Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPIEC 2018
Odpowiedz

LIPIEC 2018

Oceń ten wątek:
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 23 listopada 2017, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To byly trudne czasy...wyobrazacie sobie cala ciaze bez USG? W sumie bez praktycznie niczego....?

  • melbusia88 Autorytet
    Postów: 1560 1041

    Wysłany: 23 listopada 2017, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PixiDixi wrote:
    To byly trudne czasy...wyobrazacie sobie cala ciaze bez USG? W sumie bez praktycznie niczego....?
    Abstrakcja :-)

    l22n6iyek016fbg8.png
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 23 listopada 2017, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawa jestem jak bedzie wygladala opieka nad kobieta w ciazy za powiedzmy 40 lat?, Pewnie nasze czasy i rozwiazania tez beda "przedpotopowe"hehe....

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 listopada 2017, 19:33

    anecz_kaa lubi tę wiadomość

  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 23 listopada 2017, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pixi pewnie tak hehe :)
    Nooo moje blizniaczki z jednej w dwie się zrobiły ah to była niespodzianka, jednak mam nadzieję że teraz już taka mnie nie czeka :D
    Fajne wieści i gratuluję:)

    PixiDixi lubi tę wiadomość



    "Troszkę Nas Jest.."
  • Andziula_1988 Autorytet
    Postów: 1258 537

    Wysłany: 23 listopada 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już teraz można mieć w domu sprzęt do sprawdzania tętna w ciąży. Tak się to wszystko zmienia

    Aga a czy to nie jest teraz czas kiedy normalnie miałabyś okres? Stad też może być plamienie

    dqpri09kh0x52aib.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziula_1988 wrote:
    Już teraz można mieć w domu sprzęt do sprawdzania tętna w ciąży. Tak się to wszystko zmienia

    Aga a czy to nie jest teraz czas kiedy normalnie miałabyś okres? Stad też może być plamienie
    Tez to liczyłam i mniej więcej mogło by teraz wychodzić. Liczę ze tylko mnie nastraszyły

    Andziula_1988 lubi tę wiadomość

  • Duzaa Autorytet
    Postów: 488 412

    Wysłany: 23 listopada 2017, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anecz_kaa dopatrzylam na pierwszej stronie że też jesteś z Wrocławia! Ja też ;) gdzie chodzisz do lekarza? ;)

    2017 syn [*]💔 30tc
    2018 syn 💙🌈
    2020 syn [*] 💔 34tc
    2022 syn 💙🌈

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wynik 45,02 Uf

    Paulina.G, shadee, Tinnera, PixiDixi lubią tę wiadomość

  • Cynamonkowaaa Autorytet
    Postów: 500 217

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dziewczyny wynik 45,02 Uf
    Super <3 Zaczne się teraz zastanawiać czy mój 22 jest w porządku, robiłam w 4 tyg 4d ..

    34bwdqk3ol07x06e.png
    Beta 15 DPO 843,83
    Beta 18 DPO 4089,10
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daga... super wieści ;) I gratuluje 2 maluszków ;)
    Aga ciesze się ze wszystko jest dobrze ;) Duzo wypoczywaj :)

    PixiDixi lubi tę wiadomość

    3i499vvjspjyuavk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak nakaz mam głównie leżeć i sie nie stresować :D

  • Cynamonkowaaa Autorytet
    Postów: 500 217

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Tak nakaz mam głównie leżeć i sie nie stresować :D
    Chociaż z tym niestresowaniem się jest ciężko, mam ten sam nakaz a jednak czasami mam gorsze chwile

    34bwdqk3ol07x06e.png
    Beta 15 DPO 843,83
    Beta 18 DPO 4089,10
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cynamonkowaaa wrote:
    Chociaż z tym niestresowaniem się jest ciężko, mam ten sam nakaz a jednak czasami mam gorsze chwile
    Chyba każda z Nas ma takie kryzysy

  • shadee Autorytet
    Postów: 995 1029

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja jutro znowu w podróży, tym razem do stolicy :(
    mam ochotę się gdzieś zaszyć w mysiej norze i przeczekać tam sobie - przezimować

    jakiś dół mi się chyba przyplątał :(

    9ewndqk37cm5zgbo.png

    k0kdjw4z4bjlhzwp.png

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Duzaa wrote:
    Anecz_kaa dopatrzylam na pierwszej stronie że też jesteś z Wrocławia! Ja też ;) gdzie chodzisz do lekarza? ;)
    Do ginemrdica Fabijanski a rodzic będę na klinikach :)



  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż gdzieś poszedł na chwilę... A te moje gwiazdy dają czadu. Na szczęście już śpią :) ja zaraz też idę do wanny bo jutro jedziemy do ich znajomych więc będzie szał :)



  • Duzaa Autorytet
    Postów: 488 412

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anecz_kaa wrote:
    Do ginemrdica Fabijanski a rodzic będę na klinikach :)
    Ja do dr Olesiak a rodzic jeszcze nie wiem gdzie ale ostatnio byłam na Kamienskiego i bardzo sobie chwale opiekę więc pewnie tam ;)

    2017 syn [*]💔 30tc
    2018 syn 💙🌈
    2020 syn [*] 💔 34tc
    2022 syn 💙🌈

    preg.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5950080260cf.jpg

    Hej chciałam wam ciotki przedstawić moją kropeczkę :) jest jeszcze maleńka, bo to bardzo wczesna ciąża ale pani dr mówiła, że pęcherzyk bardzo ładny, okrąglutki :) kolejna wizyta za 3 tyg i wtedy już powinno być serduszko, może też coś więcej uda się powiedzieć o przewidywanym terminie.

    Duzaa, anecz_kaa, nick nieaktualny, Paulina.G, po_prostu_ja, karolcia87, PixiDixi, gapa25, Niecierpliwa123, Andziula_1988, Loczek2018 lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • po_prostu_ja Autorytet
    Postów: 308 287

    Wysłany: 23 listopada 2017, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    shadee wrote:
    a ja jutro znowu w podróży, tym razem do stolicy :(
    mam ochotę się gdzieś zaszyć w mysiej norze i przeczekać tam sobie - przezimować

    jakiś dół mi się chyba przyplątał :(

    Każdą z nas dopada taka chwila, doskonale Cię rozumiem. :*
    Przytul się do męża, wypij ciepła herbatę i idź spać, jutro będzie nowy dzień i wszystkie czarne myśli i czarne nastroje pójdą sobie daleko, daleko... ;)
    Głowa do góry :)

    3i499vvjq8tpbt16.png
  • Cynamonkowaaa Autorytet
    Postów: 500 217

    Wysłany: 23 listopada 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5950080260cf.jpg

    Hej chciałam wam ciotki przedstawić moją kropeczkę :) jest jeszcze maleńka, bo to bardzo wczesna ciąża ale pani dr mówiła, że pęcherzyk bardzo ładny, okrąglutki :) kolejna wizyta za 3 tyg i wtedy już powinno być serduszko, może też coś więcej uda się powiedzieć o przewidywanym terminie.
    Który to tydzień? Piękny <3 Moja Pani dr nazwała moja ciąże przecinkiem;D W ogóle ja nie dostałam zdjęcia, a pytałam :(

    34bwdqk3ol07x06e.png
    Beta 15 DPO 843,83
    Beta 18 DPO 4089,10
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ