraz sa tego efekty
    Od dwóch dni w nocy wstaje i nie spi a juz bylo tak fajnie ze przesypial noce odkad mała byla w domu i nie wiem co teraz znowu go ugryzlo ze te 2 dni wstaje...mam nadzieje ze dzis nie wstanie :/
    Nim mała sie urodziła jego wstawanie w nocy i nie spanie bylo dosyć czeste zazwyczaj miescilo sie co 2-3 dni potem nagle zrobila sie przerwa jak z małą do domu wróciłam az w szoku bylismy ze przesypial noce...tylko teraz znowu cos od 2 dni wstaje ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uff noc przespana :)
    Mała obudziła sie tylko 2 razy na mleczko i na szczescie spała dalej a Oscar spi do tej pory :D
    Teraz córeczke usypiam bo wstała o 6.30 na mleczko i kupke jej sie chcialo wiec jej nózki do góry i poszło szybko a teraz jest juz senna.
    Od kilku dni robie zakupy ubran i innych różnych rzeczy potrzebnych do szkoły dla mojej 7 letniej siostry.
    W pazdzierniku ma urodziny i chcemy wysłać jej paczke.
    Wiem ze wiekszosc nakupowałaby zabawki itp ale ja uwazam ze bardziej przyda się jej kupic ubrania tym bardziej ze caly czas rosnie no i kredki,dlugopisy itp oraz piórniki i plecak do szkoły.
    Chociaż w taki sposób też obciąże troche rodziców od zakupów tym bardziej nie ukrywajmy szkoła to niezły wydatek.
    Siostrze wszystko pokazuje co tylko kupie to na skypie aby widziała i póki co wszystko jej sie bardzo podoba a zachwycona była butami i plecakiem firmy Puma do tego oczu nie mogła oderwać od kurtki z bajki Kraina Lodu .
    A za rok ma św.komunie i planuje kupić jej rower bo na chrzestnego nie ma co liczyc gdyż jest nim mój były facet i nie sadze aby mial jej kupic rower bo teraz dziecko ma mu sie tez nie dlugo rodzic a on sam kokosów nie zarabia i do tej pory przez te 7 lat dal jej 2 razy prezent na urodziny tylko w tym jeden z nich to pizza ... bo pracowal w pizzeri...wiec bez komentarza

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2016, 08:41

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dopadło mnie chorubsko :( :(
    Mam tylko nadzieje że dzieci nie zarażę ...
    U nas są takie upały że nie trzeba się ruszać a człowiek cały mokry ... do tego mnie grypa złapała ehhhh .
    Mój jak wrócił z pracy to od razu poleciał kupic mi jakieś leki , musze szybko się pozbierać bo jak mi dzieci zachowuja to dopiero bedzie jazda...
    Jak nie urok to sraczka :/

  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat współczuję choróbska ale u mnie tez cos się dzieje bo wieczorami lapie mnie męczący mokry kaszel i do tego ciężko mi lapac oddech i często kicham a w dzień zero kaszlu i to od jakiegoś czasu sie dzieje :(

    Fajnie ze o siostrę dbasz :)
    Szkoda ze górze z chrzestnym..
    Ja to teraz tez mam komunie w maju u siostry cory mojej chrześnicy i jeszcze nie wie co chce :)
    Ma sobie cos wybrac albo pieniadze :)

    Teraz w maju miałam chrześniaka komunie i kupiłam mu aparat cyfrowy plus akumulatorki,kartę,pokrowiec i ładowarkę i sie jak cieszyl :)

    Dzis za to młody mi marudzi w sumie od wczoraj wieczora .
    No i dzis taki pkaczliwy byl no ale mam nadzieje ze w nocy pośpi.

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 26 sierpnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat u nas dopiero dzis drugi dzień jest ładna ciepla pogoda i można troche lżejsze ciuchy założyć ale upalow juz nie ma.
    W sumie dobrze bo byśmy cale dnie siedzieli w domu a tak można posacerowac ;)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2016, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie rozłożyło totalnie :(
    Kaszel,gardlo,katar ....
    Upaly mi w tym nie ulża...
    Dobrze ze moj ma akurat dzis juz wolne bo chociaz te 4 dni jakos mi pomoze przy dzieciakach.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i zaraziłam synka :(

  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 29 sierpnia 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Kat współczuję.. :(
    Ja dopiero dzis się dobrze czuje i funkcjonuje bo do wczoraj od 3 dni bol mięśni,goraczka i ogólne osłabienie ale na szczęście przeszlo.

    Madziarella jak tam u Ciebie ?

    A Wojtuś zaczal juz z nami gaworzyć i uśmiechać sie -slodki widok :)

    No i mamy sale na chrzciny bo planujemy na 16 października.
    Jutro mam zamiar iść do księdza zeby zapisal :)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 30 sierpnia 2016, 23:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co taka cisza nastała ? :(

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • missy83 Autorytet
    Postów: 573 542

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEJ Dzięki za miłe słowa o moim maleństwie :), he he

    Obejrzałam zdjątka Waszych pociech i ... PRZEŚLICZNE.
    Wszystkie do schrupania maleństwa

    Mój mały coś żarłok ostatnio, nie wiem czy mu moje mleko z piersi starcza...bo niby jest, ale jak on zrobi dużo kupek,to zaraz chce znowu pełen posiłek, a moje piersi nie wyrabiają. Robimy raz dziennie porcje mieszanki, ale dziś już trzeba było dwie dać porcje.. oj nie chciałabym rezygnować z piersi, chociażby wytrzymać te 6 miesiecy minimum na tym karmieniu pierś+mleko modyfikowane. Ale zobaczymy zobaczymy,,,maluszek jest przystawiany do piersi dość regularnie, bo nawet i po butelce chce "popić" z piersi, czy ją "pocmokać".

    Pozdrawiam

    synek 6 lat <3 2010 r. [ 2011-[*],marzec 2015-[*].. ]
    synek ur. 18.08.2016 <3
    h84fwn15dqixvghy.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 31 sierpnia 2016, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Missy a może spróbuj herbatkę laktacyjne.w równanie jest fajna za 6.99 20 saszetek Bio sie nazywa jutro przesle fotkę :)
    U nas leży tam gdzie produkty z hipp na przeciw pampersów.

    No u mnie z kolei dzis Wojtuś od południa nie mogl sie oderwać od cyców i marudzil.tak wyssanych cyców dawno nie miałam a ostatnio to nawet zapalenie sie zrobili bo taki byl nawal a młody z kolei mniej jadl i 3 dni pierś dochodzila do siebie.

    Ah te uroki macierzyństwa :)
    Jutro Cora powrót do przedszkola i juz nie może sie doczekać :)
    Ja dxis wszystko naszykowalam by jutro w biegu tego nie robic bo musze dwoje ogarnac dzieci plus siebie ;)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takie pytanie czy wasze maleństwa się slinią?
    Moja mała od kilku dni bardzo sie ślini i kurcze zastanawiam się czy zaczeła ząbkować juz O.o
    Mało tego strasznie dociska sobie smoczek tak jakby ją swędziały dziąsła.
    Czytałam że dzieci mające 2 miesiące mogą już zacząc ząbkowac a nie które nawet rodzą sie z ząbkiem....
    Niestety u nas dom choroby :(
    Zaraziłam nawet córeczke :(
    Brak sił na cokolwiek....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 08:42

  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 1 września 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Kat to dopiero masz ręce pelne roboty ..
    Co do skinienia to ja u swojego nie zauwazylam .
    Ale właśnie przy zabkowaniu dziecko sie ślini i może faktycznie idą Malej żeby do góry .

    Tez słyszałam przypadki ze dzieci rodziny się z 1 ząbkiem wiec to dopiero jest problem bo i sutki od poczatku poranione..

    Mnie to wczoraj bardzo bolaly bo maly nie mogl sie najeść ale jak pospal 6godz to odpoczely i ja odpoczelam :)

    Core wyszykowalam do przedszkola i taka szczęśliwa poszla i do tego jej ulubiona koleżanka byla w przedszkolu juz :)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 1 września 2016, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    missy83 wrote:
    hej
    Dla Was Dziewczynki, zdj mojego najmłodszego:
    http://www.fotosik.pl/zdjecie/fa140b2f328c0b3f

    Co do zachowania starszego rodzeństwa...tak jak napisała wyżej Kat..,jak się o tym przekonam,jak mój starszy synek będzie już pomieszkiwał z maluszkiem (jeszcze na wyjeżdzie u dziadków), no to sama poczuję jak to jest...a Ci starsi są bardziej nieznosni,bo chcą naszej uwagi,nie przyzwyczajeni,że dzielimy ją z małą dzidzią.
    pozdrawiam

    Ja piję taką herbatke na laktacje
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7fd04ec9761f.jpg


    A oto moje dzieciaki :)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/127789033a62.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 września 2016, 09:15

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 1 września 2016, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kat mój Karol tez się ślini od kilku dni.
    tylko tyle mam czas napisać heh dzisiaj szczepienie - trzymajcie kciuki. Szczegóły postaram eis popołudniu opisać :)

    Buziaki dla Was i maluchów :)

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
‹‹ 184 185 186 187 188
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ