X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2017
Odpowiedz

Lipiec 2017

Oceń ten wątek:
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam z rana :)

    Co do aut to ja mam skode octavie ale nie kombi bo i tak mam duuuzy bagaznik a szukalam auta by pomiescil duzo. Wyhazdy do polskiblacza sie z bagazami i moja niunia sie swietnie spisuje a moj maz ma identyczny jak ja tylkobkolory inne mamy wewnatrz i zewnatrz i on wersje bardziej sportowa i wiecej koni .

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się witam w 5 miesiącu! o! :D

    Amore ten wózek w wersji gondola też mi się podoba, ale tak jak piszesz jako spacerówka już nie... i za te pieniądze wózek na pół roku, może niekoniecznie... :)

    Lottinka, hamaczek szałowy :)

    Co do auta, my mamy forda fiestę i na razie przy nim zostaniemy. Mieszkamy w małym miasteczku, tu wszędzie jest blisko, w razie czego możemy pożyczyć kombi od teściowej, a budujemy się teraz i zależy nam, żeby jak najszybciej się z tą budową uporać. A potem będzie trzeba kupić auto, ale suva jakiegoś, bo działkę mamy w środku lasu.

    Nicka678, Amore, lottinka, DTEM, Anga1989, megi78, sisi lubią tę wiadomość

  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim :)
    Nocka ok i nawet chce mi się do pracy jechać ;)

    Co do auta to my mamy Peugeot 508 kombi i na teraz jest dobry. Mąż już szuka czegoś na 7 miejsc i z dużym bagaznikiem ale to tylko busy :D

    Kciuki za wizytujące!!!

    Leoparde, megi78 lubią tę wiadomość

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Ewela35 Ekspertka
    Postów: 227 146

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny czy kłuje Was moze w pachwinach? Bo ja wczoraj czułam takie igly w pachwinach dzisiaj przeszło. Chyba muszę zwolnic tempo bo zaczynam się stresowac. A jeszcze przed nami mega remont i jak uslyszalam wczoraj ze bedzie trwal 3 miesiace to się zalamalam. Ja jeszcze nie myślę o ciuszkach i przyborach dla malenstwa może w kwietniu. Jak będzie dziewczynka to nie ma problemu bo przyjaciolka ma dla mnie 2 duze pudla ubranek.

    w4sqyx8d5t3hk7tg.png
  • krolikan Ekspertka
    Postów: 144 164

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny,
    co do samochodu, to ja akurat nie mam problemu, bo mam duże kombi - i zwykle wole nim jeździć niż małym samochodem, bo jakoś tak się czuję bezpieczniej - że nawet jak ktoś we mnie wjedzie, to jest jeszcze tyyyyyle miejsca z każdej strony... :) ale mam znajomych, którzy mają 3-drzwiową toyote yaris i nie zmienili auta po urodzeniu dziecka. Jeżdżą nią wszędzie z wózkiem i bagażami - byli u nas w wakacje, a mają ponad 300 km.. :) nie do końca wiem jak oni to robią, ale wszystko im się mieści.. :)

    krolikan

    0d1yyx8di6bri9tp.png
    w57vqqmzbhaj93vv.png
  • asiczka11 Przyjaciółka
    Postów: 117 122

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    Ewela35, mnie kłuje czasem, albo czuję napięcie, jak za szybko maszeruję w pracy albo po pracy. Potem przechodzi jak właśnie zwolnię tempo. Też mam przed sobą remont, co prawda tylko łazienki ale to strategiczna część mieszkania :)

    A tu taka ciekawostka odnośnie imion (dla tych z Was które mieszkają w PL)
    http://www.rjp.pan.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=1132

    Na samym dole są imiona niezalecane, np Opieniek, Poziomka i Tupak (serio??? hehehe)
    Rosa, w Polsce nie zalecają nazwać Maya ;)

    Marciiik lubi tę wiadomość

    Oleczka ur. 10.06.2017 <3

    f2w33e3kg3ugig3f.png
  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie i ja!
    U nas czyste niebo i ostry mroz...corka wybyla do szkoly a ja dzis bede uskuteczniac siedzenie domowe bo musze czekac na kuriera,moze nawet posprzatam ;)

    Powodzenia na wizytach,ja juuutro ho ho ho!

    Z tym autem to mam zagwozdke no,chyba przyjdzie mi dobudowac pietro do mojego citroenka haha bo nie wiem na co by go wymienic zeby bylo male ale bagaznik mialo podwojny....mini combi?;)

    Tez bym chciala poogladac wozki gdzies,tymbardziej te dwa modele ktore mnie interesuja ale u nas ze wsi jest dalekooo do duzych sklepow,do Salisbury albo Bristolu musialabym sie wybrac a to godzina drogi...wiec juz dla naszej trojki wycieczka....
    Mam jakis taki lek ze mi ten bol wroci tak jak mowili i uziemni mnie kompletnie,nie chce zeby maz wybieral te sprzety,tzn ja znam jego gust i wiem ze da rade ale tez chce miec z tego przyjemnosc...musze obczaic co i jak a on w razie czego pojedzie i kupi przed porodem,wlasciwie netem mozna wszystko zamowic do domu wiec to moge nawet z lozka zrobic,tylko caly szkopol w tym ze najpierw chce gdzies to zobaczyc na zywo

    0MPT.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewela35 wrote:
    Hej dziewczyny czy kłuje Was moze w pachwinach? Bo ja wczoraj czułam takie igly w pachwinach dzisiaj przeszło. Chyba muszę zwolnic tempo bo zaczynam się stresowac. A jeszcze przed nami mega remont i jak uslyszalam wczoraj ze bedzie trwal 3 miesiace to się zalamalam. Ja jeszcze nie myślę o ciuszkach i przyborach dla malenstwa może w kwietniu. Jak będzie dziewczynka to nie ma problemu bo przyjaciolka ma dla mnie 2 duze pudla ubranek.

    ha ja remont zaczynam w poniedziałek i ma potrwac miesiąc - półtora :(

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiczka,moja corka jest Maya i nic nie mowili w usc przy zapisie,chyba maja lagodzace podejscie dla ludzi mieszkajacych zagranica ..rosa z niemiec to tez da rade

    Swoja droga wszystkie Maye jakie znam to bardzo charakterne dziewczyny,indywiualistki...nasza poszla w sztuke wiec jeszcze do ogarniecia haha ale ten upor hooo ho ho....znam ciezkie lrzypadki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 10:13

    0MPT.png
  • krolikan Ekspertka
    Postów: 144 164

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka15 wrote:

    Z tym autem to mam zagwozdke no,chyba przyjdzie mi dobudowac pietro do mojego citroenka haha bo nie wiem na co by go wymienic zeby bylo male ale bagaznik mialo podwojny....mini combi?;)

    o

    a może można z c3 zrobić mini combi.. :) jak dziecko usadzisz za sobą, a złożysz siedzenie pasażera, to pewnie da radę tam jakoś w miarę nieruchomo upchnąć wózek.. a zakupy czy inne graty do bagażnika..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 10:14

    krolikan

    0d1yyx8di6bri9tp.png
    w57vqqmzbhaj93vv.png
  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim remontujacym cierpliwosci zycze! U nas tez by sie przydalo,tzn chcielismy sypialnie zamienic wiec trzeba by 2 odswiezyc ale jak pomysle o przeniszeniu mebli i wszystkiego to mi sie nie chce,moze na wiosne? Za to napewno ogrod i podjazd musimy zrobic,ploty...

    0MPT.png
  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krolikan,gorzej jak lrzyjdzie 2 dzieci,wozek i zakupy :) ja bede jak z handlu obwoznego jezdzic wypakowana haha

    0MPT.png
  • asiczka11 Przyjaciółka
    Postów: 117 122

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka jak nam brzuchy urosną to dopiero będziemy leżeć a nie remontować ;)

    Muszka15 lubi tę wiadomość

    Oleczka ur. 10.06.2017 <3

    f2w33e3kg3ugig3f.png
  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa i jeszcze to klucie w pachwinach,nie mam ogolnie,w prawej mi dziecko blisko tam siedzi czesto wiec jedynie wypychanie jakby...ale kluje mnie w pochwie,to mam czesto dosc w ostatnich dniach,takie szybkie uklucia,sekundowe ale nieprzyjemne

    0MPT.png
  • krolikan Ekspertka
    Postów: 144 164

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka15 wrote:
    Krolikan,gorzej jak lrzyjdzie 2 dzieci,wozek i zakupy :) ja bede jak z handlu obwoznego jezdzic wypakowana haha

    ojjj bo zapomniałam o starszej córce... :) to jednak nie będę się podejmować ogarnięcia tego tematu... :))

    krolikan

    0d1yyx8di6bri9tp.png
    w57vqqmzbhaj93vv.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mamy dwuosobowego matiza z kratą z tyłu.. :D i nie wiem jeszcze jak to zorganizujemy. zależy od kasy.

    joannapoznan, Marciiik lubią tę wiadomość

    xvqvdqg.png
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore wygralas :D

    Asiczka, padlam przy Andrzelice :O

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hah dobre z tymi imionami :D a moje to już powinno byc zakazane w takim razie bo ja sie pisze Angelika a nie Andżelika :D :D :D

    l22nhdgen92nqanl.png
  • asiczka11 Przyjaciółka
    Postów: 117 122

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w stanie uwierzyć, że dla statusu jedynego i wyjątkowego dziecka rodzice są gotowi na różne imiona, ale żeby Wilk? Pacyfik? Poziomkę jeszcze przyjmę bo skoro jest Jagoda i Kalina to czemu nie? :)

    Andrzelika to chyba ortograficzny przypadek :D A może ja nazwę Anga, tego jeszcze nie zakazali :P

    Anga1989 lubi tę wiadomość

    Oleczka ur. 10.06.2017 <3

    f2w33e3kg3ugig3f.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiczka padlam :D

    asiczka11 lubi tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
‹‹ 493 494 495 496 497 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ