Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2016
Odpowiedz

Lipiec 2016

Oceń ten wątek:
  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mirels, ja tak mam i to często. Nie wiem od czego to zależy, ale przed ciaza miałam tak na kacu zawsze, a teraz mam jak się nie wyśpie albo pogoda się zmienia. Np dzisiaj u mamy czyszczę wszystko co położy na stole :D

    jusella, MirelS, nick nieaktualny, Zuzulka88 lubią tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • jusella Autorytet
    Postów: 1738 6345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Naditta jak ja Ci zazdroszczę. Tak bym sobie posiedziała i żeby toś mi jedzonko podtykał... albo jakaś duża impreza rodzinna by się przydała, albo wesele... i tak siedzieć, i jeść i niech tylko żarełko donoszą...

    Karolajjn:), MirelS, nick nieaktualny, Maka, eve90, TheForfie, Agness27, Zuzulka88 lubią tę wiadomość

  • Naditta Autorytet
    Postów: 1920 3742

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jusella, nawet nie wiesz ile czekałam na te chwile :D mówiłam do męża wczoraj, że w końcu ktoś o mnie zadba. Tym bardziej, że ciąża, to i mama i teściowa mnie rozpieszczają :)

    jusella, nick nieaktualny, Maka, eve90, Agness27, Zuzulka88 lubią tę wiadomość

    17.07.2016

    mhsve6yd8ca1xiv9.png
  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie dziewczyny pocieszyłyście, najwyraźniej tak już na tym etapie ciąży musi byc, bo dzidki z nas wysysają wszystko ;)
    Naditta ciesz się chwilą :D ja się tak co kilka dni u mamy stołuje, bo mam blisko ;) Ty przyjezdna z daleka to pewnie mama jak koło jajka lata :D

    jusella, Naditta, nick nieaktualny, Maka, eve90, TheForfie, Agness27, Zuzulka88 lubią tę wiadomość

  • MirelS Autorytet
    Postów: 929 2136

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha i Karolajn musisz koniecznie zaopatrzyć się w magnez, nawet jeśli to tylko małe się rozpycha. Ginka mi mówiła, że te tabletkowe to i tak niewielka dawka, nie zaszkodzi a może pomóc czy zapobiec twardnieniom i skurczom ;)

    jusella, nick nieaktualny, Maka, Karolajjn:), TheForfie, Zuzulka88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dzisiaj spadek formy :( Boli mnie w okolicach miednicy. Tak jakby krocze, sama nie wiem jak to opisać. Żadna pozycja nie przynosi ulgi. W piątek wizyta wiec zwrócę lekarzowi na to uwagę.

    Mi brzuch mniej się napina jak zaczęłam magnez brać. Wcześniej brałam jak mi się przypomniało. Teraz biorę 2 razy dziennie i nie powiem jest lepiej. Ale zdążąi się taki jakby twardy brzuch jak męczą mnie wzdęcia np. Nie ma wtedy skurczy, ale jest to mega dyskomfort.

    Dziewczyny w smyku internetowym jest sporo promocji na ubranka i kocyki m.in. Kupiłam dla córeczki dwa w ramach poprawy humoru. Cykne zdjęcia jak odbiorę, bo na stronce juz ich nie ma.

    Naditta korzystaj ile się da z tego rozpieszczania :)

    Miłego wieczoru

    jusella, nick nieaktualny, Agness27, Zuzulka88 lubią tę wiadomość

  • jusella Autorytet
    Postów: 1738 6345

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zjadłam jeszcze śledzia i to nie było to, co by moją chcicę zaspokoiło... chyba najlepiej zrobię jak spać pójdę... oby usnąć jak najszybciej, a jutro kupię parę rzeczy i koreczki sobie zrobię i będę się zatykać :-D

    eve90, TheForfie, Agness27, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jem tylko ciut więcej niż przed ciążą. Parę dni tylko miałam takich że co nie zdążyło uciec to zezarlam...
    Dziewczyny mężu skończył malować! Alleluja!

    jusella, eve90, nick nieaktualny, _analiza, TheForfie, Agness27, Zuzulka88, aisa lubią tę wiadomość

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jusella wrote:
    Była Tatuśkowa mama i przywiozła mi kawał ciacha - kocham tą kobietę!!![/QUOT


    Mi wczoraj Teściu przywiozl ciasto z truskawkami bo tesciowa piekla i sie zajadalysmy z Cora :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2016, 13:00

    jusella, eve90, Dalile, majeczka87, Zuzulka88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • panna truskawka Autorytet
    Postów: 323 817

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzięłam nospe na te moje bóle- odpukać jest trochę lepiej.

    Co do jedzenia jeszcze: oczywiście jadłabym cały czas tylko u mnie to wiecie: królewskie podniebienie byle czego nie zje :) Musi być ładnie podane, pięknie wyglądające, mega smaczne :P Jakakolwiek kanapka mnie nie zadowoli ;)

    jusella, Dalile, majeczka87, _analiza, Agness27, Zuzulka88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    wff2tv73hpz3pa50.png
  • aga9009 Koleżanka
    Postów: 50 110

    Wysłany: 27 kwietnia 2016, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajjn:) wrote:
    Od jutra mam zamiar w końcu zadbać o odpoczynek . Ale już z Twoją szyjką jest wszystko w porządku ? Oszczędzaj się również kochana , i dbaj o siebie przede wszystkim ! :-*

    Odpoczynek to podstawa w takich sytuacjach ;)
    Jak dużo leże to jest ok, zawsze po kontroli ma powyżej 3 cm, ale jak już tylko za dużo pochodzę (bo ile można leżeć) to spada poniżej 3 cm... także prawdopodobnie pozostaje mi leżenie do końca ciąży,no ale co poradzić zdrowie malucha najważniejsze ;)

    Życzę dużo zdrówka! ;)

    201607287452.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co fo jedzenia to ma m dni że Chodzę glodna a mam dni kiedy wszystko mnie odrzuca i jem dla zasady. Moja mama to mi tak gotuje że dba o moje zdrowie ale zawsze coś słodkiego jest :)

    nick nieaktualny, Dalile, jusella, Agness27, Zuzulka88 lubią tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • Dalile Autorytet
    Postów: 2731 4494

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Renieczka koniecznie powiedz! Jesli to nie mija najlepiej sie skonsultuj czy ci sie spojenie rozchodzi.
    Ja dziś dwa razy jedzeniowy szok. Raz-lodowka rodziców pusta. Sam nabiał na pierwsze śniadanie to ryzyko. Dwa - w tym tyg prawie nie jadłam miesa. Wiec jutro na obiad stejk. A co. Czyste zelazo.

    jusella, nick nieaktualny, Agness27, nick nieaktualny, eve90 lubią tę wiadomość

    hchytqywgtgkzdry.png3i49uay3p9zkz893.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się z Rana :) krew i siuski oddane do badania :)

    jusella, majeczka87, nick nieaktualny, Agness27, Zuzulka88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co Ty jadasz że tak rymami gadasz?;p

    TheForfie, eve90, aisa lubią tę wiadomość

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • CiniMini Koleżanka
    Postów: 46 23

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczynki,mam termin na 30 lipca i też mi twardnieje brzuch,ale jak poczytałam o magnezie, pomimo tego że biorę go w zestawie,to chyba za mała dawka.
    Zażywam więc dodatkowo i jest jakby lepiej.
    Mam jeszcze pytanie, czy wasze dzieciaczki tak strasznie harcują w brzuszku? Mój to chyba nie śpi :D no jedynie jak na usg pojechałam to spał i nie dało się go dokładnie zbadać:D
    trochę się martwię bo się naczytałam że zbyt ruchliwe też nie dobrze :(

    i jeszcze pytanko przy okazji,czy kupujecie inhalatory dla swoich maluszków i jakiej firmy?

    moje koleżanki mają i sobie chwalą że pomagają przy przeziębieniach

    TheForfie, Agness27, nick nieaktualny, eve90 lubią tę wiadomość

    mhsvx1hpaa04ebdy.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak mi się rymło :)

    majeczka87, Agness27 lubią tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :)

    Ale do dupy dzień. U mnie pada bez przerwy :( Jeszcze się wczoraj z chłopem poklocilam i chodzę dziś jak bomba :(

    Wczoraj przejrzałam ubranka dla malutkiej i mam tego chyba wystarczająco. Dokupię jeszcze ze 3 pajace nowe do szpitala i jakiś komplecik na wyjście i to wszystko.

    Dziewczyny kupujecie rożki do otulania? Ja zrezygnowałam z tego zakupu, za to wybrałam malutkiej kocyk bambusowy taki większy i będę ją nim otulac.

    TheForfie, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podlinkowuje dzisiaj mojemy karuzelki do łóżeczka a ten mi mówi tak " mi to wsio ryba co będzie grało przy łóżeczku - wybierz coś co będzie łądne" Wot takie wybieranie z mężem :D

    nick nieaktualny, jusella, TheForfie, Agness27, Zuzulka88, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
  • kama005 Autorytet
    Postów: 5560 9584

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej zaczynamy 30 tydz!

    jusella, majeczka87, TheForfie, Agness27, Zuzulka88, nick nieaktualny, eve90 lubią tę wiadomość

    Wiktoria 11.07 12:12 3225g 55cm SN

    1usapiqvhk164civ.png
‹‹ 867 868 869 870 871 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ