X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W ciąży - ogólne LIPIEC 2018
Odpowiedz

LIPIEC 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulina.G wrote:
    U ginekologa. Zadzwoniłam i powiedzialam, że chcę zrobić test ciążowy z krwi ;) Daje Ci termin i na nastepny dzien masz wyniki... Tak jest u mnie :)
    Kurde u mnie nie ma tak latwo. Na wizycie w piatek poprosilam to pobrali krew a wyniki maja byc dopiero w środę :/

  • Paulina.G Autorytet
    Postów: 461 440

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zielona1911 wrote:
    Kurde u mnie nie ma tak latwo. Na wizycie w piatek poprosilam to pobrali krew a wyniki maja byc dopiero w środę :/
    Hm.. moze do laba maja daleko :/ Nie wiem

    3i499vvjspjyuavk.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PixiDixi wrote:
    Kazda ma "sraczke"ja tez ,ale wiem tez juz hehe ,ze wplyw mam niewielki wiec moge starac sie dla dobra maluchow nie denerwowac sie (trudne to jest cholernie)....Dzien zaczynam z melisa i tez tak go koncze.
    Mi wczoraj moje dziewczyny kazały kupić meliske, bo się nakręcam to się popłakałam... Ale melise kupiłam, a teraz samej z siebie chce mi się śmiać :P To naprawdę nie jest normalny stan ;)

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja betę robiłam tylko raz, dzia robiłam progesteron, w zadnej ciąży tak sie nie bałam jak teraz, nie wiem od czego ten strach.



    "Troszkę Nas Jest.."
  • po_prostu_ja Autorytet
    Postów: 308 287

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny! :p dokładnie, ja tez się denerwuje i codziennie rano patrzę czy bolą mnie piersi, a w łazience czy nie krwawię. Ale dziś wstałam jakoś z bardzo wyjątkowo dobrym nastrojem i tłumacze sobie to wszystko tak, Że w każdej z nas jest jakis strach i na pocieszenie powiem, ze w pełni odpuści nas od dopiero po urodzeniu dzidziusia :p

    3i499vvjq8tpbt16.png
  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 7 listopada 2017, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po_prostu_ja wrote:
    Dziewczyny! :p dokładnie, ja tez się denerwuje i codziennie rano patrzę czy bolą mnie piersi, a w łazience czy nie krwawię. Ale dziś wstałam jakoś z bardzo wyjątkowo dobrym nastrojem i tłumacze sobie to wszystko tak, Że w każdej z nas jest jakis strach i na pocieszenie powiem, ze w pełni odpuści nas od dopiero po urodzeniu dzidziusia :p
    Święte słowa, wcześniej bez szans w moim przypadku :P

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam mówię ,że zamartwianie o dziecko już nigdy nie minie, a po porodzie to dopiero się zacznie zamartwianie level hard ;)

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • po_prostu_ja Autorytet
    Postów: 308 287

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ss wrote:
    A ja Wam mówię ,że zamartwianie o dziecko już nigdy nie minie, a po porodzie to dopiero się zacznie zamartwianie level hard ;)

    W sumie masz racje, wiec to pewnie zamartwiania cisza przed burza :D

    3i499vvjq8tpbt16.png
  • kkarolina89 Autorytet
    Postów: 387 240

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ss wrote:
    A ja Wam mówię ,że zamartwianie o dziecko już nigdy nie minie, a po porodzie to dopiero się zacznie zamartwianie level hard ;)

    O matko! ;) ps. Damy radę ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 11:20

    qb3c20mm6mszqqpm.png
  • Katka_ Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny, moje dziecko przechodzi bunt dwulatka i od rana nie miałam jak zajrzeć. Witam wszystkie nowe ujawnione mamy :)
    ja betę robiłam dwa razy w odstępie 48h jak zobaczyłam, że przyrasta to już nie robię. Włączam pozytywne myślenie i czekam na wizytę serduszkową.
    W pierwszej ciąży denerwowałam sie przed każdym usg czy wszystko ok, ale jak już czułam ruchy to strach gdzieś uleciał.
    zdałam sobie właśnie sprawę, że lipiec to fajny miesiąc przed nami będą jeszcze całe wakacje :)

    hchy9jcg8bild9ko.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wizytuje jutro :)

  • Tinnera Autorytet
    Postów: 382 189

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zawsze marzyłam by rodzic w lipcu :) moje dzieciaki niestety zimowe, także teraz sie mega cieszę :)



    "Troszkę Nas Jest.."
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chciałam rodzić wcześniej, marzył mi się kwiecień-maj, niestety nie udało mi się. Mam córeczkę z sierpnia i zawsze uważałam że wakcje to kiepski czas na urodziny dla dziecka. A tu bach i dwoje dzieci wakacyjnych. Przynajmniej oboje beda w takiej samej sytuacji ;) ale może w przyszłości się to jakoś fajnie zgra i na urlopy będziemy w tym czasie jeździć :)

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do zamartwiania - nie wiem czy ja jestem jakaś dziwna ale i w poprzedniej ciąży i teraz jestem bardzo spokojna. Staram się przyciągać pozytywne myślenie i wiem że będzie dobrze :)

    PixiDixi, Sońkaa lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • ss Autorytet
    Postów: 1419 1100

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciąży tez byłam i jestem spokojna, bety nigdy nie robiłam, nie czuje potrzeby ;) na wizyte też umówiłam się na spokojnie na 15.11 jak juz bedzie widać to co ma być widać. za to o synka sie martwie jak glupi katar ma i nie spie nocami.

    f2wl3e5evgpro1oz.png

    nzjd9jcg6dvkhdf7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zazdroszczę tego wewnętrznego spokoju :)

  • M@ziii Autorytet
    Postów: 328 144

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny dołączę i ja :) gratuluję wszystkim zafasolkowanym <3 termin mam prawdopodobnie na 3.07 - moje urodziny :) bete robiłam 3 razy, ładnie rosła więc już nie robię za dużo stresu. Martwi mnie ból podbrzusza, zawsze po całym dniu pracy boli. Nie mam ciężkiej pracy ale prawie cały czas siedzę i trochę uciskam brzuch. Swoją drogą już się ledwo dopinam, musze gumke zakładać ;) wizytę też mam w czwartek, mam nadzieję że zobaczę już serduszko.

    PixiDixi, Paulina.G lubią tę wiadomość

    p19uskjo4qa4qv4m.png
    Niedoczynność tarczycy
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M@ziii wrote:
    Hej dziewczyny dołączę i ja :) gratuluję wszystkim zafasolkowanym <3 termin mam prawdopodobnie na 3.07 - moje urodziny :) bete robiłam 3 razy, ładnie rosła więc już nie robię za dużo stresu. Martwi mnie ból podbrzusza, zawsze po całym dniu pracy boli. Nie mam ciężkiej pracy ale prawie cały czas siedzę i trochę uciskam brzuch. Swoją drogą już się ledwo dopinam, musze gumke zakładać ;) wizytę też mam w czwartek, mam nadzieję że zobaczę już serduszko.
    No to idziemy łeb w łeb :)

  • Sońkaa Autorytet
    Postów: 582 257

    Wysłany: 7 listopada 2017, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka, ss , ale ja Wam zazdroszcze...
    Nie wiem czy to przez to, że to pierwsza ciąża, czy przez to, że trochę się zeszło zanim się udało, czy może przez to, że naprawdę muszę się doszukiwać objawów czasem panikuję, pewnie wszystko na raz.
    Niedługo jadę po wynik bety, mam nadzieję, że mnie to uspokoi...

    10 cs szczęśliwy <3

    ckaiyx8d0qvwe3ub.png
  • Katka_ Znajoma
    Postów: 19 10

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sanka ja tez wolałam wcześniej (marzyłam mi się różnica między dziećmi 2 lata a będą 3) ale nie wyszło. Syna mam z czerwca i byłam bardzo zadowlona, że jest ciepło. Mały w samym body, długie spacery, nocne karmienia nie takie straszne bo wcześnie jasno :) na spacerze można nakarmić same plusy :)

    hchy9jcg8bild9ko.png
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ