X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPIEC 2018
Odpowiedz

LIPIEC 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    A ile razy robiliście kobitki betę ? Ja zrobiłam 3 i zastanawiam się nad 4, ale zaczynam myśleć, że jestem za bardzo nakręcona, moja mama mówi żeby nie robić, bo już jestem taka pokłóta przez ostatnie miesiące i jeszcze w ciąży będę mieć mnóstwo badań... może ma rację :)
    e
    Swoją drogą nie wiem jak kiedyś kobiety funkcjonowały, nie było badań, nie było usg, nikt się nie przejmował w pracy że jesteś w ciąży - chyba bym oszalała
    Ja tez 3x i juz teraz nie robię bezsensu :) skoro w środę mam zobaczyć serducha :)

  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 6 listopada 2017, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melbusia88 wrote:
    To tak jak ja :-) witaj :-) napisz coś o sobie :-) mogę zapytać kiedy miałaś ostatnią miesiączkę? Bo ja liczyłam datę z kalkulatora, ale coś wydaje mi się, że będzie później, bo miałam późno owulację.
    28 września :) Owulkę miałam ok. 11 października (miałam monitoring, więc jestem w stanie dość dokładnie to określić ;))

    To moja pierwsza ciążą :). Byłam na pierwszej wizycie 27 października (widać było tylko oznaki ciąży, bez pęcherzyka), miałam iść w zeszłą sobotę, ale zrezygnowałam i stwierdziłam, że przełożę wizytę na 20 listopada, bym już wiedziała, że czas, by zobaczyć serduszko.

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • kkarolina89 Autorytet
    Postów: 387 240

    Wysłany: 6 listopada 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Ooo cześć Krakuska będziemy sie spotkać w parku na wspólne spacery :D i nawet jestesmy na podobnym etapie :D

    Bardzo chetnie przyjmuje zaproszenie :)
    Choc jest to bardzo prawdopodobne, ze po nowym roku przeprowadzam sie pod Krakow, ale to nie problem podjechac na city ;)

    qb3c20mm6mszqqpm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kkarolina89 wrote:
    Bardzo chetnie przyjmuje zaproszenie :)
    Choc jest to bardzo prawdopodobne, ze po nowym roku przeprowadzam sie pod Krakow, ale to nie problem podjechac na city ;)
    Będziemy jeździć raz tu raz tam :D

    kkarolina89 lubi tę wiadomość

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 7 listopada 2017, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena21 wrote:
    A ile razy robiliście kobitki betę ? Ja zrobiłam 3 i zastanawiam się nad 4, ale zaczynam myśleć, że jestem za bardzo nakręcona, moja mama mówi żeby nie robić, bo już jestem taka pokłóta przez ostatnie miesiące i jeszcze w ciąży będę mieć mnóstwo badań... może ma rację :)

    Swoją drogą nie wiem jak kiedyś kobiety funkcjonowały, nie było badań, nie było usg, nikt się nie przejmował w pracy że jesteś w ciąży - chyba bym oszalała
    Ja dzisiaj idę zrobić 3 i chyba już ostatnią ;)

    3i499vvjspjyuavk.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Ja dzisiaj idę zrobić 3 i chyba już ostatnią ;)
    Zdradz mi jak w Niemczech robisz bete?

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 7 listopada 2017, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Wczoraj miałam betę 15,44 więc chciałabym do was dołączyć :) to już moja druga ciąża, jeśli wszystko pójdzie dobrze to będzie właściwie równo dwa latka różnicy między dzieciaczkami :D

    PixiDixi, Paulina.G, kkarolina89 lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Ove Autorytet
    Postów: 548 260

    Wysłany: 7 listopada 2017, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam betę 4 razy. W 28 i 30 dc i potem w 31 i 34 dc na prośbę lekarza.
    Zastanawiam się czy nie zrobic tez w tym tygodniu. Mierze temperaturę i standardowo było 36,75-36,9, a dzis rano 36.4. Bardzo się przestraszyłam tym spadkiem i zastanawiam się czy umawiać się wcześniej do gin. albo czy zbadać betę.:( czy któraś tak z Was też tak miała?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 07:49

    w4sqgox1ip3g0r0c.png

    iv09i09ki84d2sju.png
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry ☺

    Ove nie mierz juz temperatury! Jak mi w ciazy spadla temp.zadzwonilam przerazona do gina to mnie tak zjechala ,ze nie przytocze tych slow.Temp.ma prawo spadac i rosnac wiec nie jest juz do "obserwacji" I nie rob juz bety,szkoda Twojej psychiki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 08:11

  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Sanka ☺

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Zdradz mi jak w Niemczech robisz bete?
    U ginekologa. Zadzwoniłam i powiedzialam, że chcę zrobić test ciążowy z krwi ;) Daje Ci termin i na nastepny dzien masz wyniki... Tak jest u mnie :)

    3i499vvjspjyuavk.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się dziś obudziłam z koszmarem, wymacalam się cala, w popłochu stwierdziłam, że czuje się zwyczajnie, jak nie w ciąży i jestem w drodze na betę właśnie, mówię Wam, ja się wykończę jak nie wyluzuje...

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sońkaa wrote:
    A ja się dziś obudziłam z koszmarem, wymacalam się cala, w popłochu stwierdziłam, że czuje się zwyczajnie, jak nie w ciąży i jestem w drodze na betę właśnie, mówię Wam, ja się wykończę jak nie wyluzuje...
    Ojjj... ja co chwilę sprawdzam czy nie krwawie, wiec tez trochę swiruje ;)
    Spokojnie wszystko będzie dobrze ❤

    3i499vvjspjyuavk.png
  • PixiDixi Autorytet
    Postów: 2466 1525

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazda ma "sraczke"ja tez ,ale wiem tez juz hehe ,ze wplyw mam niewielki wiec moge starac sie dla dobra maluchow nie denerwowac sie (trudne to jest cholernie)....Dzien zaczynam z melisa i tez tak go koncze.

  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem na l4, bo w pracy poziom stresu jest ogromny, ale to tez ma swoje minusy, jak cały dzień leżę i odpoczywam mam czas kombinować i się nakręcać :)

    Jeszcze dwa dni i wizyta !

    Paulina.G lubi tę wiadomość

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena
    Ja też ide w czwartek :) Trzymam kciuki za piękny widok i duzy pęcherzyk ;)

    3i499vvjspjyuavk.png
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Recepcjonistka od ginekologa za każdym razem sprowadza mnie na ziemię tekstem "To bardzo wczesna ciaza i poki nie zobaczymy i usłyszymy serduszka, nie możemy się zanadto cieszyć"

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 08:54

    3i499vvjspjyuavk.png
  • kkarolina89 Autorytet
    Postów: 387 240

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    Lena
    Ja też ide w czwartek :) Trzymam kciuki za piękny widok i duzy pęcherzyk ;)
    O to bedzie nas troche wizytujacych w czwartek :) ja o 10:40 :)

    qb3c20mm6mszqqpm.png
  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 7 listopada 2017, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam o 9.00 :)

    3i499vvjspjyuavk.png
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dopiero o 18:30

‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ