X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2017
Odpowiedz

Lipiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore,tak tak wygralas konkurs na najlepsza zagwozdke samochodowa ;)

    Z tymi imionami to mozna faktycznie szaleju dostac,niektore wizualnie poprostu wymiekaja

    Amore lubi tę wiadomość

    0MPT.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    Ale tu wrze ;)
    My niedawno Kupiliśmy Forda C max i miejsca duuzo. Więc to nam odpada :)
    Zakupy typu wózek, bujaczki też więc ja to przed porodem pieluchy kupię i tyle haha ;)

    Co do imion... My syna chrzcilismy w Polsce i z imieniem TIAGO nie było problemu :) choć nie powiem bo wszędzie nas pytają skąd takie oryginalne imię ;)
    Ludziom naprawdę się podoba.
    Teraz jak będzie chłopak to masakra bo nie mamy pomysłu na imię..

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do auta to my kupiliśmy sierpien-wrzesień Hyundai i30cw. Super autko i z tylu bardzo duzo miejsca. Jestem z niego zadowolona :)

  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglaszam ze dzis wstapila we mnie energia!! Moze to ten power o ktorym pisza ze w drugim trymestrze przychodzi? Kto wie,w pierwszej ciazy tego nie doswiadczylamto moze teraz choc na kilka dni przyjdzie? Pranie wstawione,lazienka ogarnieta,ja ubrana..obiadu od wczoraj mi nieco zostalo wiec co tu teraz robic?!

    Amore lubi tę wiadomość

    0MPT.png
  • joannapoznan Koleżanka
    Postów: 37 44

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka15 wrote:
    Pytanie z innej beczki,czy ktoras z Was np musi zmienic auto zeby jej sie wozek zmiescil do bagaznika? Bo ja sie troche obawiam ze po pierwsze mi sie nie zmiesci a po drugie zakupow juz nie zmieszcze,mam maly wozik citroen c3 , lubie male wozy bo ja mala jestem i ogarniam lepiej male...no i wszedzie sie mieszcze na tych naszych waskich drozkach o parkowaniu nie wspomne...ale hmm..moze sie okazac ze bedzie trzeba rozmiar zmienic,naszym wielkim niebardzo chce jezdzic...ktos ma takie dylematy?

    ja teraz nie będę zmieniać ale uspakajająco Ci napiszę, że nie przepadam za jeżdżeniem samochodem i byłam fanką małych samochodów, potem dzieci przybyło i stopniowo przesiadłam się do dużego SUVa i wiesz co? Teraz bym już w życiu nie wróciła do małego, czuję się bezpiecznie, jakoś wszystko lepiej widać bo jestem wysoko, łatwiej się wsiada no i bagażnik super, wsystko się zmieści. więc polecam.

    Wiem, że to już było - ale możecie mi zrobić instrukcję A,B,C wklejania fot? Chciałam Wam pokazać łóżeczko, które muszę mieć:)

    _____________________
    2007 Ernest
    2010 Zuza
    2017 Leon:
    preg.png
  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 801

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My kilka miesięcy temu kupiliśmy Forda Focusa Kombi 5latka i w środku jest super . Dużo miejsca, bagażnik też ok tylko ze dołączyliśmy gaz i pezez to koło zapasowe weszło do bagażnika. No i miejsca zbyt wiele nie ma. Ale mam nadzieję że jakoś się pomiescimy z dzieckiem :) marzy nam się SUV ale na tego który nam się podoba póki co nas nie stać tym bardziej że się remontujemy ale może za parę lat jak nam przybędzie dzieci to się przeniesiemy :) choć jednocześnie planujemy remontować poddasze u nas więc kasy chyba nigdy nie będzie :) co do prawka mam od 7 lat ale odkąd mamy nowy samochód to tylko kilka razy odwazylam się wsiąść za kierownicę :/ ale muszę się przemoc tym bardziej że teraz jak jestem w domu to Mąż zdecydował się przerzucić na dojazdy pociągiem żebym się nie nartwila.

    A ja rozkoszuje się L4 :) poranki spędzam tak :D :

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/ab704b83d7a7.jpg


    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/05a1b081af4b.jpg

    Anga1989, gabi544, joannapoznan, asiczka11, Amore, sisi lubią tę wiadomość

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • DarkPrincess Przyjaciółka
    Postów: 74 91

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My w połowie listopada kupiliśmy audi a3, a tydzień po zakupie dowiedzieliśmy się że rodzinka nam się powiększy. Na szczęście bagażnik ma spory, mąż przyszłościowo kierował się tym, by auto było rodzinne, także na szczęście problemów z autem nie będę miała :)

    zrz6i09ksymsc0lz.png
  • Leoparde Autorytet
    Postów: 669 652

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joannapoznan wrote:
    Wiem, że to już było - ale możecie mi zrobić instrukcję A,B,C wklejania fot? Chciałam Wam pokazać łóżeczko, które muszę mieć:)

    Wchodzisz na zapodaj.net, wybierasz opcję NA FORUM, następnie WYBIERZ PLIK, po wybraniu zdjęcia, zaznacz ROZMIAR MINIATURKI np 500/500, klikasz ZAPODAJ. Po wygenerowaniu linku, skopiuj 3 z kolei i wklej go w wiadomości na naszym forum :-)


  • joannapoznan Koleżanka
    Postów: 37 44

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Leoparde!

    No to próbuję - chciałabym takie łóżeczko i przewijak do pokoju Leona

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/971f4d677a06.jpg

    kolekcja moon, firma Pinio http://www.pinio.com.pl/kolekcja/moon/20

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 12:44

    Amore, Anga1989, Leoparde, Marciiik, krolikan lubią tę wiadomość

    _____________________
    2007 Ernest
    2010 Zuza
    2017 Leon:
    preg.png
  • asiczka11 Przyjaciółka
    Postów: 117 122

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mania fajny futrzak :) Ja też jeżdżę focusem kombi z gazem :D

    Joanna, jaki ładny zestawik :) i cała aranżacja też.

    Oleczka ur. 10.06.2017 <3

    f2w33e3kg3ugig3f.png
  • Leoparde Autorytet
    Postów: 669 652

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanna, fajne fajne, podoba mi się :-)

    joannapoznan lubi tę wiadomość


  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( kuźwa tak ładnie te wózki wyglądają na zdjęciach z drugiej ręki a jak się jedzie oglądać to syf kiła i mogiła. byliśmy gotowi jechać bo emaljunge za 700zł a gość mówi że zdjęcia są stare i wózek jest poprzecierany. Do tapicera Pani se odda mi powiedział. A materacyk sobie wymieni. buu :(

    xvqvdqg.png
  • DTEM Autorytet
    Postów: 719 852

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    joannapoznan wrote:
    Dzięki Leoparde!

    No to próbuję - chciałabym takie łóżeczko i przewijak do pokoju Leona

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/971f4d677a06.jpg

    kolekcja moon, firma Pinio http://www.pinio.com.pl/kolekcja/moon/20
    WITAJCIE LALUNIE111

    Ale tu się napisało dużo :)
    Takie samo łóżeczko upatrzałam kilka dni temu- bardzo mi się podoba ) a komodę z ikea (zaraz wrzucę)

    My odkąd mamy bliźniaki jeżdzimy kombi :( marzy mi się piękny sedan, w którym jest czysto i pachnąco- i w tym roku taki była plan aby sprzedać nasze Audi A4kombi i kupić mi mercedesa Eklasa. No ale marzenie trzeba przełożyc na kolejne conamniej 5lat- he he he. Mąż jeżdzi jeppem grandcheerokie- rewelacja!!! wysoki, napęd na 4 koła i ma powera- uwielbiam, ale bagażnik mini:(

    joannapoznan lubi tę wiadomość

    5djy9n73ddhyjn9b.png 9.110heart.gif.
    9f7je6ydpsf0hnxs.png
  • krolikan Ekspertka
    Postów: 144 164

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oo łóżeczka i komody.. :) ja nie wiem, czy nie idę w zbyt "słodką" stronę, ale ostatnio wymyśliłam, że jeśli dziewczynka to takie:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e296f34ca7c6.jpg ,
    które się potem przerabia na tapczanik z płotkiem, albo bez:

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1e78dbe0e77f.jpg

    a jak będzie chłopiec to seria z autkami.. :
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/af74d4de3230.jpg

    bardzo mi się podobają takie szersze szczebelki i to, że te łóżeczka są 70/140 więc dla większego dziecka potem też zostanie i będzie dłużej ok...

    Leoparde lubi tę wiadomość

    krolikan

    0d1yyx8di6bri9tp.png
    w57vqqmzbhaj93vv.png
  • DTEM Autorytet
    Postów: 719 852

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a8d2026c06c7.jpg

    zmienia się później w biureczko- stolik

    http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S39180830/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 13:04

    joannapoznan, evcikm81, Leoparde lubią tę wiadomość

    5djy9n73ddhyjn9b.png 9.110heart.gif.
    9f7je6ydpsf0hnxs.png
  • krolikan Ekspertka
    Postów: 144 164

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a komody takie:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/bfaa4ec5007b.jpg
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/a66d557dc921.jpg

    ja zwykle lubię zwyczajne, proste i klasyczne meble, ale tak sobie myślę, że do pokoju dzieciątka może być coś mniej poważnego... i przesłodkiego... :)

    Leoparde, gabi544 lubią tę wiadomość

    krolikan

    0d1yyx8di6bri9tp.png
    w57vqqmzbhaj93vv.png
  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alez slodzizna te wszystkie zestawiki!ja komodki kupowac nie bede a lozeczko bedzie dostawiane ale chetnie poogladam Wasze aranzacje...dla takiego malucha biale jest piekne,ja dla mojej kozicy tez zrobilam kilka lat temu bialy pokoik i buuu biurko tak zajechala ze mysle jak je obkleic teraz,ale to przy zamianie sypialni sie zrobi no i corka juz bialych nie chce,juz niemodne dla niej haha...teraz chce drewniane,o!! A w realu dostania nasza duza zabudowana szafe biala haha polecaki jej drewniane zrobie
    Dobrze ze takie maluchy narodzone nie marudza ;) i czesto nie maja wyrobionego gustu chociaz my z nasza juz odkad usiadla to mielismy klopoty,a ze usiadla na pol roczku to sie zaczelo....albo jadla tylko biale potrawy,albo miala faze tylko na czerwone....a pampersy tylko z tygryskiem!! Gdzie inne dzieci nawet nie zwrocily uwagi co sie im na tylek zaklada to nasza zdejomwala bo byl z kaczuszka....baaaardzo liczymy ze drugie dziecko bedzie bardziej obojetne na to co sie w kolo niego dzieje bo ja juz chyba nie mam tej cierpliwosci....

    0MPT.png
  • monika91 Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czytam Was cały czas niestety życie codzienne mnie pochłania i nie mam czasu żeby pisać jednak dzisiaj mam do was pytanie i proszę żebyście podzieliły się ze mną tym co sądzicie. Jestem teraz w 15 tyg, w zeszła środę byłam na wizycie i wszystko było w porządku z maluszkiem. Jednak lekarz przepisał mi tabletki dopochwowe Gynoflor bo mam jakąś małą niespecyficzna infekcje bakteryjną, mówił że to nic groźnego ale żeby to zaleczyć. Wczoraj wzięłam 2 tabletkę na noc i rano jak zwykle przy takich tabletkach bywa zaczęła wyplywac. Ale około 9 rano poczulam ze zaczęła lecieć ze mnie bardzo wodnista wydzielina. I to na tyle mocno że przesiąkła przez wkładkę, majtki i rajstopy. Czułam się jakbym nie utrzymała moczu. Później cały czas było mi wilgotno i miałam wrażenie że znowu poleci. Teraz raz na jakiś czas wypływa ale minimalne ilości. Bardzo się martwię bo oczywiście naczytalam się o wypływających wodach. Powiedzcie mi czy to może być od tabletek? Zastanawiam się czy iść do szpitala żeby mnie zbadali czy panikuje nie potrzebnie. :( wcześniej przed tabletkami też miałam takie akcje że coś wyplywalo w większej ilości ale raczej wodnisto mleczne a dzisiaj nie wiem.... :(

    f2w3rjjgr0mcb3mw.png
  • evcikm81 Autorytet
    Postów: 335 316

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej jak tu busy sie zrobilo.No to my mamy problem Bo jezdzimy skuterami,wiec trzeba robic szybko prawko,aczkolwiek probowalam juz 15 lat temu 7 razy I sie nie udalo.Ale od 6 lat jezdze skuterem I daje rade wiec mam nadzieje,ze Nie bedzie tak zle.
    Co do imion to dla chlopaka Facundo,a dla dziewczynki Ivy albo Cataleya.DziadkI beda mialy problem ale beda musieli sie przyzwyczaic. U nas znow piekne slonce,moze wiosna sie zbliza.

    w4sq3e3kcmsv45kr.png
  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika,wydaje mi sie ze po wyplynieciu wod na tym etapie mialabys tez inne objawy,krew cay skorcze,moze sie myle ale tych wod jeszcze tyyyyle nie mamy zeby sporo wyplynelo tak bez innych objawow...dodam ze tez np dzisiaj rano tak mi polecialo sluz poprostu ale majtki na wylot....nie codziennie tak mam,moze przy tej infekcji masz wiecej wydaieliny i te tabletki pomagaja i sie oczyszcza? Jak nie da ci to spokoju to pojedz ,ale skoro szyjka zamknieta i wogole hm

    0MPT.png
‹‹ 494 495 496 497 498 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ