X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • kaunokainen Koleżanka
    Postów: 43 64

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieś wrote:
    Pieknie napisane :) Szczególnie końcówka az sie popłakałam :) ;D
    Są w nas takie emocje,że ze szczęścia to płaczemy a zaraz sie smiejemy.
    Ja tez jak robiłam dwa dni temu test to ręce drżały,płakałam jak bóbr i mówiłam do siebie że znowu sie nie udało-a za chwile widze cień kreseczki jaśniutkiej,to ja jeszcze bardziej w ten płacz. Niesamowite uczucie być szczęśliwą przyszła mamą :)

    3jgx43r867ibmmqb.png

    Ja zrobiłam test 10 DPO... mimo,że nie miałam żadnych objawów ani nic, ale... przyśnił mi się pozytywny test i obudziłam się czując pewność, że się udało. Miałam akurat jeden o czułości 10 i kreseczka widoczna gołym okiem :) A że był to mój przedostatni dzień na urlopie w Polsce to pognałam do labu zrobić betę - 25. Niestety nie miałam możliwości powtórzyć, więc teraz tylko sprawdzam czy kreseczka ciemnieje.
    A uczucie? Ogromna radość i taki spokój :) I musiałam czekać aż wrócę do UK i powiem mężowi :)

    Evanlyn, Agnieś lubią tę wiadomość

    p19ucsqv565zd4a8.png
    f2wlanlihz2pm45n.png
  • kaunokainen Koleżanka
    Postów: 43 64

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    U mnie to było: pomyślałam sobie, serduszkowałam w płodne i mam :P nie moge uwierzyć że tak łątwo mi poszło dlatego boję się straty...tego bym nie przeżyła :(

    Ja dla mojej Kruszynki zrobię wszystko :D teraz latam do wc wyrzucam śniadanie i śmieje się myśląc: a Ty niedobry dokuczniku mamy :D

    Kat z synkiem to chyba było przeznaczenie tak jak teraz u mnie kiedy M wrócił w dniu kiedy zaczynały mi się płodne :)

    To prawda, że dla tej Kruszynki możemy wszystko :)

    Trochę Wam zazdroszczę tego pozytywnego zaskoczenia, bo u nas z tymi testami owu i lekami to trochę tak było na akord, ale i tak przyjemnie ;)

    Evanlyn lubi tę wiadomość

    p19ucsqv565zd4a8.png
    f2wlanlihz2pm45n.png
  • Agnieś Ekspertka
    Postów: 136 143

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    U mnie to było: pomyślałam sobie, serduszkowałam w płodne i mam :P nie moge uwierzyć że tak łątwo mi poszło dlatego boję się straty...tego bym nie przeżyła :(

    Ja dla mojej Kruszynki zrobię wszystko :D teraz latam do wc wyrzucam śniadanie i śmieje się myśląc: a Ty niedobry dokuczniku mamy :D

    Kat z synkiem to chyba było przeznaczenie tak jak teraz u mnie kiedy M wrócił w dniu kiedy zaczynały mi się płodne :)

    \Ja tez sie strasznie boje straty. :( Nie chce nawet mysleć co by było gdyby. Ale nie możemy w ten sposób myśleć nasze kruszynki są i będa z Nami cały czas :) A juć w Lipcu będa przy nas <3 :)

    3jgx43r867ibmmqb.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 listopada 2015, 13:02

    Evanlyn lubi tę wiadomość

    3jgx43r867ibmmqb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieś wrote:
    Pieknie napisane :) Szczególnie końcówka az sie popłakałam :) ;D
    Są w nas takie emocje,że ze szczęścia to płaczemy a zaraz sie smiejemy.
    Ja tez jak robiłam dwa dni temu test to ręce drżały,płakałam jak bóbr i mówiłam do siebie że znowu sie nie udało-a za chwile widze cień kreseczki jaśniutkiej,to ja jeszcze bardziej w ten płacz. Niesamowite uczucie być szczęśliwą przyszła mamą :)

    3jgx43r867ibmmqb.png
    Twój test widziałam bo Dominika wyslala mi linka prosząc o to abym zobaczyla czy to pozytyw ;) Od razu kazałam jej Tobie pogratulowac :) miałam podobny cien w dniu 12 jak robiłam tylko mój byl slabszy i tez czekalam z min jakąs nim sie pokazał :) Ppołudniu kupiłam test elektroniczny ktory wykrywa ciąze 4 dni przes spodziewaną @ już :) n i wykryl z popoludniowego rozcienczonego moczu ze jestem w ciazy:D Nastepnego dnia zrobilam znowu test z funciaka taki slabej jakosci ale kreseszka pokazala sie od razu slaba byla ale bardziej juz widoczna niz z dnia wczesniejszego no i ostatni test robilam dnia trzeciego w dniu spodziewanej @ tez elektroniczny poniewaz byly pakowane 2 szt no i tez wykazal ciaże :)

    kaunokainen, Evanlyn, Agnieś lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaunokainen wrote:
    To prawda, uważam się za szczęściarę :)
    Tym bardziej, że cały czas mieszkam poza granicami Polski i za każdym razem miałam kuracje prowadzone "zdalnie" ;) Teraz w UK to nawet nie było szans żeby załatwić wspomaganie na NHS, więc znowu posiłkowałam się lekami i lekarzem z Polski.

    A co do płci powiem tak, w rodzinie mojego męża rodzą się sami chłopcy i on twardo twierdzi, że nie ma szans, żeby była córka :P Więc ja na przekór chcę córeczkę ;) Choć tak po prawdzie to z drugiego synka bardzo bym się cieszyła, no ale muszę obstawiać przy swoim ;)
    Masz racje :) Bedzie córa i koniec a mąż sie myli hihi :D

    kaunokainen, Evanlyn lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam lekki zawał serca robiąc test w sobotę: zrobiłam test a tu nic, czysto czysto, szok i niedowierzanie, pobiegłam po drugi który pokazał mi dwie piękne tłuste kreseczki :) ten pierwszy był droższy i byłam załamana... Chyba jednak miał mniejszą czułość bo tą drugą kreskę widać ale tylko do światła i trzeba wiedzieć że tam jest :) na szczęście drugi test mnie nie zawiódł i mogłam powiadomić mojego kochanego :)

    kaunokainen, katsuyoshi, Agnieś lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    U mnie to było: pomyślałam sobie, serduszkowałam w płodne i mam :P nie moge uwierzyć że tak łątwo mi poszło dlatego boję się straty...tego bym nie przeżyła :(

    Ja dla mojej Kruszynki zrobię wszystko :D teraz latam do wc wyrzucam śniadanie i śmieje się myśląc: a Ty niedobry dokuczniku mamy :D

    Kat z synkiem to chyba było przeznaczenie tak jak teraz u mnie kiedy M wrócił w dniu kiedy zaczynały mi się płodne :)
    Tak rozmawiaj z fasolką to wspaniale uczucie i wrazenia :)
    Też nie przeżyłabym straty dlatego podziwiam kobiety które to przeszły i mimo to walcza dalej... ja bym nie potrafiła :(
    Ale wierze że bedzie wszystko dobrze i nie dopuszczam mysli że cos bedzie nie tak.
    Moja fasolunia jest zdrowa i jeszcze mi to pokaze na USG ! <3

    Evanlyn, kaunokainen, Agnieś lubią tę wiadomość

  • kaunokainen Koleżanka
    Postów: 43 64

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Masz racje :) Bedzie córa i koniec a mąż sie myli hihi :D

    Ale będzie miał minę jak faktycznie się okaże, że córka :)
    I już słyszę to przerażenie: "no nie, jakby był chłopiec to musiałbym pilnować tylko jego, a jak córka to już całego osiedla!" - standardowy tekst mojego męża jak mu mówię, że przecież może być dziewczynka ;)

    Evanlyn, katsuyoshi lubią tę wiadomość

    p19ucsqv565zd4a8.png
    f2wlanlihz2pm45n.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Tak rozmawiaj z fasolką to wspaniale uczucie i wrazenia :)
    Też nie przeżyłabym straty dlatego podziwiam kobiety które to przeszły i mimo to walcza dalej... ja bym nie potrafiła :(
    Ale wierze że bedzie wszystko dobrze i nie dopuszczam mysli że cos bedzie nie tak.
    Moja fasolunia jest zdrowa i jeszcze mi to pokaze na USG ! <3
    Dokładnie :) chwile miałam takie obawy ale dzisiaj jak cały dzień leże to brzuch sie tylko rano odzywał...tak to Kruszynka jest spokojna i urządza sobie pokoik po cichutku na te 9 miesięcy :) tylko nie smakują jej moje ukochane jabłka :D

    kaunokainen, katsuyoshi, Agnieś lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • kaunokainen Koleżanka
    Postów: 43 64

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie jedynie trochę martwi, że na USG muszę tak długo czekać :(
    Akurat to w UK mi się nie podoba, bo chciałbym chociaż potwierdzenia, że Kropek jest tam gdzie ma być.

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    p19ucsqv565zd4a8.png
    f2wlanlihz2pm45n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Ja też miałam lekki zawał serca robiąc test w sobotę: zrobiłam test a tu nic, czysto czysto, szok i niedowierzanie, pobiegłam po drugi który pokazał mi dwie piękne tłuste kreseczki :) ten pierwszy był droższy i byłam załamana... Chyba jednak miał mniejszą czułość bo tą drugą kreskę widać ale tylko do światła i trzeba wiedzieć że tam jest :) na szczęście drugi test mnie nie zawiódł i mogłam powiadomić mojego kochanego :)
    Och tak pamietam ten dzien hihi :D
    Były emocje chociaż my dwie i tak wiedziałyśmy ze ma fasolke.. W sumie na forum chyba nikt nie mial tej pewnosci co my :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 14:13

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaunokainen wrote:
    Ale będzie miał minę jak faktycznie się okaże, że córka :)
    I już słyszę to przerażenie: "no nie, jakby był chłopiec to musiałbym pilnować tylko jego, a jak córka to już całego osiedla!" - standardowy tekst mojego męża jak mu mówię, że przecież może być dziewczynka ;)
    Haha mój brat tak mówi :D ma dwie córki, do tego mówi że będą łamaczkami męskich serc bo są naprawdę śliczne :D

    kaunokainen, katsuyoshi lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Agnieś Ekspertka
    Postów: 136 143

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaunokainen wrote:
    Ja zrobiłam test 10 DPO... mimo,że nie miałam żadnych objawów ani nic, ale... przyśnił mi się pozytywny test i obudziłam się czując pewność, że się udało. Miałam akurat jeden o czułości 10 i kreseczka widoczna gołym okiem :) A że był to mój przedostatni dzień na urlopie w Polsce to pognałam do labu zrobić betę - 25. Niestety nie miałam możliwości powtórzyć, więc teraz tylko sprawdzam czy kreseczka ciemnieje.
    A uczucie? Ogromna radość i taki spokój :) I musiałam czekać aż wrócę do UK i powiem mężowi :)

    Ja robiłam test ciązowy w 11 DPO. NAWET nie byłam pewna czy wyjdzie tak sie bałąm płakałam a tu prosze śliczna jaśniutka kreseczka, o to 1 zdejcie z 11 DPO A ZARAZ POD nim z dzisiaj czyli 13 DPO
    zdjęcie 1.
    http://zapodaj.net/75fd2dc64d107.jpg.html
    zdjęcie 2.
    http://zapodaj.net/adcf6d40becfc.jpg.html

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 listopada 2015, 14:25

    kaunokainen, katsuyoshi lubią tę wiadomość

    3jgx43r867ibmmqb.png
  • Agnieś Ekspertka
    Postów: 136 143

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Twój test widziałam bo Dominika wyslala mi linka prosząc o to abym zobaczyla czy to pozytyw ;) Od razu kazałam jej Tobie pogratulowac :) miałam podobny cien w dniu 12 jak robiłam tylko mój byl slabszy i tez czekalam z min jakąs nim sie pokazał :) Ppołudniu kupiłam test elektroniczny ktory wykrywa ciąze 4 dni przes spodziewaną @ już :) n i wykryl z popoludniowego rozcienczonego moczu ze jestem w ciazy:D Nastepnego dnia zrobilam znowu test z funciaka taki slabej jakosci ale kreseszka pokazala sie od razu slaba byla ale bardziej juz widoczna niz z dnia wczesniejszego no i ostatni test robilam dnia trzeciego w dniu spodziewanej @ tez elektroniczny poniewaz byly pakowane 2 szt no i tez wykazal ciaże :)


    Tak wiem to Dominika mnie namówiła na ten test :P Oby dołączyła do nas tego jej bardzo życzę :) Ciesze się ze dzięki ovufiernd poznaje takie wspaniały kobiety jakimi Wy wszystkie jesteście :) Nie spodziewałąm sie takiej miłej i ciepłej atmosfery tutaj :)

    Evanlyn, kaunokainen, katsuyoshi lubią tę wiadomość

    3jgx43r867ibmmqb.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaunokainen wrote:
    Ale będzie miał minę jak faktycznie się okaże, że córka :)
    I już słyszę to przerażenie: "no nie, jakby był chłopiec to musiałbym pilnować tylko jego, a jak córka to już całego osiedla!" - standardowy tekst mojego męża jak mu mówię, że przecież może być dziewczynka ;)
    a moge zapytac kiedy serduszkowaliscie? no wiesz u mnie jest duza szansa na córke bo serduszkowalam 2 dni przed owulacja i w dniu owulacji wiec jesli jakis silny plemnik z serduszkowania ktore mialo miejsce 2 dni przed owu przedostal sie do jajeczka to bedzie córa :D Bo niby jak przed owulacją sie serduszkuje i z tego serduszkowania dochodzi do zaplodnienia to wieksza szansa na córke a jak w dniu owulacji tylko to chlopak :D

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Och tak pamietam ten dzien hihi :D
    Były emocje chociaż my dwie i tak wiedziałyśmy ze ma fasolke.. W sumie na forum chyba nikt nie mial tej pewnosci co my :D
    Masz racje :) wiedziałam od samego początku :D te objawy były inne niż zawsze bo już nie siedziały w mojej głowie :D nie chciałam zapeszać i wolałam dmuchać na zimne, w końcu nie robiłam jeszcze testu :P

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • kaunokainen Koleżanka
    Postów: 43 64

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieś wrote:
    Ja robiłam test ciązowy w 11 DPO. NAWET nie byłam pewna czy wyjdzie tak sie bałąm płakałam a tu prosze śliczna jaśniutka kreseczka, o to 1 zdejcie z 11 DPO A ZARAZ POD nim z dzisiaj czyli 13 DPO
    zdjęcie 1.
    http://zapodaj.net/75fd2dc64d107.jpg.html
    zdjęcie 2.
    http://zapodaj.net/adcf6d40becfc.jpg.html

    Oj u Ciebie 11dpo to już piękny pozytywny na 100& :)
    A ten z dzisiaj to już w ogóle bajka - Kropek rośnie :)

    Evanlyn, Agnieś lubią tę wiadomość

    p19ucsqv565zd4a8.png
    f2wlanlihz2pm45n.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Dokładnie :) chwile miałam takie obawy ale dzisiaj jak cały dzień leże to brzuch sie tylko rano odzywał...tak to Kruszynka jest spokojna i urządza sobie pokoik po cichutku na te 9 miesięcy :) tylko nie smakują jej moje ukochane jabłka :D
    Kiedys tez pożerałam wrecz jabłka ale mi to przeszło jak weszłam w wiek 20stki :D

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaunokainen wrote:
    Mnie jedynie trochę martwi, że na USG muszę tak długo czekać :(
    Akurat to w UK mi się nie podoba, bo chciałbym chociaż potwierdzenia, że Kropek jest tam gdzie ma być.
    Znam ten ból przeciez tez w tym uk mieszkam :( az do 3 miech ciazy trzeba czekac :(

    Evanlyn, kaunokainen lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 9 listopada 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    współczuje Wam :( dla mnie te 2 tygodnie to wieczność :(

    katsuyoshi lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ