X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2017
Odpowiedz

Lipiec 2017

Oceń ten wątek:
  • sisi Autorytet
    Postów: 4095 3857

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratuluję wszystkich pomyślnych wizyt :)

    Kusicie tymi pysznościami, a ja dzisiaj miałam tylko fasolkę po bretońsku ;)

    20/07/2017 Helenka 3620 i 58cm
    19/11/2019 Majeczka 3560 i 55cm
    19/02/2021 Anielka 2860
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    megi78 wrote:
    Kaktus nie martw się będzie dobrze ja dzisiaj ostatnia tablete duphastonu wzielam :). Dużo dziewczyn juz tez poodsawialo i jest ok.
    Luz Maryja jeszcze raz gratuluję cory i to dużej zdrowej cory :)

    Wiem wiem ale chyba kazda to przezywa :-/ musi byc wszystko dobrze. Lozysko jest ladne wiec powinno samo produkowac juz progesteron a Dziewczyny odstawialy wczesniej przeciez.

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • 1kaktus Autorytet
    Postów: 1294 811

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A wogole to Dzien dobry i milego dnia :-) a i Dziewczyny z PL teraz od 1 stycznia mamy uprawnienia zeby do specjalistow chodzic bez kolejki powinien nas przyjc w ciagu 7 dni max. Tak jak np honorowych dawcow krwi. Bo nieraz niezdazylybysmy do lekarza w czasie ciazy przy tych kolejkach.

    megi78, Marciiik lubią tę wiadomość

    qdkki09kwrowb7nz.png

    Aniołek 25.05.2016 [*] 6tydz.
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry mamusie ;)

    Nocka przespana z jedna pobudka po 4:00. Mój świrnięty sąsiad z góry zaczął sie wydzierac na swojego psa :/

    Czasami mam ochote zadzwonić aby mu dali zakaz opiekowania sie zwierzetami...

    No a o 5:30 juz wstałam standardowo bo pecherz wzywał. Nie wiem jak Wy ale ja juz coraz ciezej1 mam aby znalezc wygodna pozycje w łóżku do spania.. A co bedzie pozniej to nie wiem...

    Moja mamuska jak wroci z pracy koło 14:30 to wypijemy kawke a potem pojdziemy na jakies szalone zakupy hehe moze uda mi sie cos malutkiej kupic ;) ja obowiazkowo jakies legginsy albo dzinsy musze kupic.

    Obiadu nie musze robic bo wczoraj na wieczor zrobilysmy z mama żurek :) tak wiec dzisiaj tylko odgrzac a no i jajka ugotowac.

    Wczoraj padlo pytanie o majonez.
    Dodaje go do sałatek bez problemu. Czy jajka z majonezem tez jem. Jedzcie to na co macie smaka. Lepiej zeby dziecko wszystkiego kosztowalo - bo nie wiem ile z tego prawdy ale jest jeden przesad, ze gdy kobieta w ciazy grymasi z jedzeniem to dziecko tez bedzie ;)

    Wczoraj musialam zazyc ibum. Wiem ze w ciazy sie nie powinno ale juz musialam. Tak mnie glowa rozbolala ze az mi lzy do oczu naplywaly.
    Potem poszperalam w necie i PONOC w II trymestrze jakas dawka jest dozwolona. Na szczescie tylko 1 tbl wzielam i mam nadzieje ze wiecej nie bede musiala...

    l22nhdgen92nqanl.png
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruszynka5 wrote:
    Czy ktoras z Was farbuje sobie sama włosy w domu i dodam że na blond? Jeżeli tak to jakie farby kupujecie? Ostatnio koleżanka fryzjerka poleciła mi schwarzkopf essensity zielone opakowanie :)

    Jaaaaaa, od kilku lat Syoss ten taki co się miesza dwie tubki z kolorami ze środka, to jest chyba cooling blond, bo nie chcę słonecznego, tylko taki bardziej perłowo-srebrzysty, z rossmanna;)
    ale od wrześnie nie farbuję i radzę sobie odświeżaczem koloru w spray, na odrosty właśnie ze Schwarzkopfa (ten z Claudią Schiffer) i do tego jakiś fioletowy szampon co drugi dzień;)

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sisi wrote:
    Dziewczyny gratuluję wszystkich pomyślnych wizyt :)

    Kusicie tymi pysznościami, a ja dzisiaj miałam tylko fasolkę po bretońsku ;)

    Ja też miałam wczoraj fasolkę po bretońsku sisi czyli obie fasolkowałyśmy;)

    sisi lubi tę wiadomość

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie, dzień dobry, zaczęłam odpowiadać na posty z poprzedniej strony i się nie przywitałam;)

    dziękuję Dziewczęta za odpowiedzi co do wagi,Jaguś - ciekawa jestem jak waga u Was jutro?;)

    dobrego dnia!

    Jaguś_7810 lubi tę wiadomość

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • kruszynka5 Autorytet
    Postów: 333 139

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti wrote:
    Jaaaaaa, od kilku lat Syoss ten taki co się miesza dwie tubki z kolorami ze środka, to jest chyba cooling blond, bo nie chcę słonecznego, tylko taki bardziej perłowo-srebrzysty, z rossmanna;)
    ale od wrześnie nie farbuję i radzę sobie odświeżaczem koloru w spray, na odrosty właśnie ze Schwarzkopfa (ten z Claudią Schiffer) i do tego jakiś fioletowy szampon co drugi dzień;)
    Mamakejti a czemu już nie farbujesz tylko odświeżasz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 07:23

    3jgx43r8kbrl47x9.png

    Kruszynka5
  • lottinka Autorytet
    Postów: 544 603

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :) pracowity mam ten początek L4 i drugiego trymestru i nie mam jak pisac. Nadrobiłam wasze wczorajsze pyszności...BloodyMary dla mnie wygrala, będę dzisiaj szukac mojego ukochanego double chocolate :D

    Bylam wczoraj w kinie na Lalaland...jezu. Do połowy myślałam że lekka zamułka i przesada z tymi globami, a jak sie zryczalam na koniec o matko i córko!!! Wychodziłam z kina w spazmach zakrywając twarz szalikiem :D

    BloodMary lubi tę wiadomość

    Everything you need will come to you at the perfect time :)
    ckai3e3kbl63wt3b.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti wrote:
    No własnie, dzień dobry, zaczęłam odpowiadać na posty z poprzedniej strony i się nie przywitałam;)

    dziękuję Dziewczęta za odpowiedzi co do wagi,Jaguś - ciekawa jestem jak waga u Was jutro?;)

    dobrego dnia!

    Szczerze Ci powiem, ze jeszcze na zadnej wizycie mi nie powiedziala ile dziecko waży :( hm... dziwne, wizyte ostatnia mialam miesiac temu to moze dowiem sie jutro o niej...

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ginka tez ani razu nie podała ile malutka waży, tak więc nie jesteście same ;)
    Za tydzień w piątek mam wizyte to się jej zapytam z ciekawości :)

    Jaguś_7810 lubi tę wiadomość

    l22nhdgen92nqanl.png
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś_7810 wrote:
    Szczerze Ci powiem, ze jeszcze na zadnej wizycie mi nie powiedziala ile dziecko waży :( hm... dziwne, wizyte ostatnia mialam miesiac temu to moze dowiem sie jutro o niej...

    Jaguś, to jakoś parametry obwodu głowy, brzuszka, dłuość kości udowej i coś jeszcze i oni robia czary mary i wychodzi im waga, to w sumie program komputerowy oblicza na usg;)

    Aaaa zapomniałam dopisać, że w szpitalu jak byłam 14+5 to wg usg dziecko wazyło 103 gramy, a równo dwa tygodnie później już 178, muszę to rozkminić.....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 07:43

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lottinka wrote:
    Cześć dziewczynki :) pracowity mam ten początek L4 i drugiego trymestru i nie mam jak pisac. Nadrobiłam wasze wczorajsze pyszności...BloodyMary dla mnie wygrala, będę dzisiaj szukac mojego ukochanego double chocolate :D

    Bylam wczoraj w kinie na Lalaland...jezu. Do połowy myślałam że lekka zamułka i przesada z tymi globami, a jak sie zryczalam na koniec o matko i córko!!! Wychodziłam z kina w spazmach zakrywając twarz szalikiem :D


    a mnie odrzuca Ryan Gosling....tak generalnie, nie lubię patrzeć na jego twarz, ale oczywiście co kto lubi, większość znanych mi Lasek szaleje za nim...

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruszynka5 wrote:
    Mamakejti a czemu już nie farbujesz tylko odświeżasz?


    No dobra...tylko się nie smiej.....trochę się boję, tzn. bałam się w I trymestrze...a teraz jakoś tak po prostu nie maluję....może dlatego, że na L4 jetem i rzadko przebywam wśród "oceniających"? sama nie wiem...farba stoi w szafce;) pofarbowałam własnie we wrześniu, bo miałam jakieś dwie konferencje, a potem pozytywna beta i jakoś czerwone światło w głowie...

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • DTEM Autorytet
    Postów: 719 852

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie!!!

    Czytam ostatnie strony i zazdraszczam Wam pyszności!!! Ja tu chyba jak narazie jestem najwięcej na plusie w kg więc nie kuście więcej...plisss

    Serdecznie gratuluję wczorajszzych wizyt!!!!

    Ja duphaston jeszcze biorę- we wtorek wizyta i pewnie zaczmiemy odstawiać, wagi dziecka też mi ani razu lekarka nie podała :( Dziś jadę na mizianie- smyranie do kosmetyczki !!! W piątek impreza- mam nadzieję, że jeszcze się zmieszczę w tą sukienkę he he he

    Kochane wczoraj od mamy dostałam prezent- kołyskę dla dziecka, to pierwsza rzecz jaką mamy heheheheh :) Pozdrawiam WAS cieplutko

    Amore lubi tę wiadomość

    5djy9n73ddhyjn9b.png 9.110heart.gif.
    9f7je6ydpsf0hnxs.png
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DTEM wrote:
    Witajcie!!!

    Czytam ostatnie strony i zazdraszczam Wam pyszności!!! Ja tu chyba jak narazie jestem najwięcej na plusie w kg więc nie kuście więcej...plisss

    Serdecznie gratuluję wczorajszzych wizyt!!!!

    Ja duphaston jeszcze biorę- we wtorek wizyta i pewnie zaczmiemy odstawiać, wagi dziecka też mi ani razu lekarka nie podała :( Dziś jadę na mizianie- smyranie do kosmetyczki !!! W piątek impreza- mam nadzieję, że jeszcze się zmieszczę w tą sukienkę he he he

    Kochane wczoraj od mamy dostałam prezent- kołyskę dla dziecka, to pierwsza rzecz jaką mamy heheheheh :) Pozdrawiam WAS cieplutko


    DTEM - dziś już środa, gdzie raport z wizyty duszpasterskiej?;) chyba, że przeoczylam...to mea culpa <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 08:11

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • Solane Ekspertka
    Postów: 132 225

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezeli chodzi o wage dziecka tez lekarz mi nie podal a bylam 16+5. Powiedzial ze na polowkowych bedzie cala anatomia plodu i wtedy wszystko pomierzymy. Moze tez dlatego ze nie place za usg za kazdym razem, tzn na kazdej wizycie podgladamy Malutka ale platne usg mam 3 (prenatalne, teraz co bedzie polowkowe i pozniej jeszcze jedno). A co wizyta doaje mi tylko 3 zdjecia pogladowe, a tych platynych to chyba z 12 z opisem i nagrana plyta cd.

    w57v9n73n742fstj.png
  • DTEM Autorytet
    Postów: 719 852

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti wrote:
    DTEM - dziś już środa, gdzie raport z wizyty duszpasterskiej?;) chyba, że przeoczylam...to mea culpa <3

    Chyba nie ma o czym pisać- przyszedł, pokropił, najadł się i po 22 pojechał- on jest dziwak jak dla mnie, wolałam poprzedniego księdza no ale cóż.... Pozytyw z tego taki, że do wczoraj nie musiałam obiadu gotować bo tyle żarełka zostało (jak zawsze!!!)

    5djy9n73ddhyjn9b.png 9.110heart.gif.
    9f7je6ydpsf0hnxs.png
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DTEM wrote:
    Chyba nie ma o czym pisać- przyszedł, pokropił, najadł się i po 22 pojechał- on jest dziwak jak dla mnie, wolałam poprzedniego księdza no ale cóż.... Pozytyw z tego taki, że do wczoraj nie musiałam obiadu gotować bo tyle żarełka zostało (jak zawsze!!!)


    No ja własnie o tym żarełku poczytać chciałam...co pysznego zrobiłaś? już powstrzymuje ślinotok...

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • DTEM Autorytet
    Postów: 719 852

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti wrote:
    No ja własnie o tym żarełku poczytać chciałam...co pysznego zrobiłaś? już powstrzymuje ślinotok...


    po przeczytaniu Waszych pysznych propozycji, zdecydowałam się karkówkę pieczoną, kurczak pieczony z ryżem (mam super szybki przepis z ryżem surowm), kotleciki schabowe i mielone, "ślimaczki" z ciasta francuskiego. Sałatka brokułowa ze słonecznikiem, ogóreczki, papryka i szpinak z fetą do smarowania na mięsko :)

    Telepatycznie powstrzymuję Twój ślinotok bo już tylko szpinak został hehehe :)

    mamakejti lubi tę wiadomość

    5djy9n73ddhyjn9b.png 9.110heart.gif.
    9f7je6ydpsf0hnxs.png
‹‹ 498 499 500 501 502 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ