Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2017
Odpowiedz

Lipiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Leoparde Autorytet
    Postów: 669 652

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kusicie tym jedzonkiem :-) aż ślinka cieknie :-P


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rosax3 wrote:
    Nie bedzie majki :D
    Nelly :D

    Rosa! A mi ciśnienie podskoczyło i żołądek się skręcił! Przeczytałam to pierwsze zdanie i nim doczytałam co niżej i nim dotarło, to tak w pierwszej sekundzie wstrząs normalnie... No ale dotarło! :D I Nelly i Maya ładnie :D Bardzo ładnie :D

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi o rany to faktycznie mamy dużo wspólnego ;) jakąś więź hihi.
    Mm obiadek Masz pyszny :)

    Wiecie jakim jestem frikiem jedzeniowym? Nie zjem za żadne skarby świata surowego ogórka!!! Na sam zapach mam odruch wymiotny. A kiszone uwielbiam :P

    Ja śledzę polskie wiadomości i szok co się dzieje... Biedne dziecko :(

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/cb65b0a25025.jpg

    Anga1989, nick nieaktualny, Selja, Leoparde, nick nieaktualny, Muszka15, Luz Maria, Jaguś_7810, cookiemonster, Zoja, nick nieaktualny, bulkaasia lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Śniadanie moje i synka ;) omlet cesarski :P
    Macie za swoje bo robicie smaka ;)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1a801758f428.jpg

    Selja, Leoparde, Mania25, Anga1989, Luz Maria, Jaguś_7810, Amore, cookiemonster, nick nieaktualny, bulkaasia lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Mania25 Autorytet
    Postów: 862 802

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale pyszności! Co widzę kolejne zdjęcie, to muszę iść do lodówki coś zjeść, masakra :D

    Zbyt apetycznie gotujecie :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 18:03

    aaVJp2.png
    SYbyp2.png


  • Muszka15 Autorytet
    Postów: 704 347

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula,no tym omletem to poszlas po bandzie ;) ja dojadlam moje resztki ;) ale na deser zrobie lody truskawkowe,mam chec i juz sie niemoge ich doczekac,dowale tych truskawek tyle ze pekne,a co!

    Wogole to jak dzis jechalam po corke do szkoly to tu niedaleko mi koles wyjechal z uliczki,wogole nie ogladnal sie na glowna droge i pelny gaz...serce mi zamarlo,szybko nie jechalam ale i tak musialam dac po hamulcach,zatrzymalam sie kilka cm od niego ,ten zwial a ja nie moglam sie uspokoic....musze kupic ochronke na las,wystraszylam sie nie na zarty,

    0MPT.png
  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Muszka zjadła bym loda!! Mam chęć już od 2 dni ale dalej chora jestem :( więc jedz na zdrowie!!! :)

    No idiotow nie brakuje :/ co z tego że my uważamy jak inni mają w tyłku :(

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • Amore Autorytet
    Postów: 437 227

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mega jedzenie :)
    kurde opryszczka mi wyskoczyła. Polecacie coś? Gin mi napisał Acyklowir, Heviran albo Vratizolin. A mój M mówi że mam czosnek przykładać i sama już nie wiem.

    xvqvdqg.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "mamakejti" jak wizytaa, wszystko okej ?? :> dawaj focie :D Ja za dwa też mam wizytę i będę tak samo jak Ty 16+5 ! :*

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula przegielas z tymi pysznosciami jak na widok soku dostalam slinotoku (nawet nie wiedzialam ze rymowalam hehehe)
    Jagna faworki uwielbiam i zjadlabym z mlekiem :).
    Nelly imię prze przepiękne

    Jaguś_7810 lubi tę wiadomość

  • BloodMary Ekspertka
    Postów: 203 183

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/092892637cbf.jpg

    Mmm :D

    Jaguś_7810, Leoparde, Amore, lottinka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    16udk0s3u51hfmay.png
    36 dc bhcg : 41
    38 dc bhcg : 141, progesteron : 21
    44 dc bhcg : 3330
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam sie po wizycie. Dziec zdrowy prawidlowo sie rozwija. Dalej niewiem kto tam mieszka, dowiemy sie w walentynki :-) narazie wracam do pracy na jak dlugo niewiem ale na troche wracam. Jak sie bede zle czula to mam przyjsc i na l4.
    A i odstawiamy duphaston. Kilka dni 2 tabl kilka dni 1 tabl i koniec.

    nick nieaktualny, Amore, sisi, DTEM, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kusicie z tymi pysznosciami :)

    Sama bym sie pochwalila ale juz wszystko mam w brzuszku :P

    Mianowicie mamuska mnie dzisiaj rozpiescila i kupila paczkowy wieniec i 3 niby mini ptysie (chociaz to jakies giganty byly ;) )

    Do tego jablka, grejpfrut i banany :)

    l22nhdgen92nqanl.png
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my dzisiaj po wizycie pojechalisny na pierogi mmm pycha :-)

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amore wrote:
    mega jedzenie :)
    kurde opryszczka mi wyskoczyła. Polecacie coś? Gin mi napisał Acyklowir, Heviran albo Vratizolin. A mój M mówi że mam czosnek przykładać i sama już nie wiem.


    w ciąży bezpieczny i skuteczny jest Erazaban;)

    Amore lubi tę wiadomość

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszly moje spodnie z h&m .
    Jakosc dobra idealnie pasuja.
    Mama skiny high rib rozm 38 . A nosze 36 :D no dobra zdaje sie ze nosilam 36 haha
    A no i bluzka ciazowa do tego pasuje jak ulal :D w koncu mam jeansy !!!!!

    Marcik nie chcialam Cie przestraszyc :p

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś_7810 wrote:
    "mamakejti" jak wizytaa, wszystko okej ?? :> dawaj focie :D Ja za dwa też mam wizytę i będę tak samo jak Ty 16+5 ! :*

    Cześć! właśne wróciliśmy;)
    dzieć mój nie za bardzo chciał się mierzyc dzisiaj, ogólnie biometria odpowiada 17+0 a dzisiaj jestem 16+5, czyli ciut do przodu (kość udowa nawet 17+2) ale przeraziła mnie szacowana waga - 178 g, hmmm podzielicie się jaka waga jest u was? lekarka nawet zapytała ile wazyło dziecko, które urodziłam, troszkę sie zaniepokoiłam....

    1kaktus - fantastycznie, że u Was wszystko dobrze!

    Laski, nie wrzucajcie juz tego jedzenia, bo ja już ledwo kurtkę zapinam....a to mnie tak inspiruje....idę na twarożek z chrzanem;)

    Jaguś_7810, Leoparde, nick nieaktualny, Selja, Anga1989, cookiemonster, sisi, DTEM, nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • kruszynka5 Autorytet
    Postów: 333 139

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dzisiaj mam jakiegoś powera do pracy :) na obiad zrobiłam zrazy wołowe z grzybami + kluski śląskie i sosik grzybowy, teraz pod wieczór z ciasta francuskiego takie podusie i nadzialam je twarogiem i z reszty wołowiny robie gulasz na jutro :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2017, 19:34

    mamakejti lubi tę wiadomość

    3jgx43r8kbrl47x9.png

    Kruszynka5
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruszynka5 wrote:
    A ja dzisiaj mam jakiegoś powera do pracy :) na obiad zrobiłam zrazy wołowe z grzybami + kluski śląskie i sosik grzybowy, teraz pod wieczór z ciasta francuskiego takie podusie i nadzialam je twarogiem i z reszty wołowiny robie gulasz na jutro :)

    Dżizas kruszynka, dobiłaś mnie tym sosikiem grzybowym, JA GO CHCE!!!!!!
    a że wyekspediowałam moją4,5 latke na zimowisko (czyli do dziadków) na 4 dni to nie chciało mi sie na poważnie dziś gotować, więc pyknęłam pierogi od mamusi, a potem fasolkę po bretońsku od tatusia.....

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
‹‹ 496 497 498 499 500 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ