Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipcówki 2015:)!
Odpowiedz

Lipcówki 2015:)!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 15:29

  • pepitka Autorytet
    Postów: 492 468

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy natknelyście sie na ten filmik, super :)

    http://m.youtube.com/watch?v=lM2-8se6pp8

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 10:22

    usia89 lubi tę wiadomość

    <3 SYNUŚ ALEKSANDER <3
    c55fskjo2jhm4m86.png
    iv09df9hu26fr9gh.png
  • Coleen Autorytet
    Postów: 312 321

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny,

    ja dziś tylko na chwilę, bo pracy moc, a już wczoraj zawaliłam kilka godzin i muszę dziś nadrabiać :/

    Mała, Nona też ostatnio się łatwo wzruszam ;) i tez miałam "szkliste oko" czytając ten opis :) ahhhh. Mój mąż twierdzi, że nie podjął jeszcze decyzji czy chce być przy porodzie, a poza tym jest jeszcze dużo czasu. Ja z kolei nie wyobrażam sobie, żeby miało go nie być, więc liczę że w końcu dojdzie do tego, że chce być :)

    Ja dla odmiany dzień zaczynam od mdłości i fatalnego samopoczucia :(

    Życzę miłego dnia i udanych wizyt, jeśli któraś dzisiaj wizytuje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    17u93e5eksatl8vo.png
  • Agi Przyjaciółka
    Postów: 100 72

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas dziś słońce:) od razu lepiej .. mdłości cnd.
    mój mąz jak na razie się zapiera ze nie będzie przy porodzie ..za drzwiami .
    ale zmieni zdanie :p

  • hibiskus Ekspertka
    Postów: 141 119

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mój był przy porodzie niestety młody był i chyba go sytuacja przerosła, wspierał mnie ale w pewnym momencie go w podłogę wgniotło. zresztą od pewnego momentu ja pamiętam jak przez mgłę tak byłam naćpana oksytocyną i bólem. Teraz pewnie będę mieć cesarkę, chyba już się nie odważę rodzić naturalnie...

    p3s7zno.png

    5837sjn.png

    di4wqpt.png
  • juwelka Autorytet
    Postów: 1439 1023

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2015, 18:55

    atdce6ydcmj5jyyx.png

    oar843r8a3hzoi3d.png
  • Czarna owca Autorytet
    Postów: 270 371

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mia S dzięki, że napisałaś. Niespodziewałam się, że ktokolwiek napisze cokolwiek, że kogokolwiek to zainteresuje... Co do lekarza, mam opory, żeby komukolwiek opowiadać o tym co we mnie się dzieje. Wzruszam się tymi wszystkimi opowieściami, i waszym wspieraniem sie nawzajem. Fajnie tu macie :)

    Pozdrawiam

    2fwa3e3k37atox62.png
    ex2b3e5e2w2zvai5.png
  • MarliOne Autorytet
    Postów: 253 253

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się serdecznie :) Po ostatniej wizycie miałam Wam dodać zdjęcie i zapomniałam. Już nadrabiam :)
    A tak w ogóle to ja też bardzo wrażliwa się zrobiłam, potrafię i na reklamie się poryczeć :)
    A oto moje 2,5 cm cudo:
    2eq47ye.jpg

    nick nieaktualny, usia89, Sabela, radiszka, Tysia85, Sana, dora8201, Daisy, mała2930, believe, jenny88, nick nieaktualny, libellula83 lubią tę wiadomość

    Nasz Aniołeczek 27.03.2014 [*]
    Synuś 28.06.2015 <3
    0eb3da863cad9a396ab5585b8ebaee96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 15:29

  • MarliOne Autorytet
    Postów: 253 253

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    drugie i trzecie zdjecie wypas dokladne!!! cudony bobasek. To 3d?
    No właśnie nie, normalne USG :) A to pierwsze to z przodu ujęcie, buzią się nam fasolinek pokazał :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 grudnia 2014, 12:01

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Nasz Aniołeczek 27.03.2014 [*]
    Synuś 28.06.2015 <3
    0eb3da863cad9a396ab5585b8ebaee96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • MarliOne Autorytet
    Postów: 253 253

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę teraz do pracy z szefem pogadać...i pozałatwiać sprawy związane z kredytem. Do później mamuśki :*

    Nasz Aniołeczek 27.03.2014 [*]
    Synuś 28.06.2015 <3
    0eb3da863cad9a396ab5585b8ebaee96.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
  • Sabela Autorytet
    Postów: 465 373

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny bobo, już taki wyraźny :)

    cravings-2019-03-29.jpg

    BŁAŻEJ-10.07.2015 <3
  • pepitka Autorytet
    Postów: 492 468

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarliOne, sliczny bobas <3 mój wyglądał tak samo, taki już maly człowieczek :) piękny widok <3

    <3 SYNUŚ ALEKSANDER <3
    c55fskjo2jhm4m86.png
    iv09df9hu26fr9gh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miłego dnia wszystkim życzę :) Dziś zaczęłam 3 miesiąc :)

    Sabela lubi tę wiadomość

  • Linka05 Autorytet
    Postów: 473 241

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję kochane pięknych maluszków :) Aż miło się ogląda Wasze zdjęcia i czyta wpisy :)
    Ja bardzo bym chciała żeby mąż był ze mną przy porodzie bo sama po prostu chyba umrę ze strachu ;) Jedynie co to w szpitalu, w którym planuję rodzić położną jest moja siostra cioteczna i mam nadzieję, że zapanuje nad akcją :)
    Ostatnio gdy byłam w szpitalu po operacji mąż mnie bardzo wspierał, pomagał przy wielu czynnościach, ściągał z łóżka czy pomagał w toalecie bo sama nie byłam w stanie...W domu zmieniał mi nawet opatrunki... Także myślę, że jest w stanie dużo przeżyć i mam nadzieję, że będzie chciał mi dopomóc też przy porodzie chociaż póki co to średnio jest do tego nastawiony ;)
    Co do wzruszenia to ja ogólnie jestem płaczliwa i nawet na reklamach płaczę w normalnym stanie także teraz nie jest to dla mnie nowością :)


    A co dzisiejszych wizyt ja mam dziś pierwsze usg, z jednej strony nie mogę się doczekać z drugiej troszkę się boję, mam nadzieję, że wszystko jest jak należy :)

    Aneta210, nick nieaktualny, mała2930 lubią tę wiadomość

    zem3wn15az3szllg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak, bo nie zmieniłam suwaczka. Powinien być 8 tydz i 0 dni :)

  • kate851 Autorytet
    Postów: 1587 1233

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny:) jestem sierpnioweczka 2015 i podczytuje Was troszkę:) jesteście te 2- 4 tyg do przodu, ja mam termin ok 6 sierpnia, biorę duphaston 3 razy dziennie profilaktycznie bo jestem po poronieniu, w czw miałam usg i biło juz serduszko:) a od pt mam brudzenia i brązowe plamienia, miała tak któraś z Was po duphastonie? Nie boli mnie brzuch. Czekam na pt na wizytę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 stycznia 2015, 15:29

    Linka05 lubi tę wiadomość

  • ChillaTeqilla Autorytet
    Postów: 300 281

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate każde plamienie trzeba skonsultować z lekarzem, także jeśli dopiero teraz się pojawiło, a wcześniej przed ostatnią wizytą u gina nie miałaś to lepiej idź do niego jak najszybciej, lepiej dmuchać na zimne.

    28.V '15 - godz. 20:15
    <3 <3 <3 Natalia <3 <3 <3
    c55fyx8dwobah069.png
    bfarxzdv5l4mq6mq.png
  • ChillaTeqilla Autorytet
    Postów: 300 281

    Wysłany: 9 grudnia 2014, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona ja mam ketony w moczu 5 mg/dl. Nie wiem co to oznacza, spytam gina w czwartek. Ale ja te ketony miałam jeszcze przed ciążą...

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    28.V '15 - godz. 20:15
    <3 <3 <3 Natalia <3 <3 <3
    c55fyx8dwobah069.png
    bfarxzdv5l4mq6mq.png
‹‹ 307 308 309 310 311 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ