X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2017
Odpowiedz

Lipiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Pikcia Autorytet
    Postów: 405 649

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megi78 wrote:
    hihihi babcia megi brzmi dobrze :). smacznego. Natkę pietruszki też wrzuć jak zmielisz to nawet nikt się nie zorientuje ;)

    Babcia Megi od razu skojarzyła mi się ze Spadkobiercami :) Jak będziesz TAKĄ BABCIĄ, to tylko pozazdrościć ;)

    km5scwa1iu8rlkuf.png

    F. <3 III.2019
    M. <3 VII.2017
    K. <3 IV.2006

  • SteveS Ekspertka
    Postów: 210 180

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Och dziewczyny, szlag mnie dziś w sklepie trafił normalnie. Stoję w kolejce do warzywniaka, za mną stała bywalczyni tegoż osiedlowego sklepu. Przede mną kobitka coś kupuje, a ta za mną nie dość, że stoi mi na plecach i dźga mnie łokciem, żebym się przesunęła (bez słowa oczywiście - bo ona chciała coś tam zobaczyć za ladą), to jeszcze mi kaszle normalnie z otwartymi ustami w kark i twarz. No ciśnienie mi podniosła momentalnie, a jaka była obrażona, że zwrócilam jej uwagę - co prawda w sposób mało miły, ale nadal zaliczany do kulturalnych. Nienawidzę takich ludzi.

    KgXdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SteveS wrote:
    Och dziewczyny, szlag mnie dziś w sklepie trafił normalnie. Stoję w kolejce do warzywniaka, za mną stała bywalczyni tegoż osiedlowego sklepu. Przede mną kobitka coś kupuje, a ta za mną nie dość, że stoi mi na plecach i dźga mnie łokciem, żebym się przesunęła (bez słowa oczywiście - bo ona chciała coś tam zobaczyć za ladą), to jeszcze mi kaszle normalnie z otwartymi ustami w kark i twarz. No ciśnienie mi podniosła momentalnie, a jaka była obrażona, że zwrócilam jej uwagę - co prawda w sposób mało miły, ale nadal zaliczany do kulturalnych. Nienawidzę takich ludzi.

    Słusznie. Z chamstwem trzeba walczyć, a niestety jest wszechobecne...

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za pysznosci serwujecie <3 u mnie dzis byla zupa porowa a jutro kotleciki mielone ziemiaczki z koperkiem (mrozonym tak jakby swiezym) i salata ze smietana .

    No gratuluje zostania przyszywana babcia <3 moja mam miala 38 jak zostala zona dziadka (babcia) tak sie mowi u nas jakby ktos nie wiedzial . Wnuk to prawdziwy dziadek a babcia to zona dziadka a jak wnuczka to babcia a dziadek to maz babci .

    Dzis poogladalam miliony ciuszkow , wszystko takie pieeekne i malusie <3 a gdy chcialam ladowac w koszyk juz cos to nagle przyjaciolka mi napisala ze o 5:40 ma planowany wyjazd do mnie . Tak sie ucieszylam ze zrezygnowalam z zakupow <3 jutro wieczorem juz bedzie ze mna <3 niespodzianka idealna <3

    Steves ja tez chyba bym tak zareagiwala .. co za wredny babsztyl !

    megi78 lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • AniaKami Autorytet
    Postów: 313 467

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    She trzymam kciuki za pomyslnosc zabiegu, bedzie wszystko dobrze!;) buziaki i usciski

    She86 lubi tę wiadomość

    16ud3e3kui6kcuib.png
    Oliwierek, nasz Aniołek Stróż.. *15.08.16[*]16.08.16 25+1tc Tesknimy!!!
    Aniołek 8t.c. ..13.12.2015 .... Na zawsze w serduszku ....
  • bulkaasia Autorytet
    Postów: 1019 1431

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi dzień walczę z zaparciami - masakra !!!

    J5KMp1.png
    wlknlir.png

    neh5snh.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka byłam dzisiaj na wizycie i doktor dotknął mi brzuch na kozetce i powiedział że wszystko ok. Morfologia i mocz do zrobienia i wizyta za miesiąc.

    etam

    żeby poprawić sobie humor pojechaliśmy do sklepu z wózkami. Jak dotknęłam nówke sztukę gondole emaljunge z wielgaśnymi kołami to aż się zakochałam. co za luksus w prowadzeniu! co za komfort w środku!

    Marciiik lubi tę wiadomość

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    https://naforum.zapodaj.net/dcf29e80473a.jpg.html

    oczywiście próbowałam zrobić miniaturkę, ale niestety nie umiem :(, to ja i mój bebzunik ;)

    Jaguś_7810, Amore, Anga1989, rosax3 lubią tę wiadomość

  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez,ja tez trzymam kciuki za pomyslny zabieg She

    Bulkaasia,kefirek czy maslaneczka..a rano naczczo wode z chtryna? Podobno pomaga...

    Ja taka zadowolona zmobiadu juz dawno nie bylam,objadlam sie jak bak! O dziwo z miesa to wolowina mi wchodzi...hmm
    Teraz siedze z herbatka z miodkiem i cytrynka...tez nowosc w ostatnich czasach anie nie marudze....kolacji nie jem bo jeszcze obiad czuje!

    Megi niestety nie widze foci bo ten tablet nie chce wyswietlic linkow buu

    Pytanie z innej beczki,czy ktoras z Was np musi zmienic auto zeby jej sie wozek zmiescil do bagaznika? Bo ja sie troche obawiam ze po pierwsze mi sie nie zmiesci a po drugie zakupow juz nie zmieszcze,mam maly wozik citroen c3 , lubie male wozy bo ja mala jestem i ogarniam lepiej male...no i wszedzie sie mieszcze na tych naszych waskich drozkach o parkowaniu nie wspomne...ale hmm..moze sie okazac ze bedzie trzeba rozmiar zmienic,naszym wielkim niebardzo chce jezdzic...ktos ma takie dylematy?

    Amore,to mialas angielska wizyte widze,ciekawe czy mi pani polozna brzuch pomaca w srode i czy pomierzy macice..nie wiem od ktorego tygodnia ja mierza,nie pamietam juz...

    Amore, bulkaasia lubią tę wiadomość

    0MPT.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale sie smacznie zrobilo:-) mmm ziemniaczki z koperkiem i salata z smietana:-) uwielbiam albo kefirek do tego. Ten makaron z jarmuzem tez wypas.

    Steve masakra niezosze takich ludzi. Dobrze ze zareagowalas.

    Gratuluje wszystkich wizyt.

    Ja jutro prosze o pozytywne fluidy przy powrocie do pracy a potem o kciuki na wizycie o 16.

    Jaguś_7810, megi78, Amore, Marciiik lubią tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • asiczka11 Przyjaciółka
    Postów: 117 122

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka15 wrote:
    Pytanie z innej beczki,czy ktoras z Was np musi zmienic auto zeby jej sie wozek zmiescil do bagaznika? Bo ja sie troche obawiam ze po pierwsze mi sie nie zmiesci a po drugie zakupow juz nie zmieszcze,mam maly wozik citroen c3 , lubie male wozy bo ja mala jestem i ogarniam lepiej male...no i wszedzie sie mieszcze na tych naszych waskich drozkach o parkowaniu nie wspomne...ale hmm..moze sie okazac ze bedzie trzeba rozmiar zmienic,naszym wielkim niebardzo chce jezdzic...ktos ma takie dylematy?

    Muszka, my nie mieliśmy dylematów, zaraz jak się dowiedzieliśmy o ciąży zmieniliśmy auto na kombi ;-) Bałam się że nie ogarnę długości wozu, ale jest spoko, bardzo pojemny. Nie bój się dużego auta :)
    Ale to też zależy jak często będziesz ten wózek wozić, bo jak najczęściej samo dziecko w foteliku to przecież c3 wystarczy :) My mamy jedno auto więc jest długie. Wieźliśmy szafę 2,40 z ikei, weszła :D

    Amore lubi tę wiadomość

    Oleczka ur. 10.06.2017 <3

    f2w33e3kg3ugig3f.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lottinka i jak zamowienie z gemini? Ja niezamowilam bo jest niedostepny ten lek ale mam jeszcze kilka dni wiec poczekam i zobacze co i jak.

    A jeszcze cos mi sie przypomnialo. Kilka dbi temu kupilam spodnie ciazowe w c&a lubie z tamtad ciuchy wiec wybor sklepu byl prosty. Spodnie tanie niebyly. Zalozylam je moze z 5 razy i raz wypralam i co? Rozeszly sie na szwie. Pojechalam kase zwrocili bez dyskusji i spoko ale nauczona dobrymi doswiadczeniami ze to pewbie wadka jedna byla wzielam drugiebtakie same bo wygodbne byly i co? Ta sama sytuacja porazka normalnie z tym. Takze troche moja opinia o tym sklepie sie zmienila. I jutro do pracy a ja bez spodni. Na sukienki za zimno nq szczesci3 znalazlam jakies spodnie w ktore wchodze. Juz upatrzylam spodnie z bonprix musze zamowic a jutro po pracy podjade do h&m i kupie jedne na przeczekanie.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i mi sie przypomnialo Bukasia na zaparcia: kefirek, maslanka, kapusta kiszona, siemie lniane lub len mielony sziewczyny z innego forum polecaly kwqs buraczany, woda z cytryna.

    bulkaasia lubi tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • BloodMary Ekspertka
    Postów: 203 183

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka my kupujemy auto na wiosne :) nie wiem jakie bo to akurat zostawiam mojemu ale napewno bedzie combi :)

    Teraz mamy wystarczajacego opla agile ale jak trzeba bedzie wsadzic wozek to juz nic innego nie wejdzie :)

    16udk0s3u51hfmay.png
    36 dc bhcg : 41
    38 dc bhcg : 141, progesteron : 21
    44 dc bhcg : 3330
  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiczka11 ,ja tak do duzego juz tyle lat probuje sie przekonac i czuje ze nie ogarniam,te nasze angielskie drogi jak niemkrzaki to auta poparkowane po dwoch stronach drogi i wez sie wymin :/ mielismy kombi i nie lubilam bardzo,teraz mamy zafire ale jest sportowa wiec bardzo niska w dodatku,unikam jak ognia...moja mala biedronka to uwielbiam jezdzic bo tez wszedzie sie mieszcze,nie wiem jak to zrobic..bede jezdzila wszedzie wlasciwie,na poczatku fotelik ale znajac zycie zima w foteliku tym malym bedzie ciasno ,corce pamietam ze zima juz zmienilismy na wiekszy a wozek caly do bagaznika...hmm wprawdzie planuje wozek miastowy z malymi kolkami ale to ja jestem u nas od zakupow duzych i malych i tak normalnie spozywka zajmuje mi caly bagaznik...tez mam problemy co?;)

    0MPT.png
  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi78 jak wejdziesz na stronę zapodaj to kliknij na forum. tam wybierasz rozmiar zdjęcia. A potem masz 3 linki. ostatni jest pod BBCCODE (na forum / miniaturka) to ten musisz skopiować.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 22:26

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do auta ja w zeszłym roku zmieniłam właśnie duże auto na śliczne mniejsze ale nowe hehehe. Mam nadzieję że wozek będę mieścić bo to takie suvowate. Ale też już o tym myślałam. No nic ja zmieniać nie będę. W razie na wakacje auto męża. Albo od moich rodziców pozyczymy.

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie ta wizyta taka bez sensu. to chyba taki okres że nic się nie dzieje?

    xvqvdqg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore wrote:
    Megi jak wejdziesz na stronę zapodaj to kliknij na forum. tam wybierasz rozmiar zdjęcia. A potem masz 3 linki. ostatni jest pod BBCCODE (na forum / miniaturka) to ten musisz skopiować.
    Aaa to zaraz spróbuję jeszcze raz bo kopuowalam pierwszy, ale jak nie wyjdzie to proszę się ze mnie nie nabijać :)

    Amore lubi tę wiadomość

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 23 stycznia 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a235b8b02eee.jpg

    tą emaljunge widziałam. mega super. w sklepie była cena 499zł a ja się zastanawiałam przez chwilę czy wziąść a potem się okazało że to cena samej torby Buhaha! a wózek coś 3500 na promocji. Bez sensu. Gondola jest zajebista. Ale spacerówka wygląda tak nie zgrabnie że brak słów. Chętnie po pół roku wymieniłabym na coś mniejszego. Ale ta cena :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 stycznia 2017, 22:35

    Marciiik lubi tę wiadomość

    xvqvdqg.png
‹‹ 491 492 493 494 495 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ