Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 9 września 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj widzę ze Kat nas opuściła- bardzo szkoda :(

    Monia mój tez ma problemy brxuszkowe i jemu pomagają masaże brzuszka i doginanie nóżek do brzuszka.

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 10 września 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny skoro tu nas tak malo to może przeniesiemy sie ba drugi lipcowy watek "Lipiec 2016" bedzie Nas więcej i szybciej będzie można uzyskać poradę :)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 10 września 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness ja juz tak zrobiłam skoro Kat i tak już nie ma

    Agness27 lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Monia663 Koleżanka
    Postów: 53 66

    Wysłany: 10 września 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któreś z waszych pociech ma tak ze zasypia na Max 20 minut ?

    ckaidqk35k4cl4cr.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 11 września 2016, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia ja jestem WWniebowzieta jak karol śpi 15 min jednym ciągiem :D

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 11 września 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dopisać ze w ciągu dnia bo w nocy śpi jak aniołek

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 12 września 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia mój czesto robi takie krótkie drzemki w dzień.
    Dluzej śpi tylko na spacerze albo jak nigdzie nie wychodzimy to ro i jedna dłuższą drzemkę .
    W nocy odpukać dobrze spi i tak 2 razy badz 3sie budzi zalezy o której mi uśnie :)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Monia663 Koleżanka
    Postów: 53 66

    Wysłany: 15 września 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja chyba znalazłam sposób na mojego małego. Otóż obudził się z płaczem z huśtawki wziełam go na ręce i nic to nie dało. Opatuliłam go w rożek wziełam na rece potem odłozyłam na łóżko i bingo!!! spi. Obserwowałam go cały czas. Wydawało mi sie że pare razy juz sie budzi otwierał oczy zamykał ale nie mogąc poruszać rączkami zasypiał znowu. Spi już ponad godzine :). wydaje mi sie ze jak sie przebudzał to do reszty budziło go machanie jego własnymi rączkami.

    ckaidqk35k4cl4cr.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 17 września 2016, 06:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia te otulaczki czy rożki to dobra sprawa :)
    Na mojego np zeby go uspokoić badz uspac działa tylko jedna kolysanka i gdy tylko ja słyszy to się uspokaja i nieraz zasypia ;)
    Na kazde dziecko co innego pomaga i trzeba niestety wyszukać ten sposób :)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://www.facebook.com/groups/1102575003188956/members

    dziewczyny z rozowej wpadly na pomysl zalozenia grupy na FB aby miec lepszy kontakt itp jesli macie ochote przylaczyc sie to zapraszam

    Agness27 lubi tę wiadomość

  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 5 października 2016, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi013 wrote:
    https://www.facebook.com/groups/1102575003188956/members

    dziewczyny z rozowej wpadly na pomysl zalozenia grupy na FB aby miec lepszy kontakt itp jesli macie ochote przylaczyc sie to zapraszam

    Super Kat ze wrocilas :)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agness27 wrote:
    Super Kat ze wrocilas :)
    wrocilam na rozowa tylko ale jak bedziesz chciala pogadac to zapraszam tam lub na facebooka do grupy

    Agness27 lubi tę wiadomość

  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 7 listopada 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi013 wrote:
    wrocilam na rozowa tylko ale jak bedziesz chciala pogadac to zapraszam tam lub na facebooka do grupy
    Wysłałam prośbę o dolączenie do grupy :)

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
‹‹ 184 185 186 187 188
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

💔 Jak przetrwać Święta, gdy Twoje ramiona są puste? Poradnik dla par starających się o dziecko

Święta Bożego Narodzenia. Magiczny czas, pełen ciepła, rodzinnych spotkań i... presji. Dla par, które od dawna marzą o dziecku, grudzień potrafi być emocjonalnym rollercoasterem. Wzruszenie miesza się z frustracją, poczuciem niesprawiedliwości i bólem, a każda reklama czy uśmiechnięte dziecko przy stole tylko uwypukla to, czego w ciągu roku udaje się jakoś nie dostrzegać.

CZYTAJ WIĘCEJ

3 naturalne sposoby na mdłości w ciąży

Mdłości i nudności to jedna z najczęstszych i najbardziej typowych dolegliwości w pierwszych tygodniach ciąży. Czym są one spowodowane i jak sobie pomóc? Poznaj sprawdzone i skuteczne sposoby, jak zmniejszyć mdłości w ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ