Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe mamusie 2022
Odpowiedz

Lipcowe mamusie 2022

Oceń ten wątek:
  • Love22 Autorytet
    Postów: 400 212

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KurkumaJ wrote:
    Hej dziewczyny, czy lekarz ginekolog prywatny widzi, że chodzę do innego lekarza np.na NFZ? Czy nie ma do tego wglądu? I czy widzi l4 wystawione przez tego lekarza?
    Nigdy nie chodziłam na raz do dwóch lekarzy. Wydaje mi się jednak że raczej nie mają lekarze wglądu do naszych kartotek. Wiedzą tyle ile im powiemy. Ale jeśli chodzi o l4 to lepiej żeby wystawiał Ci tylko jeden bo jak się nałożą to nie wiem jak na to zus.


    202206271756.png
  • GoskaSamoska1 Ekspertka
    Postów: 145 66

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jesteśmy po wizycie - wszystko w porządku. Bardzo ruchliwe dzidzia - podobno synek : IMG-20220119-142945-3.jpg
    Zdjęcie dupki i siusiaka 😂

    Love22, nick nieaktualny, BasiaIR, Sendi94, Lola098, Moniika, Bumszakalaka, Lolita, Izolda7913, Katsy lubią tę wiadomość

    p19udqk32h2163o8.png
  • Love22 Autorytet
    Postów: 400 212

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super GoskaSamoska1. To już wiesz jaką wyprawkę szykować :) Ja jeszcze 2 tygodnie do wizyty.

    GoskaSamoska1 lubi tę wiadomość


    202206271756.png
  • GoskaSamoska1 Ekspertka
    Postów: 145 66

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, raczej się to nie zmieni :p
    Jutro mówię w pracy o ciąży, popracuje 3 tygodnie i pójdę na L4. Wtedy zacznę już się jakoś przygotowywac i organizować bo narazie brak sił.

    p19udqk32h2163o8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gośka gratuluję synka 😊 super się pokazał 🙈

    GoskaSamoska1 lubi tę wiadomość

  • KurkumaJ Debiutantka
    Postów: 8 1

    Wysłany: 19 stycznia 2022, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Love22 wrote:
    Nigdy nie chodziłam na raz do dwóch lekarzy. Wydaje mi się jednak że raczej nie mają lekarze wglądu do naszych kartotek. Wiedzą tyle ile im powiemy. Ale jeśli chodzi o l4 to lepiej żeby wystawiał Ci tylko jeden bo jak się nałożą to nie wiem jak na to zus.
    Tzn ja powiem, że nie potrzebuje w razie czego, bo mam właśnie wystawione l4 od lekarza na NFZ. Dziękuję za informacje 😉Dzisiaj ostatni raz idę prywatnie do lekarza, później już NFZ bo bardzo mi lekarz przypasowal i dokładnie wszystko sprawdza, bada, tłumaczy 😊

  • Katsy Autorytet
    Postów: 436 777

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chodzę tylko prywatnie i jak potrzebuję, to 2 dni przed końcem piszę smsa do lekarki z przypomnieniem o wystawieniu dalszego L4. Mam na nfz tak beznadziejnego gina usiebie, że szok.

    3.11 ⏸ beta 93,1 5.11 beta 291,1 🥳
    10.12 jest ❤, CRL 1,95 cm 😍
    13.01 prenatalne 8,16 cm, wyniki ok ❤ 80% chłopak
    10.03 połówkowe 339g synka ❤
    23.03 1069g chłopa 😲❤

    8p3oskjo6ng3mruf.png
  • GoskaSamoska1 Ekspertka
    Postów: 145 66

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie zmieniłam lekarza prowadzącego i jestem mega zadowolona. Wizyta trwała 45 minut, pani fajnie USG tłumaczyła, cierpliwie opowiadała itd
    Od razu dała swój numer prywatny żeby w razie czego się z nią kontaktować itd.

    BasiaIR, Love22, Bumszakalaka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    p19udqk32h2163o8.png
  • GoskaSamoska1 Ekspertka
    Postów: 145 66

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ufff w pracy już poinformowałam o ciąży...

    Love22, Duzaa lubią tę wiadomość

    p19udqk32h2163o8.png
  • BasiaIR Przyjaciółka
    Postów: 77 49

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GoskaSamoska1 wrote:
    Ufff w pracy już poinformowałam o ciąży...
    Jaka reakcja była?

  • GoskaSamoska1 Ekspertka
    Postów: 145 66

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaIR wrote:
    Jaka reakcja była?
    Myślę że dobrze, chcą żebym została jak najdłużej jeśli dam radę ale mam pracować tylko tak żeby ogarniać minimum żeby się jakoś kulało... Zobaczymy. Narazie zadeklarowałam się że zostanę 3 tygodnie do następnej wizyty.

    BasiaIR, Bumszakalaka lubią tę wiadomość

    p19udqk32h2163o8.png
  • BasiaIR Przyjaciółka
    Postów: 77 49

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GoskaSamoska1 wrote:
    Myślę że dobrze, chcą żebym została jak najdłużej jeśli dam radę ale mam pracować tylko tak żeby ogarniać minimum żeby się jakoś kulało... Zobaczymy. Narazie zadeklarowałam się że zostanę 3 tygodnie do następnej wizyty.
    Podziwiam 👏👏👏

  • GoskaSamoska1 Ekspertka
    Postów: 145 66

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaIR wrote:
    Podziwiam 👏👏👏
    Co? Postawę w firmie?

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p19udqk32h2163o8.png
  • Nika Weronika Koleżanka
    Postów: 58 53

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    IMG-20220120-120822.jpg[/url]

    IMG-20220120-120744.jpg[/url]
    Hej 🙂
    Jak u was brzuszki ? U mnie 16 tydzień i +4 kg na koncie 😄

    Asia2309, myszajda, Love22, BasiaIR, Lolita, Moniika, sara9555 lubią tę wiadomość

  • myszajda Autorytet
    Postów: 355 577

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Nika, super brzuszek 🥰 U mnie 14 i -2 kg 🙂

    IMG-20220119-154655.jpg

    Love22, BasiaIR, nick nieaktualny, Lolita, Moniika lubią tę wiadomość

    💁‍♀️ 27
    💁‍♂️ 31
    ______________
    05.2021 💔 8 tc- poronienie zatrzymane
    06.2021 laparotomia- usunięcie torbieli, jajowodu i fragmentu jajnika
    ______________
    04.11.21 ⏸️
    12 dpo- beta 78,9
    15 dpo- beta 282,1 🥰
    24.11- 6+1, bijące serduszko❤️
    13.11- crl 2,43 cm ❤️
    22.12- crl 3,95 cm ❤️
    03.01- prenatalne- synek 💙
    19.01- 110 gramów szczęścia 🥰
    15.02- 250 gramów 🥰
    01.03- połówkowe 🤞🍀

    2nn3vfxm1vo7yhz1.png
  • Nika Weronika Koleżanka
    Postów: 58 53

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O u Ciebie też wziąć ❤️
    Służy Ci ciąża, pięknie wyglądasz 🎈

    myszajda lubi tę wiadomość

  • GoskaSamoska1 Ekspertka
    Postów: 145 66

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to ja myślałam, że ja mam duży brzuch ale przy was się umywam ;-)
    w pierwszych ciąży dopiero 6 MSC coś się zaograglilo ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2022, 13:05

    p19udqk32h2163o8.png
  • Love22 Autorytet
    Postów: 400 212

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 16+2, narazie -2 kg. Brzuszek trochę większy jak u Ciebie Nika. Apetyt mi wrócił to trochę więcej zjadłam, więc myślę że nadrobie kg do wizyty. Tylko muszę bardzo uważać bo jak zjem za dużo, albo coś ciezszego to potem masakra. Jest mi niedobrze i potwornie boli żołądek i brzuch robi się twardy. Ostatnio taka mialalam ochotę na mojego ulubionego burger wołowego. Zawsze mi służył. Tak przed wczoraj to tak odchorowalam :( tak samo kotlety, krokiety, bigosu itp. Najgorsze że mi się chce jeść , a jak zjem więcej niż garść to jest źle. Staram się więc gotować zupy bądź jakieś lekko strawne rzeczy ale ciężko jak masz mega ochotę na całkiem co innego :/


    202206271756.png
  • BasiaIR Przyjaciółka
    Postów: 77 49

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GoskaSamoska1 wrote:
    Co? Postawę w firmie?

    Twoja postawę, że masz siły pracowac😀 U mnie dopiero od 4 dni ciut lżejsze objawy

  • GoskaSamoska1 Ekspertka
    Postów: 145 66

    Wysłany: 20 stycznia 2022, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BasiaIR wrote:
    Twoja postawę, że masz siły pracowac😀 U mnie dopiero od 4 dni ciut lżejsze objawy
    Ja zawsze byłam głupia za pracę :/
    Ale pracuje nad tym żeby praca nie była tak ważnym punktem w moim życiu.

    p19udqk32h2163o8.png
‹‹ 155 156 157 158 159 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ