Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPIEC 2018
Odpowiedz

LIPIEC 2018

Oceń ten wątek:
  • Duzaa Autorytet
    Postów: 488 412

    Wysłany: 4 lipca 2018, 01:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurcze w takim tempie to niedługo nikogo tu nie będzie... Gratuluję dziewczyny bylyscie dzielne! Życzę szybkiego powrotu do sił i zdrówka dla Was i Maluszków!! :)

    A mnie obudził bezdech... Przez chwilę nie mogłam oddychać o nadal ciężko idzie :/ okropne uczucie

    2017 syn [*]💔 30tc
    2018 syn 💙🌈
    2020 syn [*] 💔 34tc
    2022 syn 💙🌈

    preg.png
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 4 lipca 2018, 04:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blama, Karolinka moje gratulacje!! Szybkiego powrotu do formy.

  • Kaktus93 Autorytet
    Postów: 516 235

    Wysłany: 4 lipca 2018, 04:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blama, Karolina gratuluję maluszków! :)
    Dużo zdrówka Wam życzę i żebyście szybko doszły do siebie i mogły cieszyć się Waszymi małymi cudami! :)

    Shadee dzięki za opis symptomów, my nierozpakowane jesteśmy wdzięczne za tego typu informacje :)

    l22nsg188x4pwv1x.png
  • PolaP Ekspertka
    Postów: 124 69

    Wysłany: 4 lipca 2018, 04:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Shadee mój pierwszy poród wyglądał podobnie. Zero akcji porodowej. Żadnych szczególnych objawów. Odeszły wody i to wszystko. Do momentu podania oksytocyny było ok. A potem hmmm... same wiecie. Ale jak już ma się maluszka przy sobie to o porodzie przypomina tylko ból przy próbie podjęcia pozycji siedzącej :-( no i pierwsza wizyta w toalecie, koszmar. Jak będzie Tym razem ... zobaczymy. Podobno kolejne porody szybciej się rozkrecaja.

    f2w3s65gj4wncr0v.png
  • karolcia87 Autorytet
    Postów: 826 647

    Wysłany: 4 lipca 2018, 05:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny gratulacje!! Jak ja marzę żeby się coś zaczęło. Krooolik jak da Ci jakieś złote rady położna to pisz, może jeszcze czegoś nie wypróbowałam..
    Dzisiaj nocka w miarę znośna, udało się pospać.
    Wczoraj miałam takiego smaka na kawę parzoną i głupia baba zrobiłam sobie. Godzinę później wzięli mnie na ktg (szybciej niż zazwyczaj) i takie cuda wychodziły z tętnem małej, że mnie 3 godziny podpiętą trzymali a ona tam wojaże w najlepsze! Szybko pożałowałam, że się skusiłam i wypiłam. Co stresu się najadłam że coś nie tak.. głupia baba ze mnie czasami i tyle.

    aniołek w niebie Mikołaj 12.2013
    Córka Aurelka 09.2015 <3
    klz9krhm9br6smg4.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 lipca 2018, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie wczoraj koło 22 coś tam pobolewało ale nic co by mnie do szpitala skłaniało...
    Kilkusekundowe skurcze co jakiś czas... Właściwie to kilka tylko i potem w miarę spokój, normalnie mogłam iść spać.
    Dzisiaj czuje coś ale tylko jak wstaje, jak siedzę czy leże stanowczo mniej można powiedzieć że nic ;)
    No chyba ze próbuje przekręcić z boku na bok to jest szaleństwo wtedy... ciągnie bardzo...
    No zaczyna coś się dziać, zobaczymy co i kiedy z tego wyniknie ;)

    MałaCzarna1988 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • krooolik Ekspertka
    Postów: 160 109

    Wysłany: 4 lipca 2018, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blama, Karolina, gratulacje!! Ja już nie mogę się doczekać, żeby i u mnie się zaczęło. Dzisiaj mam różowe plamienie, ale to pewnie po badaniu, więc nawet się nie jaram. Na dodatek tak jak dzisiaj, to nie bolało mnie w kroku nigdy, więc znowu się martwię o to spojenie. Dobrze, że Antek pojechał do babci, bo może uda mi się jeszcze zasnąć. Miłego dnia :-)

  • karolcia87 Autorytet
    Postów: 826 647

    Wysłany: 4 lipca 2018, 05:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Terka to trzymamy kciuki za szybkie i sprawne rozkręcanie się akcji ;)

    aniołek w niebie Mikołaj 12.2013
    Córka Aurelka 09.2015 <3
    klz9krhm9br6smg4.png
  • karolcia87 Autorytet
    Postów: 826 647

    Wysłany: 4 lipca 2018, 05:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krooolik może się w kanał dziecię wstawia?

    krooolik lubi tę wiadomość

    aniołek w niebie Mikołaj 12.2013
    Córka Aurelka 09.2015 <3
    klz9krhm9br6smg4.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 4 lipca 2018, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolcia87 wrote:
    Terka to trzymamy kciuki za szybkie i sprawne rozkręcanie się akcji ;)

    No właśnie póki co to straszaki tylko :P ale na mojego męża skutecznie działające :P :D
    Nie wiem czy jak wieczorem znów coś takiego będzie to czy iść na IP zobaczyć co to czy przeczekać jeszcze... Teraz jak leże to luzik, nic nie dzieje się...

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • krooolik Ekspertka
    Postów: 160 109

    Wysłany: 4 lipca 2018, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolcia, mnie tak już boli od jakiś 2 miesięcy, ale dzisiaj to chyba najbardziej. Pytałam wczoraj lekarza, spojenie podobno ok. Może i się wstawia, jest nisko, ale ułożona idealnie nie jest. W piwnicy powinnam mieć piłkę gimnastyczną, najwyzsza pora ja wyjąć

  • Mmargotka Autorytet
    Postów: 410 369

    Wysłany: 4 lipca 2018, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dziewczyny!!!

    Widzę że kilka z Was tutaj podobnie jak ja czuwa w nocy i wcześnie rano. Ja wstałam ponad godzinę temu po 4,5 h snu i mnie rwie do działania, tyle do ogarnięcia a niewiele mogę robić żeby nie obudzić M., póki co jesteśmy na małym mieszkaniu

    f2w3lhb8zwsl9evj.png

  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 4 lipca 2018, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje dla wszystkich nowych mam ;) :)

    U mnie to chyba nie wody, bo założyłam na noc majtki (zazwyczaj śpię bez) i są suche, więc obstawiam, że gdyby to były wody, to również by się pojawiały na nich plamki. ;) Bóli żadnych nie mam.

    Shadee, tak z ciekawości, co Cię skłoniło do wyjazdy do szpitala, skoro nie miałaś regularnej akcji skurczowej, a tych wód pewna nie byłaś? ;)

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Mmargotka Autorytet
    Postów: 410 369

    Wysłany: 4 lipca 2018, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia wrote:
    Gratulacje dla wszystkich nowych mam ;) :)

    U mnie to chyba nie wody, bo założyłam na noc majtki (zazwyczaj śpię bez) i są suche, więc obstawiam, że gdyby to były wody, to również by się pojawiały na nich plamki. ;) Bóli żadnych nie mam.

    ale wcześniej to i tak mogły się wody sączyć (np. u mnie na wczorajszej wizycie okazało się że jest ich dużo mniej niż ostatnio)

  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 4 lipca 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mmargotka wrote:
    ale wcześniej to i tak mogły się wody sączyć (np. u mnie na wczorajszej wizycie okazało się że jest ich dużo mniej niż ostatnio)
    Moje to nie były wody, bo po pierwsze, było tego mało, a po drugie sprawdziłam pH i było niskie. ;)
    A co do AFI w ostatnich tygodniach ciąży, to naturalne, że wód ubywa. Niebezpieczne , jeśli spadnie poniżej minimum, wtedy biorą do szpitala na obserwację. U Aneczki tak chociażby było.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Ania 12345 Przyjaciółka
    Postów: 124 26

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Gratuluję rozpakowanym!! Ja mam termin za 3 tygodnie. Nikogo tu nie będzie idzie to tak szybko :D

    zi13ebkmg8wuecxi.png
  • shadee Autorytet
    Postów: 995 1029

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nalia wrote:
    Gratulacje dla wszystkich nowych mam ;) :)

    U mnie to chyba nie wody, bo założyłam na noc majtki (zazwyczaj śpię bez) i są suche, więc obstawiam, że gdyby to były wody, to również by się pojawiały na nich plamki. ;) Bóli żadnych nie mam.

    Shadee, tak z ciekawości, co Cię skłoniło do wyjazdy do szpitala, skoro nie miałaś regularnej akcji skurczowej, a tych wód pewna nie byłaś? ;)

    przypuszczałam że to są wody, tym bardziej jak pojawiło się delikatnie różowe plamienie - bardziej obstawiałam że się sączą po prostu
    zrobiłam test wodno - melisowy, skurcze delikatnie zaczęły się zmieniać, regulować no i mały nagle się uspokoił więc bardziej pojechałam z obawy o niego niż z przekonaniem że będę rodzić :)

    9ewndqk37cm5zgbo.png

    k0kdjw4z4bjlhzwp.png

  • shadee Autorytet
    Postów: 995 1029

    Wysłany: 4 lipca 2018, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a tak w ogóle to chciałam wam przedstawić Szymona :)
    cześć ciocie

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3737ac303a62.jpg[/url]

    karolcia87, Kaktus93, katka84, MałaCzarna1988, Duzaa, krooolik, terka, PolaP, Urszulka89, marta258, PixiDixi, Kinga40, pumka1990, Loczek2018, anecz_kaa lubią tę wiadomość

    9ewndqk37cm5zgbo.png

    k0kdjw4z4bjlhzwp.png

  • karolcia87 Autorytet
    Postów: 826 647

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudne maleństwo!

    aniołek w niebie Mikołaj 12.2013
    Córka Aurelka 09.2015 <3
    klz9krhm9br6smg4.png
  • Kaktus93 Autorytet
    Postów: 516 235

    Wysłany: 4 lipca 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale słodziak maleńki! :)

    l22nsg188x4pwv1x.png
‹‹ 1195 1196 1197 1198 1199 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przygotowanie do porodu - o czym warto pamiętać?

Poród to wyjątkowe przeżycie dla każdej kobiety. Czy można się jakoś do niego przygotować? O czym warto pamiętać, kiedy termin porodu zbliża się wielkimi krokami? Kliknij i przeczytaj nasze sprawdzone sposoby! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ