Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPIEC 2018
Odpowiedz

LIPIEC 2018

Oceń ten wątek:
  • shadee Autorytet
    Postów: 995 1029

    Wysłany: 26 listopada 2017, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczynki,

    za oknem szaro, buro i ponuro - u was też?
    wstawać z łóżka się nie chce

    Agniechaaaa gratulacje :) co byś miała nie zdać przy tylu kciukach (w tym kilku dodatkowych z Tobą na egzaminie, a przynajmniej zalążkom kciuków) :):):)

    Sanka, jak się trzymasz kochana? Potrzebujesz pogadać?

    Cześć madlenka - witaj wśród lipcówek :)

    Dobrej i spokojnej niedzieli bez jadu i hejtu nam wszystkim :)

    9ewndqk37cm5zgbo.png

    k0kdjw4z4bjlhzwp.png

  • Vanilka Autorytet
    Postów: 315 299

    Wysłany: 26 listopada 2017, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zdałam :D

    to super:) gratulujee.

    zem3cwa18ndfk4ne.png

    f2w33e3kg6mtqiad.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 26 listopada 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ech dzięki wam wszystkim za słowa wsparcia... brzuch mnie wciąż pobolewa, krew również jest, nadziei już nie ma.
    Najgorsze jest to że tak dostałam od życia po nosie. W pierwszej ciąży wszystko było idealnie, szybki i łatwy poród, córeczka najwspanialsza na świecie. Więc niby czemu teraz miałoby być inaczej? Rodzina już usłyszała radosną nowinę a teraz trzeba wszystko odwoływać. Mam nauczkę by następnym razem się wstrzymać z informowaniem. Plany już były porobione co i jak będzie, jak wszystko zgrać z moją pracą i egzaminami. Teraz już nic nie wiem :(
    Ale trzymam za was wszystkie kciuki, mam nadzieję że już żadna nie pójdzie tą samą drogą co ja i każda z was w lipcu przytuli swojego maluszka :)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 26 listopada 2017, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zdałam :D
    Gratulujemy :)))

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Cynamonkowaaa Autorytet
    Postów: 500 217

    Wysłany: 26 listopada 2017, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zdałam :D
    Gratulacje!:)

    34bwdqk3ol07x06e.png
    Beta 15 DPO 843,83
    Beta 18 DPO 4089,10
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 26 listopada 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to głupie, ale fatalnie się dziś fizycznie czuję i zaczekam dzień od tulenia porcelany, ale dzięki temu jestem psychicznie spokojniejsza, bo się martwiłam tym osłabieniem objawów :)

    Jeszcze 4 dni do wizyty...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od wczoraj leczę paskudne zapalenie pęcherza. Lekarz pozwolił mi brać Urosept ale martwi mnie to i jest bardzo nieprzyjemne :(

  • Ineczka Autorytet
    Postów: 2954 1174

    Wysłany: 26 listopada 2017, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    Może to głupie, ale fatalnie się dziś fizycznie czuję i zaczekam dzień od tulenia porcelany, ale dzięki temu jestem psychicznie spokojniejsza, bo się martwiłam tym osłabieniem objawów :)

    Jeszcze 4 dni do wizyty...
    Przybij piatke tez witałam z rana porcelanę :)

    v5abi09kg49ph79h.png
    30 lat Euthyrox 25,Mama aktiv premium,jodid
    https://bellybestfriend.pl/pamiętnik/zielona-staraczka-pozniej-ciezarowka-przez-9-miesiecy,2959.html
    beta 25.10/229, 27.10/488, 30.10/1615
  • Niecierpliwa123 Ekspertka
    Postów: 137 52

    Wysłany: 26 listopada 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Zdałam :D

    Haaaaa wiedzialam kobieto! Nie moglo byc inaczej. Gratulacje!!!

    xnw4flw15c030w8v.png
  • Niecierpliwa123 Ekspertka
    Postów: 137 52

    Wysłany: 26 listopada 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia Dziewczynki. Mnie dzis znow glowa rozwala i rozbita jestem. Ide spac zaraz po obiedzie.

    xnw4flw15c030w8v.png
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 26 listopada 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przytulałam ją wczoraj wieczorem. :( Ale dzisiaj od rana brak apetytu, zjadłam 2 kanapki z nutellą i banana, ale nie mam na nic więcej ochoty. Nawet nie wiem co zrobić na obiad. ;(

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Cynamonkowaaa Autorytet
    Postów: 500 217

    Wysłany: 26 listopada 2017, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dwa dni temu tuliłam porcelanę. Teraz mam ogromny apetyt a jak coś zjem to mnie mdli, i bądź tu mądry...
    Ale czekam aż mój wróci i przywiezie mi od teściowej kaczkę z kluskami śląskimi i kapustką <3 To coś o czym teraz marzę <3

    34bwdqk3ol07x06e.png
    Beta 15 DPO 843,83
    Beta 18 DPO 4089,10
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 26 listopada 2017, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę apetytu, ją w ogóle nie mam, tylko mnie mdli :(

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • Cynamonkowaaa Autorytet
    Postów: 500 217

    Wysłany: 26 listopada 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie mnie to trochę martwi, bo ja zawsze bardzo mało jadłam...Aczkolwiek to zależy od dnia, wczoraj zjadłam na obiad kawałek domowej pizzy i do wieczora mnie mdliło...

    34bwdqk3ol07x06e.png
    Beta 15 DPO 843,83
    Beta 18 DPO 4089,10
  • Nalia Autorytet
    Postów: 3539 1247

    Wysłany: 26 listopada 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie wcisnęłam w siebie jogurt naturalny ze słonecznikiem i suszonymi morelami.

    ❤Ada&Pola❤
    gg642n0atc7priww.png
    o1488ribmfu4nl5k.png
  • cuddlemuffin Autorytet
    Postów: 723 1096

    Wysłany: 26 listopada 2017, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka wrote:
    Ech dzięki wam wszystkim za słowa wsparcia... brzuch mnie wciąż pobolewa, krew również jest, nadziei już nie ma.
    Najgorsze jest to że tak dostałam od życia po nosie. W pierwszej ciąży wszystko było idealnie, szybki i łatwy poród, córeczka najwspanialsza na świecie. Więc niby czemu teraz miałoby być inaczej? Rodzina już usłyszała radosną nowinę a teraz trzeba wszystko odwoływać. Mam nauczkę by następnym razem się wstrzymać z informowaniem. Plany już były porobione co i jak będzie, jak wszystko zgrać z moją pracą i egzaminami. Teraz już nic nie wiem :(
    Ale trzymam za was wszystkie kciuki, mam nadzieję że już żadna nie pójdzie tą samą drogą co ja i każda z was w lipcu przytuli swojego maluszka :)

    Bardzo mi przykro, wiem jak się czujesz- poprzednim razem też powiedziałam wcześnie, w 9 czy 10 tygodniu, mama się bardzo cieszyła, a za 1,5 tyg wszystko trzeba było odwoływać, dlatego teraz nie powiem aż do świąt, choć już 9 tydzień prawie za nami ale ze względu na Hashimoto wszystko wisi na włosku.. Po co ma się martwić, wystarczy, że ja odchodzę od zmysłów.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja muszę jeść często małe porcje wtedy jest Ok, jeżeli tylko robię sie głodna pojawiają sie mdłości

  • anecz_kaa Autorytet
    Postów: 1920 904

    Wysłany: 26 listopada 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka współczuję :( trzymaj się! Ja chyba bym to tłumaczyła sobie tak jak Ty: zdrowo rozsadkowo że widać coś było nie tak, jakieś wady letalne na które nie mamy wpływu, tak chyba jest łatwiej się z tym pogodzić jeśli choć odrobinę logiki w tym jest. Jestem pewna ze jeszcze Nam się pochwalisz zdjęcie zdrowego dzidziusia!



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 listopada 2017, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka tulę mocno. Jesteśmy z Tobą.
    Ja jeszcze przyjemności z porcelaną nie doświadczylam ale pewnie wszystko przede mną

  • bbeczka91 Autorytet
    Postów: 853 1377

    Wysłany: 26 listopada 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim, w piątek byłam u lekarza i na usg było widać pęcherzyk(5t+3d). Następna wizyta za 2 tyg mam nadzieję, że wszystko będzie ok i bEddie biło serduszko.
    Wczoraj się wściekłam, po pracy byłam w aptece, która prowadzi dyżur i kupiłam duphaston po 39,99 za opakowanie. W normalnej aptece, niecały miesiąc temu kupiłam po 22,99, a tu przebicie prawie 100%! Na dodatek kobieta odrazu wydrukowała paragon (zanim podala kwotę do zaplaty), kiedy odmowilam zapłaty powiedziała ze nie ma sprawy, ale nie może oddać mi recepty, bo ona już ją zrealizowała w systemie. No kpiny normalnie...

    syy2e6yd7ct4c97p.png
    https://www.maluchy.pl/li-73121.png
    Aniołek 11.05.2015 8tc, Aniołek 26.10.2015 4tc, Aniołek 24.08.2017 5tc Aniołek 8.12.2017 9tc
‹‹ 120 121 122 123 124 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Rana po cc – jak o nią dbać na każdym etapie jej gojenia?

Rana po cesarskim cięciu to nie tylko ślad na skórze, lecz także miejsce, które przez wiele tygodni wymaga uważnej pielęgnacji. Od pierwszych dni po operacji aż do momentu, gdy blizna blednie i mięknie, zmienia się zarówno jej wygląd, jak i potrzeby. Sprawdź, co jest typowym etapem gojenia, jak dbać o ranę w domu, czego unikać, a także kiedy zmiany w okolicy blizny wymagają konsultacji z lekarzem.

CZYTAJ WIĘCEJ

5 sposobów jak zwiększyć inteligencję swojego dziecka jeszcze w brzuchu!

Czy wiesz, że na poziom inteligencji swojego dziecka możesz mieć już wpływ podczas ciąży? Połączenia nerwowe w mózgu dziecka tworzą się już na etapie życia płodowego. Stymulację neuronów w mózgu dziecka mogą zwiększać pewne aktywności. Sprawdź, co robić lub czego unikać, aby zadbać o optymalny rozwój mózgu Twojego dziecka! 

CZYTAJ WIĘCEJ