Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcówki 2015:)!
Odpowiedz

Lipcówki 2015:)!

Oceń ten wątek:
  • karmar Autorytet
    Postów: 275 203

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia, dziewczyny :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 stycznia 2015, 13:23

    nick nieaktualny, mała2930, nick nieaktualny, Sabela, Justars, Helen, pepitka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, believe lubią tę wiadomość

    age.png

    age.png

    age.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigsa aaaaa no nie moge! Blizniaki? Gratuluje!!!!! :*

    Ja biore acidum folicum 5mg :)

  • cati Autorytet
    Postów: 2324 2177

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karmar gratulacje :)

    tu nie ma espumisanu :(

    ckai9jcgmxpymslt.png
    https://www.maluchy.pl/li-71768.png
    ******* Gang 18+*******
  • MarliOne Autorytet
    Postów: 253 253

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gigsa SUPER EKSTRA BOMBASTYCZNIE :D Tez mi się marzyły bliźniaki. Teraz modlę się o to jedno bo dziś okropnie się czuje. Brzuch i plecy bolą mnie tak, że znoszę ten ból tylko w pozycji leżącej. Plamienia nie mam, dzięki Bogu. Mam nadzieje, że to minie.

    Nasz Aniołeczek 27.03.2014 [*]
    Synuś 28.06.2015 <3
    0eb3da863cad9a396ab5585b8ebaee96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • mufinka Autorytet
    Postów: 387 423

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cati wrote:
    karmar gratulacje :)

    tu nie ma espumisanu :(

    ojej no tak, nie pomyślalam

    Karmar witaj :)


    jest już nas tak duużo że zaczyna mi się mieszać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2014, 17:20

    Synek <3
    Czekamy na córeczkę <3

    ewhsz6s.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 21:28

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • mufinka Autorytet
    Postów: 387 423

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka ooo to dobrze, że akurat od 3 tyg leżę :)

    Synek <3
    Czekamy na córeczkę <3

    ewhsz6s.png
  • Marteczka91 Autorytet
    Postów: 724 578

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i jak zawszee czeeekaammm:) Wizyta na 17;20 a kobitka z 17 dopiero weszla;P.
    Ajajaj zniose jajo ze stresu. Pani pielęgniarka zalozyla mi karte ciązy, mowiłam ze moze po wizycie ale mowi ze zalozymy juz:)
    Trzymakcie kciuki u nózek i rączek:)

    Sabela, nick nieaktualny, Tysia85 lubią tę wiadomość

    <3 <3 <3 <3 <3 <3 cykl starań
    DZIĘKUJĘ CI BOŻE ! CUDA SIĘ ZDARZAJĄ :)
    3ee5cb8b01a61e51d1f581c9f5dc089b.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 21:28

    nick nieaktualny, karmar, Daisy lubią tę wiadomość

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2015, 21:28

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marteczka, koniecznie daj znać jak po wizycie ;)

  • kierzynka Autorytet
    Postów: 4296 5605

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Wróciłam właśnie od gin. BIJĄ DWA SERDUSZKA :) Bliźniaki jak nic <3

    http://naforum.zapodaj.net/8b585b42cd26.jpg.html
    aaaa gratulacje!!!

    qdkko7eso4id4zg9.png
    (02.02.2015 - 17t 5d)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może Marteczka będzie miała wiecej szczęścia ode mnie i usłyszy serducho :) Ale nas duuuużo. Będzie duży przyrost naturalny w lipcu :P

  • JagodaP Autorytet
    Postów: 460 234

    Wysłany: 18 listopada 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze 60 sztuk nas jest :)

    Dziewczyny, nie smućcie się pojedynczymi maluchami, ciąże mnogie są trudne i niestety od początku i z góry patologiczne, czyli jednocześnie zagrożone no i obarczone większym ryzykiem powikłań na każdym szczeblu... Dobrze, ze dwa maluchy potem wynagradzają trudy :)

    Gigsa, widzę że maluchy mają dwa osobne worki owodniowe, to dobrze :)

    YCC3p2.png
    Z PCOS & Prl udało się! 24 miesiące, 19 cykl, 10 owulacyjny, 4 z Clo <3
    mLMjp2.png
    Przypadeczek, 2 cykl po powrocie miesiączek...
  • Tysia85 Autorytet
    Postów: 356 321

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobitki, a dziś też Nona jest wpisana w kalendarz na wizytę, ale chyba jej dziś nie było na forum?
    Marteczka czekamy z niecierpliością na fotkę serducha!!

    8 cykli starań, udało się <3
    Wizyta u gin 23.03.2015
    34bw90bvfmmwfa1a.png
  • mufinka Autorytet
    Postów: 387 423

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juwelka w Panoramie mówili, ze Paweł z Rolnika został radnym :)

    Jagoda ja tam się strasznie cieszę, że jest pojedyńcza, po post uff

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2014, 18:24

    Synek <3
    Czekamy na córeczkę <3

    ewhsz6s.png
  • Ginger84 Autorytet
    Postów: 2846 2157

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Dziewczyny mam zapewne głupie pytanie, chodzi o kolczyk w pępku czy któraś posiada i kiedy zamierza Go wyciągnąć ?

    Ja posiadam i już wyciągnięty :) przy pierwszej ciąży po pierwszym usg tez wyciagnelam:)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    mhsvwn15uuvvbx5t.png
    mhsv6iyefqc96uk2.png

    Aniołek [*] 5 tc 11.2014
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    37d2c3b41483868dm.jpg
    mój wczorajszy teścik :)

    Marteczka trzymam kciuki :)

    pepitka, nick nieaktualny, Lenka87, believe, dora8201 lubią tę wiadomość

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sury piękne krechy :)

    Marteczka, Nona daje znać po wizycie.

    Jeszcze raz bardzo Wam dziękuje za gratulacje :*

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 listopada 2014, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przynajmniej będzie ból za jednym zamachem :D

‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masz objawy duszności wydechowej, ale nie jesteś zdiagnozowany? Lekarz online może pokierować Cię dalej

Duszność wydechowa utrudnia oddychanie, szczególnie podczas wydychania powietrza. Uczucie braku tchu może budzić niepokój. Jeśli doświadczasz takich objawów, a diagnoza wciąż nie jest postawiona, warto skonsultować się z lekarzem. Konsultacja online to szybki sposób na omówienie symptomów, uzyskanie wstępnej oceny i wskazówek dotyczących dalszej diagnostyki.

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ