Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe Mamusie 2016
Odpowiedz

Lipcowe Mamusie 2016

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bzdura ja nie jadlam lepszych nigdzie niz w pl...
    te u mnie w uk masakra jakies tluszcze sam na miescie fuuuuu do tego nie smaczne w ogole, a sosy masakra jakas :/

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przed chwilką zrobilam sobie kanapki z serem szynka i pomidorem :)

    Evanlyn, kas91 lubią tę wiadomość

  • kas91 Przyjaciółka
    Postów: 95 123

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    A właśnie... Mam totalny zakaz serduszkowania :( pod żadnym pozorem jak to ona powiedziała... :( załamka. A ja już myślałam że rzucę się na M dzisiaj a z tej złości jeszcze byłoby tak super... NO nic, dalej pozostają mi erotyczne sny :P
    Hahaha :D to dla dobra malenstwa :) chociaz cos o tym wiem ;D mi gin przepisal nestatyne bo wdarla sie infekcja i tez mialam sie wstrzymac na okres kuracji a wtedy najbardziej sie chcialo..:D

    nick nieaktualny, Evanlyn lubią tę wiadomość

    w57v9n73z5ivqbxe.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jem pomarańcze bo Kruszynka się domaga :D kebaba mogłam sobie wsadzić :D dalej głodna jestem :D

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • kas91 Przyjaciółka
    Postów: 95 123

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Ja przed chwilką zrobilam sobie kanapki z serem szynka i pomidorem :)
    Ehhh az sie glodna zrobilam :D tez ide sobie cos zrobic :D

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    w57v9n73z5ivqbxe.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kas91 wrote:
    Hahaha :D to dla dobra malenstwa :) chociaz cos o tym wiem ;D mi gin przepisal nestatyne bo wdarla sie infekcja i tez mialam sie wstrzymac na okres kuracji a wtedy najbardziej sie chcialo..:D
    Jak trzeba to trzeba wszystko dla fasolek ;)

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis obiadu nie mialam i tez nic na miescie nie jedlismy po za jakąs drożdzówka takze fasolek domaga sie jedzenia :)

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie pożegnaliśmy się dzisiaj z 2 osobami na forum .
    Dzisiaj minął u nich równy tydzien nieobecnosci .
    Jutro przewiduje kolejne 2 albo 3 osoby bo nie sądze ze nagle napiszą .
    Tym bardziej ze na innym wątku widziałam się udzielają ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 listopada 2015, 19:58

    Evanlyn, kas91 lubią tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    Ogolnie pożegnaliśmy się dzisiaj z 2 osobami na forum .
    Dzisiaj minął u nich równy tydzien nieobecnosci .
    Jutro przewiduje kolejne 2 albo 3 osoby bo nie sądze ze nagle napiszą .
    Tym bardziej ze na innym wątku widziałam się udzielają ;)
    Szkoda, no ale o zrobisz...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Szkoda, no ale o zrobisz...
    No nic nie zrobie przeciez nie bede nikogo na siłe tutaj trzymac i zmuszac do udzielania się.
    Widocznie tam gdzie się udzielają mamą lepszy kontakt z innymi ;)
    A ja cenie sobie zgraną grupe i do tego dążę ;)

    Evanlyn lubi tę wiadomość

  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    No nic nie zrobie przeciez nie bede nikogo na siłe tutaj trzymac i zmuszac do udzielania się.
    Widocznie tam gdzie się udzielają mamą lepszy kontakt z innymi ;)
    A ja cenie sobie zgraną grupe i do tego dążę ;)
    Tak, można powiedzieć że nasza grupa jest zgrana :)

    nick nieaktualny, kas91 lubią tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Evanlyn Autorytet
    Postów: 1700 1727

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest problem. Aplikowałam sobie luteinę takim aplikatorem i...jak go wyciągnęłam to wyciągnęłam razem z nim taki śluz konsystencji jak kremowy tylko że był taki różowawy... co o tym myślicie?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    43ktp07wud9y4wpd.png
    uwo9skjoyh555jxd.png
  • Talusia Ekspertka
    Postów: 135 136

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedzonko, ktos tu o jedzeniu mowil?:D ja czekam na swoja kolacje..:)) wstałam i glodna! Strasznie glodna.

    Ah. Musiałam sie przespać z tym, okaze się u lekarza co będzie. Takze na zapas sie nie martwie:)

    Evanlyn, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    f1ae37f895.png

    Dar z Miłości na ktory czekaliśmy <3
    10 Lipiec 2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Dziewczyny jest problem. Aplikowałam sobie luteinę takim aplikatorem i...jak go wyciągnęłam to wyciągnęłam razem z nim taki śluz konsystencji jak kremowy tylko że był taki różowawy... co o tym myślicie?
    Może sobie podrażniłas tym aplikatorem? i stąd zarózowienie?
    Ja nie wiem bo nigdy nie robilam takich rzeczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talusia wrote:
    Jedzonko, ktos tu o jedzeniu mowil?:D ja czekam na swoja kolacje..:)) wstałam i glodna! Strasznie glodna.

    Ah. Musiałam sie przespać z tym, okaze się u lekarza co będzie. Takze na zapas sie nie martwie:)
    A no wszystkie tak jakos o jedzeniu pisalysmy :D
    A co szykujesz dobrego?
    Mój mały padł jak mucha :D
    Nie spał od 12:00

    Talusia lubi tę wiadomość

  • Talusia Ekspertka
    Postów: 135 136

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    A no wszystkie tak jakos o jedzeniu pisalysmy :D
    A co szykujesz dobrego?
    Mój mały padł jak mucha :D
    Nie spał od 12:00


    Właśnie dostalam od Mojego kanapeczki 4sztuki,z serkiem pomidorskiem ogoreczkiem kiszonym (nie moge patrzec na wedlinki :(i herbatkę z cytrynka:) takze na Meza sie nadaje:D
    Tez czuje sir jak dziecko :D wołam jesc i pic i spac bym chciala: P

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f1ae37f895.png

    Dar z Miłości na ktory czekaliśmy <3
    10 Lipiec 2016 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Talusia wrote:
    Właśnie dostalam od Mojego kanapeczki 4sztuki,z serkiem pomidorskiem ogoreczkiem kiszonym (nie moge patrzec na wedlinki :(i herbatkę z cytrynka:) takze na Meza sie nadaje:D
    Tez czuje sir jak dziecko :D wołam jesc i pic i spac bym chciala: P
    hehe :D
    Mnie juz zaczyna pomalu mulic do spania :/

    Talusia lubi tę wiadomość

  • Talusia Ekspertka
    Postów: 135 136

    Wysłany: 16 listopada 2015, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    katsuyoshi wrote:
    hehe :D
    Mnie juz zaczyna pomalu mulic do spania :/


    Mnie tez,ale musze moje programy obejrzeć: D
    M jak Milosc,i Top Model hehe:)

    f1ae37f895.png

    Dar z Miłości na ktory czekaliśmy <3
    10 Lipiec 2016 <3
  • kas91 Przyjaciółka
    Postów: 95 123

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Evanlyn wrote:
    Dziewczyny jest problem. Aplikowałam sobie luteinę takim aplikatorem i...jak go wyciągnęłam to wyciągnęłam razem z nim taki śluz konsystencji jak kremowy tylko że był taki różowawy... co o tym myślicie?

    Ja tez Ci nie doradze za bardzo bo nigdy tego nie uzywalam... `ale moze tk jak pisala Kat podraznilas sobie tam cos? a ze teraz jestemy bardziej ukrwione wiec moze to bardziej mozliwe?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    w57v9n73z5ivqbxe.png
  • Talusia Ekspertka
    Postów: 135 136

    Wysłany: 16 listopada 2015, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wyniki dzisiejsze. Mam podwyższone CMV i oczywiscie czytalam na necie i zawał.. co to oznacza do konca? Martwić sie?

    f1ae37f895.png

    Dar z Miłości na ktory czekaliśmy <3
    10 Lipiec 2016 <3
‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ