X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcowe mamy 2021
Odpowiedz

Lipcowe mamy 2021

Oceń ten wątek:
  • Anszelika Autorytet
    Postów: 1204 492

    Wysłany: 26 lipca 2021, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straw gratulacje!

    Straw lubi tę wiadomość

    wnidvcqgjtjv7dui.png
  • StarającaSię Autorytet
    Postów: 731 540

    Wysłany: 26 lipca 2021, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my używamy pieluszek,pampers,pampers premium care i dada złote.Do smarowania tylko bephanten(w gemini jest w fajnej cenie -100g plus drugie mniejsze opakowanie 30 g za ok 28zł gdzie w rossmanie prawie 50 zl kosztuje 100g).Dada staeam się narazie jak najmniej bo one dosyć grube są a teraz te upały nie chce żeby dupka się odparzyła😁

    4x córka😁❤️🤪

    ex2bzbmhtxo2wcnz.png
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 26 lipca 2021, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aleczemutek wrote:
    Anszelika ja Was na bieżąco podczytuje i kiedyś trochę o sobie pisałam. Termin z usg 30.07, z Om 03.08. Już czekam z niecierpliwością na rozwiązanie.
    Podpowiedzcie mi proszę, bo mój lekarz od IVF twierdzi, że ciąża po IVF powinna być rozwiązana najpóźniej w dniu terminu z Om. Ale w szpitalu aż tak się nie spiesza. Miała któraś z Was tak?


    Ciąża po ivf jest taka sama jak ciaza naturalna. Jeżeli nie ma innych przeciwwskazań to raczej będą czekać aż samo ruszy

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 26 lipca 2021, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LENi wrote:
    A w nocy to już w ogóle masakra... Pije po 5-10min, usypia, ale jak chce odłożyć do dostawki to się denerwuje i zaś chce ciągnąć, ale jak przystawię to się wkurza.. I nie pije.. I stęka ciągle.. I tak może nie spać 2-3h i co chwilę szukając cyca.. .Ja się wykończę w nocy :p
    Jakieś rady :p??


    Jedyne co mi przychodzi na myśl to smoczek. Może ma silną potrzebę ssania.

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 26 lipca 2021, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straw gratulacje!

    Straw lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 26 lipca 2021, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na odparzenia pupy kąpiel w krochmalu i wietrzenie.
    Zapobiegawczo polecam z całego serca krem weleda do pupy. Jest tłusty i nawet jak kupa będzie w pampku trochę dłużej, to fajnie chroni przed oparzeniami.

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • LENi Autorytet
    Postów: 911 254

    Wysłany: 26 lipca 2021, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    akilegna♥ wrote:
    Jedyne co mi przychodzi na myśl to smoczek. Może ma silną potrzebę ssania.

    Właśnie mamy kilka smoczków i żaden nie pasuje.. 🙈
    Dziś dałam bibs - trochę trzyma, ale nie za długo...
    zobaczymy jak w nocy.
    Może to kwestia pofertania dni z nocą... Już sama nie wiem..

    l22ndf9helggnp3z.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2021, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straw - gratulacje

    Straw lubi tę wiadomość

  • akilegna♥ Autorytet
    Postów: 3122 1613

    Wysłany: 26 lipca 2021, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LENi próbuj, może niedługo załapie na dłużej. Mój też na początku wypluwał, nie utrzymywał długo a teraz kiedy widzę, że ewidentnie jest najedzony a po kilku minutach szuka znów to mu wciskam smoka. Bez tego wisiał by na mnie całymi dniami. Jak już dobrze usnie to smoczka wypluwa

    LENi lubi tę wiadomość

    1usai09kktksp1u6.png
    74dianlikkw71sia.png
    ICSI 09.2020 -> 7❄
    Crio 10.2020 -> 🤰
    3❄
  • LENi Autorytet
    Postów: 911 254

    Wysłany: 26 lipca 2021, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ciągu dnia potrafi wytrzymać te 2-3h, a w nocy co godzinę chce ciumkac, po 5-10min max.. 🤦‍♀️

    l22ndf9helggnp3z.png
  • Kama_86 Autorytet
    Postów: 325 213

    Wysłany: 26 lipca 2021, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Straw, gratulacje!🎉
    W szpitalu lekarze mówią, że jakby było 4500 wagi, to dopiero by była cesarka. Na razie skurcze mam nieregularne, ale wczoraj już o tej porze całkiem się wyciszyły, więc mam nadzieję jeszcze, że coś z tego będzie. Balonik mam wrażenie, że trochę jest niżej i dość luźno siedzi. Któraś z was miała zakładany? Zastanawiam się jakie są szanse, że zadziała.

    Straw lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama_86 wrote:
    Straw, gratulacje!🎉
    W szpitalu lekarze mówią, że jakby było 4500 wagi, to dopiero by była cesarka. Na razie skurcze mam nieregularne, ale wczoraj już o tej porze całkiem się wyciszyły, więc mam nadzieję jeszcze, że coś z tego będzie. Balonik mam wrażenie, że trochę jest niżej i dość luźno siedzi. Któraś z was miała zakładany? Zastanawiam się jakie są szanse, że zadziała.


    Mialam, zrobił mi rozwaecie do 5 cm ale potem sie zmniejszylo do 2 cm

  • Ana__33 Ekspertka
    Postów: 172 102

    Wysłany: 26 lipca 2021, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama_86 wrote:
    Straw, gratulacje!🎉
    W szpitalu lekarze mówią, że jakby było 4500 wagi, to dopiero by była cesarka. Na razie skurcze mam nieregularne, ale wczoraj już o tej porze całkiem się wyciszyły, więc mam nadzieję jeszcze, że coś z tego będzie. Balonik mam wrażenie, że trochę jest niżej i dość luźno siedzi. Któraś z was miała zakładany? Zastanawiam się jakie są szanse, że zadziała.
    Mi tez zrobił rozwarcie 5 cm, po oxy mialam 6 i na tym stanęło.

    Starania od 2014
    Mój mały cud.

    iv092n0ap1ckjnkp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2021, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny karmiace mlekiem modyfikowanym budzicie w nocy dziecko na karmienie, bo ja budze a słyszę rozne glosy...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2021, 22:18

  • sandrina22 Autorytet
    Postów: 1279 944

    Wysłany: 26 lipca 2021, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gf ja starszaka karmiłam mm- na początku budziłam a potem sam się budził co 3-4 godz.
    U nas lepiej sprawdzało się podawanie małych porcji a często. Wygłodzony zjadał więcej i były problemy brzuszkowe.

    Kąpiel w krochmalu też polecam na odparzenia. I ogólnie na różne zmiany skórne też świetnie się sprawdza.

    l22n8rib4ir19qsz.png

    dqpr9vvjd8qbaglu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2021, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sandrina22 wrote:
    Gf ja starszaka karmiłam mm- na początku budziłam a potem sam się budził co 3-4 godz.
    U nas lepiej sprawdzało się podawanie małych porcji a często. Wygłodzony zjadał więcej i były problemy brzuszkowe.

    Kąpiel w krochmalu też polecam na odparzenia. I ogólnie na różne zmiany skórne też świetnie się sprawdza.

    Na początku tzn ile?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lipca 2021, 04:36

  • Tabolek Autorytet
    Postów: 781 1047

    Wysłany: 27 lipca 2021, 05:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    LENi wrote:
    A w nocy to już w ogóle masakra... Pije po 5-10min, usypia, ale jak chce odłożyć do dostawki to się denerwuje i zaś chce ciągnąć, ale jak przystawię to się wkurza.. I nie pije.. I stęka ciągle.. I tak może nie spać 2-3h i co chwilę szukając cyca.. .Ja się wykończę w nocy :p
    Jakieś rady :p??

    Leni my na początku też tak miałyśmy, położna mi kazała masować stopy i dłonie w trakcie karmienia i robić palcem taki zdecydowany ruch w dół od ucha do brody, pomogło 🙂

    LENi lubi tę wiadomość

    zem3mg7ythr95x2e.png
  • Tabolek Autorytet
    Postów: 781 1047

    Wysłany: 27 lipca 2021, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kosmo wrote:
    Tabolek super że się odezwałaś 🙂 Jak sobie radzicie? Co u was słychać 🙂 Twoja córa już taka duża jest 😊

    Duża i nieduża 😉 właśnie dobiliśmy do 4100 gram🙂 dla nas to ogromny sukces że tak przybiera na moim mleku 🙂❤️ wszystko jest dobrze, poza tym że się rehabilitujemy z powodu asymetrii na razie nic się nie dzieje 🙂 jeśli chodzi o odparzenia to u nas się super sprawdza linomag różowy, do przewijania pieluszek też zresztą stosuje linomag zielony

    Kosmo, medimind, jusci, lysinka lubią tę wiadomość

    zem3mg7ythr95x2e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2021, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak pielęgnowałyście ranę po odpadnięciu kikuta pępowiny? Nam dzisiaj pewnie odpadnie, bo trzyma się na jednej "nitce".

  • Anszelika Autorytet
    Postów: 1204 492

    Wysłany: 27 lipca 2021, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gf95 wrote:
    Dziewczyny karmiace mlekiem modyfikowanym budzicie w nocy dziecko na karmienie, bo ja budze a słyszę rozne glosy...

    Starszaka budziłam tydzieńbo tak w szpitalu mówili. Potem przyszła położna środowiskowa i kazała nie budzić, młody spał całe noce bardzo ładnie na początku.

    wnidvcqgjtjv7dui.png
‹‹ 429 430 431 432 433 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ