Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcówki 2015:)!
Odpowiedz

Lipcówki 2015:)!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ja też, myślę, że to jeszcze etap kiedy macica się rozciąga, puchnie, nabrzmiewa... ale wolałam was zapytac :)

  • Smartunia Autorytet
    Postów: 267 179

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    też czasami coś takiego odczuwam...:)

    Jest ktoś z Kujawsko-Pomorskiego? Okolice Bydgoszczy??

    201507044662.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:15

  • madziulek Autorytet
    Postów: 1303 303

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mufinko, cieszę się że wszystko ok :)

    atdc3e5e035kp155.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:15

  • mufinka Autorytet
    Postów: 387 423

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    próbuję wrzucić zdjęcie ale nie wiem czy mi się uda
    jednak się nie uda bo to forum powiększa zdjecie do ogromnego rozmiaru.

    link:

    http://oi62.tinypic.com/24y5k7t.jpg <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2014, 19:24

    Smartunia, jenny88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Synek <3
    Czekamy na córeczkę <3

    ewhsz6s.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:15

  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Helen, My jesteśmy w trakcie budowy a raczej stanęliśmy w tym roku na fundamentach ..
    Niestety ale szybko to My się nie wybudujemy ..
    Chyba że teściu jak się dowie o ciąży to się zlituje i dołoży Nam parę złotków :D
    tego wam życzę, chodź macie końcówkę pogody, potem szanse są wczesną wiosną na kontynuację. Ale zawsze coś...fundamenty są :))

    feegu6l.png
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mufinka wrote:
    o jezu ale wielkie, przepraszam! przez to rozmazane wyszło
    zapisz plik jako o mniejszej rozdzielczosci, pomniejsz o 70%, wtedy zobaczymy te cudo :))

    feegu6l.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Nona :)

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mufinka wrote:
    Hej, jestem!!!!
    Wszystko ok, SERDUSZKO BIJE! :)
    napiszę potem więcej. teraz już na pewno będzie dobrze!
    wow super :)

    feegu6l.png
  • hibiskus Ekspertka
    Postów: 141 119

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona 3500zł ?? wychowałam się w Wawie i mało kto tyle zarabia. Z tego co mi wiadomo to średnia krajowa 1500zł max.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    p3s7zno.png

    5837sjn.png

    di4wqpt.png
  • Tysia85 Autorytet
    Postów: 356 321

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona z tą średnią krajową to delikatne przekłamanie ;-)
    To że średnia jest 3500 to nie znaczy, że Polacy tyle zarabiają - to jest tylko liczba, nijak nie mająca się do rzeczywistośći. GDyby podawano dominantę - czyli najczęśćiej występującą pensję to byłoby odniesienie... a na średnią składają się zarówno osoby z dochodem 1500zł jak i Ci co zarabiają po 10000zł...
    Ja znam bardzo dużo osób, które na becikowe się "załapią" ale też mnóstwo, które się nie załapią.

    To co mnie najbardziej jednak irytuje w tym becikowym jest to, ze gdy je hucznie wprowadzano, byłamowa o tym, że każdy je dostanie.. a potem każdego roku wprowadzano coraz to większe obostrzenia.... w końcu zlikwidują to becikowe moim zdaniem.

    Szwagierka w ubiegłym roku składała papiery, to w połowie chcieli crezygnować - tyle papierologii, chodzenia po urzędach, załatwiania świstków...

    ahh takie moje przemyślenia...

    nick nieaktualny, Daisy, gigsa lubią tę wiadomość

    8 cykli starań, udało się <3
    Wizyta u gin 23.03.2015
    34bw90bvfmmwfa1a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:15

    Daisy lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:16

  • anetaa1607 Autorytet
    Postów: 342 375

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Mufinka biore eutyhyrox 25 1,5tabl dziennie troszke mnie uspokoilas dzieki:)

    mufinka lubi tę wiadomość

    Julcia
    05.05 1766g (31tyg3dni)
    89fa27c30b.png
  • Sana Autorytet
    Postów: 3151 2799

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co jecie na kolację?
    Głodna jestem a na nic nie mam pomysłu.

    Julia 07.2015 🩷
    Laura 03.2019 🩷
  • Helen Autorytet
    Postów: 2224 1939

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mufinka wrote:
    próbuję wrzucić zdjęcie ale nie wiem czy mi się uda
    jednak się nie uda bo to forum powiększa zdjecie do ogromnego rozmiaru.

    link:

    http://oi62.tinypic.com/24y5k7t.jpg <3
    ooo...jest dzidzia, pozdrawiamy ją :) niech rośnie ładnie :)

    mufinka lubi tę wiadomość

    feegu6l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2014, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 14:16

‹‹ 195 196 197 198 199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ