Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak-fotog_sreqaqa.jpg
    <3 Witamy na świecie <3

    27.06.2016r <3 Victoria Maya - katsuyoshi
    05.07.2016r <3 Julia - Bobitta
    09.07.2016r <3 Wojtek - Agness27
    12.07.2016r <3 Marcel - Monia663
    12.07.2016r <3 Adam - majeczka87
    13.07.2016r <3 Amelia - kas91
    17.07.2016r <3 Karol - Evanlyn
    18.07.2016r <3 Isabella - madziarella88
    18.08.2016r <3 Kacper - missy83

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 sierpnia 2016, 23:10

    Agnieś, Evanlyn, Edka, kama005, Stysia85, madziarella88, Talusia, kas91, Vesper, malika89, alloffkowa, WrocławskaCiężaróweczka, lena77, alexxx, Ev, pocieszna, Ola_85, missy83, Agness27 lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Mordeczka Autorytet
    Postów: 7186 1658

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewuszki ale zdaję się że już jest wątek dla lipcowych mamusiek :)

    nick nieaktualny, Evanlyn lubią tę wiadomość

    Gabrysia 5.02.2016 ❤
    Starania o 2 maluszka ❤ 6 cs
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mordeczka wrote:
    Dziewuszki ale zdaję się że już jest wątek dla lipcowych mamusiek :)
    i co z tego?
    inne miesiace tez sie powtarzaja :)

    Evanlyn, Agnieś lubią tę wiadomość

  • Agnieś Ekspertka
    Postów: 136 143

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane Mamusie Dołączam do Was :) <3
    mój termin według BellyBestFriend to 16 Lipiec :)
    Jesteśmy szczęśliwe mamusie Lipcowe :)

    3jgx43r867ibmmqb.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 listopada 2015, 11:25

    Evanlyn, nick nieaktualny, Stysia85 lubią tę wiadomość

    3jgx43r867ibmmqb.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Agnieś :) szybko Ci test pokazał jak jeszcze jesteś przed 4 tygodniem :D

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie na razie 6 lipiec :-)

    Evanlyn, nick nieaktualny, Agnieś lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    U mnie na razie 6 lipiec :-)
    Cześć Chica Mała :) prowadzisz bloga? :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Cześć Chica Mała :) prowadzisz bloga? :D

    Tak :-) Jak tylko minie I trymestr pewnie dorzucę tematykę ciążową ;-)

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chica Mala wrote:
    Tak :-) Jak tylko minie I trymestr pewnie dorzucę tematykę ciążową ;-)
    Super :) chętnie poczytam :) lubię czytać blogi ale nie lubię czytać blogów ludzi których nie znam a Ciebie to już tak jakby znam i mnie ciekawi :D kiedyś sama chciałam prowadzić. Nawet było 4 podejścia do pisania ale niestety jestem za mało systematyczna :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to mnie zaskoczyłyscie :)
    Miło że dołączyłyscie :)
    Ja własnie robie obiadek :)
    Dzisiaj gularz z kasza :)

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez chce zobaczyc tego bloga :)

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe że mnie tak szybko złapało? przed chwilą moja kruszynka wyrzuciła ze mnie śniadaniowe jabłuszko a jeszcze nie zdążyła się dobrze zagnieździć... zaznaczę że do tej pory jadłam jabłka dziennie kilogramami a M kupował mi nie po kilogramach tylko po skrzynkach heh

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Możliwe że mnie tak szybko złapało? przed chwilą moja kruszynka wyrzuciła ze mnie śniadaniowe jabłuszko a jeszcze nie zdążyła się dobrze zagnieździć... zaznaczę że do tej pory jadłam jabłka dziennie kilogramami a M kupował mi nie po kilogramach tylko po skrzynkach heh
    hihi pewnie że to mozliwe :)
    Pamietaj kazda z nas jest inna :)
    Inne mają szybko obrawy a inne zaś pózniej.
    To twoja pierwsza ciaza wiec oragnizm jak ci juz nie raz pisałam reaguje zupelnie inaczej niz np mój :)
    Zazwyczaj jest tak że to co sie na wiecej jadlo bo np sie lubi lub pilo to w ciazy zazwyczaj przez fasolke zostaje odrzucone :D
    Ja piłam duzo kawy bo mialam ochote a jak zaciazylam syn mi ją odrzucił ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 13:05

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    hihi pewnie że to mozliwe :)
    Pamietaj kazda z nas jest inna :)
    Inne mają szybko obrawy a inne zaś pózniej.
    To twoja pierwsza ciaza wiec oragnizm jak ci juz nie raz pisałam reaguje zupelnie inaczej niz np mój :)
    Zazwyczaj jest tak że to co sie na wiecej jadlo bo np sie lubi lub pilo to w ciazy zazwyczaj przez fasolke zostaje odrzucone :D
    Ja piłam duzo kawy bo mialam ochote z jak zaciazylam syn mi ją odrzucił ;)
    W sumie to teraz i tak mi je jabłka obrzydziło... A ja sobie wyobrażałam że spokojnie ciąże przejdę i spokojnie skończę studia... Dobrze że zajęć dzisiaj nie miałam :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    W sumie to teraz i tak mi je jabłka obrzydziło... A ja sobie wyobrażałam że spokojnie ciąże przejdę i spokojnie skończę studia... Dobrze że zajęć dzisiaj nie miałam :)
    haha ale masz marzenia :D
    Nie znam kobiety ktora spokojnie przechodziła ciaze :D

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    haha ale masz marzenia :D
    Nie znam kobiety ktora spokojnie przechodziła ciaze :D
    Moja bratowa rodzi za miesiąc i mówi że gdyby nie brzuch i ruchy dziecka to by nie wiedziała że w ciąży jest... Z dwoma poprzednimi też tak miała no i ja tak sobie po cichutku marzyłam :P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Moja bratowa rodzi za miesiąc i mówi że gdyby nie brzuch i ruchy dziecka to by nie wiedziała że w ciąży jest... Z dwoma poprzednimi też tak miała no i ja tak sobie po cichutku marzyłam :P
    OMG to musi miec super odporny organizm O.o
    Masakra :D

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • kaunokainen Koleżanka
    Postów: 43 64

    Wysłany: 9 listopada 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Dziewczyny :)
    I ja chciałabym do Was dołączyć.
    Termin wg belly mam na 16 lipca :)

    To moja druga ciąża, synek ma już prawie 15 miesięcy.
    katsuyoshi - też mieszkam w UK :)

    Ja przyznam szczerze jestem trochę zaniepokojona, bo póki co żadnych objawów u siebie nie obserwuję i trochę mnie to martwi... Pociesza mnie tylko, że owulka była późno i może jeszcze za wcześnie. Z synkiem od 8 dpo już czułam, że się udało.

    Pozdrawiam wszystkie Lipcówki :)

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    p19ucsqv565zd4a8.png
    f2wlanlihz2pm45n.png
  • Agnieś Ekspertka
    Postów: 136 143

    Wysłany: 9 listopada 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Witaj Agnieś :) szybko Ci test pokazał jak jeszcze jesteś przed 4 tygodniem :D
    Noo Szybko,szybko :) ale się ciesze bardzo. :)
    To z dzisiaj rana test ciązowy :)

    http://zapodaj.net/adcf6d40becfc.jpg.html

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    3jgx43r867ibmmqb.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ