Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcówki 2015:)!
Odpowiedz

Lipcówki 2015:)!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi dziewczyny brzuch wywaliło i to ostro... Nie wiem jak długo utrzymam to w tajemnicy przed pracownikami :( bo najwczesniej w pracy chciałam powiedzieć po wizycie a na L-4 iść dopiero w styczniu ale zobaczymy bo może nie byc po mojej myśli...

  • ChillaTeqilla Autorytet
    Postów: 300 281

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny te które robiły już USG, macie podane na której ścianie (tylnej lub przedniej) jest kosmówka z pęcherzykiem ?

    28.V '15 - godz. 20:15
    <3 <3 <3 Natalia <3 <3 <3
    c55fyx8dwobah069.png
    bfarxzdv5l4mq6mq.png
  • Morroind Znajoma
    Postów: 23 60

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki ja mam termin na 8 lipca :)
    Witam Was wszystkie :* :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2014, 14:58

    Smartunia, ChillaTeqilla, Sabela, kahaśka, Aneta210, gigsa, MarliOne, Daisy, Helen, pepitka, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Tysia85, dora8201, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Czekamy serduszko :)
    p19ugox1et98ehpu.png
  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgredek wrote:
    A mi dziewczyny brzuch wywaliło i to ostro... Nie wiem jak długo utrzymam to w tajemnicy przed pracownikami :( bo najwczesniej w pracy chciałam powiedzieć po wizycie a na L-4 iść dopiero w styczniu ale zobaczymy bo może nie byc po mojej myśli...
    Mnie to od ponad tygodnia męczy :(

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    atdc3e5e035kp155.png
  • Sabela Autorytet
    Postów: 465 373

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChillaTeqilla wrote:
    Sabela, przepis jest prosty, trzeba iść do sklepu :D Paluszki są firmy - Frosta. Nie mają żadnych konserwantów, barwników i tych innych dziadostw. ;) kiedyś kupiłam w Biedronie, a że mnie dziś nosiło i szperałam po lodówce i w zamrażarce hehe, to się natchnęłam na to i sobie to zrobiłam i jest mi teraz błogo i dobrze :P

    Aaaaaa! A ja głupia myślałam, że to cos typu ciasto francuskie itd:D

    Morroind Witaj i napisz coś więcej:)

    cravings-2019-03-29.jpg

    BŁAŻEJ-10.07.2015 <3
  • ChillaTeqilla Autorytet
    Postów: 300 281

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabela wrote:
    Aaaaaa! A ja głupia myślałam, że to cos typu ciasto francuskie itd:D

    Morroind Witaj i napisz coś więcej:)

    A nie nie, to jest w takiej panierce jak paluszki rybne ;)

    28.V '15 - godz. 20:15
    <3 <3 <3 Natalia <3 <3 <3
    c55fyx8dwobah069.png
    bfarxzdv5l4mq6mq.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jenny88 wrote:

    Dziewczyny z 10.07 dziś kończymy 7 tc, od jutra 8 tc <3 :)

    :):):)

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie od kilku dni męczą co jakiś czas mdłości....macie na nie jakieś sposoby??

    201507044662.png
  • Aneta210 Ekspertka
    Postów: 196 152

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChillaTeqilla wrote:
    Dziewczyny te które robiły już USG, macie podane na której ścianie (tylnej lub przedniej) jest kosmówka z pęcherzykiem ?
    mi nic lekarz nie mówił na ten temat :)

    Witam nowe mamusie :)

    f2wlky9zo1yog7d8.png

    f2wlj48ajn4likt0.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe mamuśki i gratuluje :)

    ChillaTeqilla ale mi smaka narobiłaś :)

    ChillaTeqilla lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    :):):)
    Ty to chyba szybciej przywitasz swoje maleństwa :)

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ChillaTeqilla wrote:
    Dziewczyny te które robiły już USG, macie podane na której ścianie (tylnej lub przedniej) jest kosmówka z pęcherzykiem ?
    Gin nic nie wspominał o tym

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka wrote:
    Ty to chyba szybciej przywitasz swoje maleństwa :)
    No ja to pewnie jeszcze w czerwcu się rozpakuję jeśli zostaną ze mną obie fasoleczki

    kahaśka, Aneta210, Daisy lubią tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • kahaśka Autorytet
    Postów: 1675 1432

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gigsa wrote:
    Gin nic nie wspominał o tym
    Mi też nie, ale kuzynka ma na przedniej ścianie i ma mocne bóle brzucha. To podobno przyczyna.

    ChillaTeqilla lubi tę wiadomość

    BGRAp2.pngFBmcp2.png

  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kahaśka wrote:
    Mi też nie, ale kuzynka ma na przedniej ścianie i ma mocne bóle brzucha. To podobno przyczyna.
    Jak nie zapomnę to zapytam gina o to na kolejnej wizycie

    ChillaTeqilla lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Aneta210 Ekspertka
    Postów: 196 152

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj w porównaniu do ostatnich dni czuje się znakomicie i mam pełno energii i chyba jak wrócę z pracy to zrobię pizzę :) ale taką ciążową, podzieloną na 6 części i każda z innymi dodatkami, bo się zdecydować nie mogę :))
    + piwo bezalkoholowe:)

    a właśnie pijacie jakieś piwa bezalkoholowe czasem? bo ja mam raz na ruski rok ochotę;)

    Helen lubi tę wiadomość

    f2wlky9zo1yog7d8.png

    f2wlj48ajn4likt0.png
  • MarliOne Autorytet
    Postów: 253 253

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morroind wrote:
    Dziewczynki ja mam termin na 8 lipca :)
    Witam Was wszystkie :* :)
    To tak jak ja :) Witaj ;)

    Nasz Aniołeczek 27.03.2014 [*]
    Synuś 28.06.2015 <3
    0eb3da863cad9a396ab5585b8ebaee96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • gigsa Autorytet
    Postów: 4915 2638

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie piwa nie lubię. Pije tylko takie smakowe lub z sokiem i to raz na jakiś czas. A teraz nie mam problemu, bo mnie wcale nie ciągnie

    Aneta210 lubi tę wiadomość

    Dominik i Michał <3 <3 NASZE DWA SKARBY <3 <3
    6 maja 2015, 30t4d, ciąża dwukosmówkowa dwuowodniowa, Dominik 1460 g, Michał 1300 g
    zrz6jw4zxz0ng6cu.png
  • Daisy Autorytet
    Postów: 3480 4306

    Wysłany: 21 listopada 2014, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aneta ja dzis planuje bo jedziemy do znajomych z litrem finlandii :D
    Ostatnio wypilam jedno ale bylo obrzydliwe, wiec chyba na lecha postawie lub cos innego znanego ;)
    A tak to jakos niespecjalnie lubie bez%, w sumie kiedys probowalam, ale niw tak zeby zaraz piciem to nazwac :)

    Aneta210 lubi tę wiadomość

  • Aneta210 Ekspertka
    Postów: 196 152

    Wysłany: 21 listopada 2014, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też czystego piwa nie lubię, albo z sokiem, albo owocowe :)

    Natomiast lubię Karmi, ale tam jest napisane "bezalkoholowe", a niżej "do 0,5%"

    f2wlky9zo1yog7d8.png

    f2wlj48ajn4likt0.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zwiększyć szansę na ciążę? Poznaj badanie PGT wykorzystywane w leczeniu in vitro.

Starania o dziecko dla wielu par stanowią najważniejszy i najbardziej emocjonalny etap w życiu. Gdy naturalne poczęcie okazuje się trudne lub niemożliwe z pomocą przychodzi medycyna. Dzięki nowoczesnym technologiom i coraz lepszemu zrozumieniu mechanizmów genetycznych specjaliści są w stanie nie tylko wspierać proces zapłodnienia pozaustrojowego, ale także zapobiegać potencjalnym trudnościom. Coraz większą rolę w leczeniu niepłodności odgrywa diagnostyka genetyczna zarodków – a jednym z najbardziej przełomowych narzędzi w tym obszarze jest badanie PGT (Preimplantation Genetic Testing).

CZYTAJ WIĘCEJ