X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne Lipiec 2017
Odpowiedz

Lipiec 2017

Oceń ten wątek:
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti wrote:
    Jaguś, to jakoś parametry obwodu głowy, brzuszka, dłuość kości udowej i coś jeszcze i oni robia czary mary i wychodzi im waga, to w sumie program komputerowy oblicza na usg;)

    Aaaa zapomniałam dopisać, że w szpitalu jak byłam 14+5 to wg usg dziecko wazyło 103 gramy, a równo dwa tygodnie później już 178, muszę to rozkminić.....

    No to to robila wszystko, ale wagi nie mowila hm... jutro koniecznie zapytam :))

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anga1989 wrote:
    U mnie ginka tez ani razu nie podała ile malutka waży, tak więc nie jesteście same ;)
    Za tydzień w piątek mam wizyte to się jej zapytam z ciekawości :)

    Ja jutro koniecznie tez:)!

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś_7810 wrote:
    Ja jutro koniecznie tez:)!

    Pytaj Jaguś! Ja też jutro pytam czy przekraczam jakieś normy i co z tym zrobić!

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DTEM wrote:
    po przeczytaniu Waszych pysznych propozycji, zdecydowałam się karkówkę pieczoną, kurczak pieczony z ryżem (mam super szybki przepis z ryżem surowm), kotleciki schabowe i mielone, "ślimaczki" z ciasta francuskiego. Sałatka brokułowa ze słonecznikiem, ogóreczki, papryka i szpinak z fetą do smarowania na mięsko :)

    Telepatycznie powstrzymuję Twój ślinotok bo już tylko szpinak został hehehe :)

    <3 trzeba zrobić zlot lipcówek jak już powijemy (i wykarmimy) i każda przywiezie danie popisowe i będziemy 3 dni ucztować, jeść i pić wszystko co chcemy, a nie to co możemy;)

    a Laski z UK zrobią u siebie i połączą się z nami skypem

    Rosax zmontuj jakąś ekipę w Fatherlandzie i też się łącz z nami;) albo dołąćż do ekipy z UK lub PL

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 08:47

    Anga1989, DTEM, megi78, gabi544, Muszka15, Marciiik lubią tę wiadomość

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti wrote:
    Pytaj Jaguś! Ja też jutro pytam czy przekraczam jakieś normy i co z tym zrobić!

    Jutro tez wizyta??

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • Leoparde Autorytet
    Postów: 669 652

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :-)
    Takie pyszności gotujecie, pokazujecie, że aż ślinka cieknie. Teraz nie wiem, czy zwykłe spaghetti, które mąż na dziś zaplanował przejdzie mi przez gardło ;-)


    elvira lubi tę wiadomość


  • mamakejti Autorytet
    Postów: 2087 1032

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaguś_7810 wrote:
    Jutro tez wizyta??

    Tak, taka "prawdziwa" u mojej prowadzącej profesorci, wczoraj byłam na usg,którego ona niestety nie robi...

    "nie spoczniemy, nim zajdziemy...;)"

    f2w3skjotzzbwk43.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti wrote:
    Tak, taka "prawdziwa" u mojej prowadzącej profesorci, wczoraj byłam na usg,którego ona niestety nie robi...

    Achaaaaa no to nie wiedzialam :)

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Dzisiaj wizytuje ;) Trzymajcie kciuki

    Jaguś_7810, megi78, Anga1989, Mania25, gabi544, asiczka11, lottinka, kruszynka5, Marciiik, sisi lubią tę wiadomość

  • PiKi Ekspertka
    Postów: 128 90

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    widzę, że szalejecie kulinarnie. Za mną chodzi żurek ale nie wiem jak zrobić. W piątek wizyta i sie stresuje. Nie zrobiłam tej amniopunkcji i bede sie w piatek jeszcze bardziej stresować usg. Ja szukam mebli do pokoiku: kołyska chyba będzie z allegro. Do tego komodani szafka ale nie wiem gdzie kupimy. W maju urządzamy :)

    f2w3dqk37wy2z51g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja miałam mieć wizytę za 8 dni, ale mam od kilku dni coś takiego jak opisywała Luz Maria - takie twardnienie brzucha i albo cały taki twardy albo pojawiała się kulka wielkości piłki tenisowej po jednej albo drugiej stronie. Tyle, że wogóle tego nie czułam, żadnego napinania ani nic, jedynie jak się położyłam na plecach i dotknęłam ręką brzucha to czułam właśnie twardość. No i wczoraj wzięłam nospę wieczorem i magnez, jakoś trochę przeszło, ale znowu odczuwam jakby kłucie w pochwie (nie wiem czy to szyjka czy co?) Ale że jestem panikara to pójdę do lekarza jutro, tydzień szybciej. Zapytam wogóle czy da radę mnie przyjąć, a jak nie to skoczę do niego na oddział. Kurczę już mam najgorsze scenariusze w głowie. Gdzie patelnia?!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2017, 09:05

  • DTEM Autorytet
    Postów: 719 852

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mamakejti- cudny pomysł z tym zlotem!!! To dopiero byłby coś :) Z tym usg to taka lipa trochę- jedni lekarze robią inni nie, jedni mają super sprzęt wszystko powiedzą a inni super lekarz, ale sprzęt średni i nie masz co człeku liczyć na wyczerpujące info!!!

    5djy9n73ddhyjn9b.png 9.110heart.gif.
    9f7je6ydpsf0hnxs.png
  • Jaguś_7810 Autorytet
    Postów: 586 495

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nicka678 wrote:
    Hej dziewczyny :)
    Dzisiaj wizytuje ;) Trzymajcie kciuki

    Trzymamy , trzymamy !! :*

    Nicka678 lubi tę wiadomość

    hchyyx8d1rhjy3jw.png

    13 c.s. szczęśliwy <3 !!
    Synuś czekamy na Ciebie :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Hej dziewczyny :) trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty. Ja miałam mieć wizytę za 8 dni, ale mam od kilku dni coś takiego jak opisywała Luz Maria - takie twardnienie brzucha i albo cały taki twardy albo pojawiała się kulka wielkości piłki tenisowej po jednej albo drugiej stronie. Tyle, że wogóle tego nie czułam, żadnego napinania ani nic, jedynie jak się położyłam na plecach i dotknęłam ręką brzucha to czułam właśnie twardość. No i wczoraj wzięłam nospę wieczorem i magnez, jakoś trochę przeszło, ale znowu odczuwam jakby kłucie w pochwie (nie wiem czy to szyjka czy co?) Ale że jestem panikara to pójdę do lekarza jutro, tydzień szybciej. Zapytam wogóle czy da radę mnie przyjąć, a jak nie to skoczę do niego na oddział. Kurczę już mam najgorsze scenariusze w głowie. Gdzie patelnia?!
    Gabi idź idź, jak cie to mocno niepokoi. Ale kontrolnie patelnia się przyda hihihi :D

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • Paula55 Autorytet
    Postów: 9590 8032

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Oczywiście powodzenia na wizytach dziś :)

    Co do zlotu hihi. Zawsze się taki pomysł pojawia ale to mało prawdopodobne :P
    Ja dalej jestem z dziewczynami z forum jak synka rodziłam na fb, mamy super kontakt. Kilka razy planowaliśmy zlot ale zawsze którejś miejsce niw pasowało ;)
    Choć dużo dziewczyn widziało się już na żywo jeżdżąc po Polsce :)

    Z kolei z dziewczynami że Szkocji z którymi też się tu na ovufriend poznaliśmy mamy kontakt do dziś. Widujemy się co jakiś czas :) niektóre z nas zawiazaly takie przyjaźnie ze nocujemy u siebie z dziećmi :) Super sprawa!

    Jaguś_7810, gabi544 lubią tę wiadomość

    oar8skjo85nuiyxh.png
    relgwn15b2xdchwm.png

  • rosax3 Autorytet
    Postów: 5932 4348

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kruszynka5 wrote:
    Czy ktoras z Was farbuje sobie sama włosy w domu i dodam że na blond? Jeżeli tak to jakie farby kupujecie? Ostatnio koleżanka fryzjerka poleciła mi schwarzkopf essensity zielone opakowanie :)
    Ja ! Ale ja nie moge schwarzkopfa bo mi wllosy niszczy . Ja uzywam sayos. Rozjasniacz o 2 tony.

    l22n8rib255dd6pr.png
    07.11.2012 Julian
    Aniolki 13.08.2013 [*]11tc, 04.01.2016 [*]8tc cp,19.03.2016 [*]4+5tc, 22.05.2016 [*]4+6tc cp
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i ja się witam :). Noc lepsza niz wczorajsza, za oknem śnieg. Mój dziec od dzisiaj na tydzień jedzie do swojego ojca i juz nie może się doczekać. Dobrze ze maja tak super kontakt.
    Zjazd- bardzo dobry pomysł :)
    Nicka kciuki za wizytę, dla innych dziewczyn jeśli jakaś jeszcze ma też kciuki trzymam.

  • Ewela35 Ekspertka
    Postów: 227 146

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeju nadrabiam wpisy z wczoraj i ślinka mi cieknie.Ja jestem beztalencie kulinarne więc pochwalę pysznosciami.Ale tesciowa o mnie dba i codziennie mam obiadki gotowane:) Odnośnie wagi dzidzi mi tez gin nigdy nie mówił o wadze na nastepnej wizycie o to zapytam.

    w4sqyx8d5t3hk7tg.png
  • krolikan Ekspertka
    Postów: 144 164

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    ja też dziś idę na wizytę.. ciekawe co tam słychać w moim brzuchu...
    Tak pięknie gotujecie i w ogóle apetyty chyba większości powracały, a przyznacie się ile na plusie na wadze? Ja sobie sprawdzam na tym wykresie na belly, to niby "przyrost" w normie, ale jakoś i tak się zmartwiłam po dzisiejszym ważeniu, bo mam od początku 4,3 kg na plusie.. Te wszystkie naleśniki i pierogi pewnie wychodzą, bo przecież dzidzia jeszcze maluteńka...

    Jaguś_7810 lubi tę wiadomość

    krolikan

    0d1yyx8di6bri9tp.png
    w57vqqmzbhaj93vv.png
  • Anga1989 Autorytet
    Postów: 1423 1112

    Wysłany: 25 stycznia 2017, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    krolikan wrote:
    Hej dziewczyny,
    ja też dziś idę na wizytę.. ciekawe co tam słychać w moim brzuchu...
    Tak pięknie gotujecie i w ogóle apetyty chyba większości powracały, a przyznacie się ile na plusie na wadze? Ja sobie sprawdzam na tym wykresie na belly, to niby "przyrost" w normie, ale jakoś i tak się zmartwiłam po dzisiejszym ważeniu, bo mam od początku 4,3 kg na plusie.. Te wszystkie naleśniki i pierogi pewnie wychodzą, bo przecież dzidzia jeszcze maluteńka...

    Ja w sumie od pazdziernika to moze mam +2kg. Bo od grudnia do stycznia schudlam 1,2kg

    l22nhdgen92nqanl.png
‹‹ 499 500 501 502 503 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ